The Ryoichi Sasakawa Young Leaders Fellowship Fund Sti
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 5 560 000 | 5 128 000 | -3 570 000 | 4 079 000 | 3 272 000 | 4 319 000 |
|
|
| Driftsresultat | 5 479 000 | 5 051 000 | -3 644 000 | 4 008 000 | 3 198 000 | 4 236 000 |
|
|
| Resultat før skatt | 5 084 000 | 4 592 000 | -3 899 000 | 3 928 000 | 3 020 000 | 3 956 000 |
|
|
| Årsresultat | 5 084 000 | 4 592 000 | -3 899 000 | 3 928 000 | 3 020 000 | 3 956 000 |
|
|
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum omløpsmidler | 36 300 000 | 31 191 000 | 26 639 000 | 30 548 000 | 26 570 000 | 23 550 000 |
|
|
| Sum egenkapital | 36 275 000 | 31 191 000 | 26 599 000 | 30 498 000 | 26 570 000 | 23 550 000 |
|
|
| Sum gjeld | 25 000 | 40 000 | 50 000 |
|
||||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Regnskapsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 16,2% | 17,5% | -12,7% | 14,0% | 12,8% | |||
| Resultat av driften i % | 98,5% | 98,5% | 102,1% | 98,3% | 97,7% | 98,1% | ||
| Likviditetsgrad 1 | 1452,0 | 666,0 | 611,0 | |||||
| Egenkapitalandel i % | 99,9% | 100,0% | 99,8% | 99,8% | 100,0% | 100,0% | ||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
