; Hopp til innhold

Regnskapstall.no

Ole Fritjof Godtfredsen

Roller

Rolle Tiltrådt Firma Stiftet Inntekter Ansatte Bransje
Daglig leder 14.11.2014 Bolig 1 AS 17.02.2004 0 0 Utleie av egen eller leid fast eiendom ellers
Daglig leder 25.09.2008 Sørlandet boligbyggelag 17.12.1945 31 537 000 26 Boligbyggelag
Daglig leder 23.03.2012 Sørlandet boligbyggelag utvikling AS 15.05.2003 0 0 Utvikling og salg av egen fast eiendom ellers
Styremedlem 04.03.2016 Bergvann eiendom AS 18.07.2012 54 167 000 0 Utleie av egen eller leid fast eiendom ellers
Styremedlem 06.02.2012 Boligbyggelagenes partner AS 30.10.1990 101 461 000 18 Annen forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnt annet sted
Kontaktperson 02.03.2016 Sameiet St. Joseph 09.02.2016 1 850 000 0 Eiendomsforvaltning
Kontaktperson 05.07.2011 Fidjeåsen Panorama borettslag 09.06.2006 3 790 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.04.2014 Sameiet Kirstens Park 1 26.11.2013 2 148 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 01.10.2014 Sameie Smørblomstveien 16 - 20 02.06.2014 365 000 0 Eiendomsforvaltning
Kontaktperson 10.10.2011 Sentrumsgården Vigeland borettslag 04.09.2009 1 286 000 1 Borettslag
Kontaktperson 31.01.2011 Falchs Jorde borettslag 08.08.2005 1 213 000 2 Borettslag
Kontaktperson 18.07.2011 Vigvoll terrasse borettslag 29.06.1978 14 433 000 3 Borettslag
Kontaktperson 09.01.2014 Sameiet Bergljots Have 08.11.2013 408 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 12.01.2012 Rådhusgården borettslag 01.08.2005 695 000 1 Borettslag
Kontaktperson 12.01.2012 AL Kristian 4.Des gate 82 borettslag 02.11.1964 1 285 000 0 Borettslag
Kontaktperson 09.08.2016 Sameiet Idda Park 1 21.06.2016 943 000 0 Eiendomsforvaltning
Kontaktperson 14.06.2011 AL Høybygg borettslag 25.08.1958 3 110 000 0 Borettslag
Kontaktperson 15.07.2011 Fidjeåsen 16 borettslag 10.06.2005 1 646 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.07.2016 Sameiet Bamse Brakarsvei Qb 25.05.2016 672 000 1 Eiendomsforvaltning
Kontaktperson 14.06.2011 AL Stjernehus borettslag 27.01.1961 3 633 000 1 Borettslag
Kontaktperson 14.06.2011 AL Stjernebygg borettslag 27.01.1961 2 676 000 0 Borettslag
Kontaktperson 07.07.2011 Nybyen Kvartal C borettslag 10.08.2005 4 636 000 0 Borettslag
Kontaktperson 07.06.2011 Sandstø brygge borettslag 08.08.2005 2 272 000 3 Borettslag
Kontaktperson 16.09.2011 Bystranda Aveny borettslag 16.06.2005 15 905 000 0 Borettslag
Kontaktperson 19.09.2011 Vidsjåveien borettslag 14.06.2005 2 001 000 0 Borettslag
Kontaktperson 19.09.2011 Fagertunveien borettslag 01.09.2006 304 000 0 Borettslag
Kontaktperson 03.10.2011 Sløyfen borettslag 15.01.2007 3 893 000 2 Borettslag
Kontaktperson 16.09.2011 Nybyen Kvartal B borettslag 23.01.2009 7 741 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.06.2016 Sameiet Åsasvei 1 07.03.1986 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 12.01.2012 AL Borettslaget Kristian 4 Des gate 36 02.11.1964 605 000 0 Borettslag
Kontaktperson 18.03.2013 Sameie Wiig Gården 14.01.2013 333 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 06.02.2013 Sameiet Odderheitunet 06.06.2005 551 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 04.10.2011 Søgne Atrium borettslag 01.09.2006 2 434 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.06.2011 AL Tinnbo borettslag 06.12.1971 7 091 000 1 Borettslag
Kontaktperson 03.06.2011 Guldmand brygge 2 borettslag 12.08.2005 8 543 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.08.2014 Sameiet Hånes Panorama 29.07.2014 1 602 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 18.07.2014 Sameie Gimleveien 54-66 16.04.2014 805 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 17.11.2014 Sameiet Vennesla Kvarter 07.07.2014 768 000 0 Borettslag
Kontaktperson 06.12.2011 Solsiden Bopark 3 borettslag 12.06.2005 2 020 000 0 Borettslag
Kontaktperson 03.07.2012 Auraparken borettslag 16.06.2005 2 312 000 1 Borettslag
Kontaktperson 18.04.2011 Sameie gamle Eydehavn skole 01.06.2010 251 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 12.09.2011 Langeneshagen borettslag 16.06.2004 3 727 000 1 Borettslag
Kontaktperson 12.01.2017 Sameiet Randesund hageby 2 15.11.2016 885 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 22.07.2011 Soltoppen borettslag 28.02.1985 2 204 000 0 Borettslag
Kontaktperson 09.09.2014 Grim borettslag 18.02.1959 2 960 000 0 Borettslag
Kontaktperson 06.10.2014 Lerke borettslag 01.03.2005 817 000 0 Borettslag
Kontaktperson 07.10.2014 Sameiet Fidjeåsen Bellevue 05.05.2011 1 164 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 28.06.2011 Borettslaget Epleveien 4-12 27.06.1977 2 654 000 0 Borettslag
Kontaktperson 06.07.2011 AL Marvikveien 84 borettslag 13.12.1955 655 000 0 Borettslag
Kontaktperson 15.09.2011 Borettslaget Krosseveien 16 06.06.1959 586 000 0 Borettslag
Kontaktperson 06.01.2012 Meieribakken borettslag 15.11.2006 806 000 0 Borettslag
Kontaktperson 12.01.2012 Smiedalen terrasse borettslag 19.12.1994 1 830 000 1 Borettslag
Kontaktperson 12.01.2012 Guldmand brygge 3 borettslag 30.06.2006 7 375 000 0 Borettslag
Kontaktperson 12.01.2012 Borettslaget Setesdalsveien 71 06.08.1958 1 499 000 1 Borettslag
Kontaktperson 03.03.2017 Sameiet Tordenskjoldsgate 17 27.11.1990 535 000 0 Eiendomsforvaltning
Kontaktperson 02.03.2017 Sameiet Granmeisvegen 1 og 3 10.04.2015 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 27.07.2011 Nygårdshaven borettslag 01.09.2006 3 164 000 0 Borettslag
Kontaktperson 17.01.2017 Blåbæråsen borettslag 07.12.2016 2 623 000 0 Borettslag
Kontaktperson 31.03.2017 Sameiet Randesund hageby 1 15.02.2017 412 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 07.02.2017 Sameiet Kjøita Secret Garden 23.12.2016 4 176 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 27.01.2017 Borettslaget Presteheia terrasse 98-100 23.01.2004 3 063 000 0 Borettslag
Kontaktperson 07.07.2011 AL Havreveien 82 borettslag 19.10.1981 317 000 0 Borettslag
Kontaktperson 18.02.2015 Sameiet Bamse Brakarsvei - Felt B4 19.05.2008 706 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 14.06.2011 Borettslaget Slettheiveien 63 B 17.06.1976 1 658 000 1 Borettslag
Kontaktperson 21.11.2011 Sameiet Urdsvei 8 08.03.2005 515 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 01.12.2011 Auragården borettslag 16.12.2004 1 849 000 2 Borettslag
Kontaktperson 04.10.2011 Lomtjønn borettslag 24.08.2004 1 081 000 0 Borettslag
Kontaktperson 15.04.2016 Sameiet Håmoen 31 og 35 29.02.2016 0
Kontaktperson 14.06.2011 Kongensgate 75 borettslag 01.12.1969 1 497 000 0 Borettslag
Kontaktperson 05.09.2016 Sameiet Eidet terrasse 05.07.2016 460 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 12.01.2012 AL Gyldenløvesgt 32 borettslag 27.01.1959 442 000 1 Borettslag
Kontaktperson 05.08.2016 Sameiet Odderneslunden 13.05.2016 591 000 0 Eiendomsforvaltning
Kontaktperson 28.01.2013 Sameiet Tjuvhelleren 3-5-7-9 06.09.2004 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 09.06.2011 AL Ravnedalsveien 13 borettslag 19.11.1957 1 780 000 1 Borettslag
Kontaktperson 17.04.2015 Sameiet Nygården Bergstø 23.03.2015 809 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 28.11.2012 Sameiet Kuholmsveien 27 21.11.2007 1 181 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 02.02.2015 Sameie Fossbekk brygge 31.10.2014 1 507 000 1
Kontaktperson 26.02.2015 Sameiet Frydenlundsvei 11 09.01.2015 0 Eiendomsforvaltning
Kontaktperson 17.03.2015 Sameiet Smørblomstveien 22 - 28 07.01.2013 566 000 1 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 09.07.2014 Sameiet Gimleveien 30-40 12.05.2014 1 880 000 1 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 12.01.2012 AL Stjernebo borettslag 27.01.1961 2 876 000 0 Borettslag
Kontaktperson 04.07.2011 Korsvikfjorden borettslag 15.01.2008 2 232 000 3 Borettslag
Kontaktperson 04.07.2011 Hovedgårdsparken borettslag 29.04.2005 6 401 000 3 Borettslag
Kontaktperson 12.05.2011 Dalane borettslag 01.11.2006 451 000 0 Borettslag
Kontaktperson 12.09.2011 Dvergsneskollen borettslag 07.02.2006 1 663 000 0 Borettslag
Kontaktperson 29.03.2011 Sameie Groos Horisont 29.06.2010 531 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 12.09.2011 Kongsgård terrasse seniorsenter borettslag 20.12.2007 1 430 000 0 Borettslag
Kontaktperson 12.05.2011 Stasjonstunet borettslag 11.06.2005 1 356 000 1 Borettslag
Kontaktperson 01.02.2011 Solsiden Bopark 2 borettslag 03.12.2007 911 000 3 Borettslag
Kontaktperson 08.11.2011 Farmotunet borettslag 12.06.2005 1 171 000 1 Borettslag
Kontaktperson 05.10.2011 Doktorgården-Lunde borettslag 14.06.2005 992 000 1 Borettslag
