Mørlenda 15 A og B Boligsameie
Offisiell foretaksinformasjon
| Org nr | 834 002 272 |
|---|---|
| Juridisk selskapsnavn | Mørlenda 15 A og B Boligsameie |
| Gateadresse | Mørlenda 15 A, 7019 Trondheim |
| Postadresse | Postboks 4284 Torgarden, 7436 Trondheim |
| Aksjekapital | 0 |
| Antall ansatte | 0 |
| Selskapsform | Ikke næringsdrivende virksomhet |
| Etableringsdato | 30.08.2024 |
| Registreringsdato | 30.08.2024 |
| Stiftelsesdato | 30.08.2024 |
| Registrert i følgende registre | Enhetsregisteret |
| Morselskap | Mørlenda 15 A og B Boligsameie |
| NACE bransjer |
Aktiviteter i borettslag og boligsameier
(9700100) |
Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig
Mørlenda 15 A og B Boligsameie er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.
De virksomheter som bare er bokføringspliktig (f.eks. Enkeltpersonforetak) trenger ikke å utarbeide et årsregnskap som skal sendes til Regnskapsregisteret.
Roller
Ingen roller registrert
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
