Sameiet Helmersvei 11 A og 11 B, Gnr 150 Bnr 297
Offisiell foretaksinformasjon
| Org nr | 925 503 223 |
|---|---|
| Juridisk selskapsnavn | Sameiet Helmersvei 11 A og 11 B, Gnr 150 Bnr 297 |
| Gateadresse | Helmers vei 11 A, C/O Per Engelsen, 5163 Laksevåg |
| Aksjekapital | 0 |
| Antall ansatte | 0 |
| Selskapsform | Ikke næringsdrivende virksomhet |
| Etableringsdato | 18.08.2020 |
| Registreringsdato | 18.08.2020 |
| Stiftelsesdato | 18.08.2020 |
| Registrert i følgende registre | Enhetsregisteret |
| Morselskap | Sameiet Helmersvei 11 A og 11 B, Gnr 150 Bnr 297 |
| NACE bransjer |
Aktiviteter i borettslag og boligsameier
(9700100) |
Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig
Sameiet Helmersvei 11 A og 11 B, Gnr 150 Bnr 297 er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.
De virksomheter som bare er bokføringspliktig (f.eks. Enkeltpersonforetak) trenger ikke å utarbeide et årsregnskap som skal sendes til Regnskapsregisteret.
Roller
Ingen roller registrert
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