Kontaktperson 07.07.2011 AL Kobberveien borettslag 11.12.1961 1 438 000 0 Borettslag
Kontaktperson 13.09.2011 Sentrumsgården Evje borettslag 12.06.2005 741 000 0 Borettslag
Kontaktperson 07.02.2014 Sameie Bordalssvingen 125-137 29.11.2013 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 09.01.2014 Sameiet Eidshaven 70 08.11.2013 439 000 0
Kontaktperson 28.11.2016 Sameiet Slippen Mandal 08.11.2016 1 393 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 28.03.2017 Sameiet Svaleveien 25 17.02.2017 1 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 13.10.2014 Sameie Krossnestunet 29.08.2014 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 23.10.2012 Sameiet Østerveien 48 A 22.12.2000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 02.08.2010 Birketun borettslag 05.11.2007 2 672 000 0 Borettslag

Relasjoner

Navn Roller i felles firma
Malin Henriette Claussen Sameie Bordalssvingen 125-137
Eilef Lundevold Sameie Bordalssvingen 125-137
Anders Aanensen Sameie Bordalssvingen 125-137
Thor Arne Johnsen Farmotunet borettslag
Romedal Alv Tore Farmotunet borettslag
Turid Synnøve Sirnes Farmotunet borettslag
Richard Fjelldal Farmotunet borettslag
Cecilie Milde Sørlandet boligbyggelag
  Sørlandet boligbyggelag utvikling AS
  Kongsgårdsletta borettslag
Bjørg Lian Hansen Sørlandet boligbyggelag
  Sørlandet boligbyggelag utvikling AS
Øyvind Sund Sørlandet boligbyggelag
  Sørlandet boligbyggelag utvikling AS
Lars Ørjan Vegusdal Sørlandet boligbyggelag
  Sørlandet boligbyggelag utvikling AS
Vidar Lynnæs Sørlandet boligbyggelag
  Sørlandet boligbyggelag utvikling AS
  Borettslaget Jærnes terasse
Sven Arild Bransdal Sørlandet boligbyggelag
  Sørlandet boligbyggelag utvikling AS
Anne Wenche Emblem Sørlandet boligbyggelag
  Sørlandet boligbyggelag utvikling AS
Robert Helland-Olsen Sørlandet boligbyggelag
  Sørlandet boligbyggelag utvikling AS
  Brabo sør AS
  Sørmegleren Holding AS
  Sørmegleren AS
Gunhild Solberg Sørlandet boligbyggelag
  Sørlandet boligbyggelag utvikling AS
Rolf Mikael Gare Sørlandet boligbyggelag
  Sørlandet boligbyggelag utvikling AS
  Brattbakken borettslag
Kristin Haugland Rønning Sørlandet boligbyggelag
  Sørlandet boligbyggelag utvikling AS
  Stemtjønn borettslag
John Eivind Eliassen Borettslaget Slettheiveien 63 B
Kevser Uygun Borettslaget Slettheiveien 63 B
Eivind Fossdal Borettslaget Slettheiveien 63 B
Syvert Inge Åsland Borettslaget Slettheiveien 63 B
Electra L Nono-Limit Borettslaget Slettheiveien 63 B
Irene E Skulstad Jacobsen Sameiet Bamse Brakarsvei - Felt B4
Jorunn Rosseland Sameiet Bamse Brakarsvei - Felt B4
Line Hobbesland Sameiet Bamse Brakarsvei - Felt B4
Ørjan Leirkjær Larsen Sameiet Bamse Brakarsvei - Felt B4
Kolbjørn Sivertsen AL Havreveien 82 borettslag
Birgit Roland AL Havreveien 82 borettslag
Anne Marie Løland Jensen AL Havreveien 82 borettslag
Øyvind Bakken Auragården borettslag
Inger Johanne Bakken Auragården borettslag
Liv Berntsen Auragården borettslag
Lilly Eriksen Auragården borettslag
Elin Lunden Auragården borettslag
Lars T Gustavsen Åsgård Sameiet Urdsvei 8
Therese Lindahn Sameiet Urdsvei 8
Susanne Hetland Sameiet Urdsvei 8
Bodhil Sørli Hofseth AL Kobberveien borettslag
Knut Straume AL Kobberveien borettslag
Aslak Mygland AL Kobberveien borettslag
Henrik Hanselmann AL Kobberveien borettslag
Mary-Ann Esperaas AL Kobberveien borettslag
Kjell Ivar Hærås Doktorgården-Lunde borettslag
Wenche Solås Doktorgården-Lunde borettslag
Helge Normann Hamre Doktorgården-Lunde borettslag
Torfinn Bjelland Doktorgården-Lunde borettslag
Lillian Inger Johannessen Doktorgården-Lunde borettslag
Helene Nikolaisen Doktorgården-Lunde borettslag
Stine Johansen Dalane borettslag
Åsmund Greibrokk Dalane borettslag
Mette Bonde Dalane borettslag
Venke Langeland Dalane borettslag
Sigrunn Bergland Hovedgårdsparken borettslag
John Jacobsen Hovedgårdsparken borettslag
Tore Magne Kile Hovedgårdsparken borettslag
Jørgen Egil Haave Hovedgårdsparken borettslag
Sonja Nygård Hovedgårdsparken borettslag
Åse Hovet Hovedgårdsparken borettslag
Herleiv Gjermund Hansen Hovedgårdsparken borettslag
Roald Bergstøl Hovedgårdsparken borettslag
Odd Stendal Fjelldal Dvergsneskollen borettslag
Centka Wojciech Slawomir Dvergsneskollen borettslag
Fridén Espen Dvergsneskollen borettslag
Anja Garmann Dvergsneskollen borettslag
Gunnar Tveit Dvergsneskollen borettslag
Tor Ragnvald Omsland Stasjonstunet borettslag
Christoffer M Jessen Stasjonstunet borettslag
Oddvar Borgersen Stasjonstunet borettslag
Dale Kjetil Stasjonstunet borettslag
Eilif Dversnes Kongsgård terrasse seniorsenter borettslag
Harald Arnulf Stensland Kongsgård terrasse seniorsenter borettslag
Liv Steffensen Kongsgård terrasse seniorsenter borettslag
Anker Bjørn Iversen Kongsgård terrasse seniorsenter borettslag
Ellen Kaurin Kongsgård terrasse seniorsenter borettslag
Svein Arild Pedersen Sameie Groos Horisont
Tormod Holte Sameie Groos Horisont
Reidun Holte Sameie Groos Horisont
Rosenlund Truls Steinar Sameie Groos Horisont
Svein Martinius Egeland Sameie Groos Horisont
Merethe Aurebekk Solsiden Bopark 2 borettslag
Linn-Cecilie Larsen Solsiden Bopark 2 borettslag
Anita Friestad Solsiden Bopark 2 borettslag
Kjetil Dyngvold Solsiden Bopark 2 borettslag
Kamilla Steinsvåg Solsiden Bopark 2 borettslag
Torleiv Rysstad AL Stjernebo borettslag
Daniel Gran AL Stjernebo borettslag
Laila Hillesdal AL Stjernebo borettslag
Stine Høiby AL Stjernebo borettslag
Anne Brit Osan AL Stjernebo borettslag
Svein Tønnessen Korsvikfjorden borettslag
  Solsiden Bopark 3 borettslag
  Fidjeåsen Panorama borettslag
  Bolig 1 AS
  Lerke borettslag
  Kjerrheia 12 borettslag
  Kvartal 35 borettslag
  St. Olavsvei 20 borettslag
Dag Runar Pedersen Korsvikfjorden borettslag
Leif Helmer Nielsen Korsvikfjorden borettslag
Liv Britt Rasmussen Korsvikfjorden borettslag
Anette Elise Veisdal Korsvikfjorden borettslag
Lina Berg Jamtun Sameie Smørblomstveien 16 - 20
Anders Spjelkaviknes Sameie Smørblomstveien 16 - 20
Inger Lise Hodne Sameie Smørblomstveien 16 - 20
Christian Wigaard Sameie Smørblomstveien 16 - 20
Aud Synnøve Ovesen Langeneshagen borettslag
Arne Didrik Arnesen Langeneshagen borettslag
Kine Thoner Hauge Langeneshagen borettslag
Arnfinn Rodal Langeneshagen borettslag
Ann Lise Simonsen Langeneshagen borettslag
Tora Rike Langeneshagen borettslag
Charlotte Halås Solsiden Bopark 3 borettslag
Clinton Anthony Maylam Solsiden Bopark 3 borettslag
Paal-Helge Haugen Solsiden Bopark 3 borettslag
Marius Eriksen Solsiden Bopark 3 borettslag
Maya Lindhom Solsiden Bopark 3 borettslag
Charlotte Victoria Dale Solsiden Bopark 3 borettslag
Anna I Kristensen Sameie gamle Eydehavn skole
Laila Haukli Bjørgum Sameie gamle Eydehavn skole
Hansen Frode Sameie gamle Eydehavn skole
Ellinor Gundersen Auraparken borettslag
Tom Arnold Verdal Auraparken borettslag
Oddvar Rysstad Auraparken borettslag
Elisabet Stray Auraparken borettslag
  Sameiet Smørblomstveien 22 - 28
  Sameiet Kirkegata 2 C-D
Knutsen Steinar Sameiet Vennesla Kvarter
Jan Ivar Honnemyr Sameiet Vennesla Kvarter
Torfinn Langenes Arntzen Sameiet Vennesla Kvarter
Oddveig Berntsen Sameiet Vennesla Kvarter
John Ivar Grimestad Sentrumsgården Vigeland borettslag
Torgny Oddleif Tobiassen Sentrumsgården Vigeland borettslag
Unn Turid Olsen Sentrumsgården Vigeland borettslag
Karen Marie Ramsland Sentrumsgården Vigeland borettslag
Berit E Svela Tobiassen Sentrumsgården Vigeland borettslag
Langenes Jan Falchs Jorde borettslag
Anne Solbjørg Repstad Falchs Jorde borettslag
Finn Tronstad Falchs Jorde borettslag
Kurt G Thomassen Falchs Jorde borettslag
Bjørn Berntsen Falchs Jorde borettslag
Kim Kristian Nordli Boligbyggelagenes partner AS
Bratberg Hallvard Boligbyggelagenes partner AS
Mona Liss Paulsen Boligbyggelagenes partner AS
Maren Bjørnstad Boligbyggelagenes partner AS
Torbjørn Sotberg Boligbyggelagenes partner AS
Terje Walter Gilje Boligbyggelagenes partner AS
Paul A de Courcy Boxill Boligbyggelagenes partner AS
Oddmund Nålelv Eriksen Boligbyggelagenes partner AS
Asdahl Thomas Boligbyggelagenes partner AS
Egil Grindland Sameiet Bergljots Have
Kirsti Arna Ahmed Sameiet Bergljots Have
Per Olav Mikalsen Sameiet Bergljots Have
Harald Ørebek Vigvoll terrasse borettslag
Laila Hall Hagen Vigvoll terrasse borettslag
Håvard Lauvland Vigvoll terrasse borettslag
Abrahamsen Roy Georg Vigvoll terrasse borettslag
Eigil Kristian Sørlie Vigvoll terrasse borettslag
Bjørg Camilla Markussen Vigvoll terrasse borettslag
Erling Thingelstad Vigvoll terrasse borettslag
Elisabeth Thorsen Vigvoll terrasse borettslag
Ottar Arnfinn Birkedal Vigvoll terrasse borettslag
Heidi Fuglén Vigvoll terrasse borettslag
Kjell Wennerberg Vigvoll terrasse borettslag
Torbjørn Erling Aspenes Fidjeåsen Panorama borettslag
Kjell Tønnessen Fidjeåsen Panorama borettslag
Harald Rosseland Fidjeåsen Panorama borettslag
Anne Grethe Dyrland Fidjeåsen Panorama borettslag
Ole Gunder Tellefsen Bergvann eiendom AS
Andresen Jan Henrik Bergvann eiendom AS
Strømme Torgny Bergvann eiendom AS
Per Engstrand Sameiet St. Joseph
Hartveit Lene Sandø Sameiet St. Joseph
Knut Frode Gundersen Sameiet St. Joseph
Sigurd Lindland Sameiet St. Joseph
Live Kristin Bergan Sameiet St. Joseph
Mona Fosli Solaas Sameiet St. Joseph
Bente Farbrot Bolig 1 AS
  Lerke borettslag
Aase Bente Mortensen Bolig 1 AS
  Lerke borettslag
Mohammad Dia Sameiet Kirstens Park 1
Camilla Hauge Sameiet Kirstens Park 1
Jan Erik Pedersen Sameiet Kirstens Park 1
Ann Margareth O Lekanger Sameiet Kirstens Park 1
Aske Lars-Knut Sameiet Kirstens Park 1
Tor Olav Holen Sameiet Kirstens Park 1
  Sameiet Kirstens Park 2
Kjell Løyning Sameiet Kirstens Park 1
Sverre Nordal Sameiet Fidjeåsen Bellevue
Odd Ingvar Orten Sameiet Fidjeåsen Bellevue
Kjell Gabriel Sørvig Sameiet Fidjeåsen Bellevue
Atle Kirkeng Sameiet Fidjeåsen Bellevue
Arnt Eikeland Sameiet Fidjeåsen Bellevue
Wilfred Hansen Sameiet Fidjeåsen Bellevue
Karlsen Per Scott Grim borettslag
Jan Oscar Worren Grim borettslag
Arne Konradsen Grim borettslag
Baard Røysland Grim borettslag
Berit Govertsen Grim borettslag
Brede Høgberg Jensen Grim borettslag
Gro Hareide Grim borettslag
Eddie Eriksen Soltoppen borettslag
Solfrid Egelid Soltoppen borettslag
Aadalen Tor Anders Soltoppen borettslag
Mona Skjerpingstad Foss Soltoppen borettslag
Anne Cæcilie Ofstad Soltoppen borettslag
Gunvor Homme Jakobsen Sameiet Kuholmsveien 27
Knut Erik Ljosland Sameiet Kuholmsveien 27
Anne Grete Lindeland Sameiet Kuholmsveien 27
Elin K Engelsen Aasheim Sameiet Kuholmsveien 27
Fredrik Dahl Sameiet Kuholmsveien 27
Jarle Finnestad Sameiet Odderheitunet
Henrik Hoveland Sameiet Odderheitunet
Øyvind Elvebø Sameiet Odderheitunet
Nina Tybakken Ropstad Sameiet Odderheitunet
John William Berge Søgne Atrium borettslag
Tallaksen Janne Karin Søgne Atrium borettslag
Else Randi Abusdal Jensen Søgne Atrium borettslag
Gerd Hanssen Søgne Atrium borettslag
Arild Kleiven Søgne Atrium borettslag
Bjornes Edvin AL Tinnbo borettslag
Willy Pedersen AL Tinnbo borettslag
Marion Harriet Ramstad AL Tinnbo borettslag
Stian Skomedal AL Tinnbo borettslag
Arvid Johannes Hoel AL Tinnbo borettslag
Heidi Pedersen AL Tinnbo borettslag
Arild Strøm AL Tinnbo borettslag
Elin Isaksen Ree AL Tinnbo borettslag
Jens Birger Kristensen AL Tinnbo borettslag
Roald Jacobsen Guldmand brygge 2 borettslag
Bredo Andersen Guldmand brygge 2 borettslag
Bjørg Engeset L Eide Guldmand brygge 2 borettslag
Anne Jorunn B Nett Guldmand brygge 2 borettslag
Knut Brautaset Guldmand brygge 2 borettslag
Per Gerhardt Stensholt Guldmand brygge 2 borettslag
Birger Håland Guldmand brygge 2 borettslag
Øyvind Tvedt Guldmand brygge 2 borettslag
Andreassen Jens Petter Sameiet Hånes Panorama
Steinar Andersen Sameiet Hånes Panorama
Oddvar Hodne Sameiet Hånes Panorama
Britta Timenes Tønnessen Sameiet Hånes Panorama
Britt Holte Hamre Sameiet Hånes Panorama
Anne Cecilie Rueness Sameiet Hånes Panorama
Vidar Nilsen Sameiet Hånes Panorama
Sylvi Hjertvik Sameie Gimleveien 54-66
Tron Egil Meier Høyrem Sameie Gimleveien 54-66
Vilde Sagbakken Espeseth Sameie Gimleveien 54-66
Haukom Leif Sameiet Gimleveien 30-40
Sævig Arne Sameiet Gimleveien 30-40
Eli Margrethe Berge Sameiet Gimleveien 30-40
Lars-Erik Ruethemann Sameiet Gimleveien 30-40
Erlend Aas Olsbu Sameiet Frydenlundsvei 11
Anne Grethe Bergstøl Sameiet Frydenlundsvei 11
Jens Gaukstad Sameiet Frydenlundsvei 11
Per Ødegaard Sameie Fossbekk brygge
Marianne Kleiven Sameie Fossbekk brygge
Realf Ottesen Sameie Fossbekk brygge
Hege Marie Holthe Sameie Fossbekk brygge
Bjørn Olav Tønnevold Sameie Fossbekk brygge
Geir Skjulestad Sameie Fossbekk brygge
Eirik Farstad Hansen Sameiet Smørblomstveien 22 - 28
Aga Oddmund Abrahamsen Sameiet Smørblomstveien 22 - 28
Rune Hareide Sameiet Smørblomstveien 22 - 28
John Arvid Lohne AL Borettslaget Kristian 4 Des gate 36
Arne Sigbjørn Brekne AL Borettslaget Kristian 4 Des gate 36
Mona Irene Lundeberg AL Borettslaget Kristian 4 Des gate 36
Trygve Bryn AL Borettslaget Kristian 4 Des gate 36
Gundersen Lasse AL Borettslaget Kristian 4 Des gate 36
Terje Tønnessen Rådhusgården borettslag
Gunnar Eivindson Rådhusgården borettslag
Janne Berit Skjelstad Rådhusgården borettslag
Inger-Johanne Langlo Rådhusgården borettslag
Jarl-Arvid Granberg AL Kristian 4.Des gate 82 borettslag
Rangbert Olsen AL Kristian 4.Des gate 82 borettslag
Lasse Eiesland Strøm AL Kristian 4.Des gate 82 borettslag
Haakon Aune Borettslaget Setesdalsveien 71
Dag Berthrand Danielsen Borettslaget Setesdalsveien 71
  Åsane borettslag
  Brøvig gård borettslag
  Sameiet Kirstens Park 2
Tommy Birkeli Borettslaget Setesdalsveien 71
Kirsti Elise Larsen Borettslaget Setesdalsveien 71
Torstein N Koveland Borettslaget Setesdalsveien 71
Jan Kåre Ås Smiedalen terrasse borettslag
Mardon Drangsholt Smiedalen terrasse borettslag
Anne Kristine Almedal Smiedalen terrasse borettslag
Per Ånund Hunshamar Smiedalen terrasse borettslag
Gunhild Syrtveit Smiedalen terrasse borettslag
Knut Storerud Guldmand brygge 3 borettslag
Bjørg Eggen Guldmand brygge 3 borettslag
Ann Tove Hildur Bergill Guldmand brygge 3 borettslag
Tor Eivind Bakke Guldmand brygge 3 borettslag
Janet Elizabeth Gladman Guldmand brygge 3 borettslag
Anita Grüner Guldmand brygge 3 borettslag
Dalene Kjell Arne Guldmand brygge 3 borettslag
Leif Gunnar Vigebo Meieribakken borettslag
  Gislemyrveien 2-4 borettslag
Leif Narve Smeby Meieribakken borettslag
Kirsti Erna Smeby Meieribakken borettslag
Vibeke Hvistendahl Sameiet Åsasvei 1
Wioletta Skårdal Sameiet Åsasvei 1
Hilde Blindbæk Sameiet Åsasvei 1
Mona Michelle Tharaldsen Sameiet Åsasvei 1
Rine Gauden Djupevåg Sameiet Bamse Brakarsvei Qb
Eva Elizabeth Andersen Sameiet Bamse Brakarsvei Qb
Jacobsen Richard Sameiet Bamse Brakarsvei Qb
Cecilie Jakobsen Sameiet Bamse Brakarsvei Qb
Daniel Marinas Sameiet Bamse Brakarsvei Qb
Odd Gjestemoen Nybyen Kvartal B borettslag
Bjarte Holthe Aluwini Nybyen Kvartal B borettslag
Odd Ivar Hamre Nybyen Kvartal B borettslag
Vatne Rita Eva Jenssen Nybyen Kvartal B borettslag
Katarina M Skogheim Nybyen Kvartal B borettslag
Pål Mathisen Rake Nybyen Kvartal B borettslag
Anita Henriksen Nybyen Kvartal B borettslag
Inger E Mathiassen Nybyen Kvartal B borettslag
Ruth Åse Hommefoss Sløyfen borettslag
Svein Ståle Tybakken Sløyfen borettslag
John Kenneth Sigvartsen Sløyfen borettslag
Ole Marquardt Kristensen Sløyfen borettslag
Kjell Åteigen Sløyfen borettslag
Hjørdis Thorstensen Nybyen Kvartal C borettslag
Bjørg Uleberg Tjønsø Nybyen Kvartal C borettslag
Robert Grønset Nybyen Kvartal C borettslag
Ole Skjefte Nybyen Kvartal C borettslag
Leif Otto Torjusen Nybyen Kvartal C borettslag
May Linn Langeid AL Stjernebygg borettslag
Tor Gunnar Mikkelsen AL Stjernebygg borettslag
Ole C Valseth Mortensen AL Stjernebygg borettslag
Yngvar Berg AL Stjernebygg borettslag
Andre Røisland AL Stjernebygg borettslag
Even Stokkedalen AL Stjernebygg borettslag
Christer Tetmo AL Stjernebygg borettslag
Gjøa Øvredal AL Stjernebygg borettslag
Jarl Folmar Nilsen AL Stjernehus borettslag
Cicilie Aas AL Stjernehus borettslag
Oddvar Loland AL Stjernehus borettslag
Odd Olav Haavorstad AL Stjernehus borettslag
Martin Veslegard AL Stjernehus borettslag
Terje Aspevik Martinsen AL Stjernehus borettslag
Helene Wathne Strand AL Stjernehus borettslag
Thor Skuland Lilleøygard Sandstø brygge borettslag
Mette Bull Pedersen Sandstø brygge borettslag
Svein Tore Walle Sandstø brygge borettslag
Wenche E Ager-Wick Madsen Sandstø brygge borettslag
Friis Svein Åge Sandstø brygge borettslag
Olsen Arild Klemet Bystranda Aveny borettslag
Siri B K Johansen Bystranda Aveny borettslag
Svein Bernhard Sødal Bystranda Aveny borettslag
Bjørn Åstveit Bystranda Aveny borettslag
Harald Vetrhus Bystranda Aveny borettslag
Egil Edvartsen Bystranda Aveny borettslag
Tormod Hanssen Vidsjåveien borettslag
Svein Paul Ljoså Vidsjåveien borettslag
Vidar Kristoffersen Vidsjåveien borettslag
Marcus Jakobsen Vidsjåveien borettslag
Dimitrova Isabella Beate Vidsjåveien borettslag
Hilde Søiland Fagertunveien borettslag
Maj-Liz Aabel Grødum Fagertunveien borettslag
Birgit Margrete Høegh Fagertunveien borettslag
Endre Helgeland Fagertunveien borettslag
Ragnhild Kühn Thorsen AL Høybygg borettslag
Maria Paula Helcl AL Høybygg borettslag
Dag Andersen AL Høybygg borettslag
