Stiftelsen til Fremme Av Forskning Innen Nyresykdommer
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 014 000 | 1 852 000 | -1 264 000 | 1 431 000 | 1 201 000 | 1 571 000 |
|
|
| Driftsresultat | 1 975 000 | 1 817 000 | -1 296 000 | 1 398 000 | 1 166 000 | 1 533 000 |
|
|
| Resultat før skatt | 1 796 000 | 1 656 000 | -1 361 000 | 1 298 000 | 1 061 000 | 1 453 000 |
|
|
| Årsresultat | 1 796 000 | 1 656 000 | -1 361 000 | 1 298 000 | 1 061 000 | 1 453 000 |
|
|
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum omløpsmidler | 13 121 000 | 11 325 000 | 9 669 000 | 11 030 000 | 9 732 000 | 8 670 000 |
|
|
| Sum egenkapital | 13 121 000 | 11 325 000 | 9 669 000 | 11 030 000 | 9 732 000 | 8 670 000 |
|
|
| Sum gjeld |
|
|||||||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Regnskapsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 16,2% | 17,3% | -12,5% | 13,5% | 12,7% | |||
| Resultat av driften i % | 98,1% | 98,1% | 102,5% | 97,7% | 97,1% | 97,6% | ||
| Likviditetsgrad 1 | ||||||||
| Egenkapitalandel i % | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | ||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
