Hopp til innhold

Regnskapstall.no

Svein Dalsbø

Roller

Rolle Tiltrådt Firma Stiftet Inntekter Ansatte Bransje
Styrets leder 15.11.2013 Ruggevik AS 15.10.2013 0 0 Oppføring av bygninger
Daglig leder 04.08.2006 Boligbyggelaget nord 02.05.1966 56 694 000 50 Boligbyggelag
Forretningsfører 25.02.2013 Gammelgård Utbygging AS 18.01.2013 0 0 Utvikling og salg av egen fast eiendom ellers
Styremedlem 25.02.2013 Plussplan AS 18.01.2013 392 000 0 Programmeringstjenester
Styremedlem 01.09.2016 Seljestad utvikling AS 15.08.2016 0 0 Utvikling og salg av egen fast eiendom ellers
Styremedlem 05.07.2013 Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS 02.11.2011 35 277 000 18 Inkasso- og kredittopplysningsvirksomhet
Kontaktperson 06.11.2012 Boligsameiet Brinkvegen 26-44 05.10.2011 404 000 0
Kontaktperson 25.11.2010 Øvre Workinnmarka Eierseksjonssameie 28.10.2008 926 000 2 Eiendomsforvaltning
Kontaktperson 13.07.2012 Draugen Park Eierseksjonssameie 01.06.2010 225 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 13.12.2010 Seaside 23 borettslag 10.02.2009 2 683 000 0 Borettslag
Kontaktperson 09.08.2012 Borettslaget Arthur 1 07.03.2002 1 630 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.06.2016 Bukken Sameie 27.04.2010 0
Kontaktperson 15.04.2013 Storgatbakken Eierseksjonssameie 12.03.2010 466 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 07.12.2016 Eierseksjonsameiet Karisvingen 16-30 09.05.2015 358 000 0
Kontaktperson 04.03.2016 Sameiet Strandgata 62 08.11.2006 370 000 0
Kontaktperson 04.03.2016 Sameiet Strandgata 58 A 05.04.2006 292 000 0
Kontaktperson 05.04.2016 Sameiet Strandkanten K11 02.09.2012 292 000 0
Kontaktperson 09.02.2016 Vardøvegen borettslag 12.04.1967 554 000 0 Borettslag
Kontaktperson 15.07.2011 Strandkanten bydel SA 09.11.2010 388 000 0 Eiendomsforvaltning
Kontaktperson 09.03.2016 Sollia borettslag 28.10.1965 1 195 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.03.2016 Mylingen borettslag 12.04.1967 677 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.03.2016 Blinken borettslag 08.07.1971 188 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.03.2016 Sæterli II borettslag 15.09.1989 804 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.03.2016 Blåbærlia borettslag 02.12.1966 1 340 000 0 Borettslag
Kontaktperson 09.03.2016 Freidigveien borettslag 17.12.1970 768 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.03.2016 Tyven borettslag 16.07.1971 2 232 000 0 Borettslag
Kontaktperson 09.03.2016 Skaidivegen borettslag 14.05.1971 424 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.03.2016 Utsikten borettslag 13.09.1985 384 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.03.2016 Sæterli borettslag 11.04.1962 530 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.03.2016 Salheimvegen borettslag 23.03.1970 1 701 000 0 Borettslag
Kontaktperson 03.05.2016 Boligsameiet Workinntoppen B1 23.02.2016 0
Kontaktperson 01.03.2010 Borettslaget Nordlyset 15.05.2007 880 000 0 Borettslag
Kontaktperson 15.11.2013 Ruggevik AS 15.10.2013 0 0 Oppføring av bygninger
Kontaktperson 19.09.2013 Gammelgård borettslag 14.05.2013 3 818 000 0 Borettslag
Kontaktperson 05.09.2016 Skipperhuset borettslag 08.09.2014 2 822 000 1 Borettslag
Kontaktperson 16.06.2015 Eierseksjonssameiet Teaterkvarteret Tredje Akt 20.05.2015 1 275 000 0
Kontaktperson 23.07.2015 Skippergata 17 og Vollgrava 9 04.09.2014 0
Kontaktperson 17.06.2015 Eierseksjonssameiet Teaterkvarteret Andre Akt 07.05.2015 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 01.12.2015 Myrvegen borettslag 13.06.1985 209 000 0 Borettslag
Kontaktperson 19.11.2015 Måsøyvegen borettslag 05.03.1969 1 194 000 0 Borettslag
Kontaktperson 01.12.2015 Svalbardgata borettslag 08.09.2005 479 000 0 Borettslag
Kontaktperson 01.12.2015 Borettslaget Klimavern 26.09.1986 416 000 0 Borettslag
Kontaktperson 14.12.2015 Kvalsundlia borettslag 20.09.2006 593 000 0 Borettslag
Kontaktperson 26.09.2014 Elvegata 5 G-H 09.11.2012 0
Kontaktperson 23.09.2014 Boligsameiet Brinkvegen 10 - 24 18.10.2010 0
Kontaktperson 27.08.2012 Sameiet Gimlevegen 42 11.05.2012 768 000 1 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 12.12.2016 Eierseksjonssameiet Hamna Utsikt 26.02.2015 1 151 000 0
Kontaktperson 28.10.2016 Eierseksjonssameiet Dorgvegen 14 15.03.2016 0
Kontaktperson 08.03.2016 Elvestrand borettslag 17.01.1961 8 567 000 3 Borettslag
Kontaktperson 08.03.2016 Radioen borettslag 26.05.2004 2 371 000 0 Borettslag
Kontaktperson 10.06.2016 Vestre Hansmark borettslag 05.06.2003 7 207 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Havfruen borettslag Tromsø 10.05.2005 1 319 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Bølgen 2 borettslag 25.05.2004 3 081 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Sameiet Hansjordnesgate 24 01.10.1991 323 000 0
Kontaktperson 23.02.2009 Gabbrovegen borettslag 15.06.1979 1 163 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Borettslaget Samvirke 13.07.1970 381 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Fagereng Park borettslag 28.04.2005 3 900 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Sameiet Sjøgata 3/5 04.02.2002 251 000 0
Kontaktperson 23.02.2009 Bjerkakerleiligheter.no borettslag 07.09.2004 3 201 000 0 Borettslag
Kontaktperson 29.03.2010 Langnes borettslag 08.01.1990 2 580 000 2 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Bjørnkollen borettslag 15.06.2005 666 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Edderdunvegen II borettslag 13.10.2003 6 188 000 0 Borettslag
Kontaktperson 07.02.2012 Evjenvegen borettslag 20.01.2012 3 123 000 1 Borettslag
Kontaktperson 09.02.2016 Sameiet Storvannstunet 19.07.2005 478 000 0
Kontaktperson 02.02.2016 Lia borettslag 19.02.1975 1 910 000 0 Borettslag
Kontaktperson 02.02.2016 Røyevegen borettslag 27.05.1988 958 000 0 Borettslag
Kontaktperson 15.02.2016 Tyvenlia II borettslag 20.09.2006 1 567 000 0 Borettslag
Kontaktperson 02.02.2016 Baksalen borettslag 26.01.1973 4 802 000 0 Borettslag
Kontaktperson 04.02.2016 Reindalen II borettslag 15.09.1989 1 148 000 0 Borettslag
Kontaktperson 04.02.2016 Sameiet Hammerfest brygge 11.08.2008 1 329 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 23.02.2009 Myrheim III borettslag 16.12.1969 1 464 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Vestre Mortensnes borettslag 16.01.2006 9 501 000 2 Borettslag
Kontaktperson 09.11.2009 Storelva borettslag 05.06.2001 1 137 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Tuftebakken borettslag 22.05.2000 2 256 000 2 Borettslag
Kontaktperson 15.06.2009 Sameiet Brinken Terrasser 18.01.2008 2 307 000 0
Kontaktperson 23.02.2009 Thyholdtvegen borettslag 06.07.2006 8 384 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Olsgård II borettslag 26.06.1969 4 028 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Bonord eiendomsutvikling AS 21.12.1992 846 000 1 Utvikling og salg av egen fast eiendom ellers
Kontaktperson 23.02.2009 Byporten Tromsø borettslag 11.08.2005 4 779 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.07.2009 Storgatbakken Brl 07.04.2008 5 770 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Stiftelsen Hybelhuset Strandskillet 3 01.04.1957 1 674 000 1 Utleie av egen eller leid fast eiendom ellers
Kontaktperson 23.02.2009 Draugen Park Brl 11.10.2007 2 258 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Trollskogen borettslag 03.10.2002 3 806 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Sørlia borettslag 12.03.1986 3 522 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Sameiet Solgård terrasse 13.03.2000 2 506 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 23.02.2009 Håpet III borettslag 26.06.1969 3 268 000 1 Borettslag
Kontaktperson 21.12.2009 Strandkanten Waterfront 10.09.2008 757 000 0
Kontaktperson 23.02.2009 Slettaelva borettslag 16.07.1987 6 056 000 1 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Grønnegata 30 borettslag 10.11.2004 787 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Olsgård i borettslag 10.07.1968 3 141 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Selma borettslag 07.01.2003 1 313 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Hamnaåsen borettslag 23.03.2004 1 469 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Tomasjord Park AS 01.09.2001 0 0 Utvikling og salg av egen fast eiendom ellers
Kontaktperson 23.02.2009 Sameiet Alveveien 33-49 30.04.1997 0
Kontaktperson 23.02.2009 Granittvegen borettslag 29.02.1972 18 481 000 2 Borettslag
Kontaktperson 20.04.2009 Brl på Første Rad 1 22.09.2006 4 042 000 1 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Borettslaget Kvartalet 08.08.2002 1 642 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Håpet i borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Siriusveien borettslag 01.06.2004 1 961 000 0 Borettslag
Kontaktperson 06.04.2009 Fagerenga Trias II borettslag 15.05.2008 6 231 000 0 Borettslag

Relasjoner

Navn Roller i felles firma
Inge Marius Isaksen Sameiet Bjerkaker Sjøpark E
Raymond Wilhelmsen Sameiet Bjerkaker Sjøpark E
Åmund Bryhni Erlandsen Sameiet Bjerkaker Sjøpark E
Berit Salvesen Workinntoppen D1 Boligsameie
Jens-Erik Stokkan Workinntoppen D1 Boligsameie
Kjersti Nilsen Fredheim Workinntoppen D1 Boligsameie
Eivind Andreas Kleiva Workinntoppen D1 Boligsameie
Gry Olsen Holand Bonord Utleieboliger AS
  Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS
  Storbybolig AS
  Boligbyggelagenes Finansieringsforetak AS
  Bonord eiendomsutvikling AS
  Evjenvegen2 borettslag
Hege-Elisabeth Bosch Bonord Utleieboliger AS
Arnesen Anne Cathrine Boligbyggelaget nord
Pål Kristian Wilhelmsen Boligbyggelaget nord
Hilde Linaker Boligbyggelaget nord
  AL Resmålvegen borettslag
Svenn Arne Nielsen Boligbyggelaget nord
  Varden borettslag
Kai Arne Jenssen Boligbyggelaget nord
  Håpet i borettslag
Line Backer-Grøndahl Boligbyggelaget nord
Tine Strømsnes Boligbyggelaget nord
Heidi Kristin Mortensen Boligbyggelaget nord
Geir Normann Svendsen Boligbyggelaget nord
Tom Inge Mathisen Boligbyggelaget nord
Berit I Dalen Antonsen Boligbyggelaget nord
Karlstrøm Kjersti Holum Boligbyggelaget nord
Nils Roger Simensen Boligbyggelaget nord
Fred Ivar Wilhelmsen Fagerenga 2 Boligsameie
  Fagereng 2 borettslag
Fredrik M Ingesson Forsaa Fagerenga 2 Boligsameie
  Fagereng 2 borettslag
John Ivar Tefrum Fagerenga 2 Boligsameie
  Fagereng 2 borettslag
Andreas A Kristensen Fagerenga 2 Boligsameie
  Fagereng 2 borettslag
Magnus Kristoffer Mevåg Fagerenga 2 Boligsameie
Roy Harald Jakobsen Tomasjord Park AS
  Gammelgård Utbygging AS
  Bonord eiendomsutvikling AS
  Plussplan AS
Stig Tore Johnsen Tomasjord Park AS
Pål Kristian Jensen Tomasjord Park AS
Marit Furset Sameiet Gimlevegen 42
Anette Ulriksen Sameiet Gimlevegen 42
Bjørn Ellingsen Sameiet Gimlevegen 42
Martin Ruud Nystadnes Sameiet Gimlevegen 42
Pedersen Roger Sameiet Skippergata 52
David Tangstad Sameiet Skippergata 52
Marte Sofie Joensen Sameiet Skippergata 52
Martin Stokvik Arntzen Sameiet Skippergata 52
Dmitriy E Zhgilev Sameiet Strandkanten Marina
Oddny Aleksandersen Sameiet Strandkanten Marina
Kristian Aleksandersen Sameiet Strandkanten Marina
Lisbet Rønningsbakk Sameiet Strandkanten Marina
Ole Martin Loe Sameiet Strandkanten Marina
Einar Sørensen Gammelgård Utbygging AS
Jomar Skov Jenssen Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS
  Boligbyggelagenes Finansieringsforetak AS
Torbjørn Sotberg Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS
  Storbybolig AS
  Boligbyggelagenes Finansieringsforetak AS
  Plussplan AS
Mona Liss Paulsen Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS
  Storbybolig AS
  Boligbyggelagenes Finansieringsforetak AS
Line Andersen Nyberg Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS
  Storbybolig AS
  Boligbyggelagenes Finansieringsforetak AS
Andreas Berggren Eskelund Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS
  Storbybolig AS
  Boligbyggelagenes Finansieringsforetak AS
Trond Elbert Rekkedal Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS
  Boligbyggelagenes Finansieringsforetak AS
Kristine Holten Bødtker Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS
  Boligbyggelagenes Finansieringsforetak AS
Eirin Johnsen Hellesvik Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS
  Boligbyggelagenes Finansieringsforetak AS
Jørgen Pedersen Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS
  Boligbyggelagenes Finansieringsforetak AS
Kristian Undli Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS
  Boligbyggelagenes Finansieringsforetak AS
Boxill Paul A de Courcy Boligbyggelagenes Inkassoforetak AS
  Storbybolig AS
  Boligbyggelagenes Finansieringsforetak AS
Lisa Toften Eierseksjonssameiet Teaterkvarteret Tredje Akt
Haakon Fløysvik Nordrum Eierseksjonssameiet Teaterkvarteret Tredje Akt
Anne-Grete Annsdtr Haug Eierseksjonssameiet Teaterkvarteret Tredje Akt
  Strandkanten bydel SA
Mads Haug Eierseksjonssameiet Teaterkvarteret Tredje Akt
Kirsten Ravna Østby Skippergata 17 og Vollgrava 9
Andreas Larsen Skippergata 17 og Vollgrava 9
Ingrid Eline Holm Skippergata 17 og Vollgrava 9
Charlotte Tiller Skippergata 17 og Vollgrava 9
Ingrid Støtvig Skippergata 17 og Vollgrava 9
Johanna U Ericson Sollid Eierseksjonssameiet Teaterkvarteret Andre Akt
Johnsen Erik Eierseksjonssameiet Teaterkvarteret Andre Akt
Gunnar Grindstein Eierseksjonssameiet Teaterkvarteret Andre Akt
Ingunn B Gjerdåker Skre Eierseksjonssameiet Teaterkvarteret Andre Akt
Viljar Robert C Hanssen Eierseksjonssameiet Teaterkvarteret Andre Akt
Birgit Elisabeth Hansen Svalbardgata borettslag
Trond-Eirik Henriksen Svalbardgata borettslag
Frode Ellingsen Svalbardgata borettslag
Per Bjørn Svendsen Svalbardgata borettslag
Vilde Tobiassen Mauseth Borettslaget Klimavern
Stein-Tore Berg Knutsen Borettslaget Klimavern
Håkon Amundsen Borettslaget Klimavern
Klaus Henriksen Borettslaget Klimavern
Anne Marie Larsen Kvalsundlia borettslag
Wivi Helene Hansen Kvalsundlia borettslag
Leif Ketil Johansen Kvalsundlia borettslag
Jan Tore Larsjord Kvalsundlia borettslag
Rune Berg Måsøyvegen borettslag
John Eirik Nilsen Måsøyvegen borettslag
Linda Jæger Karlstad Måsøyvegen borettslag
Roger Giskegjerde Kilsand Måsøyvegen borettslag
Veronica Heltzen Måsøyvegen borettslag
Heidi Kristin Hanevold Myrvegen borettslag
Per Henning Olderdal Myrvegen borettslag
Mona Mikkelsen Myrvegen borettslag
Vigdis Palmer Myrvegen borettslag
Toril Johansen Myrvegen borettslag
Ronny André Jørgensen Eierseksjonssameiet Start Living
Eirik Johansen Eierseksjonssameiet Start Living
Steve Simonsen Eierseksjonssameiet Start Living
  Borettslaget Start Living Tomasjordnes
Odd Asgeir Nilssen Eierseksjonssameiet Start Living
  Blåmann borettslag
Torkil Reidar Iversen Storbybolig AS
Rabben Hans Kristian Storbybolig AS
Johan Bruun Storbybolig AS
Gilje Terje Walter Storbybolig AS
Øystein Johannesen Storbybolig AS
Trond Åge Losvik Storbybolig AS
Øyvind Bjelland Storbybolig AS
Kirsten Nystad Elvegata 5 G-H
Elisabeth Svee Elvegata 5 G-H
Simon Alexander Nystuen Elvegata 5 G-H
Iselin Catharina Holmen Elvegata 5 G-H
Boris Zecevic Elvegata 5 G-H
Inger-Beate Rosøy Boligsameiet Brinkvegen 10 - 24
Bergvik Svein Hugo Boligsameiet Brinkvegen 10 - 24
Erik Sørensen Boligsameiet Brinkvegen 10 - 24
Seija Anneli Sahlström Boligsameiet Brinkvegen 10 - 24
Hansen Asbjørn Giæver Sameiet Stakkevollvegen 333
Marte Jenssen Sameiet Stakkevollvegen 333
Anna Stålesen Sameiet Stakkevollvegen 333
Frida Berg Sameiet Stakkevollvegen 333
Steffen Skogvang Pedersen Sameiet Stakkevollvegen 333
Aslaug Juliussen Petersborggaten 21-29 AS
Øystein Robertsen Petersborggaten 21-29 AS
Jakobsen Ruth Venke Petersborggaten 21-29 AS
Anne Lene Giil Prestegård Petersborggaten 21-29 AS
Ronny Bratten Petersborggaten 21-29 AS
Nina Johanne Djupen Boligsameiet Brinkvegen 26-44
Hansen Helge Lockert Boligsameiet Brinkvegen 26-44
Edwin Bentinck Whatley Boligsameiet Brinkvegen 26-44
Anne-Karine M Melsom Boligsameiet Brinkvegen 26-44
Erik Fredriksen Øvre Workinnmarka Eierseksjonssameie
Jan Eirik Lindberg Øvre Workinnmarka Eierseksjonssameie
  Vestre Hansmark borettslag
  Rundvannet borettslag
Roar Narve Flydal Øvre Workinnmarka Eierseksjonssameie
Kjell Halvard Nilsen Øvre Workinnmarka Eierseksjonssameie
Kilmark Geir Ingvald Øvre Workinnmarka Eierseksjonssameie
Mona Jensen Rakfjord Elvestrand borettslag
Vegard Mudenia Elvestrand borettslag
Brita Hansen Elvestrand borettslag
Jon Arvid S Kåsereff Elvestrand borettslag
Håkon Follien Elvestrand borettslag
Britt Mikalsen Elvestrand borettslag
Monica Sakse Zachariassen Elvestrand borettslag
Bård Sverre Halvorsen Elvestrand borettslag
Aud Lillian Pedersen Radioen borettslag
Linn-Kristin H Johansen Radioen borettslag
Gro Anette Riise Radioen borettslag
Susanne Dalen Radioen borettslag
Sigmunn Sørensen Bonord eiendomsutvikling AS
Jarl Rønneberg Strandkanten bydel SA
  Strandkanten Waterfront
Halvard Åsmund Salamonsen Strandkanten bydel SA
Thomesen Kim-Freddy Strandkanten bydel SA
May Kristin Lockert Strandkanten bydel SA
Christer Jørgensen Lund Strandkanten bydel SA
Sylvi Mariann Fjellheim Strandkanten bydel SA
Strand Kjersti Sameiet Sjøgata 31/33
Hansen Paul William Sameiet Sjøgata 31/33
Vold Johanne Sameiet Sjøgata 31/33
Monsen Ole Johannes Sameiet Sjøgata 31/33
Ole Arnesen Freidigveien borettslag
Janette Samuelsen Freidigveien borettslag
Lill Hege Engenes Freidigveien borettslag
Nina Arnesen Freidigveien borettslag
Ida Kaspara Gebhardt-Blix Freidigveien borettslag
Hilde Birgitte Olsen Mylingen borettslag
Leif-Kendel Halvorsen Mylingen borettslag
Stein Tore Sebergsen Mylingen borettslag
Tom Schumacher Mylingen borettslag
Hilde M Reite Schumacher Mylingen borettslag
Norma Marin Blinken borettslag
Liv Synnøve Aspnes Blinken borettslag
Tingvold Jill Kristin Blinken borettslag
Gerd Mona Simensen Sæterli II borettslag
Ane Stabell Sæterli II borettslag
Kjell Sverre Johansen Sæterli II borettslag
Dag Eriksen Sæterli II borettslag
Johan Martin Vaséli Sæterli II borettslag
Lars Paulsen Hove Sæterli II borettslag
Per Øyvind Røbekk Sæterli II borettslag
Andre Hansen Berntsen Blåbærlia borettslag
Jo Richard B Tore Hovden Blåbærlia borettslag
Martin Oskar Bratuz Blåbærlia borettslag
Aleksander Remme Nordbakk Blåbærlia borettslag
Eva Eriksen Sollia borettslag
Kirsti Høylo Larsen Sollia borettslag
Monika Østerås Pedersen Sollia borettslag
Geir Roar Nesbø Sollia borettslag
Svein Martin Sivertsen Sollia borettslag
Gunnar Magne Normann Sollia borettslag
Idunn Tobiassen Mauseth Sollia borettslag
Jøran Antonsen Paulsen Sæterli borettslag
Eli Kathrin Kristiansen Sæterli borettslag
Are Kvalnes Antonsen Sæterli borettslag
Christin H Sevaldsen Sæterli borettslag
Bjørn Meedby Sæterli borettslag
Ingunn Brox Salheimvegen borettslag
Kariann Johansen Salheimvegen borettslag
Ronald Sivertsen Salheimvegen borettslag
Kjell Ronald Holmgren Salheimvegen borettslag
Rolf Bjørnar Nilsen Tyven borettslag
Åge Iver Tessem Tyven borettslag
Lars Einar Jensen Tyven borettslag
Karin Elbjørg Isaksen Tyven borettslag
Mads Høines Mathisen Tyven borettslag
Elin Kiil Tyven borettslag
Astrid Gaup Skancke Tyven borettslag
Robert Sjursen Tyven borettslag
Anita Tormodset Tyven borettslag
Siv Kristiansen Tyven borettslag
Anita Solgren Pedersen Skaidivegen borettslag
Tove Halvorsen Skaidivegen borettslag
Jan Halvorsen Skaidivegen borettslag
  Sameiet Storvannstunet
Amanda Jakobsen Skaidivegen borettslag
Tullik Marianne J Nyheim Utsikten borettslag
Eva-Mariann Bjørgve Utsikten borettslag
Gunnar Knudsen Utsikten borettslag
Iselin Holmgren Utsikten borettslag
Ann Kristin Olsen Tyvenlia borettslag
Aurimas Jakimavicius Tyvenlia borettslag
Øyvind Bjørnå Olsen Tyvenlia borettslag
Håkon Eidem Tyvenlia borettslag
Thomas Småvik Sameiet sentrum Panorama C
Kirstin Berg Sameiet sentrum Panorama C
Sissel Hole Sameiet sentrum Panorama C
Torbjørn Næss Sameiet sentrum Panorama C
Hansen Kjell Ivar Sameiet sentrum Panorama C
Liv Cecilie E Evenstad Karl Johan Eierseksjonssameie
Monica Jensen Lyngh Karl Johan Eierseksjonssameie
Joakim Jensen Karl Johan Eierseksjonssameie
Halvdan Markus Pettersen Karl Johan Eierseksjonssameie
Morskogen Tor Arne J Karl Johan Eierseksjonssameie
Morten Sjøvold Sameiet Fuglenesåsen
Morten Skagen Sameiet Fuglenesåsen
Henriksen Hallgeir Sameiet Fuglenesåsen
Inger Johanne Arnesen Sameiet Fuglenesåsen
Vegar Holmgren Sameiet Strandgata 62
Heidi Berglund Sameiet Strandgata 62
Marthe Breirem Åkvik Sameiet Strandgata 62
Helene Heimen Pedersen Sameiet Strandgata 62
Holm Aili Sameiet Strandgata 58 A
Mustafa Khaled Shemary Sameiet Strandgata 58 A
Mona Hvidsten Bjørnestad Sameiet Strandgata 58 A
Andersen Karl-Tore Sameiet Strandgata 58 A
Øyvind Hjelen Eide Sameiet Strandgata 58 A
  Sameiet Regntunet 1-3-5-7-9
Harold Georg Olsen Vardøvegen borettslag
Elisabeth Paulsen Vardøvegen borettslag
Else Karin Henriksen Vardøvegen borettslag
Torill Amundsen Vardøvegen borettslag
Amund Holte Utseth Vardøvegen borettslag
Margaret Storvig Sameiet Strandkanten K11
Einar Trefall Sameiet Strandkanten K11
Ingvild Haugli Endresen Sameiet Strandkanten K11
Reinholdtsen Ronny Sameiet Strandkanten K11
Reed Kjell Eierseksjonsameiet Teaterkvarteret Første Akt
Odd Bjørvik Eierseksjonsameiet Teaterkvarteret Første Akt
Pål Hansen Eierseksjonsameiet Teaterkvarteret Første Akt
Lillian Grethe Jensen Eierseksjonsameiet Teaterkvarteret Første Akt
Liv Karin Kronstad Eierseksjonsameiet Teaterkvarteret Første Akt
  Workinntoppen C1 Boligsameie
Eirik Hansen Boligsameiet Workinntoppen B1
Paul Henrik Kielland Boligsameiet Workinntoppen B1
Mette Fredheim Boligsameiet Workinntoppen B1
Carstens Ken Are Moe Boligsameiet Workinntoppen B1
Trude Jensen Stiftelsen Reinmo i
Frode Larsen Stiftelsen Reinmo i
Ingeborg Toril Eliassen Stiftelsen Reinmo i
Ole Martin Olsen Stiftelsen Reinmo i
Kivijervi Lill Gunn Stiftelsen Reinmo i
Nasra Ali Omar Borettslaget Parkgt 14
Marius Lien Borettslaget Parkgt 14
Jarle Andersen Borettslaget Parkgt 14
Guri Marie Møller Borettslaget Parkgt 14
Karoline Madsen Borettslaget Parkgt 14
Arild Einarsen Bukken Sameie
Stian Gamst Johnsen Bukken Sameie
Merete Johansen Bukken Sameie
Jeanette Marie Hermansen Bukken Sameie
Mads Eidissen Nermo Vestre Hansmark borettslag
Svein Ivar Simonsen Vestre Hansmark borettslag
Elisabeth Soma Storhaug Vestre Hansmark borettslag
Hege Enga Devold Vestre Hansmark borettslag
Åbotsvik Rolf-Are Vestre Hansmark borettslag
Inger Marie Olsen Vestre Hansmark borettslag
Frode Røkeberg Borettslaget Arthur 1
Robin Wilhelmsen Borettslaget Arthur 1
Sindre Per Robertsen Borettslaget Arthur 1
Madeleine Eriksen Solheim Borettslaget Arthur 1
Silje Nysted Hagen Borettslaget Arthur 1
Stein Eirik Østbye Draugen Park Eierseksjonssameie
  Draugen Park Brl
Harila Tormod Draugen Park Eierseksjonssameie
Svein Harald Josefsen Draugen Park Eierseksjonssameie
  Draugen Park Brl
Trine Stang J Gudmundsen Draugen Park Eierseksjonssameie
  Draugen Park Brl
Roar Skare Draugen Park Eierseksjonssameie
  Draugen Park Brl
Aleksander Lauritzen Storgatbakken Eierseksjonssameie
  Storgatbakken Brl
Dagfinn J Andreassen Storgatbakken Eierseksjonssameie
  Storgatbakken Brl
Svend Arne Henriksen Storgatbakken Eierseksjonssameie
  Storgatbakken Brl
Ingrid Kristine Pettersen Storgatbakken Eierseksjonssameie
  Storgatbakken Brl
Roar Blomstrand Seaside 23 borettslag
Silje Wilhelmsen Seaside 23 borettslag
Camilla Andreassen Seaside 23 borettslag
Oddmund Bjørkås Seaside 23 borettslag
  Workinntoppen E1/E2 Boligsameie
Bjørn Lennart Groth Myrheim II borettslag
Grete Mathiassen Myrheim II borettslag
Isaksen Steinar Myrheim II borettslag
Heiko Beilfuss Myrheim II borettslag
John Sverre Fossbakk Myrheim II borettslag
Alf Johan Lund Myrheim II borettslag
Richard Solbjørgson Dahl Myrheim II borettslag
Are Kristen Pedersen Myrheim II borettslag
Ole-Kristian Fredriksen Myrheim II borettslag
Margrete Selseng Rypevegen borettslag
Espen Bengt Sandør Rypevegen borettslag
Sverre Hugo Rokstad Rypevegen borettslag
Trine Sand Bakken Rypevegen borettslag
Tonje Sætrum Rypevegen borettslag
Siv A R Henriksen Rypevegen borettslag
Tor Egil Sandnes Rypevegen borettslag
Randi Margareth Hansen Sundets borettslag
Sylvia Sollien Sundets borettslag
Hilbert Marinius Karlsen Sundets borettslag
Helge Eilif Adolfsen Sundets borettslag
Aida Helene Petterson Sundets borettslag
Breines Einar Arild Jektholtet Boligpark borettslag
Kjerlaug E M Åshovd Olsen Jektholtet Boligpark borettslag
Kristian Hartmann Jektholtet Boligpark borettslag
Tone Perly J Johansen Jektholtet Boligpark borettslag
Kim Erling Nilsen Boheim borettslag
Midtbu Camilla A Eilifsen Boheim borettslag
Andreassen Stian Boheim borettslag
Marita Pedersen Boheim borettslag
Øystein Hermod Sebulonsen Boheim borettslag
Rita Jorun Larsen Terrassen borettslag
Thomas Andre Jenssen Terrassen borettslag
Hanne Berg Jensen Terrassen borettslag
Jørn Harald Rygh Høiseth Terrassen borettslag
Ingrid Kvist Martinussen Terrassen borettslag
Siri Sundelin Terrassen borettslag
Stig Erlend Ørsje Terrassen borettslag
Kenneth Nilsen Terrassen borettslag
Anne M Seehuus Amundøy Terrassen borettslag
Vigdis Slettli Hansen Sameiet øvre Fagereng
Ingrid Halsebø Storhaug Sameiet øvre Fagereng
Tor Kristian Samuelsen Sameiet øvre Fagereng
Irene Beate Johansen Sameiet øvre Fagereng
John Gudmund Wilhelmsen Sameiet øvre Fagereng
Kraknes Jens Petter Eierseksjonssameiet Byporten Tromsø
Johannessen Tom E Stang Eierseksjonssameiet Byporten Tromsø
Johannessen Finn Lauritz Eierseksjonssameiet Byporten Tromsø
Solvang Jostein Emil Eierseksjonssameiet Byporten Tromsø
Brynjar Fleten Eierseksjonssameiet Byporten Tromsø
Grytnes Gjermund Einar Sameiet Nansenhjørnet
Lasse René G Eilertsen Sameiet Nansenhjørnet
Per Mats Ingemar Löfqvist Sameiet Nansenhjørnet
Simon Johansen Vassnes Sameiet Nansenhjørnet
Trond Halvorsen Hans & Grete borettslag
Monica Bryn Hans & Grete borettslag
Kurt Ragnar Nilsen Hans & Grete borettslag
Dag Håkon Hanssen Hans & Grete borettslag
Hans Petter Clemetsen Sameiet Grønnegata 109
Anna Maria Hatland Sameiet Grønnegata 109
Bjørn S Hagen Pettersen Sameiet Grønnegata 109
Maren Sofie Tingvoll Sameiet Grønnegata 109
Ina Lothe Olsen Sameiet Grønnegata 109
Simen Solberg Andreassen Sameiet Grønnegata 109
Tine Margrete Hågensen Bølgen borettslag
Børge Hemming Hansen Bølgen borettslag
Anne C Lund Dahlberg Bølgen borettslag
Scott Whyte Baarnes Bølgen borettslag
Reidar P H Vollstad Sollia 2 borettslag
Kari Ann Klausmark Sollia 2 borettslag
Jensen Hans Erik Sollia 2 borettslag
Harriet Lillian Jensen Sollia 2 borettslag
Håheim Jan Kristen Sollia 2 borettslag
Karl Fredrik Wilhelmsen Sameiet Workinnmarka Panorama
Jaklin Kjell Ivar Sameiet Workinnmarka Panorama
Workinn Kari Sameiet Workinnmarka Panorama
Saur Per Martin Sameiet Workinnmarka Panorama
Linda Hansen Sameiet Solbakken Tromsø
Bodil Strand Sameiet Solbakken Tromsø
Ole Martin Mobakken Sameiet Solbakken Tromsø
Geir-Magne Kollstrøm Sameiet Solbakken Tromsø
Ann-Britt Nilssen Sameiet Workinnmarka Boligpark 2
Edd Harald Steien Sameiet Workinnmarka Boligpark 2
Fredrik Michalsen Sameiet Workinnmarka Boligpark 2
Gunn-Eva Lampe Sameiet Workinnmarka Boligpark 2
Magnus Magnussen Sameiet Workinnmarka Boligpark 2
Steinar Haugholt Vestlia borettslag
Finn Dag Hovem Vestlia borettslag
Merethe Karlsen Vestlia borettslag
Heidi Moen-Killie Vestlia borettslag
Hege Nilsen Eilertsen Vestlia borettslag
Helfrid Sigrun Rakkenes Sollia borettslag
Svein Arnfinn Olsen Sollia borettslag
Aud Irene Kjærvik Olsen Sollia borettslag
Knut Arvid Nordfjord Sollia borettslag
Aina Julie Simonsen Sollia borettslag
Nils Kristian Simonsen Sollia borettslag
May Liss Johansen Blåmann borettslag
Lars Rasmus Pettersen Blåmann borettslag
Frederik Andreas Andersen Blåmann borettslag
Rudi Kirkhaug Rundvannet borettslag
Torstein Pedersen Rundvannet borettslag
Pedersen Trond Arvid Rundvannet borettslag
Anne Eriksson Steigen Rundvannet borettslag
Anne-Karin Hanssen Rundvannet borettslag
Vegard Karlsen Rundvannet borettslag
Kirsti Inkeri Kuosa Rundvannet borettslag
Willy Arild Kaspersen Rundvannet borettslag
Jermund Ansgar Pedersen Knausen borettslag
Johanne C Henriksen Knausen borettslag
Kirsten Merete Sørensen Knausen borettslag
Maria A Ludvigsen Knausen borettslag
Anne Gretland Knausen borettslag
Pia Tøhaug Knausen borettslag
Sander Magnus Hofsøy Knausen borettslag
Sigrun Kleppe Andersen Kaldslett borettslag
Anne Bruvold Kaldslett borettslag
Gunnar Johansen Kaldslett borettslag
Reidun Kallhovd Kaldslett borettslag
Sverre Jan Håkstad Kaldslett borettslag
Edvald Johannes Johansen Sameiet Prestvannvegen 1
Solveig Sandnes Sameiet Prestvannvegen 1
Haldis Marie Wasmuth Sameiet Prestvannvegen 1
Lars Skaalvik Elvevold Sameiet Prestvannvegen 1
Liv Aina Antonsen Sameiet Prestvannvegen 1
Rune Nilsen Glimmervegen borettslag
Håkon Lunde Glimmervegen borettslag
Chris Robin Valle Glimmervegen borettslag
Geir-Ulf Gotfred Johansen Glimmervegen borettslag
Lene Junge Glimmervegen borettslag
Eskild Tunstrøm Ovesen Glimmervegen borettslag
Bente Andreassen Glimmervegen borettslag
Kim Klette Glimmervegen borettslag
Lisbeth Tollefsen Glimmervegen borettslag
Kraknes Odd Tore Sameiet Bellevue terrasse
Unni Fjelde Sameiet Bellevue terrasse
Johnny Rognmo Sameiet Bellevue terrasse
Elin Isaksen Sameiet Bellevue terrasse
Geir-Tore Sjøthun Sameiet Bellevue terrasse
Turid Moldenæs Løvlund borettslag
Kristina J M Schröder Løvlund borettslag
Aksel Østhus Løvlund borettslag
Sonja Elsie Solstrand Løvlund borettslag
Torill Marie Tollefsen Løvlund borettslag
Ellinor Kristine Olsborg Elverhøy nord borettslag
Ingrid K Sommerseth Elverhøy nord borettslag
Jan Ove Agledahl Elverhøy nord borettslag
Grethe Iren Pettersen Elverhøy nord borettslag
Hauan Jorg Janssønn Elverhøy nord borettslag
Johan Harald Sørensen Elverhøy nord borettslag
Mari Sundsbø Johnsen Elverhøy nord borettslag
Harald Øyvind Kjelstrup Håpet II borettslag
Jill Rigmor Abelsen Olsen Håpet II borettslag
Trond Morten Martinsen Håpet II borettslag
Claude Rouget Håpet II borettslag
Alexander O Andreassen Håpet II borettslag
Jan Magne Sterri Gjerde Håpet II borettslag
Maria Høiden Håpet II borettslag
Petter Alexander Paulsen Håpet II borettslag
May B Larsen Markussen Forhåpningen Park borettslag
Eivind Rinde Forhåpningen Park borettslag
Eigil Møller Forhåpningen Park borettslag
Linn K Karlsen Ilstad Forhåpningen Park borettslag
Jan Thomas Schwenke Øvre Malmvegen borettslag
Tordis Richardsen Øvre Malmvegen borettslag
Berit Jansen Øvre Malmvegen borettslag
Ann Karin Aasvik Øvre Malmvegen borettslag
Terje-André Solheim Steen Øvre Malmvegen borettslag
Cato Willy Holien Øvre Malmvegen borettslag
Trond-Bjørnar Pedersen Bo Sammen II borettslag
Kent Vegard Evjen Bo Sammen II borettslag
Kjell Corneliussen Bo Sammen II borettslag
Thor Roar Olsen Myrheim i borettslag
Markus Hoel Lie Myrheim i borettslag
Marit Jorun Evertsen Myrheim i borettslag
Tor Gisle Lorentzen Myrheim i borettslag
Anita Beate Nygaard Myrheim i borettslag
Gørill Nilsen Myrheim i borettslag
Gry Evjen Myrheim i borettslag
Anders Olsen Myrheim i borettslag
Rita Annie Olsen Øvre Fagereng borettslag
Jørgen Jenssen Øvre Fagereng borettslag
Schulstad Per-Ivar Øvre Fagereng borettslag
Nilsen Andreas A Giæver Øvre Fagereng borettslag
Kristin Anita Steen Øvre Fagereng borettslag
Gerd Lockertsen Øvre Fagereng borettslag
Torben Fredriksen Nilsen Øvre Fagereng borettslag
Gro Tove Bolstad Kvartsvegen borettslag
Ulf Tore Nermo Kvartsvegen borettslag
Oddgeir Pettersen Kvartsvegen borettslag
Kåre Oddbjørn Larsen Kvartsvegen borettslag
Ivar Johan Eliassen Kvartsvegen borettslag
Kjell Magne Moen Kvartsvegen borettslag
Lillian Foshaug Engen Kvartsvegen borettslag
Odd-Arne Berntsen Olsgård III borettslag
May Kristine Kanstad Olsgård III borettslag
Trude Merethe Molund Olsgård III borettslag
Rolv Otto Reinstad Olsgård III borettslag
Astri Elisabeth Lavold Olsgård III borettslag
Bjørn Altermark Olsgård III borettslag
Karoline D K Robertsen Olsgård III borettslag
Fredrik Hugo Haugland Strandkanten brygge D borettslag
Jostein Johansen Strandkanten brygge D borettslag
Truls Lee Johansen Strandkanten brygge D borettslag
Stefan Joakim Høgbakk Strandkanten brygge D borettslag
Tone Ann Andreassen Myrland borettslag
Dag Wiggen Myrland borettslag
Kristiansen Einar Odin Myrland borettslag
Marit Hennie Henriksen Myrland borettslag
Nils Harald Thorbjørnsen Myrland borettslag
Øystein Iversen Myrland borettslag
Thale Byberg Karlsen Myrland borettslag
Marian Kleiven Myrland borettslag
Beate Teigstad Iversen Myrland borettslag
Janna Thoresen Kvitungevegen borettslag
Gunn Saunes Kvitungevegen borettslag
Nelly Josefine Pedersen Kvitungevegen borettslag
Meisler Bjørnar Kvitungevegen borettslag
Nerdal Jørn Torfinn Kvitungevegen borettslag
Daniel Tillnes Arthur II borettslag
Malin S M Halstensgård Arthur II borettslag
Elias Grindvold Lusk Arthur II borettslag
Ina Karlsen Arthur II borettslag
Wenche Johansen Myrheim III borettslag
Trond-Erik Svendsen Myrheim III borettslag
Kjell Conradsen Myrheim III borettslag
Inger-Lise Utnes Myrheim III borettslag
Ingrid Sofie Solstad Myrheim III borettslag
May-Liss Tråsdahl Myrheim III borettslag
Svein Kåre Broks Fagereng borettslag
Svein Sture Lavold Fagereng borettslag
Renate Pettersen Fagereng borettslag
Rune Morten Johansen Fagereng borettslag
Aksel Torbjørn Hansen Fagereng borettslag
Junge Eva Ninni Fagereng borettslag
Dag Sørli Fagereng borettslag
Heidi Kristine Larsen Eierseksjonssameiet Tomasjordnes
Edna Therese Olsen Eierseksjonssameiet Tomasjordnes
Kjersti Marhaug Eierseksjonssameiet Tomasjordnes
Raimon Henriksen Eierseksjonssameiet Tomasjordnes
Geir Arvid Pedersen Eierseksjonssameiet Tomasjordnes
Svein Arne Leandersen Eierseksjonssameiet Tomasjordnes
Børge Klausen Bjørnkollen borettslag
Ann-Iren Thomassen Bjørnkollen borettslag
Anne Marie Bang Bjørnkollen borettslag
Jarle Petter Pedersen Bjørnkollen borettslag
Kjæreng Fridtjof Bjørnkollen borettslag
Ragnhild Holm Langnes borettslag
Ernst Asbjørn Høgtun Langnes borettslag
Bente A Hagen Berglund Langnes borettslag
Rune Brendeford Anderssen Langnes borettslag
Odd Tore Grunnvåg Langnes borettslag
Jørn Thomas Hansen Bjerkakerleiligheter.no borettslag
Norbye Vegard Bjerkakerleiligheter.no borettslag
Yassin Nyang Karoliussen Bjerkakerleiligheter.no borettslag
Lisa Myrseth Hemmingsen Bjerkakerleiligheter.no borettslag
Heming Rustad Hansen Bjerkakerleiligheter.no borettslag
Sigbjørn Jerijervi Bjerkakerleiligheter.no borettslag
Ann Kristin Pedersen Sameiet Sjøgata 3/5
Hanne Ragni Steen Sameiet Sjøgata 3/5
Dan Remi Persen Lund Sameiet Sjøgata 3/5
Lene Elisabeth Ballo Kvam Sameiet Sjøgata 3/5
Therese Sørensen Edderdunvegen II borettslag
Herdis Berg Edderdunvegen II borettslag
Strand Egil Agnar Edderdunvegen II borettslag
Johan Fredrik Lindrupsen Edderdunvegen II borettslag
Else Marie Stjernstrøm Edderdunvegen II borettslag
Yngve Voktor Edderdunvegen II borettslag
Erik Nerum Hatlen Edderdunvegen II borettslag
Aleksander G Dale Bølgen 2 borettslag
Sandra Bruland Bølgen 2 borettslag
Robert Karlsen Bølgen 2 borettslag
Harrieth Julie Hansen Bølgen 2 borettslag
Mirjam Gimsøy Bølgen 2 borettslag
Martin Hætta Evertsen Sameiet Hansjordnesgate 24
Tiril Colberg Evensen Sameiet Hansjordnesgate 24
Lone Bergfall Karoliussen Sameiet Hansjordnesgate 24
Jørgen Bertheussen Sameiet Hansjordnesgate 24
Simon Røstad Sameiet Hansjordnesgate 24
Hilde Marita Lydersen Edderdunvegen III borettslag
Børre Petersen Edderdunvegen III borettslag
Solveig Irene Mikkelsen Edderdunvegen III borettslag
Morten Bartnæs Edderdunvegen III borettslag
Irene Marjorie Mercer Edderdunvegen III borettslag
Arild Steingrim Nielsen Edderdunvegen III borettslag
Ernst Karl Bolle Edderdunvegen III borettslag
Berit Moe Havfruen borettslag Tromsø
Mikkelsen Stenulf Havfruen borettslag Tromsø
Oddbjørn Andre Arntzen Havfruen borettslag Tromsø
Kirsten Simonsen Løvlund II borettslag
Maria Julianne Johansen Løvlund II borettslag
Azmeraw Mequanent Tassew Løvlund II borettslag
Bodil Onsøien Løvlund II borettslag
Rita Pauline Brox Løvlund II borettslag
Svanhild Mary Hansen Fagereng Park borettslag
Marit K Olli Helgesen Fagereng Park borettslag
Stig Ole Fiske Fagereng Park borettslag
Cecilie Marie Storslett Fagereng Park borettslag
Hallgerd Svart Fagereng Park borettslag
Karlsen Åsmund Alexander Gabbrovegen borettslag
Magne Lillehaug Rasch Gabbrovegen borettslag
Tom Andre Jakobsen Gabbrovegen borettslag
Andreas Byman Haagensen Gabbrovegen borettslag
Eli Helene Teigen Gabbrovegen borettslag
Ole Máhtte Eira Tellefsen Borettslaget Samvirke
Sigbjørn M Fremnesvik Borettslaget Samvirke
Torunn Østvik Borettslaget Samvirke
Martin Bjørvig Borettslaget Samvirke
Tonje Kristin Bjørvig Borettslaget Samvirke
Ingá Máijá Sara Borettslaget Samvirke
Trine Lise Dyngeland Sameiet Solgårdtunet
Karl-Ivar Lorentzen Sameiet Solgårdtunet
Ekaterina Bertheussen Sameiet Solgårdtunet
Kirsten Marienhagen Sameiet Solgårdtunet
Marit Kiil Silli Sameiet Solgårdtunet
Jon Arne Nilsen Aquarium borettslag
Åse Marie Ludvigsen Aquarium borettslag
Grethe Helene S Bakkeli Aquarium borettslag
Greger Lyngedal Wian Aquarium borettslag
Torstein Henriksen Aquarium borettslag
Ann-Sissel Hansen Aquarium borettslag
Elise Forså Aquarium borettslag
Elin Svendsen Sameiet Workinnmarka Boligpark 3
Ian Jawahir Sameiet Workinnmarka Boligpark 3
Ida Alise Elverland Sameiet Workinnmarka Boligpark 3
Anne Britt Flemmen Sameiet Workinnmarka Boligpark 3
Sørensen Jan Tore Siriusveien borettslag
David Henrik Laven Siriusveien borettslag
Theresa Marienborg Wold Siriusveien borettslag
Jan Roger Vollan Siriusveien borettslag
Mona Helene Hemmingsen Fagerenga Trias II borettslag
Tor-Kåre J Hemmingsen Fagerenga Trias II borettslag
Marit Hillestad Fagerenga Trias II borettslag
Ole-Bjørn Fossbakk Fagerenga Trias II borettslag
Heidi Beathe Aakre Olsen Fagerenga Trias II borettslag
Correa Andres F Maldonado Håpet i borettslag
Bjørn-Henrik Johannessen Håpet i borettslag
Mariann Lødemel Håpet i borettslag
Trine Beate Sandnes Håpet i borettslag
Christian Andre Isaksen Håpet i borettslag
Berit Maria Worum Håpet i borettslag
Per Ole Sivertsen Håpet i borettslag
Erling Johan Krogh Ravna Borettslaget Kvartalet
Paul Vidar Fridholm Borettslaget Kvartalet
Tveit Kari Johanna Borettslaget Kvartalet
Hilde Berg Borettslaget Kvartalet
Johnny Levin Embrå Borettslaget Kvartalet
  Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Kim Daniel Røvik Falch Brl på Første Rad 1
Joakim Albertsen Brl på Første Rad 1
Ole M Ellingbø Nilsen Brl på Første Rad 1
Anja M Davis Norbye Brl på Første Rad 1
Asbjørn Håkonsen Granittvegen borettslag
Trond Hugo Hokland Granittvegen borettslag
Marit Sophie Simonsen Granittvegen borettslag
Marit Falck Granittvegen borettslag
Risten Aile Mienna Granittvegen borettslag
Hallgeir Bergheim Granittvegen borettslag
Torbjørn Bongo Granittvegen borettslag
Yngve Lundblad Granittvegen borettslag
Anton Bernhard Olsen Borettslaget Start Living Tomasjordnes
Christopher Spitznogle Borettslaget Start Living Tomasjordnes
Ina Charlotte Kristiansen Borettslaget Start Living Tomasjordnes
Conny Annie Bertheussen Sameiet Alveveien 33-49
Kjell Guttorm Eriksen Sameiet Alveveien 33-49
Torbjørn Alf Krane Sameiet Alveveien 33-49
Knut Kuvås Waterloo Sameiet Alveveien 33-49
Kjell Mareno Bugge Sameiet Nyløkken Park
Jan Olav Bendiksen Sameiet Nyløkken Park
Ragnhild L Wilhelmsen Sameiet Nyløkken Park
Sonni Inger Jørgine Olsen Sameiet Nyløkken Park
Jan-Kristian Hansen Hamnaåsen borettslag
Torfinn Bjørkmo Hamnaåsen borettslag
Hans Kr Schjelderup Høgås Hamnaåsen borettslag
Anne-Lise Manin Hamnaåsen borettslag
Jørn-Inge Falck Henriksen Hamnaåsen borettslag
Solveig Elise Fagerholt Selma borettslag
Siri Råum Fiskum Selma borettslag
Kristin Sophie Warloe Selma borettslag
Reidar Kaasa Selma borettslag
Tønset Ole Konrad Selma borettslag
Erik Johan Horntvedt Bjørnebekken borettslag
Anne-Lise Pedersen Bjørnebekken borettslag
Mathias Sørli Bjørnebekken borettslag
Karianne Hansen Solvang Bjørnebekken borettslag
Kenneth Kristiansen Bjørnebekken borettslag
Gunn Sissel Jensen Olsgård i borettslag
Bjørn Aslak Svinsås Olsgård i borettslag
Marianne Bergli Olsgård i borettslag
Tore Antoni Steinholm Olsgård i borettslag
Anne G Grønvold Karlsen Olsgård i borettslag
Liv Tove Saksenvik Olsgård i borettslag
Duane Anthony Campbell Olsgård i borettslag
Geir Torfinn Bjarnesen Olsgård i borettslag
Robert Robertsen Olsgård i borettslag
Valdemar Vea Iversen Grønnegata 30 borettslag
Chiang Sum Nok Grønnegata 30 borettslag
Tobias Stein Eilertsen Grønnegata 30 borettslag
Maren Ch Rydning Bø Grønnegata 30 borettslag
Finn-Are Larsen Gullsmedenga2 Brl
Wenche C Ditlefsen Gullsmedenga2 Brl
Terje Steffenakk Gullsmedenga2 Brl
Eva-Lill Nilsen Gullsmedenga2 Brl
Katrine I Grimstad Valvåg Gullsmedenga2 Brl
Kristin Windsland Slettaelva borettslag
Geir Fenes Slettaelva borettslag
Lars-Andre Hanssen Slettaelva borettslag
Gunnar Davidsson Slettaelva borettslag
Jan Eivind Pettersen Slettaelva borettslag
Linda Normann Knutsen Slettaelva borettslag
Linda Skogli Strandkanten Waterfront
Einar Alfred Johansen Strandkanten Waterfront
Ole Vidar Furnes Strandkanten Waterfront
  Håpet III borettslag
Marit Mostad Håpet III borettslag
Kjell Gunnar Olsen Håpet III borettslag
Roy Magne Johansen Håpet III borettslag
Pettersen Irene Håpet III borettslag
John Birger Augdal Håpet III borettslag
Marte Foss Tveiten Håpet III borettslag
Margrethe Nordahl Håpet III borettslag
Stina Lin Olsen Håpet III borettslag
Marianne Kopala Strandkanten Amfi i borettslag
Johnny Hermod Johannessen Strandkanten Amfi i borettslag
Michael I Eriksen Strandkanten Amfi i borettslag
Torgrim Endresen Strandkanten Amfi i borettslag
Svein Arne Martinsen Sameiet Solgård terrasse
Roald Ekanger Sameiet Solgård terrasse
Sven Helge Lundstrøm Sameiet Solgård terrasse
Berg Oddbjørn Sameiet Solgård terrasse
Randi Abrahamsen Sameiet Solgård terrasse
Torstein Reidar Bjerkås Sameiet Solgård terrasse
Jørgen Aas Eide Sameiet Solgård terrasse
Margrethe Løvseth Sannes Sameiet Solgård terrasse
Lill Reidun Mary A Olsen Strandkanten borettslag/Senior
Signy Seglsten Strandkanten borettslag/Senior
Gunnar Ragnarsson Strandkanten borettslag/Senior
Hermod Einar Hansen Strandkanten borettslag/Senior
Hanne-Sofie A Frantzen Strandkanten borettslag/Senior
Knut Vestbø Strandkanten borettslag/Senior
Bror Jon Ottar Ottesen Sørlia borettslag
Steinar Thorvaldsen Sørlia borettslag
Bjørn Hugo Borch Sørlia borettslag
Veronica H Abelsson Walle Sørlia borettslag
Else Marie Øvrebø Sørlia borettslag
Lill Heidi Johansen Sørlia borettslag
Jan Ole Olsen Sørlia borettslag
Liv Kristine Langsholt Borettslaget Blokkbygg Elverhøy syd
Kari-Anne Sæther Borettslaget Blokkbygg Elverhøy syd
Alexander Uhre Mikkelsen Borettslaget Blokkbygg Elverhøy syd
Trond Sverre Flaten Borettslaget Blokkbygg Elverhøy syd
Kari Marie Larsen Borettslaget Blokkbygg Elverhøy syd
Ingrid Jensvoll Borettslaget Blokkbygg Elverhøy syd
Simonsen Eirik Borettslaget Blokkbygg Elverhøy syd
Kent-Rune Myrseth Borettslaget Blokkbygg Elverhøy syd
Vegard Wallin Trollskogen borettslag
Kjell Arvid Andreassen Trollskogen borettslag
Andre Hedqvist Trollskogen borettslag
John Roald Isaksen Trollskogen borettslag
Jeanette Størkersen Trollskogen borettslag
Lind Trond Gneisvegen borettslag
Odd Helge Joakimsen Gneisvegen borettslag
Liss Karin Mathisen Gneisvegen borettslag
Thomas Hansen Gneisvegen borettslag
Ingunn Eid Gneisvegen borettslag
Line Barth Jenssen Gneisvegen borettslag
Lyså Tor Inge Gneisvegen borettslag
Annfrid Sivertsen Gneisvegen borettslag
Beate Vik Skifte Gneisvegen borettslag
Ida Sofie Høines Gneisvegen borettslag
Sjur S Hermansen Idrettsveien 49/55 borettslag
Trine Lise Mellem Idrettsveien 49/55 borettslag
Kirsti Robertsen Idrettsveien 49/55 borettslag
Sverre Magnus B Salvesen Idrettsveien 49/55 borettslag
Britt Ranveig Eriksen Idrettsveien 49/55 borettslag
Jorunn Marie Bangsund Stiftelsen Hybelhuset Strandskillet 3
Kristoffer J Røst Stiftelsen Hybelhuset Strandskillet 3
Harald Aalmen Stiftelsen Hybelhuset Strandskillet 3
Arne Nymo Stiftelsen Hybelhuset Strandskillet 3
Bodil I Ridderseth Larsen Stiftelsen Hybelhuset Strandskillet 3
  Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Tony Paameyer Winkler Stiftelsen Hybelhuset Strandskillet 3
Sissel Aspenes Krokelva borettslag
Lasse Jenssen Krokelva borettslag
Karin Elisabeth Åsheim Krokelva borettslag
Wenche Anita Hanssen Krokelva borettslag
Knut Arild Johansen Krokelva borettslag
Einar Tverelv Krokelva borettslag
Bjørnar Høgtun Krokelva borettslag
Øyvind Svendsen Krokelva borettslag
Odd Arne Skårbø Krokelva borettslag
Elin Ivarsdatter Hestdal Krokelva borettslag
Per-Ivar Storø Packer Storgatbakken Brl
Kristiansen Boyston Frode Storsteintun 1 og 2 borettslag
Kent Erik Jæger Holmen Storsteintun 1 og 2 borettslag
Robin Elling Sommerseth Storsteintun 1 og 2 borettslag
Torill Johansen Storsteintun 1 og 2 borettslag
Petter Møkleby Storsteintun 1 og 2 borettslag
Pedersen Bård Storsteintun 1 og 2 borettslag
Thomas Johansen Storsteintun 1 og 2 borettslag
Lisbet Christiansen Storsteintun 1 og 2 borettslag
Sigmund Georg Emaus Solligården borettslag
Kjell Gunnar Andersen Solligården borettslag
Simonsen Merethe Solligården borettslag
Valentina Johansen Solligården borettslag
Kjell Einar Andreassen Solligården borettslag
Oddbjørg Frostad Solligården borettslag
Tor Bosch Solligården borettslag
Mikael Kristiansen Thyholdtvegen borettslag
Lina Julie Mellem Semb Thyholdtvegen borettslag
Stig Jøran Coucheron Thyholdtvegen borettslag
Anne Nesbakken Thyholdtvegen borettslag
Bodil Erika Setesteinuren Olsgård II borettslag
Lisbeth Karlsen Olsgård II borettslag
Pettersen Geir Olaf Olsgård II borettslag
Tatjana Solberg Jensen Olsgård II borettslag
Lena Rigmor Løvmo Olsgård II borettslag
Amundsen Vigdis Helene Olsgård II borettslag
Børge Hansen Olsgård II borettslag
Hermod Johan Pettersen Stjerneveien borettslag
Gunn Emilie Bergseth Stjerneveien borettslag
Willy Jentoft Hansen Stjerneveien borettslag
Knut Ivar Isaksen Stjerneveien borettslag
Per Fredrik Bauge Stjerneveien borettslag
Danil A Kuzmenko Blåkollen borettslag
Susanne Josefsen Blåkollen borettslag
Torbjørg Lindquist Blåkollen borettslag
Vibeke T Jøsok Rørbakk Blåkollen borettslag
Vidar Hansen Tennvassås Blåkollen borettslag
Stian Solberg Heitmann Blåkollen borettslag
Rune Morten Solhaug Blåkollen borettslag
Trond-Gunnar Hansen Blåkollen borettslag
Marthe Wilhelmsen Blåkollen borettslag
Robin Olav Ersfjord Blåkollen borettslag
Elisabeth Kraknes Byporten Tromsø borettslag
Ivan Oskar Peder Olsen Byporten Tromsø borettslag
Lill Heidi Steen Byporten Tromsø borettslag
Anmar Tabit Numan Byporten Tromsø borettslag
Martin Arntzen Olufsen Byporten Tromsø borettslag
Linn-Beate Gule Wiik Byporten Tromsø borettslag
Christoffer Gaup Byporten Tromsø borettslag
Airen Holthe Solsiden borettslag
Frode Bjørkestøl Solsiden borettslag
Rannveig Arntsen Enoksen Solsiden borettslag
Skjalg Skallerud Langseth Solsiden borettslag
Nina Lise Kristiansen Solsiden borettslag
Stian Børge Jørgensen Solsiden borettslag
Fritz Sigfred Hansen Solsiden borettslag
Cecilie Johansen Solsiden borettslag
Rolf Lorentsen Tuftebakken borettslag
Kristian Eldnes Tuftebakken borettslag
Anna-Kirsti Kvitnes Tuftebakken borettslag
Kristine Anita Mikkelsen Tuftebakken borettslag
Maj Irene Nilssen Tuftebakken borettslag
Jan Fredrik Karlsen Tuftebakken borettslag
Nina Beate Paulsen Sameiet Blårevsvingen 1 og 3
Harry Røstad Sameiet Blårevsvingen 1 og 3
Knut Emil Westergaard Sameiet Blårevsvingen 1 og 3
Ronald Kjell Ramberg Sameiet Blårevsvingen 1 og 3
Fred Winther Holt Sameiet Blårevsvingen 1 og 3
Ole-Reidar Olsen Dalbakken borettslag
Lene Solberg Dalbakken borettslag
Renate Kristiansen Dalbakken borettslag
Arild Pedersen Dalbakken borettslag
Ingolf Frithjof Svendsen Dalbakken borettslag
Arild Johannessen Dalbakken borettslag
Jan Erik Johnsen Dalbakken borettslag
Svein Tore Jensen Kaldslet terrasse Boligsameie
Olsborg Jan Tore Kaldslet terrasse Boligsameie
  Boligsameiet M37
Annie Bergljot Aspvik Kaldslet terrasse Boligsameie
Anne Harrieth Kildalsen Kaldslet terrasse Boligsameie
Gerd Karin Bjørhovde Sameiet Brinken Terrasser
Steffen Kråkstad Sameiet Brinken Terrasser
Thomas A Mork Bredesen Sameiet Brinken Terrasser
Sigve Nedredal Sameiet Brinken Terrasser
June Iren Rustad Sameiet Brinken Terrasser
Anne Hallgerd Figenschou Sameiet Brinken Terrasser
Asbjørn Rasch Sameiet Brinken Terrasser
May Rita Wangsbro Vestre Mortensnes borettslag
Karina Skreland Vestre Mortensnes borettslag
Geir Heidar Mikalsen Vestre Mortensnes borettslag
Christina Ripman Hansen Vestre Mortensnes borettslag
Kristian Svendsen Vestre Mortensnes borettslag
Maika Soleng Vestre Mortensnes borettslag
Leif Aasheim Nordstraumen borettslag
Tove May Britt Kofoed Nordstraumen borettslag
May Britt Jakobsen Nordstraumen borettslag
Sebastiano Fria Nordstraumen borettslag
Solbritt Pedersen Nordstraumen borettslag
Karin A S Stensen Bjørnå Nordstraumen borettslag
Ulf-Bjarne Johansen Nordstraumen borettslag
Pål Wilhelmsen Storelva borettslag
Ståle Petter Fremnesvik Storelva borettslag
Kirsten Henny Gove Storelva borettslag
Tanja Benedicte Karlsen Storelva borettslag
Evy Johansen Storelva borettslag
Heidi Alise Bjerkås Kvitebjørn borettslag
Edel Solheim Kvitebjørn borettslag
Harry Dahle Kvitebjørn borettslag
Kate Elida Linnes Kvitebjørn borettslag
Marita Orvik Larsen Kvitebjørn borettslag
Bjørn Magnussen Strandkanten brygge G Brl
Nina Oppedal Strandkanten brygge G Brl
Johnsen Carl-Sverre Strandkanten brygge G Brl
Rune Olav Pedersen Strandkanten brygge G Brl
Marianne Lie Fugleneslia Sameie
Hilde Lund Fugleneslia Sameie
Bente I Engesrønning Fugleneslia Sameie
Jens-Arne Robertsen Fugleneslia Sameie
Gunn Birgit Fyhn-Pedersen Fugleneslia Sameie
Margot Lyngvoll Storgata 27 borettslag
Knudsen Kirsti Storgata 27 borettslag
Ture Mortensen Storgata 27 borettslag
Sissel Fjær Lillevegen borettslag
Per Banne Lillevegen borettslag
Simen Sørli Kristensen Lillevegen borettslag
Kim Olav V Kristiansen Lillevegen borettslag
Torill I Aurheim Johnsen Lillevegen borettslag
Jørn Olav Skogheim Lillevegen borettslag
Torbjørn Johansen Lillevegen borettslag
Svanhild Samuelsen Storvannet Panorama borettslag
Ulf Birger Wilhelmsen Storvannet Panorama borettslag
Lene Andresen Storvannet Panorama borettslag
Ole Anfinn Eliassen Storvannet Panorama borettslag
Jan Halvorsen Storvannet Panorama borettslag
Liv Kirstin Kristoffersen Evjenvegen borettslag
Ørjan Kristoffersen Evjenvegen borettslag
Silje Krosby Evjenvegen borettslag
Beate Hegge Evjenvegen borettslag
Monica Andreassen Sameiet Storvannstunet
Fredrik Kjenne Sameiet Storvannstunet
Roymond Makarewicz Lia borettslag
Ole Ingvald Hansen Lia borettslag
Solveig Krystad Lia borettslag
Ellen M Berg-Hansen Lia borettslag
Marit Ostad Lia borettslag
Vigdis Berge Lia borettslag
Evy Skog Lia borettslag
Mette Elisabeth Eriksen Lia borettslag
Hanne Jonassen Røyevegen borettslag
Knut Anders Nakken Røyevegen borettslag
Henriette Regine Smith Røyevegen borettslag
Anne Karin Hansen Røyevegen borettslag
Rolf Gunnar Skoglund Røyevegen borettslag
Hege Elisabeth Kjølstad Baksalen borettslag
Jørgen Hansen Baksalen borettslag
Stig Are Brun Baksalen borettslag
Marit Fivelsdal Baksalen borettslag
Terje Næss Baksalen borettslag
Veronica Steigre Baksalen borettslag
Grete Larsen Baksalen borettslag
Margrethe Nilsen Baksalen borettslag
Wenche Christoffersen Reindalen II borettslag
Solfrid Mortensen Reindalen II borettslag
Lill Katharina Sundelius Reindalen II borettslag
Bjørn Tore Brataas Reindalen II borettslag
Stina Nilsen Reindalen II borettslag
Linn Tørseth Nilsen Reindalen II borettslag
Per Bjørn Hansen Sameiet Hammerfest brygge
Linda Kristin Bøe Sameiet Hammerfest brygge
Tessem Olav Sigurd Sameiet Hammerfest brygge
Eivind Høydahl Sameiet Hammerfest brygge
Øyvind Dahl Sameiet Hammerfest brygge
Linn Anett Fagerheim Tyvenlia II borettslag
Eva Karlsen Tyvenlia II borettslag
Vidar Andersen Tyvenlia II borettslag
Ingvild Anita Isaksen Tyvenlia II borettslag
Jane Negård Tyvenlia II borettslag
Vivian Marta H Sachs Jansvannet borettslag
Tove Mette Høyer Jansvannet borettslag
Eirin Borch Mikkelsen Jansvannet borettslag
Sigurd Bergendahl Arnesen Jansvannet borettslag
Sundby Rolf Rabben borettslag
Håvard Mauseth Rabben borettslag
Stine Marie F Pedersen Rabben borettslag
Charlene Annett Hansen Rabben borettslag
Steinar Paulsen Eierseksjonssameiet Batteriparken
Per Valved Eierseksjonssameiet Batteriparken
Trond Olsen Eierseksjonssameiet Batteriparken
Roy Skog Eierseksjonssameiet Batteriparken
  Strandgata 52 Sameie
Pål Roar Karlstad Eierseksjonssameiet Batteriparken
  Strandgata 52 Sameie
Håvard Hargaut-Jensen Eierseksjonssameiet Batteriparken
Olav Waaktaar Svanholm Eierseksjonssameiet Batteriparken
Yngve Birger Hansen Lyngh Lundhaugen Utbygning AS
Andreassen Ole-Martin L Lundhaugen Utbygning AS
Sissel Klausen Eierseksjonssameiet Jens Olsensgt. 6
Daniel Schjølberg Meyer Eierseksjonssameiet Jens Olsensgt. 6
Thea Kristin Johansen Eierseksjonssameiet Jens Olsensgt. 6
Myrvoll Roy-Arne Eierseksjonssameiet Jens Olsensgt. 6
Karina Skoglund Toppen borettslag
Øien Eivind Nylund Toppen borettslag
Solveig Sandvik Toppen borettslag
Elisabeth Wahl Toppen borettslag
Jane Therese Nilsen Vadsøvegen borettslag
Per Atle Engstad Vadsøvegen borettslag
Arve Solvi Paulsen Vadsøvegen borettslag
Storaas Dag Wilfred Vadsøvegen borettslag
Viggo Hansen Sundet 2 borettslag
Tom-Rune Ridderseth Hind Sundet 2 borettslag
Birgit Helene Hansen Sundet 2 borettslag
Sverre Leo Svelarud Sundet 2 borettslag
Anne-Lise Hansen Sundet 2 borettslag
Bjørn Erik Hansen Sameiet sentrum Panorama
Steinar Larsen Sameiet sentrum Panorama
Frits August Olsen Sameiet sentrum Panorama
Elsa Astrid Berit Rotvik Sameiet sentrum Panorama
Siv Ellen Kraft Sameiet Christian Viis gate 12
Knut Jarle Lavold Sameiet Christian Viis gate 12
Kurt Figenschau Sameiet Christian Viis gate 12
Bjørnar Moe Vannkumdalen borettslag
Ingrid Majala Vannkumdalen borettslag
Irene Sofie Brun Vannkumdalen borettslag
Svein Harald Seljenes Vannkumdalen borettslag
Bjørn Magnus Storaas Parkgata borettslag
Briit Marit Palmer Parkgata borettslag
Torvald R E Karlsen Parkgata borettslag
Trond Henning Mathisen Parkgata borettslag
Astrid Ligaard Parkgata borettslag
Kjell Jørgen Svendsen Parkgata borettslag
Knut Ivar Iversen Sameiet i Storgata 14/16
Eyrun K Bjørgvinsdottir Sameiet i Storgata 14/16
Oda Andrea Simonsen Sameiet i Storgata 14/16
Dag Emanuel Grundel Sameiet i Storgata 14/16
Anders T Hjertø Lind Sameiet i Storgata 14/16
Arne Einar Hansen Rørvikhøgda borettslag
Karin G Andersen Berg Rørvikhøgda borettslag
Lill Tove Olsen Rørvikhøgda borettslag
Harald Simon Olsen Rørvikhøgda borettslag
Are Bjørdal Borettslaget Conr Holmboes veg 8-10-12-14 AS
Tina Moe Borettslaget Conr Holmboes veg 8-10-12-14 AS
Anders Olav N Snellingen Borettslaget Conr Holmboes veg 8-10-12-14 AS
Geir Åsmund Myge Hansen Borettslaget Conr Holmboes veg 8-10-12-14 AS
Hilde Karin Jenssen Borettslaget Conr Holmboes veg 8-10-12-14 AS
Randi Synnøve Lillegård Sameiet Vestregata 36
Trond Martin Gustavsen Sameiet Vestregata 36
Mariell Haaheim Fagerheim Sameiet Vestregata 36
Frank Andre Skaaraas Sameiet Vestregata 36
Karin Mari Sørlie Borettslaget Nordlyset
Elena Nilsen Borettslaget Nordlyset
Odd-Eirik Harvey Borettslaget Nordlyset
Oscar Troy Arntzen Borettslaget Nordlyset
Strand Kjetil Ruggevik AS
Strand Per Halvard Ruggevik AS
Arne Albert Hågensen Gammelgård borettslag
Wiggo Magne Schaal Gammelgård borettslag
Henning Augdal Gammelgård borettslag
Rakel Kristine Wøhni Gammelgård borettslag
Jan Roar Andreassen Gammelgård borettslag
Svein Tore Skogstad Bardufoss borettslag
  Skoletomten Sameie
Harald Algarheim Bardufoss borettslag
  Skoletomten Sameie
Wiik Bjørnar Albert Bardufoss borettslag
  Skoletomten Sameie
Stig Ørjan Gamnes Bardufoss borettslag
  Skoletomten Sameie
Heggmo Are Bardufoss borettslag
  Skoletomten Sameie
Helge Jenssen Lægreid Tryggstad Allè borettslag
Heidi Merete Hallem Tryggstad Allè borettslag
Joachim Hakkebo Larsen Tryggstad Allè borettslag
Shamsaldin Mohammadi Tryggstad Allè borettslag
Solvik Vidar Tryggstad Allè borettslag
Marly Nilsen Lunheim borettslag
Rolf Gunnar Monsen Lunheim borettslag
John Nystuen Lunheim borettslag
Kåre Johan Henriksen Lunheim borettslag
Hilde Bangsund Lunheim borettslag
Trine Lill Jensen Lunheim borettslag
Kenneth Webb Berg Vollan Lunheim borettslag
Tor-Kristian Jensen Lunheim borettslag
Carina Johansen Lunheim borettslag
Karin Snefrid Maukdal Fagerlidal borettslag
Knut Bang Tronstad Fagerlidal borettslag
Edgar Andersen Fagerlidal borettslag
Viktor Brandskognes Fagerlidal borettslag
Anna Helene Kvam Fagerlidal borettslag
Hagensen Torgeir Fagerlidal borettslag
Stig Arne Edvardsen Fagerlidal borettslag
Hilde Katrin Fagernes Fagerlidal borettslag
Knut Osa Greger Fagerlidal borettslag
Liv N A Helland Olsen Fagerlidal borettslag
Wenche Arctander Skattøra borettslag
Vidar Akselsen Skattøra borettslag
Kjell Indal Hansen Skattøra borettslag
Livchristin Klefstad Skattøra borettslag
Sørensen Filip Balto Skattøra borettslag
Kato Herland Skattøra borettslag
Gøril Anita Skogvang Skattøra borettslag
Alf Jonny Bjerknes Fagerlia terrasse borettslag
Inger-Mari Olsen Fagerlia terrasse borettslag
Torunn Fosli Fagerlia terrasse borettslag
Stein Harald Holmseth Fagerlia terrasse borettslag
John Ivar Myrbakken Fagerlia terrasse borettslag
Jan Henry M Sjåland Fagerlia terrasse borettslag
Bjarne Hildar Olsen Fagerlia terrasse borettslag
  Målselv Boligstiftelse
Gunnar Oddmund Nerdal Fagerlia terrasse borettslag
Berit Kvammen Fagerlia terrasse borettslag
Mickelsen Lars Alvar Fagerlia terrasse borettslag
Kaj-Egil Fausa Sameiet Klimavegen 44-46
Katrine With Eielsen Sameiet Klimavegen 44-46
Brekmo Pål Egil Sameiet Klimavegen 44-46
Irene Endresen Bergesen Vestavinden Boligsameie
Ellen Sverdrup Vestavinden Boligsameie
Tord Nese Vestavinden Boligsameie
Stig Larsen Vestavinden Boligsameie
Andreassen-Eriksen Lars Vestavinden Boligsameie
Ken Arne Moldenæs Sameiet Ungbo Strandkanten A 1&2
Julie E Wærnes Hegdahl Sameiet Ungbo Strandkanten A 1&2
Jørn B James H Fuller-Gee Sameiet Ungbo Strandkanten A 1&2
Silje Johnsen Sameiet Ungbo Strandkanten A 1&2
Rudi Jozef Maria Caeyers Sameiet Ungbo Strandkanten A 1&2
Frank Robert Ingebrigtsen Bispegata 2 borettslag
Heidi Vivian Magnussen Bispegata 2 borettslag
Johansen Øystein Adolf Bispegata 2 borettslag
Mona Olsen Varden borettslag
Karl-Erlend Mikalsen Varden borettslag
Ron-Ørjan Thomesen Varden borettslag
Ida K Renø Svendsen Varden borettslag
Mads Adrian Hansen Varden borettslag
Karete Elisabet Samuelsen Varden borettslag
Nina Mari Jørgensen Varden borettslag
Bjørn Mathisen Bonord Eiendomsmegling AS
  Seljestad utvikling AS
Bjørn Strand Bonord Eiendomsmegling AS
Hege Monja Istad Sameiet Nordavinden 19-23
Lone Høj Filipsen Sameiet Nordavinden 19-23
Ingjerd Gauslaa Nilsen Sameiet Nordavinden 19-23
Carl Daniel Hallgren Sameiet Nordavinden 19-23
Arne Jan Johansen Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Per Harald Olsen Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Arild Larsen Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Randi Alise Pedersen Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Nina Julianne Olsen Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Rolf Peter Weber Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Laila Helene Henriksen Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Pedersen Bengt Høyer Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Steinar Olai Tollefsen Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Arnold Johan Angelsen Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Kvamme Gunnar Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Hansen Leif Håkon Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Else Hanna Sundquist Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Anita Marie Nylund Boligstiftelsen Odd Fellow Eldreboliger
Stig Helge Eriksen Sameiet Sollielva
Lene Alsos Edvardsen Sameiet Sollielva
Iselin Emmy Pedersen Sameiet Sollielva
Martin Simonsen Sameiet Sollielva
Ytterstad Jarle Seljestad utvikling AS
Roar Edvardsen Seljestad utvikling AS
Bjørn Erik Willumsen Skipperhuset borettslag
Kent Arne Hansen Skipperhuset borettslag
Trine Stub Skipperhuset borettslag
Martin M Løthman Blengsli Skipperhuset borettslag
Trine-Lise Antonsen Solveien borettslag
Jøran Olsen Solveien borettslag
Nina Kristine Andersen Solveien borettslag
Irvin Nordling Solveien borettslag
  Sameiet Toppskarven
Roger Harry Solbakken Solveien borettslag
Frederic Aronsen Solveien borettslag
Khajehsalehani Mahdiyeh Matrosen borettslag
Lars Melangen Matrosen borettslag
Line Glomseth Matrosen borettslag
Paul Otto Klevstad Matrosen borettslag
Cato Mikkelsen Matrosen borettslag
Annbjørg Karin Watnedal Elisabeth borettslag
Jan Halvor Johansen Elisabeth borettslag
Høgtun-Liafjell Tony A Elisabeth borettslag
Jakobsen Hans Elisabeth borettslag
Wenche Bangsund Jacobsen Elisabeth borettslag
Bjørg Evjen Elisabeth borettslag
Olaf-Jarle Strøm Brattbakken borettslag
Inger Mari Malm Brattbakken borettslag
Hanne-Mari Figenschou Brattbakken borettslag
Herulf Johannes Johansen Brattbakken borettslag
Espen Jentoft Brattbakken borettslag
Per Anders Nordhagen Braa Brattbakken borettslag
Kristian Didriksen Hansen Brattbakken borettslag
Maja Stensvold Brattbakken borettslag
Svein Are Martinsen Sameiet Fagereng terrasse
Eilif Kvandahl Sameiet Fagereng terrasse
Hugo Mortensen Sameiet Fagereng terrasse
Trude Jorun Sundet Sameiet Fagereng terrasse
Erica-Yvonn Jungblut Sameiet Fagereng terrasse
Mary Johanne Berg Sameiet Fagereng terrasse
Katharina Sofie Karlsen Sameiet Fagereng terrasse
Gøril Skog Sameiet Fagereng terrasse
Hans Markussen Strandkanten brygge C borettslag
Per Ole Johansen Strandkanten brygge C borettslag
Halvar Andreassen Strandkanten brygge C borettslag
Vegard Nilsen Strandkanten brygge C borettslag
Magnus Skytterholm Egan Paul Bjørvigs brygge
Thomas Skogheim Paul Bjørvigs brygge
Adrian Markussen Paul Bjørvigs brygge
Hanne Kildemo Paul Bjørvigs brygge
Olsen Ivar Edvin Eierseksjonssameiet Dorgvegen 14
Liv-Ellen Fredriksen Eierseksjonssameiet Dorgvegen 14
Randi Thorbjørnsen Eierseksjonssameiet Dorgvegen 14
Marcus Kantojærvi Eierseksjonssameiet Dorgvegen 14
Ken Magne Lamøy Eierseksjonssameiet Hamna Utsikt
Michaela Pokorna Eierseksjonssameiet Hamna Utsikt
Alexander Frantzen Eierseksjonssameiet Hamna Utsikt
Yury Yarkov Eierseksjonssameiet Hamna Utsikt
Elisabeth Growen Borch Eierseksjonsameiet Karisvingen 16-30
Kathrine Sandvoll Eierseksjonsameiet Karisvingen 16-30
Siw-Margareth Johansen Eierseksjonsameiet Karisvingen 16-30
Jon Hugo Strømseng Eierseksjonsameiet Karisvingen 16-30
Camilla B Nysæther Eierseksjonsameiet Karisvingen 16-30
Erik Furevik Sameiet Trondenes Boligpark
Berit Aas Sameiet Trondenes Boligpark
Oddmund S J Uttakleiv Sameiet Trondenes Boligpark
Randi Nilsen Sameiet Trondenes Boligpark
Torbjørn Ivar Jørgensen Boligsameiet Bjørnehiet
Wenche Gjerdrum Bårdsen Boligsameiet Bjørnehiet
Jorulv Ingvar Tretnes Boligsameiet Bjørnehiet
Albrigtsen Svein Rikard Boligsameiet Bjørnehiet
Ragna Vassmyr Eierseksjonssameiet Karisvingen 11-19
Anna Sollied Møller Eierseksjonssameiet Karisvingen 11-19
Thomas Karsten Kilvær Eierseksjonssameiet Karisvingen 11-19
Thomas Solstad Eierseksjonssameiet Karisvingen 11-19
Gunnar Olsen Skårn Målselv Boligstiftelse
Bjørnar Johan Fredheim Målselv Boligstiftelse
Per Hermod Dørum Målselv Boligstiftelse
Brekke Anne Kristin Målselv Boligstiftelse
Frank Werner Evenstad Målselv Boligstiftelse
Reidun Wilhelmsen Aspmo Målselv Boligstiftelse
Nymo Martin Målselv Boligstiftelse
Kirsten Kufaas Sørgård Målselv Boligstiftelse
Lars Harry Vorland Sameiet Toppskarven
Anne-Lise Pleym Vorland Sameiet Toppskarven
Berit Pettersen Sameiet Toppskarven
Åshild Strømmesen Workinntoppen 20 og 22 Boligsameiet
Reidar Eirik Johannessen Workinntoppen 20 og 22 Boligsameiet
Tollefsen Marianne Workinntoppen 20 og 22 Boligsameiet
Sidsel Nielsen Workinntoppen 20 og 22 Boligsameiet
Suhr Rolf Erik Storvannet Utbygging AS
Tore Wæraas Storvannet Utbygging AS
Yngve Vassmyr Eierseksjonssameiet Karisvingen 21-47
Ina Kolsum Eierseksjonssameiet Karisvingen 21-47
Larissa Vajenina Eierseksjonssameiet Karisvingen 21-47
Kristin Solberg Eierseksjonssameiet Karisvingen 21-47
Aafos Stein Ivar Boligsameiet Workinntoppen B2 og B3
Steinar I Grødahl Boligsameiet Workinntoppen B2 og B3
Hill Ingjerd Bruun Boligsameiet Workinntoppen B2 og B3
Sirkka Ide Elisabeth Boligsameiet Workinntoppen B2 og B3
Hans Fredrik Klingenberg Boligsameiet Workinntoppen B2 og B3
Ida Olsen Harrysson Boligsameiet Workinntoppen B2 og B3
Stavem Eirik André Evenmo Skårungen Vel SA
Lars Nymo Trulsen Skårungen Vel SA
Petter Jarl Sundbakk Skårungen Vel SA
Jannike Falk-Andersson Skårungen Vel SA
Mari K Myrvang Gjørv Boligsameiet Stjernevegen 11
Herdis Johanne Larsen Boligsameiet Stjernevegen 11
Kjell Wiesener Urdal Boligsameiet Stjernevegen 11
Kine Graven Engseth Boligsameiet Stjernevegen 11
Weyer-Larsen Lars Brovingen utvikling AS
Ola Aasmund Karlsen Brovingen utvikling AS
Audun Kaspersen Eierseksjonssameiet på Kanten
Ingvild Elisabeth Arnesen Eierseksjonssameiet på Kanten
Inger-Ann Hanssen Eierseksjonssameiet på Kanten
Morten Steinnes Eierseksjonssameiet på Kanten
Danielsen Bjørnar H Eierseksjonssameiet på Kanten
Wenche Skotnes Schei Boligsameiet M37
Ståle Andreassen Boligsameiet M37
Gabrielsen Mathias Andre Boligsameiet M37
Anna Amdal Fyhn Boligsameiet Mellomvegen 33
Tine Lillegård Bergli Boligsameiet Mellomvegen 33
Bajazit Maric Boligsameiet Mellomvegen 33
Ina Ellingsen Lundberg Boligsameiet Mellomvegen 33
Petter Daae Sameiet Stakkevollveien 33
Anita Barth-Jørgensen Sameiet Stakkevollveien 33
Thor Haugen Strandgata 52 Sameie
Reidun Ovidia Kurthi Strandgata 52 Sameie
Ove Røeggen Strandgata 52 Sameie
Jan Harald Tomassen Strandgata 52 Sameie
Rune Ivetorp AL Skolegaten borettslag
Arne Johan Nilsen AL Skolegaten borettslag
Bjørg Pauline S Lorentsen AL Skolegaten borettslag
Helge Robb Kristiansen AL Skolegaten borettslag
Anette Rubach Jensen AL Skolegaten borettslag
Maria Charlotte Fjellstad AL Skolegaten borettslag
Siv Pedersen AL Skolegaten borettslag
Einar Andreas Mathisen AL Skolegaten borettslag
Odd Peder Gjermund Bahr AL Skolegaten borettslag
Per-Ola Bergli Kaarbøjordet borettslag
Liv M Pedersen Johansen Kaarbøjordet borettslag
Jan Børre Olsen Kaarbøjordet borettslag
Karin Julianne Rølvåg Kaarbøjordet borettslag
Anne Jorunn Kinn Kaarbøjordet borettslag
Christian Kevin Nilssen Kaarbøjordet borettslag
Ruth Lise Haugland Olsen Kaarbøjordet borettslag
Rigmor Kaarbø Haugnes Harstad Breivika brygge borettslag
Marit Pedersen Harstad Breivika brygge borettslag
Per Eirik Kviteberg Harstad Breivika brygge borettslag
Harald Alstad Harstad Breivika brygge borettslag
Gunnar Grimstad Bygården borettslag
  Boligsameiet Bygården
Jan-Sverre Jacobsen Bygården borettslag
Espen Bergland Dunvold Bygården borettslag
Steffen Westnes Bygården borettslag
Elisabeth Aspevoll Bygården borettslag
  Boligsameiet Bygården
Espen Kristensen Dalsletta borettslag
Morten Bremseth Nilsen Dalsletta borettslag
Rune Mattingsdal Dalsletta borettslag
Marianne Havig Dalsletta borettslag
Anne Lise Tunstad Dalsletta borettslag
Lars Andre Uttakleiv AL Blåbærhaugen borettslag
Elin Stien AL Blåbærhaugen borettslag
Rita-Annett Aagesen AL Blåbærhaugen borettslag
Kate Jannike Ytterstad AL Blåbærhaugen borettslag
Tobiassen Åge Magne AL Blåbærhaugen borettslag
Elin Rigmor Langstrand AL Blåbærhaugen borettslag
Oddvar Leon Iversen AL Sørlund borettslag
  AL Solgryveien borettslag
Liv Irene Valstad AL Sørlund borettslag
Nina Larsen AL Sørlund borettslag
Anders Bjarne Olsen AL Sørlund borettslag
Anita Fjellsaune AL Sørlund borettslag
Evelyn Hunstad AL Østenbekkveien borettslag
Marie Iversen AL Østenbekkveien borettslag
Stig Harald Holte AL Østenbekkveien borettslag
Kjell-Magne Angelsen AL Østenbekkveien borettslag
Magnus D Kjelseth AL Østenbekkveien borettslag
Eirik Berg Høien AL Østenbekkveien borettslag
Line Svendsen AL Lødingen borettslag
Anne Grethe Johansen AL Lødingen borettslag
Atle Daniel Andersen AL Lødingen borettslag
Hilde Gunn Erikstad AL Lødingen borettslag
Sigbjørn Kristensen AL Lødingen borettslag
Tonje Marlene J Moelv AL Lødingen borettslag
Olaf Idar Hansen AL Terrassen borettslag
Asle Eide AL Terrassen borettslag
Olsen Børge AL Terrassen borettslag
Mai-Bente Meyer AL Terrassen borettslag
Espen Strand AL Hestvikveien borettslag
Knut Helge Munkebye AL Hestvikveien borettslag
Roger Aune AL Hestvikveien borettslag
Britt Kate Bertheussen AL Hestvikveien borettslag
Håvard Petter Antonsen AL Hestvikveien borettslag
Iversen Steinar Jan Boligsameiet Bygården
Tor Magne Torbergsen Boligsameiet Bygården
Turid Irene Johansen AL Kopperveien borettslag
Steinar Karlsen AL Kopperveien borettslag
Ken Guttorm Bråthen AL Kopperveien borettslag
Arne Peder Berg AL Kopperveien borettslag
Arne Gunnar Olsen AL Kopperveien borettslag
Gørill Benjaminsen AL Kopperveien borettslag
Kim Wegard Jakobsen Skogveien borettslag AL
Per-Christian M Pedersen Skogveien borettslag AL
Neil Markussen Skogveien borettslag AL
Ørjan Isaksen Røch Skogveien borettslag AL
Rita Bergvoll Skogveien borettslag AL
Irene Pauline Mikkelsen AL Lasken borettslag
Anders Winsjansen AL Lasken borettslag
Jan-Martin Aspenes AL Lasken borettslag
Ingrid Helene Molberg AL Lasken borettslag
Ingrid Arntsen AL Lasken borettslag
Sylvi Jenssen AL Åsby borettslag
Anne Grethe Wiggen AL Åsby borettslag
Lillian Larsen AL Åsby borettslag
Anders Nordlund Fredheim AL Åsby borettslag
Eskild Andreassen AL Åsby borettslag
Vigdis Kirkenes AL Krøkebærveien borettslag
Tore Kristian Varmedal AL Krøkebærveien borettslag
Oddvar Edmund Nilssen AL Krøkebærveien borettslag
Lene Hartz Jørgensen AL Krøkebærveien borettslag
Lisbeth Kristiansen AL Krøkebærveien borettslag
Karl Richard Mathisen Kongsvegen borettslag
Kitt Jorunn Sørensen Kongsvegen borettslag
Christian Bakkejord Kongsvegen borettslag
Undis Elise J F Mathisen Kongsvegen borettslag
Kjell Emanuel Hartviksen Kongsvegen borettslag
Ivar Råstad AL Trastadlia borettslag
Brit Digre AL Trastadlia borettslag
Kristin Haugen Johnsen AL Trastadlia borettslag
Randi Aamot AL Trastadlia borettslag
Tor Arne Abelsen AL Trastadlia borettslag
Sissel Jakobsen AL Gangsås borettslag
Alf Georg Hansen AL Gangsås borettslag
Janne Lise Broderstad AL Gangsås borettslag
Randi Berg Børsum Aronsen AL Gangsås borettslag
Rune Mathisen AL Gangsås borettslag
Helge Oskar Johan Lanes AL Gangsås borettslag
Bjørnar Solberg AL Gangsås borettslag
Trude Løkholm AL Gangsås borettslag
Jan Arne Sandvik AL Gangsås borettslag
Frithjof Roald Hansen AL Strandgaten borettslag
Anita Molander AL Strandgaten borettslag
Hedda Nilsen AL Strandgaten borettslag
Nils Mehren AL Strandgaten borettslag
Kurt Frovåg Nesseveien borettslag
Torstein Helgesen Nesseveien borettslag
Eva Løite Richardsen Nesseveien borettslag
Iris Isaksen Myrland Nesseveien borettslag
Heid Peggy Solheim Skarlia borettslag
Ragnhild Christensen Skarlia borettslag
Jorun Heidi Brunvær Skarlia borettslag
Toril Nilssen Skarlia borettslag
Tove Beate Wigen Skarlia borettslag
Tore Cato Bremseth Sameiet Magnusgate 2
Bjørn Roald Fossbakk Sameiet Magnusgate 2
Gunnstein Marinius Olsen Sameiet Magnusgate 2
Brith Sogge Sameiet Magnusgate 2
Jan Olav Elvevoll Øysteinsgate 3 Brl
Sissel Johanne Johansen Øysteinsgate 3 Brl
Edna Karlsen Øysteinsgate 3 Brl
Aslaug Karlsen Øysteinsgate 3 Brl
Frode Michal Bertheussen Øysteinsgate 3 Brl
Linda Norene Lindahl AL Sørtorvmyran borettslag
Tone Beate Hansen AL Sørtorvmyran borettslag
Inger-Johanne Hagerup AL Sørtorvmyran borettslag
Kjersti Storvik AL Sørtorvmyran borettslag
Rune Daleng AL Sørtorvmyran borettslag
Larsen Kjell Arne AL Kanebogkleiva borettslag
Frank Eirik Lorentsen AL Kanebogkleiva borettslag
Hege Arvesen AL Kanebogkleiva borettslag
Lena Løkeberg AL Kanebogkleiva borettslag
Nina Kristoffersen AL Kanebogkleiva borettslag
Ken Andreassen AL Kanebogkleiva borettslag
Silje Heide AL Sommerfjøsveien borettslag
Pyykkö Jani Markus Tapani AL Sommerfjøsveien borettslag
Mona Helen Kristiansen AL Sommerfjøsveien borettslag
Trude Jusnes AL Sommerfjøsveien borettslag
Bodil Johanne Pedersen AL Tegerbærveien borettslag
Torbjørn Leirvik AL Tegerbærveien borettslag
Linda Merethe Winnæss AL Tegerbærveien borettslag
Gry Anita Johansen AL Tegerbærveien borettslag
Bjørg-Karin Steinhaug AL Tegerbærveien borettslag
Hjørdis Sofie Berntsen Sollund borettslag
Tore Skadal Sollund borettslag
Renate Norum Sollund borettslag
Tor Bjarne Wågen Sollund borettslag
Rune André Larsen Sollund borettslag
Annar Brede Jakobsen AL Utsikten borettslag
Gabrielle Langaune Vaeng AL Utsikten borettslag
Tom-Inge Nilsen AL Utsikten borettslag
Åsta Strand AL Utsikten borettslag
Lone Malmo AL Utsikten borettslag
Egil Alvestad AL Utsikten borettslag
Linn A Bjørkvoll Nilsen AL Utsikten borettslag
Wenche Iren Kvile AL Utsikten borettslag
Jorunn H Solli Hansen AL Resmålvegen borettslag
Inge Enevold Hansen AL Resmålvegen borettslag
Tor Ingvald Jensen AL Resmålvegen borettslag
Hanssen Hans Kristian AL Resmålvegen borettslag
Steinar Mikkelsen AL Resmålvegen borettslag
Bent Hermann Glad AL Fredlyveien borettslag
Nils Kolbjørn Yttervik AL Fredlyveien borettslag
Steinar Johan Jakobsen AL Fredlyveien borettslag
Berna Anita Myrvang AL Fredlyveien borettslag
Linda Mari Mathisen AL Fredlyveien borettslag
Andre Mikal Eide Fredheim AL Fredlyveien borettslag
Heidi Norlunn AL Fredlyveien borettslag
Line Solnes St Elisabeth borettslag
Elisabeth Waaler St Elisabeth borettslag
Karoline E Mellingen St Elisabeth borettslag
Hege Iren Granli St Elisabeth borettslag
Britt-Jorun Skoglund AL Nylund borettslag
Kristoffer Nilsen AL Nylund borettslag
Anette Mariann Pettersen AL Nylund borettslag
Bøckman Kristian AL Nylund borettslag
Thomas Eriksen AL Nylund borettslag
Stein Bornø AL Nylund borettslag
Maria Pettersen Solberg borettslag
Pål Einar Tollefsen Solberg borettslag
Hanne Olsen Stavem Solberg borettslag
Gjert Olav Risbøl Solberg borettslag
Hege Bækkevoll Hagen Solberg borettslag
Ole Gunnar Håland Solberg borettslag
Stian Bakken Solberg borettslag
Erik Stornes Solberg borettslag
Tollefsen Linda AL Seljestad borettslag
Råger Johan Mathisen AL Seljestad borettslag
Steinar Martin Stenersen AL Seljestad borettslag
Lene Hesjevik AL Seljestad borettslag
Sigrid Rågersdtr Lundberg AL Seljestad borettslag
Ørjan Gunnesdahl Jenssen AL Seljestad borettslag
Mikal Jarl Olafsen AL Seljestad borettslag
Laila Gjertsen AL Solgryveien borettslag
Arnt-Einar Iversen AL Solgryveien borettslag
Janne Sandvik AL Solgryveien borettslag
Leiv Øystein Johnsen AL Solgryveien borettslag
Inger J Aksberg Johansen AL Solgryveien borettslag
Christina Irene Angell AL Solgryveien borettslag
Helge Widt Schjølberg Harstadhamn borettslag
Mikalsen Roger Harstadhamn borettslag
Martin Nilsen Harstadhamn borettslag
Trine Bruun Harberg Harstadhamn borettslag
Liv Ellinor Sjåfjell Harstadhamn borettslag
Kirsti Brekke Fagerthun Samasjøen borettslag
Sverre Eldor Knutsen Samasjøen borettslag
Sigrun Katrine Pettersen Samasjøen borettslag
Per Roald Amundsen Samasjøen borettslag
Johansen Erling Albert Samasjøen borettslag
Birgitte Stamnes Perlen borettslag
Ørjan Kvalø Perlen borettslag
Torfinn Olav Nilssen Perlen borettslag
Odd Gunnar Olaisen Perlen borettslag
Wårinn Solhaug Perlen borettslag
Helene Hokland Perlen borettslag
Tom Stamnes Perlen borettslag
Bjørn Rune Elman Slottet Boligpark borettslag
Asle Valberg Slottet Boligpark borettslag
Marina Sandvik Slottet Boligpark borettslag
Johanne Pedersen Slottet Boligpark borettslag
Jørn Håkon Hegna Slottet Boligpark borettslag
Torgrim Kamporm Karlsen Bothnerheimen borettslag
Jonny Pedersen Bothnerheimen borettslag
Line Loktu Bothnerheimen borettslag
Aghdam Ajin Rashid Bothnerheimen borettslag
Aghdam Azad Rashid Bothnerheimen borettslag
Kristin Camilla Olsen Eierseksjonssameiet Vestregata 42
Andrea Flinstad Ludvigsen Eierseksjonssameiet Vestregata 42
Toqir Ahmad Eierseksjonssameiet Vestregata 42
Janne Ruud Eierseksjonssameiet Vestregata 42
Ola Johan Holand Stranden 121 borettslag
Roy Arne Fredriksen Stranden 121 borettslag
Sander A Wright Mortensen Stranden 121 borettslag
Tom-Vidar Salangli Stranden 121 borettslag
Jeanette Reinnøk Stranden 121 borettslag
Randi Katinka Jørgensen Åsen borettslag Harstad
Jan-Olav Solvang Åsen borettslag Harstad
Paul Inge Danielsen Åsen borettslag Harstad
Henning Norvald Adolfsen Åsen borettslag Harstad
Eva Ellingsen Olsen Åsen borettslag Harstad
Amanda Skogsøy Evjenvegen2 borettslag
  Evjenvegen 3 borettslag
Hansen Roger Andreas Eierseksjonssameiet Tomasjordvegen 219
Guro Langnes Eierseksjonssameiet Tomasjordvegen 219
Hans Oluf Larsen Eierseksjonssameiet Tomasjordvegen 219
Sørensen Roy Eierseksjonssameiet Tomasjordvegen 219
Hanne Didriksen Eierseksjonssameiet Tomasjordvegen 219
Grete Lisbeth Olsen Bergsbakken borettslag
Simon Berntsen Bergsbakken borettslag
Erika Sofie Sørli Bergsbakken borettslag
Erikke Sofie Paulsen Bergsbakken borettslag
Kristina Torbergsen Solstrand Hage Sameie
Randi Ovesen Solstrand Hage Sameie
Polanco Daniel F Sierra Solstrand Hage Sameie
Eva Larholt Solstrand Hage Sameie
John Arild Larholt Solstrand Hage Sameie
Yulia Mun Sameiet Strandskillet 5
Andersen Kari Mette Sameiet Strandskillet 5
Harila Bård Brevik Sameiet Strandskillet 5
Herdis Marie Krogh Lundhaugen borettslag
Bakke Atle Lundhaugen borettslag
Julianne Rochmann Lundhaugen borettslag
Ferdinan Fredriksen Lundhaugen borettslag
Tracey Michelle Helgesen Lundhaugen borettslag
Tone Merete Møller Himmel og Hav borettslag
Vidar Emil Eriksen Himmel og Hav borettslag
Aleksander V Skatland Himmel og Hav borettslag
Berit Widding Himmel og Hav borettslag
Svein Arne Bjørsland Himmel og Hav borettslag
Svein Tore Wilhelmsen Himmel og Hav borettslag
Jensen Kjell Håkon Workinntoppen E1/E2 Boligsameie
Nils Arild Hallanger Workinntoppen E1/E2 Boligsameie
Jon Martin Stiberg Workinntoppen E1/E2 Boligsameie
Magnus Andre Sørensen Workinntoppen E1/E2 Boligsameie
Hege Brækhus Workinntoppen E1/E2 Boligsameie
Tor-Eivind Iversen Workinntoppen E1/E2 Boligsameie
Amanda M Isaksen Svendsen Sameiet Regntunet 1-3-5-7-9
Lars Gunnar Løkke Sameiet Regntunet 1-3-5-7-9
Hans-Petter Loe Nergård Sameiet Regntunet 1-3-5-7-9
Kristoffer H Jakobsen Sameiet Regntunet 1-3-5-7-9
Britt Ellen Guttormsen Evjenvegen 3 borettslag
Aage Fossum Borettslaget Bjerkaker Sjøpark A
Robertsen Trond Petter Borettslaget Bjerkaker Sjøpark A
Tom-Kristian Eines Borettslaget Bjerkaker Sjøpark A
Lillian Sørem Sameiet Bjerkaker Sjøpark C
Jan Inge Hille Sameiet Bjerkaker Sjøpark C
Solbakk Aina Johanne Sameiet Bjerkaker Sjøpark C
Georg Paulsen Sameiet Bjerkaker Sjøpark C
Anders Lund Eide Workinntoppen C1 Boligsameie
Johannes Haugan Nilsen Workinntoppen C1 Boligsameie
Schaik Ronald Van Workinntoppen C1 Boligsameie
Eirik Espejord Sameiet Alfons veg 26-28
May Turid Andreassen Sameiet Alfons veg 26-28
Hanna Knutshaug Ervik Sameiet Alfons veg 26-28
Frank Morten Dragset Sameiet Alfons veg 26-28
Silje Gjerp Solstad Sameiet Alfons veg 26-28
Tonje Vik Sameiet Bjerkaker Sjøpark B
Thomas Richardsen Sameiet Bjerkaker Sjøpark B
Gustav Leonhard Danielsen Sameiet Bjerkaker Sjøpark B
Anna Trondsen Sameiet Bjerkaker Sjøpark B
Astrid C Engli Høgestøl Sameiet Bjerkaker Sjøpark B

Personopplysninger

Adresse 9020 Tromsdalen
Født 1955

Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre samt 1881.no og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Bisnode Credit AS. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice . Se også spørsmål og svar.