Eierseksjonssameiet Spikkestadveie 147 A
Offisiell foretaksinformasjon
| Org nr | 924 132 043 |
|---|---|
| Juridisk selskapsnavn | Eierseksjonssameiet Spikkestadveie 147 A |
| Gateadresse | Spikkestadveien 147 A, 3430 Spikkestad |
| Postadresse | Postboks 111, 3431 Spikkestad |
| Aksjekapital | 0 |
| Antall ansatte | 0 |
| Selskapsform | Ikke næringsdrivende virksomhet |
| Etableringsdato | 13.12.2019 |
| Registreringsdato | 13.12.2019 |
| Stiftelsesdato | 13.12.2019 |
| Registrert i følgende registre | Enhetsregisteret |
| Morselskap | Eierseksjonssameiet Spikkestadveien 147 A |
| NACE bransjer |
Aktiviteter i borettslag og boligsameier
(9700100) |
Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig
Eierseksjonssameiet Spikkestadveie 147 A er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.
De virksomheter som bare er bokføringspliktig (f.eks. Enkeltpersonforetak) trenger ikke å utarbeide et årsregnskap som skal sendes til Regnskapsregisteret.
Roller
Ingen roller registrert
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
