Hopp til innhold

Regnskapstall.no

BA Import Lars Christoffer Krokeide

Offisiell foretaksinformasjon

Org nr 896 740 032
Juridisk selskapsnavn BA Import Lars Christoffer Krokeide
Gateadresse Bragerhagen 16 A, 3012 Drammen
Postadresse Postboks 604 Strømsø, 3003 Drammen
Aksjekapital 0
Antall ansatte 1
Selskapsform Enkeltpersonforetak
Etableringsdato 26.03.2011
Registreringsdato 26.03.2011
Stiftelsesdato 26.03.2011
Registrert i følgende registre Foretaksregisteret
NACE bransjer Detaljhandel med ur, klokker og smykker (4777000)

Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig

BA Import Lars Christoffer Krokeide er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.

De virksomheter som bare er bokføringspliktig (f.eks. Enkeltpersonforetak) trenger ikke å utarbeide et årsregnskap som skal sendes til Regnskapsregisteret.

Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysund­registrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalings­anmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .