Hopp til innhold

Regnskapstall.no

Sameiget Gnr. 397 Bnr. 132 i Haram Kommune

Offisiell foretaksinformasjon

Org nr 933 616 258
Juridisk selskapsnavn Sameiget Gnr. 397 Bnr. 132 i Haram Kommune
Gateadresse Øvstebygda 17 A, C/O Tommy Vatneødegård Arnes, 6265 Vatne
Aksjekapital 0
Antall ansatte 0
Selskapsform Eierseksjonsameie
Etableringsdato 08.04.2024
Registreringsdato 14.06.2024
Stiftelsesdato 08.04.2024
Registrert i følgende registre Enhetsregisteret
NACE bransjer Aktiviteter i borettslag og boligsameier (9700100)

Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig

Sameiget Gnr. 397 Bnr. 132 i Haram Kommune er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.

De virksomheter som bare er bokføringspliktig (f.eks. Enkeltpersonforetak) trenger ikke å utarbeide et årsregnskap som skal sendes til Regnskapsregisteret.

Roller

Styrets leder Tommy Vatneødegård Arnes

Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysund­registrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalings­anmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .