Hartvig Gundersen Johan Peter Ebbell og Johs G Heftyes Legat Sti
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 771 000 | 709 000 | -488 000 | 552 000 | 471 000 | 628 000 |
|
|
| Driftsresultat | 753 000 | 692 000 | -505 000 | 536 000 | 455 000 | 611 000 |
|
|
| Resultat før skatt | 688 000 | 619 000 | -572 000 | 476 000 | 397 000 | 568 000 |
|
|
| Årsresultat | 688 000 | 619 000 | -572 000 | 476 000 | 397 000 | 568 000 |
|
|
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum omløpsmidler | 5 044 000 | 4 356 000 | 3 738 000 | 4 309 000 | 3 834 000 | 3 437 000 |
|
|
| Sum egenkapital | 5 044 000 | 4 356 000 | 3 738 000 | 4 309 000 | 3 834 000 | 3 437 000 |
|
|
| Sum gjeld |
|
|||||||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Regnskapsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 16,0% | 17,1% | -12,6% | 13,2% | 12,5% | |||
| Resultat av driften i % | 97,7% | 97,6% | 103,5% | 97,1% | 96,6% | 97,3% | ||
| Likviditetsgrad 1 | ||||||||
| Egenkapitalandel i % | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | ||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
