Vivi Irene Hansens Fond til Forskning Av Sykdommen Lupus Erythematosus Disseminatus Sti
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 7 543 000 | 6 941 000 | -4 816 000 | 5 515 000 | 4 492 000 | 6 037 000 |
|
|
| Driftsresultat | 7 434 000 | 6 838 000 | -4 918 000 | 5 419 000 | 4 391 000 | 5 926 000 |
|
|
| Resultat før skatt | 6 718 000 | 6 189 000 | -5 418 000 | 5 019 000 | 3 991 000 | 5 626 000 |
|
|
| Årsresultat | 6 718 000 | 6 189 000 | -5 418 000 | 5 019 000 | 3 991 000 | 5 626 000 |
|
|
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum omløpsmidler | 48 966 000 | 42 248 000 | 36 100 000 | 41 478 000 | 36 459 000 | 32 468 000 |
|
|
| Sum egenkapital | 48 966 000 | 42 248 000 | 36 060 000 | 41 478 000 | 36 459 000 | 32 468 000 |
|
|
| Sum gjeld | 40 000 |
|
||||||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Regnskapsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 16,3% | 17,5% | -12,7% | 13,9% | 12,7% | |||
| Resultat av driften i % | 98,6% | 98,5% | 102,1% | 98,3% | 97,8% | 98,2% | ||
| Likviditetsgrad 1 | 902,5 | |||||||
| Egenkapitalandel i % | 100,0% | 100,0% | 99,9% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | ||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