Johannes Storaker AL Høybygg borettslag
Kari Sofie Fuhr AL Høybygg borettslag
Erik Mordt Fidjeåsen 16 borettslag
Gerd Elin Bahus Berntsen Fidjeåsen 16 borettslag
Odd Herregården Fidjeåsen 16 borettslag
Dalvoll Bengt Normann Fidjeåsen 16 borettslag
Lisbeth Mathisen Sameiet Idda Park 1
Espen Arneberg Sameiet Idda Park 1
Lien Terje Sameiet Idda Park 1
Tom Olav Larsen Sameiet Idda Park 1
Frank Helge Jonassen Sameiet Idda Park 1
Truls Vikøyr Sameiet Idda Park 1
Olga Margrethe Østerhus Sameiet Idda Park 1
Shaun Michael Stephens Borettslaget Epleveien 4-12
Torkelsen André Borettslaget Epleveien 4-12
Vehat Shabanaj Borettslaget Epleveien 4-12
Hanne Cecilie Apalstø Borettslaget Epleveien 4-12
Kenneth Fossdal Borettslaget Epleveien 4-12
Jon-M Åmlid Østensvig Borettslaget Epleveien 4-12
Kristine Farbrot Borettslaget Epleveien 4-12
Skeie Jorunn Larsen Borettslaget Krosseveien 16
Roy Bjarne Gyberg Borettslaget Krosseveien 16
Hanne Kærgaard Hansen Borettslaget Krosseveien 16
Lennart Sandnes Borettslaget Krosseveien 16
Austenå Einar AL Marvikveien 84 borettslag
Morten Lindal Andersen AL Marvikveien 84 borettslag
Geir Egil Solberg AL Marvikveien 84 borettslag
Helene Skeie AL Marvikveien 84 borettslag
Gunnar Oftedahl Sameiet Nygården Bergstø
Berit Bjorvand Sameiet Nygården Bergstø
Wisam Olabi Sameiet Nygården Bergstø
Mykjåland Jørg Eivind Sentrumsgården Evje borettslag
Fredriksen Harald Sentrumsgården Evje borettslag
Greibrokk Gunnar Sentrumsgården Evje borettslag
Vasland Terje Sentrumsgården Evje borettslag
Jan Olaf Uleberg Sentrumsgården Evje borettslag
Wangelsten Frank Sameiet Tjuvhelleren 3-5-7-9
Paulsen Marlen Os Ruzgar Sameiet Tjuvhelleren 3-5-7-9
Øystein Bjerke Sameiet Tjuvhelleren 3-5-7-9
Bjarne Haugland Sameiet Tjuvhelleren 3-5-7-9
Torunn Holter-Andersen AL Ravnedalsveien 13 borettslag
Bente Helenius AL Ravnedalsveien 13 borettslag
Maren Stapnes AL Ravnedalsveien 13 borettslag
Arvid Samuelsen AL Ravnedalsveien 13 borettslag
Kristian Slettebøe AL Ravnedalsveien 13 borettslag
Kristine Haddeland Kongensgate 75 borettslag
Christine Svarstad Kongensgate 75 borettslag
Kjellfrid Uleberg Kongensgate 75 borettslag
Pauline S Steinskog Kongensgate 75 borettslag
Oscar Bollerud Stensholt Kongensgate 75 borettslag
Paul Arne Skjold Sameiet Eidet terrasse
Trond Wigemyr Sameiet Eidet terrasse
Ina Rosseland Sameiet Eidet terrasse
Sigmund Dalane Sameiet Eidet terrasse
Agnieszka Beata Strand Sameiet Eidet terrasse
Dag Trygve Eikås Sameiet Eidet terrasse
Ole-Thomas Grønvold Sameiet Håmoen 31 og 35
Lasse Augland Sameiet Håmoen 31 og 35
Steffen Kristiansen Sameiet Håmoen 31 og 35
Dagny Regine Rosenberg Sameiet Håmoen 31 og 35
Mariann Dale Lomtjønn borettslag
Håkon Kjellevand Lomtjønn borettslag
Henrik Engedal Lomtjønn borettslag
Tomas Augustinussen Lomtjønn borettslag
Preben Glastad Kittelstad Lomtjønn borettslag
Even Arnesen Lomtjønn borettslag
Randi Karlsen AL Gyldenløvesgt 32 borettslag
Guttorm Andreas Haaversen AL Gyldenløvesgt 32 borettslag
Jon Vemund Heggem AL Gyldenløvesgt 32 borettslag
Dominguez Jaime J Tapia AL Gyldenløvesgt 32 borettslag
Fossberg Øyvind Sameiet Odderneslunden
Håkon Nymo Sameiet Odderneslunden
Dmitrij Chaustovic Sameiet Odderneslunden
Astrid Karine Lindtner Sameie Wiig Gården
Else Nordhus Sameie Wiig Gården
Fjellestad Turid Frigstad Sameie Wiig Gården
Aamdal Knut Fredrik Sameie Wiig Gården
David Hubert Wilhelmsen Sameie Wiig Gården
May Brit Jensen Sameie Wiig Gården
Jan Johannessen Sameiet Eidshaven 70
Inger Lise Osmundsen Sameiet Eidshaven 70
Geir Tønnessen Sameiet Eidshaven 70
Fagervik Kai Magnar Sameiet Eidshaven 70
Anna Egeland Sameiet Slippen Mandal
Hanna Sofie Nystad Sameiet Slippen Mandal
Richard Knut Karl Eriksen Sameiet Slippen Mandal
Lillesund Robert Sameiet Slippen Mandal
Egil Vårdal Sameiet Slippen Mandal
Kirsti Møll Sameiet Slippen Mandal
Cascampas Terje Antonis S Sameiet Randesund hageby 2
Janne Liv Eide Sameiet Randesund hageby 2
Britt Strandberg Sameiet Randesund hageby 2
Karl Henry Eielsen Sameiet Randesund hageby 2
Harry Lian Sameiet Randesund hageby 2
Jan Oluf Halvorsen Sameiet Randesund hageby 2
Knut Olsen Sameiet Randesund hageby 2
Gunn Marit Solberg Sameiet Randesund hageby 2
Arild Finnsen Sameiet Kjøita Secret Garden
Yngve Arntzen Sameiet Kjøita Secret Garden
Gunnar Kjell Aamodt Sameiet Kjøita Secret Garden
Øystein Jarl Ingebrethsen Sameiet Kjøita Secret Garden
Siri Henriksen Sameiet Kjøita Secret Garden
Rasmussen Øyvind Sameiet Kjøita Secret Garden
Ole Kristian Hjemdal Sameiet Kjøita Secret Garden
Nina Elisabeth Ribe Sameiet Kjøita Secret Garden
Ole Henry Tømte Borettslaget Presteheia terrasse 98-100
Malz Volker Walter Borettslaget Presteheia terrasse 98-100
Valbjørg Gya Borettslaget Presteheia terrasse 98-100
Tor Arild Rysstad Borettslaget Presteheia terrasse 98-100
Else Brit Seland Bjørgum Borettslaget Presteheia terrasse 98-100
Stig Bjørnar Nordheim Borettslaget Presteheia terrasse 98-100
Janne Margrethe Eftestad Nygårdshaven borettslag
Linn Stråtveit Nygårdshaven borettslag
Hilde Stråtveit Nygårdshaven borettslag
Ronny Byklum Dettmer Blåbæråsen borettslag
Caroline Skuggevik Blåbæråsen borettslag
Silje Clausen Blåbæråsen borettslag
Aril Bergmann Sameiet Svaleveien 25
Ingvardt Andersen Sameiet Svaleveien 25
Thor Arvid Hansen Sameiet Svaleveien 25
Hildegunn Ruud Sameiet Svaleveien 25
Henny Solfrid F. Hägg Sameiet Randesund hageby 1
Anne Mari Bergkåsa Sameiet Randesund hageby 1
Margareth Supersaxo Sameiet Randesund hageby 1
Bjørn Jan Monstad Sameiet Randesund hageby 1
Anita Kristine Skarpeid Sameie Krossnestunet
Ødegård Jørn Erik Sameie Krossnestunet
Eric Harris Cole Sameie Krossnestunet
Mai Helen Lauvsland Sameie Krossnestunet
Arvid Larsen Sameiet Granmeisvegen 1 og 3
Praphat Thathong Sameiet Granmeisvegen 1 og 3
Tommy Hauger Sameiet Granmeisvegen 1 og 3
Alf Jonny Homme Sameiet Granmeisvegen 1 og 3
Kvalvaag Egil Osvald Sameiet Tordenskjoldsgate 17
Odd Alik Salvesen Sameiet Tordenskjoldsgate 17
Jimmy Nguyen Sameiet Tordenskjoldsgate 17
Rune Terjesen Sameiet Tordenskjoldsgate 17
Eivind Svennevik Skaar Sameiet Østerveien 48 A
Tonje Øverland Sameiet Østerveien 48 A
Astrid Holen Sameiet Østerveien 48 A
Ronnie Selstø Birketun borettslag
Tor Roald Nordanger Birketun borettslag
Stephen Røstad Rugholm Birketun borettslag
Oda Marie Hole Birketun borettslag
Espen Olsen Borettslaget Setesdalsveien 64 A
Sondre Trydal Borettslaget Setesdalsveien 64 A
Hilde Axelsen Borettslaget Setesdalsveien 64 A
Niklas Halvorsen Borettslaget Setesdalsveien 64 A
Stomnås Jorunn Borettslaget Setesdalsveien 64 A
Silje Spinnangr Hansen Borettslaget Setesdalsveien 64 A
Frank Robert Aksnes Sameiet Bamse Brakarvei - Felt B5
Morten Bech Olsen Sameiet Bamse Brakarvei - Felt B5
Hannaas Jan Petter Sameiet Bamse Brakarvei - Felt B5
Karsten Heggernes Sameiet Bamse Brakarvei - Felt B5
Venke Tveide Sameiet Bamse Brakarvei - Felt B5
Anne-Grethe Fjelldal Sameiet Bamse Brakarvei - Felt B5
Einar Birkeland Sameiet Kuholmsveien 35
Volland Helge Sameiet Kuholmsveien 35
Tone Zernichow Sameiet Kuholmsveien 35
Skuland Anette Sameiet Kuholmsveien 35
Arnfinn Haddeland Borettslaget Gullveien 8
Signe Johanne Hegland Borettslaget Gullveien 8
Tormod Andreas Falk Borettslaget Gullveien 8
Thor Øistein Solli Borettslaget Gullveien 8
Ronny Erik Reisvold Borettslaget Gullveien 8
Linda Marina Rødli Borettslaget Gullveien 8
Jan Haugen Borettslaget Gullveien 8
Turid Raneng Fast Borettslaget Gullveien 8
Kjell Kristian Flørnes Sameiet Dronningensgate 69
Joachim Holmboe Rye Sameiet Dronningensgate 69
Wenche Backstrøm Sameiet Dronningensgate 69
Irma Thomassen Venneslagården II borettslag
Odd Bjørn Søyland Venneslagården II borettslag
  Venneslagården borettslag
Sølvi Anne Lonebu Venneslagården II borettslag
Karin Anita Bremnes Venneslagården II borettslag
Marit Pedersen Venneslagården II borettslag
May-Britt Ommundsen Venneslagården II borettslag
Richard Lislevand Fidjeåsen Bomiljø borettslag
Britt-Karin Tendvall Fidjeåsen Bomiljø borettslag
Mette Kristiansen Fidjeåsen Bomiljø borettslag
Terje Tverberg Fidjeåsen Bomiljø borettslag
Nicolai Hetland Fidjeåsen Bomiljø borettslag
Jon Olav Holtan AL Fiskåbekken borettslag
Mirsad Sator AL Fiskåbekken borettslag
Odd O Bleie AL Fiskåbekken borettslag
Edin Mahinic AL Fiskåbekken borettslag
Rolf Ivar Knutsen AL Fiskåbekken borettslag
Strømme Sigurd Andreas Brabo sør AS
Carine Risvand Østervold Brabo sør AS
Ronny Funner Morgan Eineråsen borettslag
Jan Henrik Skibelid Eineråsen borettslag
Øyvind Eide Eineråsen borettslag
David Alexander Stangeby Eineråsen borettslag
Maren Elise Morgan Eineråsen borettslag
Karianne Sørtveit Borettslaget Palladiumveien 40
Ud Din Mohammed Saleem Borettslaget Palladiumveien 40
Kristian Kile Borettslaget Palladiumveien 40
Arvid Husdal Borettslaget Palladiumveien 40
Tone Omdal Borettslaget Palladiumveien 40
Frank Reidar Haugen Borettslaget Palladiumveien 40
Amir Kasraie Borettslaget Palladiumveien 40
Jularat Boonpor Borettslaget Palladiumveien 40
Roger Holberg Borettslaget Palladiumveien 40
Torfinn Håverstad Vardehei borettslag AL
Aabel Thor Vardehei borettslag AL
Gooswilligen Ariaan Van Vardehei borettslag AL
Stian Frøysaa Valhallabakken borettslag
Jon Holt Valhallabakken borettslag
Kim Ove Robson Valhallabakken borettslag
Bang Arne Christian Valhallabakken borettslag
Kenneth Sørensen Valhallabakken borettslag
Veronica Føreland Arnli Valhallabakken borettslag
Christer Bernhard Paulsen Valhallabakken borettslag
Svein Moe Borettslaget Bokfinkveien 25-27-29
Peter Jörgen Kirchhoff Borettslaget Bokfinkveien 25-27-29
Siren Johnsen Borettslaget Bokfinkveien 25-27-29
Janne Evensen Borettslaget Bokfinkveien 25-27-29
Joakim Jørgensen Borettslaget Bokfinkveien 25-27-29
Nina Nomeland Borettslaget Bokfinkveien 25-27-29
Vidar Andreas Nilsen Boligsameiet Tommelitenvei
Geir Stapnes Boligsameiet Tommelitenvei
Yvonne Wikøren Partridge Boligsameiet Tommelitenvei
Robert Vabo Boligsameiet Tommelitenvei
Arne Solbakken Boligsameiet Tommelitenvei
Fawzia Chahrour Tordensskjoldgate 55 borettslag
Gaute Aas Levang Tordensskjoldgate 55 borettslag
Christian Hansen Tordensskjoldgate 55 borettslag
Sanna Haugane Tordensskjoldgate 55 borettslag
Heidi Hem Åsane borettslag
Solveig Skjeggedal Åsane borettslag
Gøta Anne-Christine Finne Åsane borettslag
Beryl Simonsen Åsane borettslag
Tone Josephsen Åsane borettslag
Yidnekachew Girma Åsane borettslag
Inger Eva Valen Åsane borettslag
Frank Steinar Stein Åsane borettslag
Gunvor Theiss Price Wergelandstunet borettslag
Marianne C N Søyseth Wergelandstunet borettslag
Linda Vivekke Jortveit Wergelandstunet borettslag
Flemming Sørvollen Skaret Wergelandstunet borettslag
Ingunn Røysland Wergelandstunet borettslag
Nina Kaurin AL Gml Mandalsv 16/21
Stein Atle Stenberg AL Gml Mandalsv 16/21
Kjell Arne Trontveit AL Gml Mandalsv 16/21
Kathleen Poole Nordgarden AL Gml Mandalsv 16/21
Sørlien Ellen AL Gml Mandalsv 16/21
Robert Hauge AL Gml Mandalsv 16/21
Inger J Stormo Måreid AL Gml Mandalsv 16/21
Henrik Lian Skolevegen borettslag
Torhild Aurebekk Skolevegen borettslag
Anne Wennerberg Skolevegen borettslag
Tommy Salve Svaland Skolevegen borettslag
Svein Olaf Flåt Skolevegen borettslag
Karen Jensen Rødhettesvei borettslag
Karin Lillebostad Rødhettesvei borettslag
Kenneth Jensen Bolsøy Rødhettesvei borettslag
Anne Gerd Fossheim Rødhettesvei borettslag
Jan Arne Tverbak Rødhettesvei borettslag
Helge Ødegård Hovland Rødhettesvei borettslag
Anne Belland AL Rundåslia Borettlag
Gunn Britt Froholt AL Rundåslia Borettlag
Mary Marie Olsen AL Rundåslia Borettlag
Morten Wennerberg AL Rundåslia Borettlag
Aslak Vennesland AL Rundåslia Borettlag
Jon Halvard Grefstad AL Rundåslia Borettlag
Bjarne Hangeland Borettslaget Peer Gyntvei 7
Fred-Erik Stenslund Borettslaget Peer Gyntvei 7
Marcus Dalen Krogstad Borettslaget Peer Gyntvei 7
Torstein Furuvald Borettslaget Peer Gyntvei 7
Else Thrana Borettslaget Peer Gyntvei 7
Roy Marius Sjøberg Toradern borettslag
Branka Sapina Toradern borettslag
Helge Skaar Toradern borettslag
Frank Bjelland Vestheiene borettslag
Agnete Bentsen Vestheiene borettslag
Elise Myhren Vestheiene borettslag
Martha Irene Aasen Vestheiene borettslag
Grete Johanne Bjønnum Auraveien borettslag
Babak Abhari Auraveien borettslag
Annolin Kjevik Auraveien borettslag
Monica Kleiberg Auraveien borettslag
Christoffer Strandberg Auraveien borettslag
Svein Flagestad Bergtoras vei borettslag
Renata Grazyna Les Bergtoras vei borettslag
Kurt E Håland Bergtoras vei borettslag
Bjørg Tronstad Borettslaget Tinnheiveien 11
Steinar Tønnessen Borettslaget Tinnheiveien 11
Sveinung Gislerud Monstad Borettslaget Tinnheiveien 11
Magnhild Lovise Bjelland Borettslaget Tinnheiveien 11
Jan Ivar Brekke Borettslaget Tinnheiveien 11
Roy Andor Jacobsen Borettslaget Tinnheiveien 11
Lillian Halvorsen Borettslaget Tinnheiveien 11
Karl Olof Daniel Jergling Borettslaget Tinnheiveien 11
Larsen Stine Myrtue Borettslaget Tinnheiveien 11
Waage Wenche Borettslaget Tinnheiveien 11
Dan Pettersen Vestheia borettslag
Knut Normann Skår Vestheia borettslag
Gro Anita Lybeck Vestheia borettslag
Mariann Svarstad Heptekjær borettslag
May-Britt S Jakobsen Heptekjær borettslag
Anne Gunn Abrahamsen Heptekjær borettslag
Roger Amundsen Heptekjær borettslag
Connie Seljevoll Tømta Heptekjær borettslag
Knut Andersen Ringveien borettslag Vennesla
Harry Pedersen Ringveien borettslag Vennesla
Ingjerd Gundersen Ringveien borettslag Vennesla
Mari Eriksen Ringveien borettslag Vennesla
Per Thoralf Amundsen Ringveien borettslag Vennesla
Lene Bakken Fleischer Borettslaget Dovreveien 14 AL
Santos David A Dos Borettslaget Dovreveien 14 AL
Janne Grovane Borettslaget Dovreveien 14 AL
Benjamin G Johansen Borettslaget Dovreveien 14 AL
Eline Severinsen Borettslaget Dovreveien 14 AL
Einar Hilland Hunsfossåsen borettslag
Nina Markussen Hunsfossåsen borettslag
  AL Straumen borettslag
Bodil Markussen Hunsfossåsen borettslag
Kåre Skagestad Stiftelsen Brøvig gård aktivitetshus
Bjørn Solbakken Stiftelsen Brøvig gård aktivitetshus
Liv Britt Kalseth Stiftelsen Brøvig gård aktivitetshus
Bodil Kristine Werring Stiftelsen Brøvig gård aktivitetshus
Lena Kleven Flateland Alvestien borettslag
Tor Andre Pedersen Alvestien borettslag
Bernt Rune Aanensen Alvestien borettslag
Adrian Søbye Enger Alvestien borettslag
Bente Gashi Borettslaget Tinnheiveien 7 AL
Gerd Dåstøl Borettslaget Tinnheiveien 7 AL
Rune Andreassen Borettslaget Tinnheiveien 7 AL
Ellen Merethe Kristiansen Borettslaget Tinnheiveien 7 AL
Preben Olsen Staldvik Borettslaget Tinnheiveien 7 AL
Bente Eriksen Borettslaget Tinnheiveien 7 AL
Lise Berit Kolrud Borettslaget Tinnheiveien 7 AL
Heggland Stein Ove Paradisveien borettslag
Elisabeth Helset Aasen Paradisveien borettslag
Lars Erik Johansson Paradisveien borettslag
Dagfinn Andersen Paradisveien borettslag
Trygve Tambs-Lyche Paradisveien borettslag
Harinet Mahary Tesfazghi Paradisveien borettslag
Idar Eskil Olsen Bronseveien borettslag
Håkon Gunnar Bakke Bronseveien borettslag
Annett Koveland Bronseveien borettslag
Terje Byholt Bronseveien borettslag
Selle Hildegun Sarita Bronseveien borettslag
Dagfinn Ose Øksendal Bronseveien borettslag
Anne Lien Bronseveien borettslag
Elisabeth Ødegaard Bronseveien borettslag
Nelly Merete Grapendaal Bronseveien borettslag
Kjell Olav Rønning Bronseveien borettslag
Liv Wenche Hanssen Parkvegen borettslag AL
Tommy Akselsen Parkvegen borettslag AL
Dan Bjørnar Augland Parkvegen borettslag AL
Tordis Lillian Heistad Parkvegen borettslag AL
Ida Kristine Tveit Blålid Parkvegen borettslag AL
Beate Topland Parkvegen borettslag AL
Lasse Moen Sørensen AL Solborg borettslag
Jørund Føreland Pedersen AL Solborg borettslag
Kai Aslak Sorthe AL Solborg borettslag
Kristian Bjelbøle Bakken AL Solborg borettslag
Helene A Lazaridis AL Solborg borettslag
Hanne Kile Valhalla borettslag
Gunn Lisbeth Hvitstein Valhalla borettslag
Helge Andersen Valhalla borettslag
Kristin Søndersrød Ose Valhalla borettslag
Trond Haugom Valhalla borettslag
Jorunn Olsen Valhalla borettslag
Martin G Møllen Høietun borettslag
Nicolay Kristiansen Høietun borettslag
Trine Elisabeth Thøgersen Høietun borettslag
Kjetil K Dølbakken Malmveien borettslag
Kari Torvaldsen Malmveien borettslag
Trond Flood-Engebretsen Malmveien borettslag
Benedicte Fuglevåg Glenne Malmveien borettslag
Amanda Møller Didriksen Malmveien borettslag
Kjell Sverre Drange Borettslaget Marvikveien 9
Line Wingereid Hammerstad Borettslaget Marvikveien 9
Juliane Kørling Borettslaget Marvikveien 9
Siri Kristin Moen Kollen borettslag
Kristin Mollestad Kollen borettslag
Lars Kristian Westbye Kollen borettslag
Anne-May Johannessen Kollen borettslag
Sigurd Nomeland Kollen borettslag
Tormod Flem Vegge Kollen borettslag
Kristine Bjordal Kollen borettslag
Vestøl Brynjulf Kollen borettslag
Helge Arild Hollerud Kollen borettslag
Gunn Rønning AL Gullveien borettslag
Mukhtar Khushdil AL Gullveien borettslag
Hilde Lie AL Gullveien borettslag
Dagfinn Løken AL Gullveien borettslag
Per Øyvind Eklund AL Gullveien borettslag
Hilde Møretrø AL Gullveien borettslag
Kai Gunnar Andersen AL Gullveien borettslag
Odd Arild Asperheim AL Gullveien borettslag
Helene Os Paulsen Tinnlia borettslag
Dagny Margrete Gjerløw Tinnlia borettslag
Sylvi Karin Langholm Tinnlia borettslag
Smailbegovic Sanja Tinnlia borettslag
Kolaas Andreas Tinnlia borettslag
Rune Kanck Fagerholt borettslag
Anja Skar-Stokkedalen Fagerholt borettslag
Strømme Anne G Fjellestad Fagerholt borettslag
Lars Erik M Storbukås Fagerholt borettslag
Truls Horn Fagerholt borettslag
Kenneth Andreas Tønnessen Fagerholt borettslag
Christina S Bjørkeng Fagerholt borettslag
Rune Olsen Stemhei borettslag AL
Einar Dale Stemhei borettslag AL
Merethe Hageland Brokke Stemhei borettslag AL
Marianne Loland Stemhei borettslag AL
Roger Engesland Borettslaget Jærnes terasse
Stian Veggeland Borettslaget Jærnes terasse
Tommy Hansen Borettslaget Jærnes terasse
Svein Reinton Borettslaget Jærnes terasse
Thomas Haarr Borettslaget Jærnes terasse
Edle Haug Borettslaget Jærnes terasse
Wenche Merete Monge Borettslaget Jærnes terasse
Bente Marit Andreassen Borettslaget Jærnes terasse
Odd-Bjørn Håvardstad Borettslaget Jærnes terasse
Eva Monsen Høiby Paradiskrogen borettslag
Helge Ruthjersen Paradiskrogen borettslag
Ragnhild Nikoline Hansen Paradiskrogen borettslag
Tore Elvsvebakken Kvitt Paradiskrogen borettslag
Merete Foss Paradiskrogen borettslag
Torill Sjursen Bekkefahret borettslag
Hilde Johansen Bekkefahret borettslag
Paul Nørsett Bekkefahret borettslag
Paul Otto Henriksen Bekkefahret borettslag
Kim Thommy Thrana Bekkefahret borettslag
Anne Margit W Andersen Heptekjær 2 borettslag
Elise Smith Erklev Heptekjær 2 borettslag
Jon Rekevik Heptekjær 2 borettslag
Arild Markussen Heptekjær 2 borettslag
Gerd Anette Rønning Heptekjær 2 borettslag
Andreas Landsverk Johnsen Heptekjær 2 borettslag
Gerd Jahnsson Heptekjær 2 borettslag
Målfrid Humlekjær Knausen borettslag
Turid Margrete Olsen Knausen borettslag
Vidar Pedersen Knausen borettslag
Tone M Bersvendsen Knausen borettslag
Trine Nordstrøm Knausen borettslag
Oddbjørg Andrea Hagen Solsiden Bopark borettslag
Oddbjørn Follerås Solsiden Bopark borettslag
Egil Thomassen Solsiden Bopark borettslag
Allan Vissing Laursen Solsiden Bopark borettslag
Asbjørg Sørensen Solsiden Bopark borettslag
Stein Erik Skogstad Solsiden Bopark borettslag
Tina Øvland Solsiden Bopark borettslag
Stedal Tom Rune Solsiden Bopark 4 borettslag
  Stansa Park 1 borettslag
Flatland Runar Solsiden Bopark 4 borettslag
Kjetil Nygård Solsiden Bopark 4 borettslag
Marianne Ugland Solsiden Bopark 4 borettslag
  Stansa Park 1 borettslag
Astrid Gunstensen Venneslagården borettslag
Kirsten Frøysaa Venneslagården borettslag
Laila Lillemor Tharaldsen Venneslagården borettslag
Wiggo Solheim Venneslagården borettslag
Øvland Runar Venneslagården borettslag
Hege Myrhaug Borettslaget Ravnedalsveien 15 AL
Marte Meiholt Borettslaget Ravnedalsveien 15 AL
Einar Vestbø Borettslaget Ravnedalsveien 15 AL
Sonja Haugland Borettslaget Ravnedalsveien 15 AL
Drivdahl Eirik Jørgensen Borettslaget Ravnedalsveien 15 AL
Anne Lise Andersen Ytre Freyasdal borettslag
Sørensen Vidar Ytre Freyasdal borettslag
Hege Merete H Johnson Ytre Freyasdal borettslag
Inger Lygre Ytre Freyasdal borettslag
Svein Kristofersen Ytre Freyasdal borettslag
Skomedal Christian W Ytre Freyasdal borettslag
Raymond Fosse Ytre Freyasdal borettslag
Marianne Winther Larsen Ytre Freyasdal borettslag
Tung Hua Hsiung Ytre Freyasdal borettslag
Natalia Hepnerova Ytre Freyasdal borettslag
Mette Cecilie Johansen Ytre Freyasdal borettslag
Nenne Barbro Sjøstrøm Borettslaget Kristian 4des gt 70
Malene Lehmann Borettslaget Kristian 4des gt 70
Bent Arild Noreid Borettslaget Kristian 4des gt 70
  Slettheia borettslag
Tor Egil Fjalestad Borettslaget Kristian 4des gt 70
Mona A Reinhardtsen Borettslaget Kristian 4des gt 70
Inge Jonny Joreid Eidsvollsvegen borettslag
Jan Erik Olsen Eidsvollsvegen borettslag
Svein Mehren Pedersen Eidsvollsvegen borettslag
Silje M Helvig Pedersen Eidsvollsvegen borettslag
Karlsen Hans Johan Trollknotten borettslag
Wenche Aslaksen Trollknotten borettslag
Rolf Normann Hansen Trollknotten borettslag
Hilda Solheim Trollknotten borettslag
Svein Rune Ellingsen Trollknotten borettslag
Anne Marie Moi Trollknotten borettslag
John Arild Åteigen Tjuvhelleren borettslag
Jarl Arve Stranden Tjuvhelleren borettslag
Sølvi Berge Andreassen Tjuvhelleren borettslag
Christian Arturo Hølland Tjuvhelleren borettslag
Elisabeth Jacobsen Lax Stemtjønn borettslag
Erik Olsen Stemtjønn borettslag
Inger Marit Torstensnes Stemtjønn borettslag
Erik Skisland Stemtjønn borettslag
Elin Fidjeland Stemtjønn borettslag
Rune Larsen Borettslaget Marvikveien 86
Jan Aimar Sørensen Borettslaget Marvikveien 86
Hans Kristian Klækken Borettslaget Marvikveien 86
Jacobsen Pia Kristine Moi Borettslaget Marvikveien 86
Charlotte M Gustafsson Borettslaget Marvikveien 86
David Andrew Kuzilwa Nordli borettslag
Torleif Holen Guttormsen Nordli borettslag
Gunn Inger Vaaer Nordli borettslag
Reino Kristiansen Nordli borettslag
Solveig Hugdahl Nordli borettslag
Elin Skovly Granli borettslag
Ronny Lian Granli borettslag
Dinela Dulovic Granli borettslag
Jan Sigve Engelsen Granli borettslag
Tore Jan Ørland Granli borettslag
Kåre Andre Olsen Granli borettslag
Mona Brunstad Haugstad Granli borettslag
Kristoffer Aas Granli borettslag
Stian Aase Bergum Granli borettslag
Sverre Mørk Simonsen Fidjeåsen terrasse borettslag
Kai Tønnessen Fidjeåsen terrasse borettslag
Torgeir Fiskvik Sørensen Fidjeåsen terrasse borettslag
Beckmann Jan Olav Fidjeåsen terrasse borettslag
Arne Sodefjed Fidjeåsen terrasse borettslag
Brit Løvgren Dvergsnestangen borettslag
Kai Atle Skeie Dvergsnestangen borettslag
Roslyn Heather Davidson Dvergsnestangen borettslag
Harry Halvorsen Dvergsnestangen borettslag
Eivind Stendal Dvergsnestangen borettslag
Inger Marie Stenvik Ringveien borettslag
Høiland Tom Anders Ringveien borettslag
Mette Røyrås Ringveien borettslag
Thomas Jakobsen Ringveien borettslag
Gunn Elsa Homme Ringveien borettslag
Kristoffer Bentsen Ringveien borettslag
Stine Kristiansen Ringveien borettslag
Astrid Jansen Ringveien borettslag
Tove Falstad Ringveien borettslag
Anne Margrethe Lia Kolsdalsheia borettslag
Inger Vågsdalen Kolsdalsheia borettslag
Hansen Judy Kolsdalsheia borettslag
Alex William Edwards Kolsdalsheia borettslag
Janina Adina Worren Kolsdalsheia borettslag
Silje Ege Kolsdalsheia borettslag
Bjørnar Fredriksen Kolsdalsheia borettslag
Eirin Kathrine Sandal Kolsdalsheia borettslag
Mikal Garrod Kolsdalsheia borettslag
Dag Eigill Thorbjørnsen Svarttjønnveien borettslag
Henning Rasmussen Svarttjønnveien borettslag
Egil Magne Seland Svarttjønnveien borettslag
Bjørn Ivan Premak Svarttjønnveien borettslag
Bjørn Læknes Svarttjønnveien borettslag
Martha Andersen Svarttjønnveien borettslag
Helge Josdal Svarttjønnveien borettslag
Kasper Sandal Svarttjønnveien borettslag
Øyvind Andersen Dvergsneskollen borettslag II
Svein-Kåre Fredriksen Dvergsneskollen borettslag II
Øyvind Valvik Dvergsneskollen borettslag II
Mona Lillan Steffensen Dvergsneskollen borettslag II
Kristian Tingdal Tune Dvergsneskollen borettslag II
Jan Alexander Frid Sameiet Hånes boligsenter
Cathrine Kjos Sameiet Hånes boligsenter
Aleksander H Eriksen Sameiet Hånes boligsenter
Liv Bente Ravnevand Sameiet Hånes boligsenter
Hilde Ourom Slettheia borettslag
Dag Fredriksen Slettheia borettslag
Inger-Helene Handegaard Slettheia borettslag
Hedvig V Bjørndahl Moen borettslag
Bjørn Jenberg Nilsen Moen borettslag
Åsta Mykland Moen borettslag
Ingrid Mangseth Moen borettslag
Åse Sun Wha K Øverland Moen borettslag
Stine Ruenes Borettslaget St Olavsvei 13 AL
Ola J Dehli Østtveit Borettslaget St Olavsvei 13 AL
Eivind Pedersen Borettslaget St Olavsvei 13 AL
Vigdis Karlsen Borettslaget St Olavsvei 13 AL
Andreas Alexander Eikaas Borettslaget St Olavsvei 13 AL
Johannes Gunerius Andås Borettslaget St Olavsvei 13 AL
Eirik Schrøder Tufteland Odderheisløyfen borettslag
Elin Gauslaa Odderheisløyfen borettslag
Sarah Helene T Upsahl Odderheisløyfen borettslag
Lena O Gauslaa Fredheim Odderheisløyfen borettslag
Stein Erik Bakken Odderheisløyfen borettslag
Trond Serigstad Tjønnvollveien borettslag
Krogh Gina Eggen Tjønnvollveien borettslag
Kristine Fredriksen Tjønnvollveien borettslag
Line Nipedal Tjønnvollveien borettslag
Tarald Frøysaa Tjønnvollveien borettslag
Anita Isaksen Brattbakken borettslag
Børre Stoveland Møinichen Brattbakken borettslag
Siv Gauslå Johannessen Brattbakken borettslag
Sigurd Nyborg Brattbakken borettslag
Henrik Timenes Brattbakken borettslag
Ann-Evy Lauritzen Brattbakken borettslag
Espen Bøgwald Brattbakken borettslag
Bjørn Sveindal Brattbakken borettslag
Tina Jensen Hægeland Brattbakken borettslag
Eva Lene Skog Brattbakken borettslag
Monica Marcella Gullaksen Brattbakken borettslag
Stig Morten Myre Brattbakken borettslag
Sevaldson Mette Briggveien borettslag
Odny Fredriksen Briggveien borettslag
Anja Gabrielsen Andersen Briggveien borettslag
Cathrine Svaba Rasmussen Briggveien borettslag
Marianne Wessman Briggveien borettslag
Gunnar Arvid Henriksen Briggveien borettslag
June Maria Bergshaven Briggveien borettslag
Ingrid Therese Halvorsen Briggveien borettslag
Geir Morgan Bøe Soltun borettslag
Hinrich Johannes Hülsebus Soltun borettslag
Rolf Hagen Soltun borettslag
Jan Gunnar Samuelsen Soltun borettslag
May Brit Nyland AL Sletta borettslag
Andreas Jeppestøl AL Sletta borettslag
Tove Anita Tverå AL Sletta borettslag
Gerd Irene Iversen AL Sletta borettslag
Kjersti Simonstad AL Sletta borettslag
Randi Akselsen AL sentrum borettslag
Vibekke Haglund Tønnessen AL sentrum borettslag
Marianne Grude AL sentrum borettslag
Signe Berit Bye AL sentrum borettslag
Sveinung Møller AL sentrum borettslag
Sissel Åteigen Strengenes AL Kringsjå borettslag
Inger Merete Olsen AL Kringsjå borettslag
Anne Lill Tveit AL Kringsjå borettslag
Svein Gustav Veraas AL Kringsjå borettslag
Ellen Gaustad AL Kringsjå borettslag
John Sandell Daniels Stykke borettslag
Alf Helge Holte Daniels Stykke borettslag
Torbjørn Lied Daniels Stykke borettslag
Leif Andreas Lyngø Daniels Stykke borettslag
Jan Arnesen Daniels Stykke borettslag
Aase Birkenes Daniels Stykke borettslag
Åste Ulvenes Øvre Kongsgård borettslag II
Hjalmar Bergendoff Øvre Kongsgård borettslag II
Freddy Opheim Øvre Kongsgård borettslag II
Stephen B Fredheim Øvre Kongsgård borettslag II
Trine Haugland Bujordet Øvre Kongsgård borettslag II
Arne Egil Andersen Hovedgården borettslag
Gilje Dag Johan Hovedgården borettslag
Valbjørg Johanne Isaksen Hovedgården borettslag
Marit T Dommersnes Hovedgården borettslag
Egil Johansen Hovedgården borettslag
Steinar H Åteigen Hovedgården borettslag
Ragnhild Martinsen Tinnheia terrasse borettslag
Hans Sørheim Tinnheia terrasse borettslag
Helge Quidding Tinnheia terrasse borettslag
Jan Erik Olsen Tinnheia terrasse borettslag
Trygve Helleren Tinnheia terrasse borettslag
Solveig Torhild Andersen Tinnheia terrasse borettslag
Ole Asbjørn Lie Tinnheia terrasse borettslag
Edel Irene Pedersen Graslia borettslag
Arild Gunnufsen Graslia borettslag
Bjørn Arild Steen Graslia borettslag
Jan Olaf Risdal Graslia borettslag
Unn Ekstrand Samuelsen Graslia borettslag
Synnøve Solli Graslia borettslag
Åse Lill Eftestøl Graslia borettslag
Annette Alfredsen Graslia borettslag
Torhild Rølland Graslia borettslag
Anita Egelandså Graslia borettslag
Gro Monsen Høiby Kongsgårdsletta borettslag
Kjetil Benestad Moi Kongsgårdsletta borettslag
Gunn Ingrid Wedå Kongsgårdsletta borettslag
Hanne Nuland Marcussen Kongsgårdsletta borettslag
Olav Abusdal Kongsgårdsletta borettslag
Dahl Christin Kongsgårdsletta borettslag
Inger Løwø Syvertsen Skomagergada borettslag
Lasse Hovlandsdal Skomagergada borettslag
Karin Oddny Kristensen Skomagergada borettslag
Anja Johannessen Skomagergada borettslag
Katrine Gumpen Skomagergada borettslag
Solfrid Søvik Brøvig gård borettslag
Helge Syvertsen Brøvig gård borettslag
Åse Britt Hellesfjord Brøvig gård borettslag
Kjell Rode Hegglund Brøvig gård borettslag
Bente Hellevik Samuelsen Brøvig gård borettslag
Thomas Ingvald Karlsen Brøvig gård borettslag
Kitty Jensen Lessak Brøvig gård borettslag
Gertraud Leitner Vågsbygd borettslag
Jan Næss Vågsbygd borettslag
Hilde Evensen Vågsbygd borettslag
Tove Andersen Vågsbygd borettslag
Åse Marie Egeland Vågsbygd borettslag
Mona Gry H Sondresen Hammerstien borettslag
Stian Andreas Thomassen Hammerstien borettslag
Andrew Lamb Hammerstien borettslag
Jorunn Moi Gislemyrveien 2-4 borettslag
Kari Elise Log Gislemyrveien 2-4 borettslag
Anne Kristine Thorsen Gislemyrveien 2-4 borettslag
Per Otto Rasmussen Gislemyrveien 2-4 borettslag
Jan R Bergh-Christensen Gislemyrveien 2-4 borettslag
Vigdis Fløystøl Gislemyrveien 2-4 borettslag
Nicolai Gaustad Olsen Gislemyrveien 2-4 borettslag
Sofie Neverdal Olsen AL Straumen borettslag
Ingebjørg Elinor Rysstad AL Straumen borettslag
Thomas Omdal AL Straumen borettslag
Sven Olav Hammen AL Straumen borettslag
Thorhild Juvasstøl Øvre Kongsgård borettslag i
Karianne Henriksen Øvre Kongsgård borettslag i
Rune Holbek Øvre Kongsgård borettslag i
Elin Fossli Øvre Kongsgård borettslag i
Berghild Astrid Knarvik Øvre Kongsgård borettslag i
Tom Ernst Karlsen Øvre Kongsgård borettslag i
Irene Saga Ikdal Lundebakken borettslag
Knut Martin Ranestad Lundebakken borettslag
Inger-Kristine Renander Lundebakken borettslag
Per Inge Omdal Lundebakken borettslag
Elise Dølemo Lundebakken borettslag
Henrik Kyte Assmann Lundebakken borettslag
Tone Bugge Nilsen Lundebakken borettslag
Kjellaug Kvalsvik Egsveien borettslag
Per Otto Eik Olsson Egsveien borettslag
Ole Johan Kimestad Egsveien borettslag
Anne G Osbak Vernegaard Egsveien borettslag
Reidun Wigemyr Egsveien borettslag
Hanne Torunn Pedersen Egsveien borettslag
Terje Fagersand Bråvannstien borettslag
Marte Hagen Scherffenberg Bråvannstien borettslag
Magne Noraberg Bråvannstien borettslag
Arvid Thorbjørnsen Leirdalen borettslag
Helge Jensen Leirdalen borettslag
Wenche Lende Leirdalen borettslag
Lillian Kristiansen Leirdalen borettslag
Ole Arild K Erkleiv Venneslamoen borettslag
Tore Rosseland Venneslamoen borettslag
Anne Britt Hegland Venneslamoen borettslag
Syvert Dale Venneslamoen borettslag
Anne Karine Veraas Venneslamoen borettslag
Vidar Hægeland Skogen borettslag
Kjell Tønnessen Skogen borettslag
Eldrid Rosvold Mathisen Skogen borettslag
Tor Ingebrethsen Skogen borettslag
Liv Karin Usken Skogen borettslag
Olaf Dahl Skogen borettslag
Knut Magne Iversen Skogen borettslag
Anita Fast Skuland Skogen borettslag
Frode Sørensen Sameiet Fidjeåsen 18 og 20
Åse Kristensen Sameiet Fidjeåsen 18 og 20
Eli Tveit Rosenlund Sameiet Fidjeåsen 18 og 20
Tore Frank Mathisen Sameiet Fidjeåsen 18 og 20
Berit Bakken Sameiet Fidjeåsen 18 og 20
Rønning Per Helge Sameiet Fidjeåsen 18 og 20
Morten Hanssen Sameiet Avenygården
Helge Mosdøl Tveiten Sameiet Avenygården
Ragnhild Haddeland Sameiet Avenygården
Kenneth Kristiansen Sameiet Avenygården
Marte R Ulltveit-Moe Solbergveien 3 borettslag
Øystein Lorentzen Solbergveien 3 borettslag
Tor Lumumba Jones Solbergveien 3 borettslag
Cathrine Hagen Solbergveien 3 borettslag
Kari Marcussen Prestheia borettslag
Kristin Ose Prestheia borettslag
Torunn Høie Ludvigsen Prestheia borettslag
Borgarr G Stangeland Prestheia borettslag
Truls Oddmar A Aanonsen Prestheia borettslag
Stig Jensen Prestheia borettslag
Turid Hauge Furubakken borettslag
Rune Wilhelmsen Furubakken borettslag
Lisbet Johansen Furubakken borettslag
Løland Kirsten Furubakken borettslag
Andreas Frigstad Furubakken borettslag
Katrine Nesset Furubakken borettslag
Kari Torkildsen Solkollen borettslag
Tommy Berner-Johnsen Solkollen borettslag
Trudi Nilsen Lohne Solkollen borettslag
Kjell Ulrik Bugge Solkollen borettslag
Trine Margrethe Bugge Solkollen borettslag
Knut Bjoraa Lillemyr borettslag AL
Ole Petter Mortensen Lillemyr borettslag AL
Øystein Thommesen Lillemyr borettslag AL
Eva Engesland Lillemyr borettslag AL
Vegard Christian Bergh Lillemyr borettslag AL
Elisabet Haakedal Lillemyr borettslag AL
Turid Eie Lillemyr borettslag AL
Erik Eliassen Kristiansen Lillemyr borettslag AL
Tarald Reinholt Aas Lillemyr borettslag AL
Thorstein Lindeberg Lillemyr borettslag AL
Espeland Øystein Solholmen borettslag
Sonja Merethe Moy Solholmen borettslag
Amer Golos Solholmen borettslag
Rune Solnørdal Solholmen borettslag
Rita Margrete Nilsen Tinnheiveien 6 borettslag
Rune Stokkeland Tinnheiveien 6 borettslag
Arvid Aamodt Tinnheiveien 6 borettslag
Anita Olsen Tinnheiveien 6 borettslag
Espen Gustavson Tinnheiveien 6 borettslag
Per Martin Hellgren Egshaugen borettslag
Lars Sigurd Gitmark Egshaugen borettslag
Lisa Paulsen Egshaugen borettslag
Karin Marie Rosenløv Egshaugen borettslag
Andre Homme Egshaugen borettslag
Joakim Solem Bråvann platå borettslag
Bjørn Robert Fosse Bråvann platå borettslag
Helene K Aanonsen Falkum Bråvann platå borettslag
Einar Asbjørnsen Øvre Tordenskjoldsgates borettslag AL
Taanevig Britt Bianca Øvre Tordenskjoldsgates borettslag AL
Jan Sandstaa Øvre Tordenskjoldsgates borettslag AL
Helene Wie Ludvigsen Øvre Tordenskjoldsgates borettslag AL
Mari-Anne Hallandvik Øvre Tordenskjoldsgates borettslag AL
Hübert Ane Trondsdatter Øvre Tordenskjoldsgates borettslag AL
Sølvi Nygård Øvre Tordenskjoldsgates borettslag AL
Torhild Andersen AL Monå borettslag
Halvorsen Finn AL Monå borettslag
Helge Johannessen AL Monå borettslag
Yvonne Larseng AL Monå borettslag
Kjell Moseid Furuhaugen borettslag
Vegar Tellefsen Furuhaugen borettslag
Hilde Greibesland Furuhaugen borettslag
Nina Slåen Svendsen Furuhaugen borettslag
Anneli Lauritsen Furuhaugen borettslag
Oddrun Merete Olsen Furuhaugen borettslag
Anne Siri Nygaard Furuhaugen borettslag
Frode Hansen Furuhaugen borettslag
Ernest Fjeldvig Haugland Furuhaugen borettslag
Hedda Persdatter Simonsen Furuhaugen borettslag
Vidar Aukland Borettslaget Kvartal 11
Betty Øivand Aaslie Borettslaget Kvartal 11
Gro Worren Borettslaget Kvartal 11
Karin Arnesen Borettslaget Kvartal 11
Carl Roger Øivand Aaslie Borettslaget Kvartal 11
Thorbjørn Andersen Borettslaget Kvartal 11
Dina Skadsheim Meyer Borettslaget Kvartal 11
Hannevik Stein Andreas Sørmegleren Holding AS
  Sørmegleren AS
Gunnar P A Thomassen Sørmegleren Holding AS
  Sørmegleren AS
Lasse Kvinlaug Sørmegleren Holding AS
  Sørmegleren AS
Aasen Øyvind Sørmegleren Holding AS
  Sørmegleren AS
Eivind Sæbø Severinsen Sørmegleren AS
Mølland Grete Kristine Sameiet Kjøita Zenit
Per Martin Møller-Hansen Sameiet Kjøita Zenit
Vaksvik Ellen Opsal Sameiet Kjøita Zenit
Astrid M M Mathisen Sameiet Kjøita Zenit
Kaare Magnar Kvelland Sameiet Kjøita Zenit
Nygard Kari-Anne Stjerneblokka borettslag
Dversnes Christian Stjerneblokka borettslag
Marius Jensen Stjerneblokka borettslag
Aleksander Møller-Hansen Stjerneblokka borettslag
Emeline B Fredriksen Stjerneblokka borettslag
Victoria C Syvertsen Stjerneblokka borettslag
Hege Kydland Gunvaldsen Stjerneblokka borettslag
Sten Flemming Bruseland Sameiet Sundsodden
Erna Gabrielsen Jåtog Sameiet Sundsodden
Terje Rød Sameiet Sundsodden
Vigdis S Bruseland Sameiet Sundsodden
Skjalg Haugerud Pettersen Borettslaget Egshaugen 7/9
Andreas Hatten Borettslaget Egshaugen 7/9
Ane Lee Johansen Borettslaget Egshaugen 7/9
Even Greipsland Borettslaget Egshaugen 7/9
Jan Terje Andersen AL Kirkeveien 5 borettslag
Nina Breistøl AL Kirkeveien 5 borettslag
Lene Johnsen AL Kirkeveien 5 borettslag
Øystein Granbu Lien AL Kirkeveien 5 borettslag
Omdal Ole Petter Sentrumsvegen 34 eiendom AS
Rune Carlsen Sentrumsvegen 34 eiendom AS
Aarhus Kjell Ingvar Sameiet Tingsakerbakken
Kristoffer Pedersen Sameiet Tingsakerbakken
Jostein Byberg Sameiet Tingsakerbakken
Alfhild Husaas Sameiet Tingsakerbakken
Per Arne Moen Sameiet Tingsakerbakken
Marit Rustad Sameiet Tingsakerbakken
Helge Gumpen Sameiet Kirkegata 2 C-D
Furre Erik Sameiet Kirkegata 2 C-D
Signe Lidi Sameiet Kirkegata 2 C-D
Hoel Roy Sameiet Kirkegata 2 C-D
Georg Amodei Nilsen Sameiet Lunteviga brygge
Ingvill Ohr Sameiet Lunteviga brygge
Kenneth Mykland Sameiet Lunteviga brygge
Morten Berg Sameiet Lunteviga brygge
Sladojevic Damir Sameiet Gneistoppen 41-55
Nicholai Alexander Flaa Sameiet Gneistoppen 41-55
Juan-Erik P Gabrielsen Sameiet Gneistoppen 41-55
Kristin Thortveit Sameiet Gneistoppen 41-55
Kåre Fardal Sameiet Øksa 2 og 4
Per Gulbrandsen Sameiet Øksa 2 og 4
Hansen Svein Lohnås Sameiet Øksa 2 og 4
Øystein Pedersen Sameiet Bispegra 41
Knut Petter Lindberg Sameiet Bispegra 41
Thomas Eide Sameiet Bispegra 41
Hannah-Karina Dugan Sameiet Bispegra 41
Norman Ketil Sameiet Barbu brygge
Jørgensen Markus Kavli Sameiet Barbu brygge
Thor Usterud Sameiet Barbu brygge
Torstein Gundersen Sameiet Barbu brygge
Vidar Domaas Sameiet Barbu brygge
Karin Thorsen Sameiet Barbu brygge
Kari Rasmussen Sameiet Barbu brygge
Linda Janet Larsen AS Haveby II
Tone Nilsen AS Haveby II
Kjetil Homme AS Haveby II
Inger Johanne Thorkildsen AS Haveby II
Solvar Arne Brandser Sameiet Idda Park 2
Florence Walker Gjertsen Sameiet Idda Park 2
Herdis Njærheim Furuborg Sameiet Idda Park 2
Ingrid Signe Kløvning Sameiet Idda Park 2
Jenny M E Lindstrøm Sameiet Voie gård 1
Bjørg Karin Tveiten Sameiet Voie gård 1
Liv Olsen Sameiet Voie gård 1
Tuva Øhrn Arnevik Sameiet Voie gård 1
Siren Bulie Sameiet Voie gård 1
Cay Knudsen Voie Atrium borettslag
Amir Arefjell Hayek Voie Atrium borettslag
Kjell Malkin Eriksen Voie Atrium borettslag
Erik Jordbakke Voie Atrium borettslag
Birkeland Sylvi Voie Atrium borettslag
Reidar Johan Hanssen Voie Atrium borettslag
Oddvard Føreland Voie Atrium borettslag
Else Gunnufsen Voie Atrium borettslag
Liv Berit Dørdal Sameiet Kirstens Park 2
Rune Berntsen Sameiet Kirstens Park 2
Harald Storm Larsen Sameiet Kirstens Park 2
Sølvi Heitmann Sameiet Kirstens Park 2
Marie Holberg Sameiet Voie gård 4
Gail Cecilie Langøy Sameiet Voie gård 4
Tove Hamre Sameiet Voie gård 4
Sunniva Sofia Aanesland Sameiet Voie gård 4
Per Inge Simonsen Åsane platå borettslag
Åse Marie Reid Åsane platå borettslag
Gunnar Flaa Åsane platå borettslag
Raymond Olsen Åsane platå borettslag
Gunn Berit Austbø Åsane platå borettslag
Bjørn Schinnes Sameiet Skonnertveien hageby 1
Nina Munkelien Sameiet Skonnertveien hageby 1
Anne Karin Stigemo Sameiet Skonnertveien hageby 1
Irene Johanne Stautland Sameiet Skonnertveien hageby 1
Beate Sommer Sameiet Skonnertveien hageby 1
Ivar Netland Sameiet Fagermoen 3
Nils Eikså Sameiet Fagermoen 3
Haugland Sven Sameiet Fagermoen 3
Torveig Skeivoll Sameiet Fagermoen 3
Kjetil Paulsen Kjerrheia 12 borettslag
  Kvartal 35 borettslag
  St. Olavsvei 20 borettslag
Kristine Kolloen Nilsen Kjerrheia 12 borettslag
Kristine Lauvland Correa Kvartal 35 borettslag
Laila Maria Larsson Kvartal 35 borettslag
Sverdrup Håvard K Sameiet Bråvann platå 80-96
Sven Helge Thorstensen Sameiet Bråvann platå 80-96
Sebastian Z Zurawski Sameiet Bråvann platå 80-96
David J McKeever Sameiet Bråvann platå 80-96
Geir Egil Åsen Boligsameiet Trollkleiva 12-14-16-18
Helge Sagen Boligsameiet Trollkleiva 12-14-16-18
Nils Haugland Boligsameiet Trollkleiva 12-14-16-18
Jonny Hansen Boligsameiet Trollkleiva 12-14-16-18
Kristian Jensen Boligsameiet Trollkleiva 12-14-16-18
Magnus Widerøe Boligsameiet Trollkleiva 12-14-16-18
Anne Lise Flåt Sameiet Tangen Ytterst
Nygaard Ole Sameiet Tangen Ytterst
Dyrholm Einar Sameiet Tangen Ytterst
Gunn Marit Eriksen Sameiet Tangen Ytterst
Anne Berit Try Sameiet Tangen Ytterst
Øyvind Østensen Sameiet Tangen Ytterst
Jøran Brikselli Holte borettslag
Kjell Håland Holte borettslag
Inge Øksendal Holte borettslag
Frank van der Klei Sameiet Amalienborg Aveny 1
Grethe Moen Matzow Sameiet Amalienborg Aveny 1
Svein Knut Aksdal Sameiet Amalienborg Aveny 1
Geir Buås Sameiet Amalienborg Aveny 1
Katrine Seland Sameiet Amalienborg Aveny 1
Vikeså Håkon Dahl Sameiet Moltestien 2-4-6
Margrethe Veraas Sameiet Moltestien 2-4-6
Øystein Abildsnes Sameiet Moltestien 2-4-6
Oddbjørn Stangeland Sameiet Moltestien 2-4-6
Michelsen Ronny Sameiet Moltestien 2-4-6
Kristian Svendsen Sameiet Amalienborg Aveny 2
Mona Venche L Eikjeland Sameiet Amalienborg Aveny 2
Gunleivstøl Olaf Sameiet Amalienborg Aveny 2
Anne-Britt Hoem Tønnessen Sameiet Amalienborg Aveny 2
Pål Sverre Lindeberg Sameiet Amalienborg Aveny 2
Jan Erik Falck Johansen Sameiet Amalienborg Aveny 2
Karina Nøkland Borettslaget Just Living
Meta Næsager Tømmervik Borettslaget Just Living
Andrea Bukkholm Borettslaget Just Living
Rebekka Føllesdal Borettslaget Just Living
Lisa Skomedal Borettslaget Just Living
Hanne Louise Mauritzen Borettslaget Just Living
Anders Stormklinge Borettslaget Just Living
Terje Bakken Sameiet nedre Holbergsgate
Edith Kristine Øslebø Sameiet nedre Holbergsgate
Skeie Aud Henny Sameiet nedre Holbergsgate
Grete Skare Ottersen Sameiet nedre Holbergsgate
Svein Upsahl Sameiet nedre Holbergsgate
Ole Petter Opsahl St. Olavsvei 20 borettslag
Helga Hodnemyr St. Olavsvei 20 borettslag
Sigrid Pedersen Sameiet Senterveien 6a-D
Johannessen Lars Morten Sameiet Senterveien 6a-D
Arnhild Aas Sameiet Senterveien 6a-D
Richard Tore Laukus Sameiet Senterveien 6a-D
Berit Aas Sameiet Senterveien 6a-D
Tjelland Jarle Sameiet Freyasdalsveien 17-23b
Harald Eik Sameiet Freyasdalsveien 17-23b
Jacobsen Frank-Erik Sameiet Freyasdalsveien 17-23b
Jan Erik Paulsen Sameiet Freyasdalsveien 17-23b
Skaar Øyvind Stansa Park 1 borettslag
Eggertsson Bjørn Stansa Park 1 borettslag
Andersen Tom Kristian Sameiet Dronningensgate 34
Knudsen Knud Gabriel F Sameiet Dronningensgate 34
Launes Vegard Kristian M Sameiet Dronningensgate 34
Ranveig Kjevik Sameiet Dronningensgate 34
Odd Øyvind Blankenberg Sameiet Gangdalstunet
Christian Michael Sierts Sameiet Gangdalstunet
Anne Knutsen Sameiet Gangdalstunet
Per Anker Andersen Sameiet Gangdalstunet
Turid Østensen Sameiet Gangdalstunet
Helge Kristiansen Sameiet Gangdalstunet

Personopplysninger

Adresse 4637 Kristiansand S
Født 1956

Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre samt 1881.no og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Bisnode Norge AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .