Forskningsfondet for Cystisk Fibrose Sti
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 47 000 | 35 000 | 1 052 000 | 89 000 | 324 000 | 47 000 |
|
|
| Driftsresultat | 35 000 | 23 000 | 935 000 | 78 000 | 312 000 | 34 000 |
|
|
| Resultat før skatt | 207 000 | 148 000 | 976 000 | 83 000 | 321 000 | 48 000 |
|
|
| Årsresultat | 207 000 | 148 000 | 976 000 | 83 000 | 321 000 | 48 000 |
|
|
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum omløpsmidler | 3 954 000 | 3 747 000 | 3 599 000 | 2 624 000 | 2 540 000 | 2 220 000 |
|
|
| Sum egenkapital | 3 954 000 | 3 747 000 | 3 599 000 | 2 624 000 | 2 540 000 | 2 220 000 |
|
|
| Sum gjeld |
|
|||||||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Regnskapsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 5,4% | 4,0% | 31,4% | 3,2% | 13,5% | |||
| Resultat av driften i % | 74,5% | 65,7% | 88,9% | 87,6% | 96,3% | 72,3% | ||
| Likviditetsgrad 1 | ||||||||
| Egenkapitalandel i % | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | ||
| Vis flere detaljer | ||||||||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
