Sameiet nordre Kleivesmauet 2 A
Offisiell foretaksinformasjon
| Org nr | 924 178 396 |
|---|---|
| Juridisk selskapsnavn | Sameiet nordre Kleivesmauet 2 A |
| Gateadresse | Nordre Kleivesmauet 2 A, 5003 Bergen |
| Aksjekapital | 0 |
| Antall ansatte | 0 |
| Selskapsform | Ikke næringsdrivende virksomhet |
| Etableringsdato | 13.12.2019 |
| Registreringsdato | 13.12.2019 |
| Stiftelsesdato | 13.12.2019 |
| Registrert i følgende registre | Enhetsregisteret |
| Morselskap | Sameiet nordre Kleivesmauet 2 A |
| NACE bransjer |
Aktiviteter i borettslag og boligsameier
(9700100) |
Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig
Sameiet nordre Kleivesmauet 2 A er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.
De virksomheter som bare er bokføringspliktig (f.eks. Enkeltpersonforetak) trenger ikke å utarbeide et årsregnskap som skal sendes til Regnskapsregisteret.
Roller
Ingen roller registrert
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
