Lille Damsgårdsvei 44 A Esek
Offisiell foretaksinformasjon
| Org nr | 924 176 431 |
|---|---|
| Juridisk selskapsnavn | Lille Damsgårdsvei 44 A Esek |
| Gateadresse | Lille Damsgårdsveien 44 A, 5162 Laksevåg |
| Aksjekapital | 0 |
| Antall ansatte | 0 |
| Selskapsform | Ikke næringsdrivende virksomhet |
| Etableringsdato | 13.12.2019 |
| Registreringsdato | 13.12.2019 |
| Stiftelsesdato | 13.12.2019 |
| Registrert i følgende registre | Enhetsregisteret |
| Morselskap | Lille Damsgårdsvei 44 A Esek |
| NACE bransjer |
Aktiviteter i borettslag og boligsameier
(9700100) |
Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig
Lille Damsgårdsvei 44 A Esek er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.
De virksomheter som bare er bokføringspliktig (f.eks. Enkeltpersonforetak) trenger ikke å utarbeide et årsregnskap som skal sendes til Regnskapsregisteret.
Roller
Ingen roller registrert
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
