Hans Mustad og Robert og Ella Wenzins Legat ved NTNU Sti
Regnskap
| Resultatregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 640 000 | 1 228 000 | 1 159 000 | -883 000 | 840 000 | 633 000 |
|
|
| Driftsresultat | 595 000 | 1 186 000 | 1 119 000 | -920 000 | 804 000 | 597 000 |
|
|
| Resultat før skatt | 545 000 | 1 106 000 | 1 120 000 | -950 000 | 734 000 | 534 000 |
|
|
| Årsresultat | 545 000 | 1 106 000 | 1 120 000 | -950 000 | 734 000 | 534 000 |
|
|
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum omløpsmidler | 8 824 000 | 8 278 000 | 7 173 000 | 6 053 000 | 7 003 000 | 6 271 000 |
|
|
| Sum egenkapital | 8 824 000 | 8 278 000 | 7 173 000 | 6 053 000 | 7 003 000 | 6 269 000 |
|
|
| Sum gjeld | 3 000 |
|
||||||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Regnskapsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 7,0% | 15,4% | 16,9% | -14,1% | 12,1% | |||
| Resultat av driften i % | 93,0% | 96,6% | 96,5% | 104,2% | 95,7% | 94,3% | ||
| Likviditetsgrad 1 | 2090,3 | |||||||
| Egenkapitalandel i % | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | ||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Lederlønninger | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
