Hopp til innhold

Regnskapstall.no

Symaskinverkstedet V/ Rolf Drågen

Offisiell foretaksinformasjon

Org nr 991 417 826
Juridisk selskapsnavn Symaskinverkstedet V/ Rolf Drågen
Gateadresse Gunnlaug Ormstunges gate 3, 7600 Levanger
Aksjekapital 0
Antall ansatte 0
Selskapsform Enkeltpersonforetak
Etableringsdato 14.07.2007
Registreringsdato 14.07.2007
Stiftelsesdato 14.07.2007
Registrert i følgende registre Enhetsregisteret
NACE bransjer Butikkhandel med tekstiler og utstyrsvarer (4751000)

Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig

Symaskinverkstedet V/ Rolf Drågen er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.

De virksomheter som bare er bokføringspliktig (f.eks. Enkeltpersonforetak) trenger ikke å utarbeide et årsregnskap som skal sendes til Regnskapsregisteret.

Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysund­registrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalings­anmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .