Sameiet Olav Kyrresgt. 32 A Gnr. 164 Bnr. 1115
Offisiell foretaksinformasjon
| Org nr | 931 009 311 |
|---|---|
| Juridisk selskapsnavn | Sameiet Olav Kyrresgt. 32 A Gnr. 164 Bnr. 1115 |
| Gateadresse | Bruksenhetsnummer Kyrres gate 32 A, H0101 Olav, 5015 Bergen |
| Aksjekapital | 0 |
| Antall ansatte | 0 |
| Selskapsform | Ikke næringsdrivende virksomhet |
| Etableringsdato | 13.03.2023 |
| Registreringsdato | 13.03.2023 |
| Stiftelsesdato | 13.03.2023 |
| Registrert i følgende registre | Enhetsregisteret |
| Morselskap | Sameiet Olav Kyrresgt. 32 A Gnr. 164 Bnr. 1115 |
| NACE bransjer |
Aktiviteter i borettslag og boligsameier
(9700100) |
Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig
Sameiet Olav Kyrresgt. 32 A Gnr. 164 Bnr. 1115 er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.
De virksomheter som bare er bokføringspliktig (f.eks. Enkeltpersonforetak) trenger ikke å utarbeide et årsregnskap som skal sendes til Regnskapsregisteret.
Roller
Ingen roller registrert
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
