A/S Norsk Varekrigsforsikrings Fond Sti
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 516 000 | 2 192 000 | -1 556 000 | 1 775 000 | 1 385 000 | 2 028 000 |
|
|
| Driftsresultat | 2 469 000 | 2 151 000 | -1 593 000 | 1 739 000 | 1 345 000 | 1 985 000 |
|
|
| Resultat før skatt | 2 228 000 | 1 915 000 | -1 783 000 | 1 534 000 | 1 140 000 | 1 830 000 |
|
|
| Årsresultat | 2 228 000 | 1 915 000 | -1 783 000 | 1 534 000 | 1 140 000 | 1 830 000 |
|
|
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum omløpsmidler | 15 922 000 | 13 744 000 | 11 779 000 | 13 602 000 | 12 068 000 | 10 939 000 |
|
|
| Sum egenkapital | 15 922 000 | 13 694 000 | 11 779 000 | 13 562 000 | 12 028 000 | 10 889 000 |
|
|
| Sum gjeld | 50 000 | 40 000 | 40 000 | 50 000 |
|
|||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Regnskapsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 16,7% | 16,9% | -12,6% | 13,5% | 11,7% | |||
| Resultat av driften i % | 98,1% | 98,1% | 102,4% | 98,0% | 97,1% | 97,9% | ||
| Likviditetsgrad 1 | 274,9 | 340,1 | 301,7 | 218,8 | ||||
| Egenkapitalandel i % | 100,0% | 99,6% | 100,0% | 99,7% | 99,7% | 99,5% | ||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
