Legatet til Fremme Av Hygienisk Forskning Sti
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 999 000 | 943 000 | -640 000 | 724 000 | 591 000 | 810 000 |
|
|
| Driftsresultat | 978 000 | 923 000 | -658 000 | 706 000 | 572 000 | 790 000 |
|
|
| Resultat før skatt | 882 000 | 967 000 | -728 000 | 656 000 | 497 000 | 711 000 |
|
|
| Årsresultat | 882 000 | 967 000 | -728 000 | 656 000 | 497 000 | 711 000 |
|
|
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum omløpsmidler | 6 723 000 | 5 722 000 | 4 825 000 | 5 483 000 | 4 827 000 | 4 330 000 |
|
|
| Sum egenkapital | 6 603 000 | 5 722 000 | 4 755 000 | 5 483 000 | 4 827 000 | 4 330 000 |
|
|
| Sum gjeld | 120 000 | 70 000 |
|
|||||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Regnskapsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 15,7% | 17,5% | -12,8% | 13,7% | 12,5% | |||
| Resultat av driften i % | 97,9% | 97,9% | 102,8% | 97,5% | 96,8% | 97,5% | ||
| Likviditetsgrad 1 | 56,0 | 68,9 | ||||||
| Egenkapitalandel i % | 98,2% | 100,0% | 98,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | ||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
