Hopp til innhold

Regnskapstall.no

Moen gård Svenn Ove Jekthammer Fosseng

Offisiell foretaksinformasjon

Org nr 986 358 838
Juridisk selskapsnavn Moen gård Svenn Ove Jekthammer Fosseng
Gateadresse Dunavegen 321, 7856 Jøa
Aksjekapital 0
Antall ansatte 1
Selskapsform Enkeltpersonforetak
Etableringsdato 16.12.2003
Registreringsdato 16.12.2003
Stiftelsesdato 16.12.2003
Registrert i følgende registre Enhetsregisteret
NACE bransjer Dyrking av ettårige vekster ellers (119000)
Grunnarbeid (4312000)

Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig

Moen gård Svenn Ove Jekthammer Fosseng er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.

De virksomheter som bare er bokføringspliktig (f.eks. Enkeltpersonforetak) trenger ikke å utarbeide et årsregnskap som skal sendes til Regnskapsregisteret.

Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysund­registrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalings­anmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .