Norges Musikkhøgskoles Legat til Beste for Musikkstuderende Sti
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 631 000 | 3 637 000 | -2 102 000 | 2 450 000 | 1 886 000 | 2 765 000 |
|
|
| Driftsresultat | 3 574 000 | 3 584 000 | -2 153 000 | 2 401 000 | 1 804 000 | 2 710 000 |
|
|
| Resultat før skatt | 3 085 000 | 3 207 000 | -2 234 000 | 2 359 000 | 1 687 000 | 2 589 000 |
|
|
| Årsresultat | 3 085 000 | 3 207 000 | -2 234 000 | 2 359 000 | 1 687 000 | 2 589 000 |
|
|
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum omløpsmidler | 23 408 000 | 20 324 000 | 17 116 000 | 19 350 000 | 16 992 000 | 15 365 000 |
|
|
| Sum egenkapital | 23 408 000 | 20 324 000 | 17 116 000 | 19 350 000 | 16 992 000 | 15 305 000 |
|
|
| Sum gjeld | 60 000 |
|
||||||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Regnskapsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 16,3% | 19,1% | -11,8% | 13,2% | 11,2% | |||
| Resultat av driften i % | 98,4% | 98,5% | 102,4% | 98,0% | 95,7% | 98,0% | ||
| Likviditetsgrad 1 | 256,1 | |||||||
| Egenkapitalandel i % | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 99,6% | ||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
