Hopp til innhold

Regnskapstall.no

Øystein Johannesen

Roller

Rolle Tiltrådt Firma Stiftet Inntekter Ansatte Bransje
Styrets leder 08.05.2009 Atlantic Seafarms AS 23.01.2003 0 0 Tjenester tilknyttet hav- og kystbasert akvakultur
Styrets leder 03.02.2004 AS Strandgaten 196 06.07.1973 3 331 000 0 Utleie av egen eller leid fast eiendom ellers
Styrets leder 17.04.2009 Eurodevelopment AS 23.09.2002 0 0 Uoppgitt
Styrets leder 03.02.2004 Oil Extreme Europe AS 21.01.1986 0 0 Annen teknisk konsulentvirksomhet
Styrets leder 03.02.2004 Sveising og Plasmakutting AS 18.06.1993 0 0 Engroshandel med maskiner og utstyr til bergverksdrift, olje- og gassutvinning og bygge- og anleggsv
Daglig leder 04.08.2004 Bison IBC Norway AS 01.01.2004 119 000 0 Produksjon av karosserier og tilhengere
Daglig leder 21.11.2007 Vestbo BBL 25.04.1946 104 741 000 41 Boligbyggelag
Daglig leder 17.04.2009 Eurodevelopment AS 23.09.2002 0 0 Uoppgitt
Daglig leder 03.02.2004 Oil Extreme Europe AS 21.01.1986 0 0 Annen teknisk konsulentvirksomhet
Daglig leder 03.02.2004 Meland pukk AS 20.06.2003 0 0 Kjøp og salg av egen fast eiendom
Kontaktperson 17.09.2012 Borettslaget Ustaoset hotell 19.04.2006 3 704 000 0 Borettslag
Kontaktperson 29.10.2012 Lillesotra borettslag 25.01.1977 742 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.02.2009 Seksjonssameiet Nykirkealmenning 23/Strandgaten 200 18.12.2002 549 000 0
Kontaktperson 23.02.2009 Hornet borettslag 23.08.2007 12 010 000 1 Borettslag
Kontaktperson 11.05.2009 Senterparken borettslag 21.04.2009 3 244 000 0 Borettslag
Kontaktperson 19.07.2011 Sameiet Lilletvedt 27.09.2006 599 000 0
Kontaktperson 12.10.2012 AS Stormsgate 4 16.01.1923 466 000 1 Utleie av egen eller leid fast eiendom ellers
Kontaktperson 10.05.2013 Jernbanepersonalets borettslag i 15.12.1948 3 190 000 0 Borettslag
Kontaktperson 24.04.2014 Borettslaget Kringsjåveien 8 18.06.2005 20 270 000 0 Borettslag
Kontaktperson 25.07.2013 Sameiet Adolph Bergsvei 53 18.01.2006 773 000 0
Kontaktperson 12.06.2012 Kristofer Jansonsvei Boliglag AS 04.05.1955 5 252 000 0 Utleie av egen eller leid fast eiendom ellers
Kontaktperson 22.06.2012 Borettslaget Nordahl Rolfsensvei 7-9 06.02.1956 735 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.06.2012 Sophus Pihls gate borettslag 13.03.1920 5 129 000 1 Borettslag
Kontaktperson 29.06.2012 Raunane borettslag 16.11.1987 3 807 000 0 Borettslag
Kontaktperson 03.08.2012 Nebbestølen borettslag 18.02.1969 6 539 000 0 Borettslag
Kontaktperson 17.09.2012 Haukedalen borettslag 08.10.1971 9 990 000 2 Borettslag
Kontaktperson 21.06.2012 Sameiet Apeltunhaugene 197-199 05.10.2011 830 000 0
Kontaktperson 27.06.2012 Våkleivåsen borettslag 17.02.1981 3 869 000 0 Borettslag
Kontaktperson 02.07.2012 Granlia borettslag 02.09.1985 2 251 000 1 Borettslag
Kontaktperson 01.08.2012 Høgehøien borettslag 27.11.1979 1 951 000 0 Borettslag
Kontaktperson 12.09.2012 Sameiet Møhlenpris Park 19.04.2005 546 000 0
Kontaktperson 28.08.2012 Høgseteveien borettslag 13.11.1980 1 165 000 0 Borettslag
Kontaktperson 14.05.2012 Seksjonssameiet Nygårdsgaten 74 03.03.2005 1 160 000 0
Kontaktperson 18.09.2012 Langerinden borettslag 27.11.1979 10 629 000 1 Borettslag
Kontaktperson 26.06.2012 Sameiet Sandviken brygge 02.09.2002 1 133 000 0
Kontaktperson 26.06.2012 Sameiet Monrad Mjeldesvei 7 27.11.2002 381 000 0
Kontaktperson 02.10.2012 Sameiet Hetlevikbryggjo 06.11.2007 1 001 000 0
Kontaktperson 26.06.2012 Sameiet Steinsvikkroken terasse 22.10.2008 1 343 000 0
Kontaktperson 25.06.2012 Eikedalen borettslag 17.11.1986 4 773 000 1 Borettslag
Kontaktperson 19.06.2012 Borettslaget Fjøsangerveien 161 25.11.1975 743 000 0 Borettslag
Kontaktperson 07.05.2012 Sameiet Ulsetlunden 19.09.2003 1 243 000 0
Kontaktperson 26.06.2012 Minken borettslag 31.10.1972 5 878 000 1 Borettslag
Kontaktperson 25.06.2012 Seksjonssameiet Maaseskjæret 06.07.1999 2 235 000 0
Kontaktperson 21.05.2012 Sameiet Nordnes brygge 25.05.2000 1 701 000 0
Kontaktperson 24.09.2012 Tjenestemannsboliglaget for Hordaland AS 30.12.1952 608 000 0 Borettslag
Kontaktperson 02.07.2012 Løvåshagen borettslag 18.04.2008 11 488 000 0 Borettslag
Kontaktperson 01.08.2012 Ormhaugen borettslag 24.04.1979 1 794 000 0 Borettslag
Kontaktperson 28.05.2013 Sameiet Utsikten 2 Apeltunhaugene 13.02.2013 472 000 0
Kontaktperson 30.11.2012 Foldnes borettslag 17.08.1976 502 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.11.2012 Borettslaget Vikensgate 20 25.05.1978 181 000 0 Borettslag
Kontaktperson 17.04.2013 Sameiet Geilohaugen 15.09.2009 1 345 000 0
Kontaktperson 06.03.2013 Borettslaget Hans Hauges gate 23 28.02.2012 686 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.03.2013 Lien 31 borettslag 27.09.1985 290 000 0 Borettslag
Kontaktperson 09.11.2012 Solplassen borettslag Lonevåg 18.06.2007 733 000 0 Borettslag
Kontaktperson 31.10.2012 Øvre Morvik Sa 20.08.1985 0 Borettslag
Kontaktperson 14.11.2012 Rollandsdalen borettslag 19.02.1974 1 991 000 0 Borettslag
Kontaktperson 29.10.2012 Nylandsveien Boliglag AS 23.06.1954 1 115 000 1 Utleie av egen eller leid fast eiendom ellers
Kontaktperson 29.10.2012 Bønes borettslag 19.06.1979 2 957 000 0 Borettslag
Kontaktperson 24.04.2013 Skivebakken borettslag 24.11.2005 1 372 000 0 Borettslag
Kontaktperson 05.11.2012 Borettslaget Nygårdsgaten 55 19.08.2004 2 611 000 0 Borettslag
Kontaktperson 19.10.2012 Furulund borettslag 10.11.1970 3 697 000 1 Borettslag
Kontaktperson 10.10.2012 Kvernhusleitet borettslag 25.01.1977 3 007 000 0 Borettslag
Kontaktperson 07.11.2012 Kirkegaten 12 Bergen borettslag 16.02.2006 238 000 0 Borettslag
Kontaktperson 22.02.2013 Bønesstølen borettslag 17.03.1989 3 859 000 0 Borettslag
Kontaktperson 15.01.2013 Sameiet Kyrkjebø 05.03.2012 934 000 0
Kontaktperson 01.11.2012 Øvre Kleppe borettslag 16.11.1971 825 000 0 Borettslag
Kontaktperson 20.06.2011 Seksjonssameiet Morvik terrasse 29.09.1998 1 069 000 0
Kontaktperson 12.09.2016 Sameiet Solsiden Geilo 1 13.01.2016 503 000 0
Kontaktperson 11.02.2015 Havn burettslag 16.03.2004 672 000 0 Borettslag
Kontaktperson 28.11.2011 Jens Rolfsensgate 3 borettslag 26.03.1984 290 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.01.2015 Eierseksjonssameie parkveien 2 B 12.02.2010 0
Kontaktperson 31.10.2013 Luden Bolig AS 24.06.2005 5 352 000 0 Utleie av egen eller leid fast eiendom ellers
Kontaktperson 23.09.2013 Sameiet Ulsethagen 05.06.2013 839 000 0
Kontaktperson 08.10.2012 Rollandsflaten borettslag 25.06.1975 1 084 000 0 Borettslag
Kontaktperson 26.07.2012 Benshaugen borettslag 27.03.1973 595 000 0 Borettslag
Kontaktperson 02.07.2012 Rognlia borettslag 10.12.1985 3 697 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.07.2012 Slottsgaarden borettslag 12.06.2008 5 652 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.06.2012 Sameiet Ulset terrasse 23.11.2004 965 000 0
Kontaktperson 24.07.2012 Eierseksjonssameiet Stølsvegen 1-3 07.05.2009 337 000 0
Kontaktperson 27.06.2012 Røsslandslia borettslag i 17.03.1998 1 291 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.10.2012 Apeltunåsen borettslag 15.08.2005 4 500 000 1 Borettslag
Kontaktperson 26.07.2012 Borettslaget Amalie Skramsvei 54 24.07.1961 564 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.07.2012 Knarvikhøgda borettslag 01.11.1977 762 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.06.2012 Sameiet Florvåg brygge 17.07.2007 602 000 0
Kontaktperson 02.07.2012 Kyrkjegata borettslag 15.03.1990 1 271 000 0 Borettslag
Kontaktperson 18.06.2012 Eierseksjonssameiet Jægers brygge 14.11.2001 3 650 000 0 Eiendomsforvaltning
Kontaktperson 19.06.2012 Nattlandshagen 1 Eierseksjonssameie 05.05.2008 1 886 000 0
Kontaktperson 29.05.2012 Sameiet Borgermester Platousgate 9 22.04.2005 413 000 0
Kontaktperson 26.04.2012 Strand borettslag 23.08.1965 843 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.07.2012 Fagerlien borettslag 11.04.1989 4 749 000 5 Borettslag
Kontaktperson 31.07.2012 Borettslaget Natlandsvei 102 04.11.1964 1 207 000 0 Borettslag
Kontaktperson 25.09.2012 AS Ny Landås Boliglag avd A 21.12.1954 2 293 000 0 Utleie av egen eller leid fast eiendom ellers
Kontaktperson 02.07.2012 Sandalskollen borettslag 26.04.1999 1 871 000 1 Borettslag
Kontaktperson 03.05.2012 Flaktveithøgda borettslag 22.11.1977 1 537 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.07.2012 Solhammaren borettslag 09.05.2008 2 278 000 0 Borettslag
Kontaktperson 22.05.2012 Sameiet C Sundtsgate 56 01.11.1999 1 094 000 0
Kontaktperson 13.04.2016 Sameiet Vestvendt 28.01.2016 901 000 0
Kontaktperson 23.09.2016 Eierseksjonssameiet Løypetona II 30.09.2015 846 000 0
Kontaktperson 23.09.2016 Sameiet Leirvik brygge 09.12.2003 1 317 000 0
Varamedlem 03.02.2004 Hobbykjelleren Lagunen AS 18.08.1997 14 041 000 14 Butikkhandel ikke nevnt annet sted

Relasjoner

Navn Roller i felles firma
Terje Lægland Trengereid Landås Utbygging AS
  Eiendomsservice vest AS
  Strømme gård Utbygging AS
  Vestbo eiendom AS
  Landåstorget AS
  Breivik brygge AS
  Lyderhornsvei 40 Utbygging AS
  Florvåg Industrihavn AS
  Florvåg Utbygging AS
  Konsul Børsgate 14 AS
  Brennhaugen Focus AS
  Storholmen Askøy AS
  Sameiet Elvegata
  Borettslaget Kristofer Jansonsvei 55-71
  Sameiet Knappentoppen 1
  Håsteinsgate 9 AS
Leif Kristian Garvik Borettslaget Ustaoset hotell
Wulf Carsten Borettslaget Ustaoset hotell
Erik Alexander Bamford Borettslaget Ustaoset hotell
Ulrik Johannes Bertelsen Borettslaget Ustaoset hotell
Johannessen Jan Otto Eiendomsservice vest AS
  Vestbohus Boliglag AS
Trond Skare Eiendomsservice vest AS
Trond Åge Losvik Eiendomsservice vest AS
  Vestbo Garanti sentrum AS
  Vestbo Garanti Holding AS
  Mannsverk Boliglag AS
  Stranden Boliglag AS
  Vestbo finans AS
  Storbybolig AS
  Sameiet Strandgaten 199/203
  Florvåg Industrihavn AS
  Florvåg Utbygging AS
  Vestbo Garanti Landås AS
  Sameiet Elvegata
  Borettslaget Kristofer Jansonsvei 55-71
  Sameiet Knappentoppen 1
Arne Wilhelm Knudsen Eiendomsservice vest AS
Kenneth Lund Larsen Eiendomsservice vest AS
  Kristofer Jansonsvei Boliglag AS
  Golftun Utbygging AS
  Vestbo Garanti sentrum AS
  Vestbo Garanti Holding AS
  Vestbo Eiendomsforvaltning AS
  Strømme gård Utbygging AS
  Vestbo finans AS
  Landåstorget AS
  Breivik brygge AS
  AS Strandgaten 196
  Haukeland parkering AS
  Vestbo Garanti Landås AS
  Sameiet Elvegata
  Borettslaget Kristofer Jansonsvei 55-71
  Sameiet Knappentoppen 1
Ingebjørg Sjøholt Eiendomsservice vest AS
Trude Knag Johannesen Meland Entreprenørservice AS
  Bison IBC Norway AS
  Bo-bygg AS
  Sveising og Plasmakutting AS
  Basic transport AS
  Atlantic Seafarms AS
  Eurodevelopment AS
  Oil Extreme Europe AS
  Meland pukk AS
Grethe Signy Stang Barkaleitet borettslag
Veline Ekeberg Hagen Barkaleitet borettslag
Einar Lie Barkaleitet borettslag
Alfred Jarle Bringsvor Barkaleitet borettslag
Margunn Pletten Barkaleitet borettslag
Jan-Inge Aarlie Barkaleitet borettslag
Margrethe Nilsen Rolland borettslag
Per Fredrik Jordan Rolland borettslag
  Vestbo BBL
  Vestbo Eiendomsforvaltning AS
  Landåstorget AS
  Fagerlien borettslag
  Konsul Børsgate 14 AS
Overvoll Olav Rolland borettslag
Kjell Tore Aarnæs Rolland borettslag
Egil Andersen Rolland borettslag
Bjørn Bratlie Rolland borettslag
Vibeke Knudsen Rolland borettslag
Lillan Mo Andreassen Rugdeveien Boliglag AS
Arvid Sandvik Rugdeveien Boliglag AS
Arild Gaska Rugdeveien Boliglag AS
Dan Marius Svendsen Rugdeveien Boliglag AS
Line Tranøy Rugdeveien Boliglag AS
Brita S Øyjordsbakken Rugdeveien Boliglag AS
Inger Margrethe Løland Borettslaget Nordahl Rolfsensvei 7-9
Maria Aurud Uthaug Borettslaget Nordahl Rolfsensvei 7-9
Åshild Bryne Borettslaget Nordahl Rolfsensvei 7-9
Thomas Kilvær Borettslaget Nordahl Rolfsensvei 7-9
Anne-B Glittenbe Elvegård Borettslaget Nordahl Rolfsensvei 7-9
Stine Mari Velsvik Borettslaget Nordahl Rolfsensvei 7-9
Øyvind Ruland Brekkeflat Borettslaget Nordahl Rolfsensvei 7-9
Abderrahmane Atik Kristofer Jansonsvei Boliglag AS
Skåtun Kim A Dankertsen Kristofer Jansonsvei Boliglag AS
Violeta E Castillo-Gálvez Kristofer Jansonsvei Boliglag AS
Lene Sletten Kristofer Jansonsvei Boliglag AS
Bjerga John Roger Kristofer Jansonsvei Boliglag AS
Vindenes Anders Bernhard Lerkeveien Boliglag AS
Pukerud Grete Lerkeveien Boliglag AS
Lars Wågø Lerkeveien Boliglag AS
Svare Siglinde Marguerite Lerkeveien Boliglag AS
Veslemøy Balsnes Lerkeveien Boliglag AS
Nina Lothe Lerkeveien Boliglag AS
Eirik Zakariassen Lerkeveien Boliglag AS
Steiner Elin Falck Hobbykjelleren Lagunen AS
Dahle Berit Bachen Vestbo BBL
Geir Ebbesvik Aga Vestbo BBL
Tom Beev Hansen Vestbo BBL
  Hamrelien borettslag
Tore Fyllingen Vestbo BBL
  Vestbo Eiendomsforvaltning AS
  Vestbo eiendom AS
  Landåstorget AS
  AS Strandgaten 196
  Lyderhornsvei 40 Utbygging AS
  Florvåg Industrihavn AS
  Florvåg Utbygging AS
  Konsul Børsgate 14 AS
  Brennhaugen Focus AS
Gro Marit Greve Vestbo BBL
Oddrun Elisabeth Samdal Vestbo BBL
  Hans Haugesgate 39 borettslag
Sissel Urdal Vestbo BBL
  Lynghaug borettslag
  Borettslaget Solheimslien 32
  Hesjaholten borettslag
  Hellenesset borettslag
  Fredlundveien borettslag
  Hamrelien borettslag
  Borettslaget Erleveien 53
  Vestlund borettslag
  Sælemyr borettslag
  Nedre Haukedal borettslag
  Raunane borettslag
  Høgseteveien borettslag
  Borettslaget Fjøsangerveien 161
  Minken borettslag
  Solhammaren borettslag
Bodil Bakken Vestbo BBL
Karin Lindtner Vestbo BBL
Bjørn-Frode Schjelderup Vestbo BBL
Ann Helle Borettslaget Kristofer Jansonsvei NR 80 X
Elsa Mathilde Buvik Borettslaget Kristofer Jansonsvei NR 80 X
Håkon Handegaard Hansen Borettslaget Kristofer Jansonsvei NR 80 X
Are Hauge Borettslaget Kristofer Jansonsvei NR 80 X
Camilla Hansen Borettslaget Kristofer Jansonsvei NR 80 X
Svein Einar Tharaldsen Stabburshaugen borettslag
Liv Karin Raudstein Nyrud Stabburshaugen borettslag
Peder Andreas Pedersen Stabburshaugen borettslag
Frøydis Blokhus Stabburshaugen borettslag
Bjørg Lisa Seljestad Stabburshaugen borettslag
Willy Lars Petter Olufsen Stabburshaugen borettslag
Jorunn M Engebø Borettslaget Strandg 225
Ann E Brandt-Rasmussen Borettslaget Strandg 225
Kjersti Elverum Kvile Borettslaget Strandg 225
Lange Siri De Borettslaget Strandg 225
Anne K Claussen-Wroe Borettslaget Strandg 225
Lisbeth Hauge Kloppedal borettslag
John Åge Solberg Kloppedal borettslag
Camilla Thuen Kloppedal borettslag
Henning Wenaas Ribe Kloppedal borettslag
Tone Gjelsvik Hasselbakken borettslag
Lise Amundsen Hasselbakken borettslag
Annlaug Rommetveit Hasselbakken borettslag
Irene Nesse Hasselbakken borettslag
Bodil Evanger Hasselbakken borettslag
Arild Wiederstrøm-Veidung Boligaksjeselskapet HiB Apart
Karwan Koch Boligaksjeselskapet HiB Apart
  Kirkegaten 12 Bergen borettslag
Øyvind Erga Boligaksjeselskapet HiB Apart
Daniel Bystersky Boligaksjeselskapet HiB Apart
Renate Grindheim Boligaksjeselskapet HiB Apart
Åsmund Røyrvik Welhavensgate 41 borettslag
Anna Nordahl Carlsen Welhavensgate 41 borettslag
Aud Irene Mehammer Welhavensgate 41 borettslag
Eivind E Johannessen Welhavensgate 41 borettslag
Karen Marie Loge Welhavensgate 41 borettslag
Bård Fosse Welhavensgate 41 borettslag
Helge Evensen Kyrkjestien borettslag
Wenche Erichsen Kyrkjestien borettslag
Turid Elvebakk Kyrkjestien borettslag
Egil Hviding Kyrkjestien borettslag
Audun R Cain Sjøstrand Kyrkjestien borettslag
Mona Houge Vilhelm Bjerknesvei borettslag
Liv Torill Sandøy Vilhelm Bjerknesvei borettslag
Pål Irgens Vilhelm Bjerknesvei borettslag
Hilde Merete Erdal Vilhelm Bjerknesvei borettslag
Ragnhild Haugse Vilhelm Bjerknesvei borettslag
Kjersti Øye Vilhelm Bjerknesvei borettslag
Grethe Andersen Vilhelm Bjerknesvei borettslag
Eilertsen Simen Sandvik Vilhelm Bjerknesvei borettslag
Rigmor I Brattetveit Terneveien Boliglag AS
Arne Bøe Terneveien Boliglag AS
Urke Andreas Ramstad Terneveien Boliglag AS
Tor Helge Bottolfsen Terneveien Boliglag AS
Børge Ellingsen Sameiet Tørrfiskkatedralen - Maaseskjæret 8
Djukastein Arnfinn Sameiet Tørrfiskkatedralen - Maaseskjæret 8
Ronny Standal Sameiet Tørrfiskkatedralen - Maaseskjæret 8
Svein Andreassen Sameiet Tørrfiskkatedralen - Maaseskjæret 8
Åshild K Birkeland Sameiet Tørrfiskkatedralen - Maaseskjæret 8
Anne Kathrine Bøe Sameiet Tørrfiskkatedralen - Maaseskjæret 8
Kristoffer Ramos Barmen Magnus Barfotsgate 23 borettslag
Ole P Blom H Knarvik Magnus Barfotsgate 23 borettslag
Andreas Arvesen Magnus Barfotsgate 23 borettslag
Nina Revheim Sameiet Apeltunhagen
Karl Petter Hærø Sameiet Apeltunhagen
Jacob Omar G Hjelmaas Sameiet Apeltunhagen
Trond Kolve Strand Sameiet Apeltunhagen
Hilde Bratlid Tellnes Jernbanepersonalets borettslag 2
Kristian Strømsnes Jernbanepersonalets borettslag 2
Inger Sommerfelt Ervik Jernbanepersonalets borettslag 2
Denise Stava Jernbanepersonalets borettslag 2
Ragnhild Evebø Sand Jernbanepersonalets borettslag 2
Tonje Lunden Gjeitrem Kleppestø borettslag
Helene Fjeldberg Kleppestø borettslag
Mette Håpoldøy Jacobsen Kleppestø borettslag
Bjørn Øistein Borlaug Kleppestø borettslag
Linda Rasmussen Kleppestø borettslag
Stig Morten Hestetræet Kleppestø borettslag
Kari Eliassen Høiberg Stiftelsen Sjøfarendes aldershjem
Valborg Sweeney Stiftelsen Sjøfarendes aldershjem
Norvald Rune Ulvatn Stiftelsen Sjøfarendes aldershjem
Kjell Paulsen Stiftelsen Sjøfarendes aldershjem
Kurt Hamre Stiftelsen Sjøfarendes aldershjem
John Brattåker Stiftelsen Sjøfarendes aldershjem
Karl Atle Andersen Stiftelsen Sjøfarendes aldershjem
Bente Margrethe Bilsback Stiftelsen Sjøfarendes aldershjem
Knut Huun von Osten Sameiet fokus U
Jan Erik Knudsen Sameiet fokus U
Thu Camilla Nguyen Sameiet fokus U
Knudsen Bjørn Gripsgård Sameiet fokus U
Ove Sjo Troåslia borettslag 8
Sigmund Botnen Troåslia borettslag 8
Rune Johnny Høydal Troåslia borettslag 8
Per Sunde Troåslia borettslag 8
Merethe Nordgård Troåslia borettslag 8
Magnar Leiv Sundsteigen Troåslia borettslag 8
Per Chr Reese Larsen Bjerkelien borettslag
Lena Otterbu Bjerkelien borettslag
Benedicte Mjeldheim Bjerkelien borettslag
Stine Wedøe Bjerkelien borettslag
Tone Størksen Bjerkelien borettslag
Nilsen Arve Johannes Borettslaget Nykirkealmenning 23
  Seksjonssameiet Nykirkealmenning 23/Strandgaten 200
Petersen Bernt Reinert Borettslaget Nykirkealmenning 23
  Seksjonssameiet Nykirkealmenning 23/Strandgaten 200
Olav Stenvaag Borettslaget Nykirkealmenning 23
  Seksjonssameiet Nykirkealmenning 23/Strandgaten 200
Magnus Eldøy Borettslaget Nykirkealmenning 23
Irene Annie Myrvang Sameiet Fæster brygge
Olaf Arild Hansen Sameiet Fæster brygge
Mindor Ståle Kvamme Sameiet Fæster brygge
Rune Tokle AS Ny-Landås Boliglag avd H
Mona Benedicte Nordvik AS Ny-Landås Boliglag avd H
Stian Gjørøy AS Ny-Landås Boliglag avd H
John Fredrik Asphaug AS Ny-Landås Boliglag avd H
Randi Hunshamar Øygarden AS Ny-Landås Boliglag avd H
Torfinn Wang Vestre Bønes borettslag
Moen Steinar Vestre Bønes borettslag
Erik Merkesdal Vestre Bønes borettslag
Beate Gjærde Tryggestad Vestre Bønes borettslag
Thomas Berg Kristensen Vestre Bønes borettslag
Sigurd Ulveseth Vestre Bønes borettslag
Paul B Solvåg-Børresen AS Renen
Svalland Isabelle AS Renen
Johan Løve Gjersvik AS Renen
Catharina M S Furnes AS Renen
Sissel Kvernes Falsensvei Boliglag AS
Dan Inge Kjellesvik Falsensvei Boliglag AS
Kristoffer Johan Garmann Falsensvei Boliglag AS
Marcus Skadsheim Bühler Falsensvei Boliglag AS
Jannike Våge Falsensvei Boliglag AS
Sandrino A M Birkeland Falsensvei Boliglag AS
Tellnes Stian Eggum Brl Firdagaten 14
Hedda Austrud Lidbom Brl Firdagaten 14
Satheshkuma Kaliyugarasan Brl Firdagaten 14
Hallvar Nedkvitne Brl Firdagaten 14
Laila Margrete Gullseth Eplehagen burettslag
Magnar Eide Eplehagen burettslag
Marta Bolstad Eplehagen burettslag
Ingvar Bjørsvik Eplehagen burettslag
Anne Marie B Pedersen Eplehagen burettslag
Solveig Våge Bjørsvik Eplehagen burettslag
Johnny André Sele Røsslandslia burettslag 2
Thor Myhre Røsslandslia burettslag 2
Kristin Marie Høisæther Røsslandslia burettslag 2
Kurt Petterson Røsslandslia burettslag 2
Anny Andrea Dyrøy Røsslandslia burettslag 2
Catherina Sivertsen Lynghaug borettslag
Birte Nordbø Lynghaug borettslag
Arvid Magne Pettersen Lynghaug borettslag
Knut Inge Engelbreth Lynghaug borettslag
Kristin Elisabeth Haugen Lynghaug borettslag
Aukje Albertine Mirja Hof Lynghaug borettslag
Grete Slettom Hans Haugesgate 11 borettslag
Espen Skotheim Hans Haugesgate 11 borettslag
Eirik Persson Teige Hans Haugesgate 11 borettslag
Sjur Kirkevik Olderhaugen borettslag
Sigurdur I Hreinsson Olderhaugen borettslag
Gry Irene Øvrebotten Olderhaugen borettslag
  Zbo Grane borettslag
  Fyllingsdalen borettslag
  Borettslaget Flaktveit terrasse
  Landåstorget Serviceboliger borettslag
Rita Alice Skålevik Olderhaugen borettslag
Ann Margrete Birknes Borettslaget Solheimslien 32
Marianne Lauritzen Borettslaget Solheimslien 32
Per Åke Eriksen Borettslaget Solheimslien 32
Else Margrethe Økland Borettslaget Solheimslien 32
Steinar Bjørnar Simmenes Borettslaget Solheimslien 32
Birgitte Østerbø Sameiet nedre Nygård terrasse
Maria Grepstad Stokstad Sameiet nedre Nygård terrasse
Nina Charlotte Hallberg Sameiet nedre Nygård terrasse
Ingvild Fjæreide Veland Sameiet nedre Nygård terrasse
Henning Johnsen Skinstø borettslag
Bakkeli Benedikte Skinstø borettslag
Leif Jantzen Skinstø borettslag
Ingrid Barbara W Solhøy Skinstø borettslag
Rita Beate Bendiksen Skinstø borettslag
Merete Sørensen Herland Skinstø borettslag
Inger O Møller-Hansen Boligsameiet Folldalsheia sør
Marianne Haldorsen Boligsameiet Folldalsheia sør
Inger Lisbeth Takvam Boligsameiet Folldalsheia sør
Terje Bringsvor Nilsen Boligsameiet Folldalsheia sør
Jeanette Birkeli Haugland Boligsameiet Folldalsheia sør
Petter Emblem Boligsameiet Folldalsheia sør
Åge Harald Jan Valstad Tørreshaugen burettslag
Wenche Evensen Tørreshaugen burettslag
Hanne Larsen Tørreshaugen burettslag
Elisabeth Croles Tørreshaugen burettslag
Svein Arne Vårdal Tørreshaugen burettslag
Arne Tor Isene Tørreshaugen burettslag
Johnny Normann Tørreshaugen burettslag
Laila Sanden Hesjaholten borettslag
Tommy Vinjor Hesjaholten borettslag
Signy Sundal Hesjaholten borettslag
Eirik Ståle Jacobsen Hesjaholten borettslag
Åge Birkeland Hesjaholten borettslag
Sølvi Isaksson Hesjaholten borettslag
Jan Beyer Hesjaholten borettslag
Gina Helland Sollia borettslag
Vidar Håland Sollia borettslag
Valjdeta Abdula Sollia borettslag
Randi Broch Guddal Sollia borettslag
Nils Magnus Rødland Sollia borettslag
Thomas Fredlund Sollia borettslag
Erling Gripsgård Golftun Utbygging AS
Søvik Svein Aksel Golftun Utbygging AS
Åmodt Arvid Golftun Utbygging AS
Åmodt Frank Ove Golftun Utbygging AS
Geir Svenningsson Golftun Utbygging AS
Magnar Kvikshaug Taule Borettslaget Vestlien terrasse
  Hornet borettslag
  Sameiet Bjerknes Park
  Kvernhusleitet borettslag
  Skranehaugen borettslag
  Brennhaugen borettslag 3
  Helgeplassen borettslag
  Sameiet Hordasmibakken
  Sameiet Hjelleåsen terrasse T2
  Brennhaugen borettslag 2
  Råtuntoppen Boligsameie
  Sameiet Furerinden 2
  Knappentoppen borettslag
  Bekkeveien Sameie
Helge Fauskanger Borettslaget Vestlien terrasse
Magnar Anton Solhaug Borettslaget Vestlien terrasse
Torbjørn Stangnes Borettslaget Vestlien terrasse
Alina Mihaela Boangiu Borettslaget Vestlien terrasse
Torstein Eide Borettslaget Vestlien terrasse
Eva Kristin Hannisdal Borettslaget Vestlien terrasse
Anne Elise Olsen Hellenesset borettslag
Anton Stokken Hellenesset borettslag
Bjørg Thorsen Hellenesset borettslag
Tina Tveit Hellenesset borettslag
Kjell Kåre Pedersen Hellenesset borettslag
Jan Harry Larsen Hellenesset borettslag
Siw Regine Hovland Nilsen Troåslia borettslag i
Unni Helland Heggøy Troåslia borettslag i
Norunn Helene Bjelland Troåslia borettslag i
Elisabeth Strand Troåslia borettslag i
Anette Haugsdal Troåslia borettslag i
Rød Gretha Troåslia borettslag i
  Røsslyngen burettslag
Aase Ljones Von der Ohesvei 4 borettslag
Dag Jenseg Von der Ohesvei 4 borettslag
Jan Otto Evjen Von der Ohesvei 4 borettslag
Vigdis Berit Knudsen Von der Ohesvei 4 borettslag
Charlotte Sætrevik Von der Ohesvei 4 borettslag
Janne Mo Røsslyngen burettslag
Line Haugland Røsslyngen burettslag
Nina Løyning Røsslyngen burettslag
Elin Nordås Olsen Røsslyngen burettslag
Ørjan Berge Røsslyngen burettslag
Marøy Tony Walter AS Erleveien 60 X
Anne Grøttå AS Erleveien 60 X
Scott Trudi Ragna AS Erleveien 60 X
Linda Glomset AS Erleveien 60 X
Suzanne Hansen Eriksen AS Erleveien 60 X
Kåre Magnar Synnevåg Lynghagen borettslag
Ingvald Bongom Lynghagen borettslag
Karin Monstad Lynghagen borettslag
Ivar Mathias Thorsheim Lynghagen borettslag
Basi Pashaei Lynghagen borettslag
Aud-Irene Rønning Lynghagen borettslag
Kjellaug Hodnekvam Lynghagen borettslag
Maren Bjørnstad Vestbo Garanti sentrum AS
  Vestbo Garanti Holding AS
  Vestbo finans AS
  Vestbo Garanti Landås AS
Asbjørn Myrstøl Vestbo Garanti Holding AS
Jane Andal Zbo Grane borettslag
Asgeir Johan Misund Zbo Grane borettslag
Ulf Økland Jahnsen Zbo Grane borettslag
Cecilie Valen Zbo Grane borettslag
Rakel Andal Steffensen Zbo Grane borettslag
Godal Tore Øvre Frydenlund Boliglag AS
Atle Aakre Karlsen Øvre Frydenlund Boliglag AS
Vatle Haakon Steinar Øvre Frydenlund Boliglag AS
Ane Yrja Skintveit Holter Øvre Frydenlund Boliglag AS
Vilde Salhus Røed Øvre Frydenlund Boliglag AS
Thomas Vabø Råflaten Huseierlag SA
Eirin Espeland Røsjø Råflaten Huseierlag SA
Kristin Krokeide Råflaten Huseierlag SA
Alexander Paulsen Råflaten Huseierlag SA
Nyegaard Rune Sameiet Sandviken Sjøfront
Vikse Paul Thorstein Sameiet Sandviken Sjøfront
Raimond Teksnes Sameiet Sandviken Sjøfront
Arild Hopsdal Sameiet Sandviken Sjøfront
Magnar Hestdal Sameiet Sandviken Sjøfront
Gunn Marit Paulsen Sameiet Sandviken Sjøfront
Jostein Nesse Sameiet Sandviken Sjøfront
Stein-Erik Handeland Maggevarden borettslag
Anne Norunn Straume Maggevarden borettslag
Ormevik line Maggevarden borettslag
Hilde Elin Madsen Maggevarden borettslag
Lena Merete Andersen Maggevarden borettslag
Anne Bergstø Sameiet Lekven II
Ørjan Bjørgo Hellesnes Sameiet Lekven II
Åse Torleivsdotter Ljones Sameiet Lekven II
Reidun Lekven Sameiet Lekven II
Thea Hellevang Sameiet Lekven II
Jan Erik Andersen Sameiet Horisont
Jeanette Heggland Søvik Sameiet Horisont
Sven Kåre Mikkelsen Sameiet Horisont
Hammer Gunnlaug Sameiet Horisont
Laila Peggy Eilertsen Sameiet Horisont
Tord Åge Risdal Sameiet Nye Sædalsveien 141-143
Håvard Daae Fosse Sameiet Nye Sædalsveien 141-143
Marius Moen Sameiet Nye Sædalsveien 141-143
Ane Ulrikke Herfjord Sameiet Nye Sædalsveien 141-143
Adolfsen Rune Sameiet Trikkesløyfen
Astrid Helene Åndahl Sameiet Trikkesløyfen
Stig Andre Normann Sameiet Trikkesløyfen
  Sameiet Bjerknes plass
Nataliya Oppnes Sædalshaugen Huseierlag SA
Gunvor Hopland Sædalshaugen Huseierlag SA
Mette Frøysæther Sædalshaugen Huseierlag SA
Stein Arne Ullebust Sædalshaugen Huseierlag SA
Grindhaug Frode Sædalshaugen Huseierlag SA
Ragnar Nilsen Brennhaugen borettslag 1
Svein Johnny Grønhaug Brennhaugen borettslag 1
Olaug Roe Spinnangr Brennhaugen borettslag 1
Anne Kristine Mala Brennhaugen borettslag 1
Birthe Serenne Haukås Brennhaugen borettslag 1
Vigdis H Eggum Brennhaugen borettslag 1
Steinar Jacobsen Brennhaugen borettslag 1
Alf Myhre Fredlundveien borettslag
Ingebjørg Alvestad Fredlundveien borettslag
Edith Solbjørg Blomsø Fredlundveien borettslag
Harald Kremner Fredlundveien borettslag
Torild Synnøve Pedersen Fredlundveien borettslag
Lilleås Torleif Cappesvei 30 AS
Birger Grevstad Cappesvei 30 AS
Risnes Frode Strømme gård Utbygging AS
Dømbe Ketil Strømme gård Utbygging AS
Pedersen Olav Strømme gård Utbygging AS
Robin Sandal Øvre Våkleivåsen borettslag
Stian Laurvig Milde Øvre Våkleivåsen borettslag
Morten Jakobsen Øvre Våkleivåsen borettslag
  Senterparken borettslag
  Løbergsallèen borettslag
  Bekkjakrokane borettslag
  Haukedalen borettslag
  Våkleivåsen borettslag
  Langerinden borettslag
  Rollandsdalen borettslag
Jostein Koldingsnes Øvre Våkleivåsen borettslag
Hans S Magnussen Vikøyr Øvre Våkleivåsen borettslag
Hege Cecilie Husa Øvre Våkleivåsen borettslag
Kvist Jørn Øvre Våkleivåsen borettslag
Brandt Jørgen Renovasjonsarbeidernes Byggeselskap AS
Helge Magnar Valvik Renovasjonsarbeidernes Byggeselskap AS
Judit Johnstad Bragelien Renovasjonsarbeidernes Byggeselskap AS
Svein Ivar Angell Renovasjonsarbeidernes Byggeselskap AS
Siv Britt Mundal Renovasjonsarbeidernes Byggeselskap AS
Mette Lohne Borettslaget Michael Krohnsgate 39
Kristin Saltkjelvik Borettslaget Michael Krohnsgate 39
Pia Marie Erdal Søfteland Borettslaget Michael Krohnsgate 39
Håvard Skjelde Brekke Borettslaget Michael Krohnsgate 39
Linda Karin Bjørkaas Mannsverk Boliglag AS
Per Erik Johnsen Mannsverk Boliglag AS
Kari Sørensen Mannsverk Boliglag AS
Bjørn Johansen Mannsverk Boliglag AS
Aleksander Høgmo Risnes Mannsverk Boliglag AS
Camilla Kalgraff Fagernes Boliglag AS
Gjermund Grønhaug Fagernes Boliglag AS
Jan-Marcos Aalmo Amano Fagernes Boliglag AS
Renate Langeteig Fagernes Boliglag AS
Mette Iversen Fagernes Boliglag AS
Wallace Stein William Fagernes Boliglag AS
Ove Christensen Brl øvre Holen 11 B
Ole Anders Smith Brl øvre Holen 11 B
Ann-Iren Tuv Brl øvre Holen 11 B
Halldis Nesbø Fitjarstølen borettslag
Trond Salmo Fitjarstølen borettslag
Kirsten Melkevik Fitjarstølen borettslag
Espen Vestbøstad Fitjarstølen borettslag
Terje Hillestad Fitjarstølen borettslag
Anne Christina Strømsheim Sameie Helldalssåta 33 A - 85 B
Claudia M Bittins Sameie Helldalssåta 33 A - 85 B
Michella Foster Andersen Sameie Helldalssåta 33 A - 85 B
Henriette Enehaug Sameie Helldalssåta 33 A - 85 B
Fredrik Ramon Larsen Sameie Helldalssåta 33 A - 85 B
Eigil Løvdahl Sameie Helldalssåta 33 A - 85 B
Rolf Breidvik Ådlandstunet borettslag
Kerry Myhre Ådlandstunet borettslag
Ana Maria Latorre Ådlandstunet borettslag
Marianne Hystad Kongsvik Ådlandstunet borettslag
Lea Sagusay Standal Ådlandstunet borettslag
Alexander Kvarven Ådlandstunet borettslag
Julie Dilidili Sandhåland Ådlandstunet borettslag
Torkel Ristebråten Seksjonssameiet Apeltunhaugene 189-191
Geir Stalheim Seksjonssameiet Apeltunhaugene 189-191
Alexander Nilsen Onarheim Seksjonssameiet Apeltunhaugene 189-191
Jens Jørgen Jensen Sameiet Behind Living
Corneliussen Arvid Sameiet Behind Living
Kari Fedøy Sameiet Behind Living
Peik Schanche Sameiet Behind Living
Per Vikane Sameiet Behind Living
Rolf Wilhelm Sivertsen Sameiet Behind Living
Johannesen Anne line Birkeland borettslag
Zahl Vibecke Johnsen Birkeland borettslag
Christian Eskedal Birkeland borettslag
Guri Elisabeth Molven Birkeland borettslag
Jan Ove Nilsen Liland Birkeland borettslag
Karianne Eriksen Birkeland borettslag
Sunnevåg Jon Eirik Birkeland borettslag
Judy Sirks Vevle Møbelsnekkernes borettslag
Kaja Hagerup Thesen Møbelsnekkernes borettslag
Stine M Bjørkly Seglem Møbelsnekkernes borettslag
Ina Rønneberg Devik Møbelsnekkernes borettslag
Sigmund Løland Møbelsnekkernes borettslag
Una Marie Sage Møbelsnekkernes borettslag
Helge Solheim Møbelsnekkernes borettslag
Sølvi Endresen Møbelsnekkernes borettslag
Lars Møller-Pedersen Stranden Boliglag AS
Terje Knutsen Stranden Boliglag AS
Ole Nygaard Stranden Boliglag AS
Bjarne Larsen Stranden Boliglag AS
Ellen Kristine Horgen Stranden Boliglag AS
Dag Ove Drotningsvik Stranden Boliglag AS
Ottar Tverberg Bruskedalen borettslag
Ragnhild Sæle Vevle Bruskedalen borettslag
Rolf Eide Bruskedalen borettslag
Frode Kristiansen Bruskedalen borettslag
Odd Andreas Løve Nielsen Bruskedalen borettslag
Lars Gjerstad Henrichsen Bruskedalen borettslag
Bente Helmine Karlsen Fyllingsdalen borettslag
Jan J Hjellum Johansen Fyllingsdalen borettslag
Elling André Aarseth Fyllingsdalen borettslag
Hermansen Silje Fyllingsdalen borettslag
Roaldsnes Andreas Fyllingsdalen borettslag
Sissel Kristin Grindheim Fyllingsdalen borettslag
Rita Holdhus Borettslaget Kr Jansonsveg NR 74
Mette Ramberg Borettslaget Kr Jansonsveg NR 74
Ina Katrine N Pettersen Borettslaget Kr Jansonsveg NR 74
Caroline Løseth Borettslaget Kr Jansonsveg NR 74
Petter Aarbø Borettslaget Kr Jansonsveg NR 74
Liv Torill Hansen Lonabråtet borettslag
Tor Petter Karlsen Lonabråtet borettslag
Sondre Røneid Lonabråtet borettslag
Hollund Marianne Lonabråtet borettslag
Berit Hovik Onarheim Lonabråtet borettslag
Trond Egil Thorsvik Lonabråtet borettslag
Laila Øvstebø Lonabråtet borettslag
Ingrid Aune Christensen Kolåshøien SA
Jan Erling Kleppe Kolåshøien SA
Mari-Anne Johnsen Kolåshøien SA
Akar Flatøy Ayobh Kolåshøien SA
Kjersti Berge Neslia borettslag i
Laila Håvik Neslia borettslag i
Eirun Maurangsnes Neslia borettslag i
Arnt Magne Vesterheim Neslia borettslag i
Sveinung Lokøy Neslia borettslag i
Karin Moss Hauck Neslia borettslag i
Ole Eliassen Ørnaberg borettslag
Torunn Elisabeth Bachmann Ørnaberg borettslag
Kjersti Hopland Paulsen Ørnaberg borettslag
Kjetil Berg Ørnaberg borettslag
Ingvill Rosenlund Ørnaberg borettslag
Viktor Olof Olson Ørnaberg borettslag
Fredrik Norberg Ørnaberg borettslag
Arild Lorang Pettersen Vassneset borettslag
Vegard Sandvei Vassneset borettslag
Silke Frieda Hilde Balzer Vassneset borettslag
Bodil Klubben Vassneset borettslag
Roberto Balzer Vassneset borettslag
Thor Erik M M Rasmussen Slettebakksveien 100 AS
Therese Flatabø Lavik Slettebakksveien 100 AS
Grete Johanne K Faye Slettebakksveien 100 AS
Vegard Aksland Slettebakksveien 100 AS
Bjarne Vaage Slettebakksveien 100 AS
Jønsson Roald Borettslaget Leikvangveien 36-40
Stig Jøran Arnetvedt Borettslaget Leikvangveien 36-40
Norvald Turøy Borettslaget Leikvangveien 36-40
Dobrila Alagic Leite burettslag
Karl M Johnsen Myrvold Leite burettslag
Wenche A Sæverud Gåsland Leite burettslag
Semso Ridic Leite burettslag
Aud Kjersti Hollund Leite burettslag
Sølvi Kristine Larsen Lambhusdalen borettslag
Inger Berit Langesæter Lambhusdalen borettslag
Maksims Glotovs Lambhusdalen borettslag
Nikolajs Savko Lambhusdalen borettslag
Karina Savko Lambhusdalen borettslag
Ingvild Hovland Lambhusdalen borettslag
Vebjørn Småberg Sameiet Trapez
Greta Langhelle Sameiet Trapez
Gunnarsen Svein Inge Sameiet Trapez
Siri Dalheim Bønesheien SA
Bente Elin Hansen Bønesheien SA
Øyvind Karlsen Bønesheien SA
Ida Muca Nordahl Bønesheien SA
Martin Isak Jansen Bønesheien SA
Bozec Johan Le Bønesheien SA
Mette Wanda Steenstrup Brotalio Sameige
Valland Kristoffer Brotalio Sameige
Rita Berger Brotalio Sameige
Svein Sortland Grutle Brotalio Sameige
Reidun Anni Østerhus Brotalio Sameige
Solveig Irene Halvorsen Brotalio Sameige
Knut Steiner Sannem Garanti Eiendomsmegling Norge AS
Ingrid Holst Nissen Garanti Eiendomsmegling Norge AS
Per Olav Busch Garanti Eiendomsmegling Norge AS
Bjørn Mathisen Garanti Eiendomsmegling Norge AS
Tone Merethe Viklem Olsen Garanti Eiendomsmegling Norge AS
Christina Angvik Jensen Garanti Eiendomsmegling Norge AS
Per Hultgren Garanti Eiendomsmegling Norge AS
Jan Egil Fornes Garanti Eiendomsmegling Norge AS
Reidar Brevik Drømmehaugen burettslag
Liv Berit Leknesund Drømmehaugen burettslag
Oddny Barmen Drømmehaugen burettslag
Helge Hammersland Drømmehaugen burettslag
Eli Skår Drømmehaugen burettslag
Flister Stig Jonny Leitemyrane burettslag
Magne Skålevik Leitemyrane burettslag
Ingunn Anita Fauskanger Leitemyrane burettslag
Regbe Gebremariam Berhe Leitemyrane burettslag
Johannessen Aksel Urang Leitemyrane burettslag
Gudmund Sørensen Torghuset borettslag
Jorunn Karin Vad Torghuset borettslag
Ingar Kristoffer Ersland Torghuset borettslag
Grace Eva Britt Tofte Torghuset borettslag
Bjørg Alvsaker Torghuset borettslag
Gerd Synnøve Fladby Torghuset borettslag
Anne Renate Dahl Friarbrotet burettslag
Dahl Ninni Margareth Friarbrotet burettslag
Bjarne Rognsvåg Friarbrotet burettslag
Malene Delis Hauge Friarbrotet burettslag
Mona Martinussen Friarbrotet burettslag
Eldbjørg Grønnevik Legene borettslag
Turid Skulstad Legene borettslag
Margit Olava Tveito Legene borettslag
Alvhild Samuelsen Legene borettslag
John Vidar Agersborg Legene borettslag
Karl Einar Spissøy Kyvik Legene borettslag
Christopher F Olsen Brødretomten borettslag
Trond Ove Ølfernes Brødretomten borettslag
Linn Yngvild Lima Sudmann Brødretomten borettslag
May Therese Mellesdal Brødretomten borettslag
Furø Idar Arild Brødretomten borettslag
Magnhild Øvsthus Hanssen Bekkjarvikveien borettslag
Øyvind Lasse Høysæter Bekkjarvikveien borettslag
Kristian Lindqvist Bekkjarvikveien borettslag
Røyset Reinhardt Jåstad Bekkjarvikveien borettslag
Siri A Sudmann Steen Bekkjarvikveien borettslag
Finn Lorentz Bjørkum Nysæter borettslag
Jan Erik Aga Nysæter borettslag
Stein-Harald Vikestad Nysæter borettslag
Stian Kambestad Ankervold Nysæter borettslag
Ola Stian Hamre Eriksen Nysæter borettslag
Laila Merete Bjørvik Nysæter borettslag
Joachim Naustvåg Nysæter borettslag
Willy Arntsen Nysæter borettslag
Vatnøy Eldbjørg Sameiet Zbo Nattland
Elin Lyseknappen Sameiet Zbo Nattland
Ragnhild Helgaas Whitt Sameiet Zbo Nattland
Børge Garpestad Sameiet Zbo Nattland
Kristian Karstad Sameiet Zbo Nattland
Frank Henning Flæsland Borettslaget Strandgaten 208
Nils-Andreas B Ørstenvik Borettslaget Strandgaten 208
Marit Orheim Stoveland Borettslaget Strandgaten 208
Silje Vindheim Jørgensen Borettslaget Strandgaten 208
Katrine Sævdal Dybsland Borettslaget Strandgaten 208
Tove L Pedersen Birkelund Troåslia borettslag II
Bente Janne Thomsen Troåslia borettslag II
Bente-Lill Aaberg Troåslia borettslag II
Ingunn Hornenes Troåslia borettslag II
Caroline Næss Sundsteigen Troåslia borettslag II
Jeanne Marie Børretzen Troåslia borettslag II
Hanna Eline Rydland Åsmyro borettslag
Stine Idsøe Åsmyro borettslag
Vebjørn Jansen Åsmyro borettslag
Yvonne Hareide Åsmyro borettslag
Regine Skulstad Åsmyro borettslag
Karen M Solheimslid Sælensminde borettslag
Tor Georg Christiansen Sælensminde borettslag
Vigdis Bruknapp Sælensminde borettslag
Marit Vaula Rasmussen Sælensminde borettslag
Rigmor Sofie A Heimen Sælensminde borettslag
Leif Willy Dale Sælensminde borettslag
Kjerstin Dybvig Sælensminde borettslag
Stian Nordnes Eriksen Sælensminde borettslag
Iseias Tesfamariam Mehari Sælensminde borettslag
Sonja Horneland Sæbøhaugen burettslag
Henny Halsteinsen Seljebu Sæbøhaugen burettslag
Nesbjørg Jan Sæbøhaugen burettslag
Torolf Taranger Sæbøhaugen burettslag
Terje Helge Bjørnevik Sæbøhaugen burettslag
Linda Tverborgvik Sæbøhaugen burettslag
Gerd Reidun Petterson Troåslia borettslag IV
Ove Olsen Troåslia borettslag IV
Jan Erik Alm Bendiksen Troåslia borettslag IV
Atle Holm Troåslia borettslag IV
Håkon Bjørn Førland Troåslia borettslag IV
Janne-Marit Bjørnsen Troåslia borettslag IV
Moe Hans Christian Sameiet Nattlandsveien 84
Emre Altun Sameiet Nattlandsveien 84
Gro Tjalvin Sameiet Nattlandsveien 84
Vilde Wathne-Johannessen Sameiet Nattlandsmarken
Norma Bente Engelsen Syse Sameiet Nattlandsmarken
Sondre Hasvold Sameiet Nattlandsmarken
Paul F H Johannessen Sameiet Nattlandsmarken
Erlend Alexander Eide Sameiet Nattlandsmarken
Odd Leif Furnes Borettslaget Inndalsveien 7-11
Jørn Høivik Skråmestø Borettslaget Inndalsveien 7-11
Sara Moen Hudson Borettslaget Inndalsveien 7-11
Trine Bartz-Johannessen Borettslaget Inndalsveien 7-11
Geir E Bartz-Johannessen Borettslaget Inndalsveien 7-11
Arve Kirkevik Nausthaugen borettslag
Trond Lohne Nausthaugen borettslag
Rolf Kalleklev Nausthaugen borettslag
Marianne Sandal Nausthaugen borettslag
Anne Hagen Tveiten Nausthaugen borettslag
Hans C Schwings Pettersen Vestbo finans AS
Are Venes Borettslaget Horda
Morten Glimme Borettslaget Horda
Beatrice Waithira Kamau Borettslaget Horda
Agnar Aarskog Stiftelsen Havnahuset Bu- og servicesenter
Iren Mari Hamborg Stiftelsen Havnahuset Bu- og servicesenter
  Havn burettslag
Vigdis R Tislevoll Stiftelsen Havnahuset Bu- og servicesenter
Grete Marit Veka Maraas Stiftelsen Havnahuset Bu- og servicesenter
Bergesen Ole Stiftelsen Havnahuset Bu- og servicesenter
Wenche Tislevoll Stiftelsen Havnahuset Bu- og servicesenter
Illimar Hugo Rekand Karenbakken Boliglag AS
Lena Cecilie Wik Karenbakken Boliglag AS
Sander Nat C Hafstad Karenbakken Boliglag AS
Jona Isabella Tvedt Karenbakken Boliglag AS
Tommy Frøystad Beddari Karenbakken Boliglag AS
Anders Andersson Orrehaugen borettslag
Chris-Andre Elvik Orrehaugen borettslag
Anja Bhairavi Mikkelson Orrehaugen borettslag
Åse Losnegard Orrehaugen borettslag
Øyvind Langballe Storebø Orrehaugen borettslag
Live Cornelia Gravdal Orrehaugen borettslag
Grov Kjartan Bjelland Bandadalen burettslag
Margit Vatten Bandadalen burettslag
Per Håvard Vikanes Bandadalen burettslag
Anne Kathrin Ottesen Bandadalen burettslag
Harald Bore Bandadalen burettslag
Agnieszka Wlodarczyk Arnagården Sameie
Christine Fjelde Arnagården Sameie
Myrmellom Bjørn Arnagården Sameie
S A S H M Moha Th Mohamed Arnagården Sameie
Dyrkolbotn Roy Arnagården Sameie
Sylwester Karol Mazur Arnagården Sameie
Mats Øvretveit Arnagården Sameie
Olav Overå Rå borettslag
Reidun Skagseth Rå borettslag
Torbjørn Sætre Morvik Rå borettslag
Cornelia Helen Ohr Rå borettslag
Olaf Olsvik Rå borettslag
Ingrid Sletteland Rå borettslag
Dag Olav Langeland Rå borettslag
Christoffer Håkonshellen Sameiet Fjordglimt
Kine Mariell Randal Sameiet Fjordglimt
Erik Andre Sandvik Sameiet Fjordglimt
Julian K Åsheim Mikkelsen Sameiet Fjordglimt
Roar Lokøy Sameiet Fjordglimt
Elen Synnøve Heimstad Øvre Blekevei 18 B borettslag
Kristin Benedicte Knutsen Øvre Blekevei 18 B borettslag
Arne Olav Nordgulen Øvre Blekevei 18 B borettslag
Magnhild A Gulbrandsøy Øvre Blekevei 18 B borettslag
Ingeborg Vedeler Stølshaugen borettslag
Hans Ingolf Høie Stølshaugen borettslag
Ingunn Lien Teigland Stølshaugen borettslag
Rannveig Dahlsrud Stølshaugen borettslag
Arne Holt Stølshaugen borettslag
Ole Ingar Paulsen Stølshaugen borettslag
Trude Folgerø Stølshaugen borettslag
Kimmo André Pakkala Sameiet Adolph Bergsvei 53
Audestad Tore Sameiet Adolph Bergsvei 53
Svein Markeset Sameiet Adolph Bergsvei 53
Ingar Staveland Viken Sameiet Adolph Bergsvei 53
Ulrike Amelie Freitag Sameiet Adolph Bergsvei 53
Sandvik Bjørn Sameiet Adolph Bergsvei 53
Andreas Busengdal Viset Sameiet Adolph Bergsvei 53
Torkil Reidar Iversen Storbybolig AS
Torbjørn Sotberg Storbybolig AS
Mona Liss Paulsen Storbybolig AS
Line Andersen Nyberg Storbybolig AS
Rabben Hans Kristian Storbybolig AS
Andreas Berggren Eskelund Storbybolig AS
Gry Olsen Holand Storbybolig AS
Johan Bruun Storbybolig AS
Terje Walter Gilje Storbybolig AS
Svein Dalsbø Storbybolig AS
Øyvind Bjelland Storbybolig AS
Boxill Paul A de Courcy Storbybolig AS
Anita Wilhelmsen Sagstad Borettslaget Flaktveit terrasse
Leif Atle Træland Borettslaget Flaktveit terrasse
Bjørn Inge Sagstad Borettslaget Flaktveit terrasse
Sørstrønen Kim Ch Moss Borettslaget Flaktveit terrasse
Geir Kvammen Borettslaget Flaktveit terrasse
Ole Alv Lauvskar Lillesotra borettslag
Judie Ann Bendiksen Lillesotra borettslag
Siren Krossnes Paulsen Lillesotra borettslag
Evelyn Toft Larsen Lillesotra borettslag
Laurice-Solveig M Høie Lillesotra borettslag
Adoff Grethe Rønnevik Hornet borettslag
Ingunn Beate Lyngbø Hornet borettslag
Ove Godtfred Opperud Hornet borettslag
Jack-Andreas Bjerkvik Hornet borettslag
Per Arne Hope Hornet borettslag
Ingunn Eikeset Seksjonssameiet Nykirkealmenning 23/Strandgaten 200
Florian Falch Seksjonssameiet Nykirkealmenning 23/Strandgaten 200
Wiggo Silden Sameiet Lilletvedt
Erik Haakon E F V Jåstad Sameiet Lilletvedt
Anne Grethe Melsbø Sameiet Lilletvedt
Knut Godhavn Møller Sameiet Lilletvedt
Anita Hopland Sameiet Lilletvedt
Astrid Øhlund Levåg Senterparken borettslag
Steven L Darling Gjerde Senterparken borettslag
Wenche Hjelmeland Senterparken borettslag
Leif Bjørn Monsen Senterparken borettslag
Vigdis Myrdal Senterparken borettslag
Jo Høyer AS Stormsgate 4
Fitje Tor AS Stormsgate 4
Wangsmo Siv Dyb AS Stormsgate 4
Haugland Kenneth Jernbanepersonalets borettslag i
Eva Wolff Jernbanepersonalets borettslag i
Harald Gunnarsen Jernbanepersonalets borettslag i
Amalie Abrahamsen Svanøe Jernbanepersonalets borettslag i
Hilde C S Killingrød Jernbanepersonalets borettslag i
Torgrim Odde Jernbanepersonalets borettslag i
Øyvind A Macody Lund Jernbanepersonalets borettslag i
Geir Refsnes Borettslaget Kringsjåveien 8
Bjørn Trygve Torbjørnsen Borettslaget Kringsjåveien 8
Pål Nilsen Borettslaget Kringsjåveien 8
Dvergsdal Steinar Borettslaget Kringsjåveien 8
Anita Vilgerd I Lida Borettslaget Kringsjåveien 8
Torunn Elisabeth Skare Hans Haugesgate 39 borettslag
Marion Mæland Hans Haugesgate 39 borettslag
Willy Clausen Hans Haugesgate 39 borettslag
Anna Skjørestad Hans Haugesgate 39 borettslag
Pires Armando Jose Garcia Borettslaget Jens Rolfsensgate 1
Ziva Jelnikar Borettslaget Jens Rolfsensgate 1
Espen Garnes Wiik Borettslaget Jens Rolfsensgate 1
Frida Elvira Martelin AL Stranden borettslag Av 1949
Sverre Mo AL Stranden borettslag Av 1949
Marius Tingdal Røbech AL Stranden borettslag Av 1949
Bo Vignes AL Stranden borettslag Av 1949
Astrid Bredde Vig AL Stranden borettslag Av 1949
Anders Greve AL Stranden borettslag Av 1949
Åshild Lussand Sønsteby Hamrelien borettslag
Gunvor Roti Dal Hamrelien borettslag
Atle Rørdal Hamrelien borettslag
Janne Kristin Hamre Hamrelien borettslag
Tore Gatland Kleppe Hamrelien borettslag
Tore Magnussen Hamrelien borettslag
Rolf Holgersen Sameiet Slembe terrasse
Tore Nilsen Sameiet Slembe terrasse
Rolf Wallem Sameiet Slembe terrasse
Harald Nøss Sameiet Slembe terrasse
Reidar Gravdal Fløentoppen borettslag
Egil Arne Larsen Fløentoppen borettslag
Melum May Elin Jensen Fløentoppen borettslag
Torbjørn Takle Mohn Fløentoppen borettslag
Britt I Røysland Berge Fløentoppen borettslag
Øivind Tunold Rasmussen Fløentoppen borettslag
Frida Kulleseid Fløentoppen borettslag
Stig Frydenberg Borettslaget Hellen terrasse
Helge Blomgren Borettslaget Hellen terrasse
Kari Elisabeth Hjortås Borettslaget Hellen terrasse
Stein Wahl Sande Borettslaget Hellen terrasse
Herland Jan B Methlie Borettslaget Hellen terrasse
Lerum Geir Johnny Eierseksjonssameiet Strandgaten 193/C Sundtsgate 38
Ingvald K Jon Harkestad Eierseksjonssameiet Strandgaten 193/C Sundtsgate 38
Jim Kaland Eierseksjonssameiet Strandgaten 193/C Sundtsgate 38
Nakling Torstein Jøndal Eierseksjonssameiet Strandgaten 193/C Sundtsgate 38
Eileen Sund Dalland Eierseksjonssameiet Strandgaten 193/C Sundtsgate 38
Magne Kristian Oen Strandgaten 201 Brl
  Sameiet Strandgaten 201
Lars Rathke Strandgaten 201 Brl
  Sameiet Strandgaten 201
August P T Olsen Rathke Strandgaten 201 Brl
  Sameiet Strandgaten 201
Eva Prestegaard Strandgaten 201 Brl
Charlotte Rustad Strandgaten 201 Brl
Henrik Heienberg Fløenmarken Boliglag AS
Matias Gauslaa Haukom Fløenmarken Boliglag AS
Camilla Hack Urdal Fløenmarken Boliglag AS
Hans-Kristian Ringkjøb Fløenmarken Boliglag AS
Håvard Fadnes Fløenmarken Boliglag AS
Lars Sterten Wangensteen Eierseksjonssameiet Havbris
Eirik Knudsen Eierseksjonssameiet Havbris
Alexander Kvåle Eierseksjonssameiet Havbris
Kristoffer Høyheim Eierseksjonssameiet Havbris
Rolf Ivo Beev Hellegrenda borettslag
Robert Bergfjord Hellegrenda borettslag
Hafsaas Eirik Hellegrenda borettslag
Turid Lund Hellegrenda borettslag
Borgny-Karin Dalseg Hellegrenda borettslag
Ansgar Helge Blom Borettslaget øvre Fyllingsvei 15
Anne Jondahl Haugen Borettslaget øvre Fyllingsvei 15
Freddy Hauge Borettslaget øvre Fyllingsvei 15
Gustav Tisthamar Borettslaget øvre Fyllingsvei 15
Elisabeth Namie C Totland Borettslaget Edvartsensgate 26
Tina Cathrin T Bertelsen Borettslaget Edvartsensgate 26
Camilla Skilbred Borettslaget Edvartsensgate 26
John Christopher Lund Løbergsallèen borettslag
Bente Elisabeth Birkeland Løbergsallèen borettslag
Wenche Perny H Meidell Løbergsallèen borettslag
Gunn Ellen Morsdal Løbergsallèen borettslag
Alf Harry Merkesdal Borettslaget Erleveien 53
Randi Helene Mørk Borettslaget Erleveien 53
Per Johan Engelsen Borettslaget Erleveien 53
Asbjørn Kvernrød Borettslaget Erleveien 53
Steinar Paulsen Borettslaget Erleveien 53
Inger Johanne Andersen Vestlund borettslag
Ole Petter Sæbø Vestlund borettslag
Daniel Mikal Wolf Vestlund borettslag
Svein Erik Mjeldheim Vestlund borettslag
David Helland Vestlund borettslag
Frederik Engevik Vestlund borettslag
Rakel Brendsdal Forthun Sameiet Madam Felle
Rolf Jordal Hansen Sameiet Madam Felle
Elin Sjødin Drange Sameiet Madam Felle
Hans Jørgen Hille Sameiet Madam Felle
Rune Johansen Sameiet Madam Felle
Magne Sørestrand Sameiet Strandgaten 199/203
Herland Trond Sameiet Strandgaten 199/203
  Sameiet Skarvetunet
Kildedal Bjørn Sameiet Strandgaten 199/203
Madsen Stig Ole Sameiet Strandgaten 199/203
Tove Gulbrandsøy Monsen Bekkjakrokane borettslag
Liv Meyer Bekkjakrokane borettslag
John William Raa Bekkjakrokane borettslag
Beate Solhaug Anderssen Bekkjakrokane borettslag
Jakobsen Stian Bekkjakrokane borettslag
Kristoffer Gamlemshaug Bekkjakrokane borettslag
Heidi Kleiven Borettslaget Knarvik
John Ove Hindenes Borettslaget Knarvik
Marie Rambjør Seim Borettslaget Knarvik
Synnøve Fjellsbø Borettslaget Knarvik
Linda Bjørndal Borettslaget Knarvik
Torje Hougsrud Andreassen Seksjonssameiet Strandgaten 207
Katarina Berg Neergaard Seksjonssameiet Strandgaten 207
Thomas A Herdlevær Seksjonssameiet Strandgaten 207
Andreas Haugland Seksjonssameiet Strandgaten 207
Atle Birkeland Seksjonssameiet Strandgaten 207
Torje Klevmo Seksjonssameiet Strandgaten 207
Richard Olsen Noreidestølen Huseierlag
Ivar Rørlien Bjørsvik Noreidestølen Huseierlag
Jan Svensen Noreidestølen Huseierlag
Tor Helge Felle Noreidestølen Huseierlag
Carine Arntzen Noreidestølen Huseierlag
Tor Magne Eliassen Ulsetmarken Sameie
Arvid Davidsen Ulsetmarken Sameie
Marit G Tolleshaug Hansen Ulsetmarken Sameie
Turid Margrethe Svendsen Ulsetmarken Sameie
Gerd Inger Toften Ulsetmarken Sameie
Jahnsen Jahn Henrik Eierseksjonssameiet Solli leiligheter i
Katrine Furnes Havre Eierseksjonssameiet Solli leiligheter i
Harald Gorm Alfsen Eierseksjonssameiet Solli leiligheter i
Erlend Heggelund Vefring Eierseksjonssameiet Solli leiligheter i
Bjelde Lillian Eierseksjonssameiet Solli leiligheter i
Urdahl Jørgen Christoffer Eierseksjonssameiet Solli leiligheter i
Birkeland Siren Elin Værø Eierseksjonssameiet Solli leiligheter i
Hysing-Dahl Christian Eierseksjonssameiet Solli leiligheter i
Mary Kristine Blix Frydenlund Boliglag AS
Øivinn Hagen Frydenlund Boliglag AS
Jan Ellingsen Frydenlund Boliglag AS
Astrid Bruntveit Frydenlund Boliglag AS
Mari Janne Solbø Zahl Frydenlund Boliglag AS
Alice Aadnøy Stensland Åstvedtvågen borettslag
Kjetil Fonn Sandal Åstvedtvågen borettslag
Eli Tysnes Åstvedtvågen borettslag
Per Arne Borsheim Åstvedtvågen borettslag
Anders Hatletveit Åstvedtvågen borettslag
Bjørnar Skaar Haveland Nøstegaten 81 borettslag
Trine Bergh Nøstegaten 81 borettslag
Marie Bakken Nøstegaten 81 borettslag
Silje Gildestad Sameiet Maurseth Fjellandsby
Neteland Geir Sameiet Maurseth Fjellandsby
Ørjan Johannessen Sameiet Maurseth Fjellandsby
Morten Meibom Sameiet Maurseth Fjellandsby
Jan Arthur Pedersen Sælemyr borettslag
Berit Loua Sælemyr borettslag
Odd Høvik Sælemyr borettslag
Ragnhild Tove R Søfteland Sælemyr borettslag
Ove Bjarte Knarvik Sælemyr borettslag
Mette Tjore Sælemyr borettslag
Helland Kjetil Sameiet Bjerknes Park
  Haukeland parkering AS
Knut Seglem Sameiet Bjerknes Park
Elisabeth Hope Sameiet Bjerknes Park
Askeland Bjarte Sameiet Bjerknes Park
Dagrun Jøsok Sameiet Bjerknes Park
Ole André Veiberg Ny-Landås Boliglag avd F AS
Kristine Faye Ny-Landås Boliglag avd F AS
Gudny Björg Stefansdottir Ny-Landås Boliglag avd F AS
Jan Kjetil Nordanger Ny-Landås Boliglag avd F AS
Elisabeth Rykkje Ny-Landås Boliglag avd F AS
Espen Sævig Sameiet Bohrsgt. 6
Trond Agnar Eide Ulstein Sameiet Bohrsgt. 6
Bård Kristinson Bøge Sameiet Bohrsgt. 6
Endre Johnstad Sameiet Bohrsgt. 6
Jan Olav Larsen Eikehaugen burettslag
Bendik Aslak Hereid Eikehaugen burettslag
Hilborg Vikanes Eikehaugen burettslag
Berit Pernhild Hella Eikehaugen burettslag
Marianne Nøkling Eide Eikehaugen burettslag
Berg Stine Malene Foss Borettslaget Konsul Børsgt 23
Syver August S Holman Borettslaget Konsul Børsgt 23
Emilie Marie Weiseth Borettslaget Konsul Børsgt 23
Svein Folgerø Tunet burettslag
Ragnhild Dale Tunet burettslag
Sissel H Ottesen Hovland Tunet burettslag
Ove Erling Salmo Tunet burettslag
Aasheim Inger Lill Tunet burettslag
Leif Audun Skogseth Tunet burettslag
Sissel Salmo Tunet burettslag
Ingun Tone S Salomonsen Trodlahaugen borettslag
Anders Kristoffersen Trodlahaugen borettslag
Merete Johanne Fjellheim Trodlahaugen borettslag
Lisbeth Merete Johannesen Trodlahaugen borettslag
Barsnes Atle Trodlahaugen borettslag
Eldbjørg Klara Digernes Kanalen burettslag
Kjell Olav Thorsland Kanalen burettslag
Asbjørn Nerheim Kanalen burettslag
Tom Gunnar Horn Kanalen burettslag
Rydningen John Helmik Kanalen burettslag
Mariann Risøy Barane Kanalen burettslag
Stautland Reidun Kanalen burettslag
Johannes B Hjelland Kanalen burettslag
Karl Inge Nymark Stølslia burettslag
Britt Helen Opdal Stølslia burettslag
Ingvald Sortland Stølslia burettslag
Marius Bjerk Stølslia burettslag
Julie Solheim Gjøsæter Stølslia burettslag
Vibeke Søbstad Nedre Haukedal borettslag
Marianne Engum Nedre Haukedal borettslag
Sonja Blom Hagen Nedre Haukedal borettslag
Dagrun Teigen Knag Nedre Haukedal borettslag
Ole-Bjørn Liseth Nedre Haukedal borettslag
Skauge-Ramberg Markus Nedre Haukedal borettslag
Torstein Baugstø Stølen borettslag
Terje Andre Raunholm Stølen borettslag
Frode Hatlevik Stølen borettslag
Oddbjørn Gerhardsen Stølen borettslag
Leif Sigmund Kallevik Stølen borettslag
Kjell Handeland Gjerdsrabbane burettslag
  Gjersrabbane 2 burettslag
Grindheim Jostein Gjerdsrabbane burettslag
  Gjersrabbane 2 burettslag
Sonja Marie Nordhus Gjerdsrabbane burettslag
  Gjersrabbane 2 burettslag
Enge Trude Gjerdsrabbane burettslag
  Gjersrabbane 2 burettslag
Anne Lise Lien Gjerdsrabbane burettslag
  Gjersrabbane 2 burettslag
Merethe Bjørgen Gjerdsrabbane burettslag
  Gjersrabbane 2 burettslag
Anne Karen Salomonsen Rosegården borettslag
Marit Synnøve Salomonsen Rosegården borettslag
Henriette Steien Rosegården borettslag
Arne Bø Johannessen Rosegården borettslag
Tormod Eismann Strømme Rosegården borettslag
Anne Marit Ekornsæter Bø Raunevarden burettslag
Wenche Våge Tveit Raunevarden burettslag
Helge Martin Kvarven Raunevarden burettslag
Tor Inge Stusvik Raunevarden burettslag
Hallvard Paulsen Raunevarden burettslag
Bjørg Bergtun Sønstabø Storavatnet burettslag
Anne Petra Halleraker Storavatnet burettslag
Jostein Mæland Storavatnet burettslag
Kristian Mæland Storavatnet burettslag
Torfinn Mæland Storavatnet burettslag
Frode Nitter Thorstensen Lio burettslag
May-Britt Seglem Lio burettslag
Tone Britt Fossåskaret Lio burettslag
Per Olaf Lillebø Lio burettslag
  Buneset 2 burettslag
  Søsterheimen borettslag
Geir Isdal Lio burettslag
Hansen Kim Larm Sameiet Åmundslia III
Cecilie Fløysand Olsen Sameiet Åmundslia III
Palmar Wick Sameiet Åmundslia III
Håvard Gaulen Olsen Sameiet Åmundslia III
Børge Aadland Sameiet Åmundslia III
Christer Lund Sameiet Åmundslia III
Jorunn Nesse Jensahaugen burettslag
Johan Peder Torkelsen Jensahaugen burettslag
Reidun Johannessen Jensahaugen burettslag
Lars Johan Fylkesnes Jensahaugen burettslag
Arne Børge Johannessen Jensahaugen burettslag
Kari Gjøsæter Jensahaugen burettslag
Lars Gjøsæter Jensahaugen burettslag
Else Berit Ingvaldsen Jensahaugen burettslag
Bjørn Ingvaldsen Jensahaugen burettslag
Mary O Søvik Fylkesnes Jensahaugen burettslag
Jorunn Margaret Hope Vollen borettslag
Bjørn Dahl Vollen borettslag
Hans Kristian Aadland Vollen borettslag
Abelone Tislavoll Haga Vollen borettslag
Ole Kronenes Vollen borettslag
Torunn Gjerde Åsen borettslag
Tone Innvær Åsen borettslag
Heidi Eikremsvik Åsen borettslag
Else Jorunn Belsvik Åsen borettslag
Anne line R Gravdal Åsen borettslag
Margaret Tjøsvoll Åsen borettslag
Mahmoudi Dadver Åsen borettslag
Rune Aksel Sørheim Furuly borettslag
Harald Ersland Furuly borettslag
Mikal Hjelmen Furuly borettslag
Jon Kristian Haukanes Furuly borettslag
Heidi Solvoll Furuly borettslag
Eldbjørg Solheim Sævarhagen borettslag
Tor Erik Melkevik Sævarhagen borettslag
Ketil Kvarven Sævarhagen borettslag
Bjørg Vatne Holsen Sævarhagen borettslag
Røsbø Marit Eldrid Sævarhagen borettslag
Sissel M E Øvrebø Buneset borettslag
Geir Bjarne Halleland Buneset borettslag
Rune Hansen Buneset borettslag
  Buneset 2 burettslag
  Apalvegen burettslag
Turid Gjøsæther Buneset borettslag
David Stutlien Buneset borettslag
Asbjørg Jorunn Folkestad Nordre Erleveien Boliglag AS
Gjert Anders Askevold Nordre Erleveien Boliglag AS
Vidar Knappskog Nordre Erleveien Boliglag AS
Mari Kyte Nordre Erleveien Boliglag AS
Reidar Haugen Ødegård Nordre Erleveien Boliglag AS
Cathrine Tveit Nordre Erleveien Boliglag AS
Elisabeth Eide Kvam Ådland borettslag
Pino Jorge E Morales Del Ådland borettslag
Karina Stokke Mæhle Ådland borettslag
Cathe Berge Olausen Ådland borettslag
Liv Helen Berge Konnerth Ådland borettslag
Marina Haga Ådland borettslag
Fredrich Jørgensen Ådland borettslag
Marta Romfog Buneset 2 burettslag
Hanna Hereid Buneset 2 burettslag
Bauge Oddvar Jonny Buneset 2 burettslag
Skule Pettersen Buneset 2 burettslag
Sigurd Andreas Kalleklev Apalvegen burettslag
Olaug Haga Johnsen Apalvegen burettslag
Berit Kyvik Apalvegen burettslag
Gool Eirin Van Apalvegen burettslag
Sigurd Lien Notland Moster burettslag
Gerd Marie Grønås Moster burettslag
Kjell Bernt Notland Moster burettslag
Robert Solås Moster burettslag
Jan Olav Grønås Moster burettslag
Sigbjørn Skard Sameiet Åstunet Stord
Terje Almås Sameiet Åstunet Stord
Lise Røksund Sameiet Åstunet Stord
Anne-Grete Sandtorv Sameiet Åstunet Stord
Astrid Fylkesnes Halland Sameiet Åstunet Stord
Berit Brattetaule Sameiet Holeveien 1
Notland Reidar Sameiet Holeveien 1
Gerd Lund Sameiet Holeveien 1
Kannelønning Finn Sameiet Holeveien 1
Førland Lars Åge Sameiet Kringsjå terrasse Stord
Johnsen Christian Sameiet Kringsjå terrasse Stord
Naustvåg Hilde Sameiet Kringsjå terrasse Stord
Johanne Særsten Sameiet Kringsjå terrasse Stord
Jan Arthur Larsen Sameiet Radialen terrasse
Grethe Larsen Sameiet Radialen terrasse
Tom Robert Volle Sameiet Radialen terrasse
Christian Stokke Sameiet Radialen terrasse
Marlena Beata Puchala Sameiet Hjellemarka II B9
Eli Røssland Nordberg Sameiet Hjellemarka II B9
Ymir Fjeldstad Sameiet Hjellemarka II B9
Tommy Lepsøy Sameiet Hjellemarka II B9
Marius Langenes Eierseksjonssameiet Stølsvegen 1-3
Asgeir Joar Lie Østvik Eierseksjonssameiet Stølsvegen 1-3
Jostein Johnsen Eierseksjonssameiet Stølsvegen 1-3
Inger Marie Haugland Eierseksjonssameiet Stølsvegen 1-3
Britt Borge Eierseksjonssameiet Stølsvegen 1-3
Knustad Børge Eierseksjonssameiet Stølsvegen 1-3
Øyvind Per Andresen Slottsgaarden borettslag
Espelid Leon Slottsgaarden borettslag
Kristine Marie Gabrielsen Slottsgaarden borettslag
Stefan Aaberg Landøy Slottsgaarden borettslag
Knut Lavik Slottsgaarden borettslag
Madli Lilletvedt Sameiet Ulset terrasse
Anne-Lise Misje Sameiet Ulset terrasse
Helga Hopland Sameiet Ulset terrasse
Svein Arild Jacobsen Sameiet Ulset terrasse
Arne Berge Sameiet Ulset terrasse
Kaare Erdal Rognlia borettslag
Vigdis Balland Lundevall Rognlia borettslag
Roberto Castillo-Salinas Rognlia borettslag
Lars Norvald Grøteide Rognlia borettslag
Johannes Kvalvik Rognlia borettslag
Stian Holmefjord Rognlia borettslag
Heidi Mehl Stenberg Rognlia borettslag
Inger Johanne W Thraning Rollandsflaten borettslag
Marianne Remme Johansson Rollandsflaten borettslag
Per Henry Hansen Rollandsflaten borettslag
Randi Losnedahl Rollandsflaten borettslag
Vigdis Bøen Helleland Rollandsflaten borettslag
Lisbeth Helen Nord Benshaugen borettslag
Vibeke Leganger Benshaugen borettslag
Thomas Monsen Benshaugen borettslag
Løland Stein Benshaugen borettslag
Linda H Flygel Knudsen Benshaugen borettslag
Ottar Hesjedal Røsslandslia borettslag i
Catherine Wergeland Røsslandslia borettslag i
Ingunn Marit Gudding Røsslandslia borettslag i
Magni Skårhaug Røsslandslia borettslag i
Liss Torill Hansen Røsslandslia borettslag i
Terje Gudding Røsslandslia borettslag i
Leif Einar Huke Johansen Sameiet Monrad Mjeldesvei 7
Elisabeth L Lindgren Sameiet Monrad Mjeldesvei 7
Christian Herland Vevatne Sameiet Monrad Mjeldesvei 7
Marius Veland Olsvik Sameiet Monrad Mjeldesvei 7
Tone Thomassen Sameiet Monrad Mjeldesvei 7
Einar Gustafsson Sameiet Hetlevikbryggjo
Odd Terje Karlsen Sameiet Hetlevikbryggjo
Svein Nilsen Sameiet Hetlevikbryggjo
Lars Jacob Skogen Sameiet Hetlevikbryggjo
Arne Sivert Svindland Sameiet Steinsvikkroken terasse
Smaadal Jorunn Karin Sameiet Steinsvikkroken terasse
Randi Espeland Østvik Sameiet Steinsvikkroken terasse
Sigmund Kristian Larsen Sameiet Steinsvikkroken terasse
Sverre Andreas Stakkestad Eikedalen borettslag
Thomas Angell Eikedalen borettslag
Eivind Rosendahl Eikedalen borettslag
Kristian Kosmo Eikedalen borettslag
Erlend Mongstad Eikedalen borettslag
Magni Dorthe Frøyen Sophus Pihls gate borettslag
Bergsaker Gerd Helene Sophus Pihls gate borettslag
Stein Giørtz Bjørlykke Sophus Pihls gate borettslag
Anders Nyland Sophus Pihls gate borettslag
Anders Berg Sophus Pihls gate borettslag
Even Zachariassen Høyland Sophus Pihls gate borettslag
Vidar Hantveit Raunane borettslag
Trygve Martin Larsen Raunane borettslag
Kari Kvamstø Raunane borettslag
Anette Arnesen Toppe Raunane borettslag
Roger Larsen Bashir Raunane borettslag
Hans Martin Ese Raunane borettslag
Svanhild Rysjedal Laastad Nebbestølen borettslag
Stian Sandnes Sellevold Nebbestølen borettslag
André Sandnes Sellevold Nebbestølen borettslag
Heidi Heggholmen Tellevik Nebbestølen borettslag
Michael Furø Nebbestølen borettslag
Karin Brit Sypriansen Nebbestølen borettslag
Håvard Løvås Nebbestølen borettslag
Annstein Lohne Haukedalen borettslag
Jacob K Henriksen Haukedalen borettslag
Alenka Pelja Haukedalen borettslag
Jorunn Mjøs Haukedalen borettslag
Morten S Haugervåg Haukedalen borettslag
Alexander Meyer Haukedalen borettslag
Knut Martin Nilsen Sameiet Apeltunhaugene 197-199
Stian Henriksen Sameiet Apeltunhaugene 197-199
Løvaas Thale Garshol Sameiet Apeltunhaugene 197-199
Bernhard-Inge V Vannes Sameiet Apeltunhaugene 197-199
Torunn Rosenberg Aulie Våkleivåsen borettslag
Steinar Osteig Fosen Våkleivåsen borettslag
Jonatan Nilsson Våkleivåsen borettslag
Steinar Sandstad Våkleivåsen borettslag
Hallvard T Lund-Heimark Våkleivåsen borettslag
John Kenneth Larsen Våkleivåsen borettslag
Sigurd Henning Henriksen Granlia borettslag
Ståle Velure Granlia borettslag
Kitty Erene Grøneng Granlia borettslag
Leif Steffen Reigstad Granlia borettslag
Kristin Skille Olsen Granlia borettslag
Asta Karin Hess Granlia borettslag
Hovland Morten Høgehøien borettslag
Viggo Asle Pettersen Høgehøien borettslag
Fredrik Hansen Høgehøien borettslag
Heidi M Olsen Sæterdal Høgehøien borettslag
Sæterdal Fredrik Høgehøien borettslag
Alexander Landsvik Høgehøien borettslag
Asbjørn Takei Myksvoll Sameiet Møhlenpris Park
Anita Husebø Sameiet Møhlenpris Park
Anders Fylkesnes Sameiet Møhlenpris Park
Falck Erik Sameiet Møhlenpris Park
Inge Solberg Sameiet Møhlenpris Park
Annbjørg Ryssdal Sameiet Møhlenpris Park
Gerd Karin Furrevik Høgseteveien borettslag
Anne Bergitte Kjellevold Høgseteveien borettslag
Anne-Margrethe Børslien Høgseteveien borettslag
Sveinung Helgesen Høgseteveien borettslag
Hildur I Rosten Seksjonssameiet Nygårdsgaten 74
Jan Anker Jahnsen Seksjonssameiet Nygårdsgaten 74
Kopperud Terje Seksjonssameiet Nygårdsgaten 74
Jarand Gauteplass Seksjonssameiet Nygårdsgaten 74
Randi Johanne Kjernlie Langerinden borettslag
Marit Flo Langerinden borettslag
Marta Dysvik Langerinden borettslag
Steffen Fløysand Leganger Langerinden borettslag
Hildegunn Røyrvik Langerinden borettslag
Ken Ronny Rokkonæs Langerinden borettslag
Egil Sandal Sameiet Sandviken brygge
Elin Mari Vik Sameiet Sandviken brygge
Haugland Oddvar Sameiet Sandviken brygge
Connie Lee Solberg Sameiet Sandviken brygge
Kristiansen Jan Leif Sameiet Sandviken brygge
Gerd Michaelsen Sameiet Sandviken brygge
Haaland Knut Tore Sameiet Sandviken brygge
Nordnes Jarle Sameiet Nordnes brygge
Hanna Utkilen Sameiet Nordnes brygge
Knut Normann Kristiansen Sameiet Nordnes brygge
Ljone Jan Sameiet Nordnes brygge
Ove Netland Borettslaget Fjøsangerveien 161
Erling Kvalvågnes Borettslaget Fjøsangerveien 161
Finn Kristian Kraakenes Borettslaget Fjøsangerveien 161
Anne-Grethe Sleire Graham Borettslaget Fjøsangerveien 161
Thomas Stensaker Sameiet Ulsetlunden
Christian Knudsen Sameiet Ulsetlunden
Bente Geline Tellevik Sameiet Ulsetlunden
Henrik Trengereid Sameiet Ulsetlunden
Huseklepp Georg Seksjonssameiet Maaseskjæret
Lerøy Eva Løkeland Seksjonssameiet Maaseskjæret
Åshild Kleppe Seksjonssameiet Maaseskjæret
Anne Reidun Haaland Seksjonssameiet Maaseskjæret
Robert Corfield Aakre Seksjonssameiet Maaseskjæret
Tommy Ronald Grindheim Minken borettslag
Kenneth Toft Minken borettslag
Siv Johannessen Minken borettslag
Svein Arvid Hetland Minken borettslag
Tone Larsen Minken borettslag
Ståle Sundhordvik Minken borettslag
Arne Peter Jacobsen Tjenestemannsboliglaget for Hordaland AS
Torborg Bjørgen Tjenestemannsboliglaget for Hordaland AS
Wessel-Holst Ragnhild Tjenestemannsboliglaget for Hordaland AS
Joachim Kirkebirkeland Tjenestemannsboliglaget for Hordaland AS
Jan Tore Solberg Tjenestemannsboliglaget for Hordaland AS
Rolf Blumenfeldt Løvåshagen borettslag
Arne Hjeltholm Løvåshagen borettslag
Marques Edyana N Oliveira Løvåshagen borettslag
Olav Simondalt Mjelde Løvåshagen borettslag
Espen Gåsdal Løvåshagen borettslag
Liv Røyrvik Løvåshagen borettslag
Randi Øksnes Løvåshagen borettslag
Laila Bogstrand Løvåshagen borettslag
Steensæth Hans Petter Ormhaugen borettslag
Desiree H Andersson Ormhaugen borettslag
Stian Opedal Ormhaugen borettslag
Andreas Hjortland Ormhaugen borettslag
Cathrine Bakke Bolstad Ormhaugen borettslag
Bjørn Helliesen Ormhaugen borettslag
Per Magne Gulholm Knarvikhøgda borettslag
Liv Maria Erdal Knarvikhøgda borettslag
Rolf Inge Fyllingsnes Knarvikhøgda borettslag
Sandra Vågstøl-McClurg Knarvikhøgda borettslag
Lene Mikalsen Knarvikhøgda borettslag
Else Ruth Bruvik Kyrkjegata borettslag
Berit Haugland Kyrkjegata borettslag
Asbjørg Hesjedal Kyrkjegata borettslag
Knut Ole Kulshamar Kyrkjegata borettslag
Erling Lid Kyrkjegata borettslag
Truls Dalseide Kyrkjegata borettslag
Roald Brekke Kyrkjegata borettslag
Isager Eva Britt Sameiet Florvåg brygge
Stefan Andre Varga Sameiet Florvåg brygge
Henrik Grindheim Sameiet Florvåg brygge
Harald A Aa Wilhelmsen Sameiet Florvåg brygge
Marianne Viste Sameiet Florvåg brygge
Lena Irgan Nattlandshagen 1 Eierseksjonssameie
Grytaas Gunnar Nattlandshagen 1 Eierseksjonssameie
Wenche Elise Øgaard Nattlandshagen 1 Eierseksjonssameie
Birger Skjønhaug Nattlandshagen 1 Eierseksjonssameie
Steinar Johan Hagen Nattlandshagen 1 Eierseksjonssameie
Tone Fjeldberg Rotevatn Nattlandshagen 1 Eierseksjonssameie
Johansen Agnar Eierseksjonssameiet Jægers brygge
Olseth Gunnar Eierseksjonssameiet Jægers brygge
Haaland Odd Eirik Eierseksjonssameiet Jægers brygge
Hallgeir Kråkenes Eierseksjonssameiet Jægers brygge
Ingunn Glenjen Eierseksjonssameiet Jægers brygge
Julie Levy Kuven Eierseksjonssameiet Jægers brygge
Vilde Rokstad Sameiet Borgermester Platousgate 9
Gustav Schäfer Sameiet Borgermester Platousgate 9
Merdl Magnussen Sameiet Borgermester Platousgate 9
Knut Lindland Sameiet Borgermester Platousgate 9
Arnhild Irene Dale Fagerlien borettslag
Anne-Berit H Bakkeplass Fagerlien borettslag
Kate Jane Svendsen Fagerlien borettslag
Svein Natås Fagerlien borettslag
Tore Bjørndal Fagerlien borettslag
Allis Margrethe Hetlevik Fagerlien borettslag
Svardal Harald Atle Strand borettslag
Line Klevedal Strand borettslag
Linda Bjørkedal Jensen Strand borettslag
Gunn Marianne Ericsson Strand borettslag
Torstein Jarl F Strømme Strand borettslag
Kjersti Iversen AS Ny Landås Boliglag avd A
Camilla Antonsen Lægreid AS Ny Landås Boliglag avd A
Joachim Tyse AS Ny Landås Boliglag avd A
Evy Karin Sæterdal AS Ny Landås Boliglag avd A
Susanne Heinicke AS Ny Landås Boliglag avd A
Kjetil Stavø Høvig AS Ny Landås Boliglag avd A
Per Henry Hvidsten Borettslaget Natlandsvei 102
Eirik Yung Borettslaget Natlandsvei 102
Britt Eirin Ystevik Borettslaget Natlandsvei 102
Maren Leite Borettslaget Natlandsvei 102
Rune Nils Michelsen Borettslaget Natlandsvei 102
Oddvar Johan Nystad Flaktveithøgda borettslag
Nijs Joost De Flaktveithøgda borettslag
Nina Ask Flaktveithøgda borettslag
Britt Toppe Haugsbø Flaktveithøgda borettslag
Røssevold Alexander Flaktveithøgda borettslag
Agnes Sjursæther Sandalskollen borettslag
Unni Helena Nybo Knutsen Sandalskollen borettslag
Viktor Nielsen Sandalskollen borettslag
Kirsten Gerd Erdal Sandalskollen borettslag
Thomassen Asgeir Sandalskollen borettslag
Roy Sigurd Wilmann Sandalskollen borettslag
Elin Fredheim Sandalskollen borettslag
Ruben Erstad Herland Sameiet C Sundtsgate 56
Maria Skjold Thomassen Sameiet C Sundtsgate 56
Martin Morland Sameiet C Sundtsgate 56
Henrik K Sveinsson Sameiet C Sundtsgate 56
Henny Risti Solhammaren borettslag
Roy Morten Gleditsch Solhammaren borettslag
Tor Leganger Solhammaren borettslag
John Gudmundsen Solhammaren borettslag
Laila Bergitte Moen Solhammaren borettslag
Eli J Blindheim Johansen Solhammaren borettslag
Karin Mjelde Apeltunåsen borettslag
Sondre Opsal Haug Apeltunåsen borettslag
Kathrine Haugen Buvik Apeltunåsen borettslag
Frank Atle Olsen Apeltunåsen borettslag
Jytte Britt Arborg Borettslaget Amalie Skramsvei 54
Erik Sæthre Borettslaget Amalie Skramsvei 54
Asbjørn Moldestad Borettslaget Amalie Skramsvei 54
John Hornslien Borettslaget Amalie Skramsvei 54
Åse Holst Borettslaget Amalie Skramsvei 54
Marte Gausvik Musland Seljelia SA
Merete Kallekleiv Seljelia SA
Tommy Isaksen Seljelia SA
Frøydis Wathne Broch Seljelia SA
Kjetil Høvik Gjerstad Seljelia SA
Sigrid Eline Steffensen Foldnes borettslag
Hanne Waage Haga Foldnes borettslag
Schlyder Joakim Pettersen Foldnes borettslag
Harald Tysseland Foldnes borettslag
Lasse Harald Andersen Foldnes borettslag
Helene Bore Sameiet Utsikten 2 Apeltunhaugene
Vigdis Brekke Kaas Sameiet Utsikten 2 Apeltunhaugene
Lasse Skaar Liseth Sameiet Utsikten 2 Apeltunhaugene
Knut Michael Søraas Sameiet Utsikten 2 Apeltunhaugene
Pryme Veronica Sameiet Utsikten 2 Apeltunhaugene
Lene Jåstad Borettslaget Hans Hauges gate 23
Ane Ottesen Borettslaget Hans Hauges gate 23
Ola Erstad Engelsen Borettslaget Hans Hauges gate 23
Marius Geitrheim Waage Borettslaget Hans Hauges gate 23
Ida-Kristine P Hansen Lien 31 borettslag
Malin Brandsvik Riise Lien 31 borettslag
Claes Bernt Joakim Kroon Lien 31 borettslag
Eirik Lie Reikerås Lien 31 borettslag
Eiliv Gjesdal Sameiet Geilohaugen
Jane Karin Nessa Sameiet Geilohaugen
Bente Irene Kronhaug Sameiet Geilohaugen
Per Morten Ødegaard Sameiet Geilohaugen
Karstein Amandus Sæle Sameiet Geilohaugen
Ellinor Victoria Øiestad Borettslaget Vikensgate 20
Kristian Slåen Nornes Borettslaget Vikensgate 20
Jan Erik Harr Borettslaget Vikensgate 20
Edna Alice Harr Borettslaget Vikensgate 20
Siri H Heradstveit Borettslaget Vikensgate 20
Gunhild Raunsgard Kvernhusleitet borettslag
Kolaas Lars Ole Karlsson Kvernhusleitet borettslag
Svein Oddmar Horn Kvernhusleitet borettslag
Stine Rødseth Isager Kvernhusleitet borettslag
Steinar Mortensen Kvernhusleitet borettslag
Remi Lambrechts Waage Kvernhusleitet borettslag
Vågen Sjur Kirkegaten 12 Bergen borettslag
Henriette Skons Stølsnes Kirkegaten 12 Bergen borettslag
Silje Mebust Tveiten Kirkegaten 12 Bergen borettslag
Tomas Ølmheim Borettslaget Nygårdsgaten 55
Odin Bergholt Borettslaget Nygårdsgaten 55
Stein A Langedal Mjelde Borettslaget Nygårdsgaten 55
Gard Vaaler Borettslaget Nygårdsgaten 55
Anne Lene Sagstad Furulund borettslag
Ida Karin Moss Furulund borettslag
Jan Erik Olsen Furulund borettslag
Solvang Stian Furulund borettslag
Kolbjørn Lygre Furulund borettslag
Anne-Kristin Abildgaard Furulund borettslag
Simon Våge Furulund borettslag
Pearl Florence Hamre Bønes borettslag
Løvlid Karsten Bønes borettslag
Per Øyvind Johansson Bønes borettslag
Andre Ådland Bønes borettslag
Giedre Montvilaite Bønes borettslag
Christian Bakketeig Bønes borettslag
Veslemøy Sandvik Bønes borettslag
Stig Asle Hjelland Skivebakken borettslag
Paul Hemmer Skivebakken borettslag
Mong Tarald Eik Skivebakken borettslag
Daniel Hosøy Skivebakken borettslag
Svein Atle Stølsnes Skivebakken borettslag
Ask Mariann Nylandsveien Boliglag AS
Jakobsen Biancha Hovland Nylandsveien Boliglag AS
Hella Thorhild Beate Nylandsveien Boliglag AS
Anne Therese Nygaard Nylandsveien Boliglag AS
Hannisdal Reidun Nylandsveien Boliglag AS
Tom Onarheim Hansen Øvre Morvik Sa
Ronald Kvamme Øvre Morvik Sa
Kåre Bratli Øvre Morvik Sa
Gullaksen Christian Bakke Øvre Morvik Sa
Lindborg Marianne Rivenes Øvre Morvik Sa
Anne Agledal Rollandsdalen borettslag
Kristin Skjetne Berg Rollandsdalen borettslag
Gjøran Andre Rokkan Rollandsdalen borettslag
Robert Hansen Pletten Rollandsdalen borettslag
Margrethe Mjåtveit Rollandsdalen borettslag
Bjørg Nordpoll Solplassen borettslag Lonevåg
Sissel Eidsheim Solplassen borettslag Lonevåg
Anlaug Presttun Solplassen borettslag Lonevåg
Yoram David Adriaanse Solplassen borettslag Lonevåg
Helge Skaftun Solplassen borettslag Lonevåg
Judith Jonas Øvre Kleppe borettslag
Olav Gøran Larsen Øvre Kleppe borettslag
Bjarte Widar Førde Øvre Kleppe borettslag
Petter Honne Øvre Kleppe borettslag
Cato Skjellvik Øvre Kleppe borettslag
Karevoll Knut Arne Sameiet Kyrkjebø
Spilling Erlend Sameiet Kyrkjebø
Ivar Oddvin Molde Sameiet Kyrkjebø
Nils Petter Tveranger Sameiet Kyrkjebø
Frolova Irina Sameiet Kyrkjebø
Mørkve Ove Jørgen Sameiet Kyrkjebø
Torstein Gunnarson Sameiet Kyrkjebø
Arne Kindem Bønesstølen borettslag
Ole Erik Mjøs Bønesstølen borettslag
Harald Stenerud Bønesstølen borettslag
Alf Rosnes Bønesstølen borettslag
Marit Ramstad Bønesstølen borettslag
Berit Elise Fjeldberg Bønesstølen borettslag
Helge Gunnar Sohlberg Sameiet Vestvendt
Per Øyvind Stensager Sameiet Vestvendt
Espen Olsen Sameiet Vestvendt
Garlid Bjørnar Sameiet Vestvendt
Sørensen Richard L Dahl Sameiet Vestvendt
Bjarne Fosse Sameiet Solsiden Geilo 1
Nina H T Høisæter Sameiet Solsiden Geilo 1
Jan Erik Sande Rindheim Sameiet Solsiden Geilo 1
Kval Frank-Petter Sameiet Solsiden Geilo 1
Riple Jørgen Sameiet Solsiden Geilo 1
Dina Konstanse Moldestad Eierseksjonssameie parkveien 2 B
Jonas Sørebø Eierseksjonssameie parkveien 2 B
Tallak Liavåg Rundholt Eierseksjonssameie parkveien 2 B
Eirik Myklebust Jens Rolfsensgate 3 borettslag
Magli Sofie Økland Jens Rolfsensgate 3 borettslag
Heidi Kildedal Jens Rolfsensgate 3 borettslag
Botnen Heidi Sandven Jens Rolfsensgate 3 borettslag
Katrin Fallmyr Jens Rolfsensgate 3 borettslag
Evelyn Gloppen Havn burettslag
Hovstad Håkon Havn burettslag
Nelson Sigbjørn Havn burettslag
Svein Bårdsen Havn burettslag
Ingunn N Breistein Seksjonssameiet Morvik terrasse
Eli Kaland Seksjonssameiet Morvik terrasse
Gilbert Totland Seksjonssameiet Morvik terrasse
Tove Frydenberg Seksjonssameiet Morvik terrasse
Roald Muri Seksjonssameiet Morvik terrasse
Wespestad Nina Marie Luden Bolig AS
Klaus Gustafsson Luden Bolig AS
Arild Mjelstad Luden Bolig AS
Vika Kristin Marita Luden Bolig AS
Mats Waagbø Sameiet Ulsethagen
Anne-Lise Vattekar Lund Sameiet Ulsethagen
Torill Matre Sameiet Ulsethagen
Tore Hatland Sameiet Ulsethagen
Elin Hope Sameiet Ulsethagen
Per Olav Barikmo Sameiet Golfkollen
Åse Scheie Sameiet Golfkollen
Karl Rødseth Sameiet Golfkollen
Joachim Hvide Grieg Sameiet Golfkollen
Børhaug Dag Martin Sameiet Golfkollen
Rune Andre Farstad Seksjonssameiet Lønborgåsen
Magnar Storheim Seksjonssameiet Lønborgåsen
Kristin Fosheim Seksjonssameiet Lønborgåsen
Atle Tolleshaug Seksjonssameiet Lønborgåsen
Steen D Frederiksen Seksjonssameiet Lønborgåsen
Even Mjelde Sellevoll Laura Gundersensgate 9c Brl
Svein Atle Skålevåg Laura Gundersensgate 9c Brl
Svein Tore Havre Laura Gundersensgate 9c Brl
Arne Mikal Rebnord Sandviksveien borettslag
Linda Rosendahl Sandviksveien borettslag
Ingebjørg Lithun Norang Sandviksveien borettslag
Olaf Knarvik Sandviksveien borettslag
Aase Høyerholt Hellen borettslag
Helland Magnus Haukeland parkering AS
Tore Aasen Frekhaug borettslag
Per-Inge Olsen Frekhaug borettslag
Bård Rosså Stokke Frekhaug borettslag
Linda Olsen Vågenes Frekhaug borettslag
Ingeborg Aarnes Frekhaug borettslag
Johannessen Harald Tollbodalmenning 37 borettslag
Una Nordberg Durè Tollbodalmenning 37 borettslag
Anders D Faksvåg Haugen Tollbodalmenning 37 borettslag
Inge Johan Josvanger Lyderhornsvei 40 Utbygging AS
  Brennhaugen Focus AS
Per Christian Lie Stoltz Lyderhornsvei 40 Utbygging AS
  Florvåg Industrihavn AS
  Florvåg Utbygging AS
  Brennhaugen Focus AS
Christian Kielland Stoltz Lyderhornsvei 40 Utbygging AS
  Florvåg Industrihavn AS
  Florvåg Utbygging AS
  Brennhaugen Focus AS
Anne Kristin Lie Stoltz Lyderhornsvei 40 Utbygging AS
  Florvåg Industrihavn AS
  Florvåg Utbygging AS
  Våge Tomteselskap AS
  Brennhaugen Focus AS
Jørgensen Torbjørn M Vestbohus Boliglag AS
Ingunn Marie Eide Vestbohus Boliglag AS
Cecilie Lillebø Vestbohus Boliglag AS
Nygård Bjarte Åstveit Vestbohus Boliglag AS
Trond Johannessen Florvåg Industrihavn AS
  Florvåg Utbygging AS
Haugland Erik Florvåg Industrihavn AS
  Florvåg Utbygging AS
  Storholmen Askøy AS
Sindre Mæland Florvåg Industrihavn AS
  Florvåg Utbygging AS
John Ove Mjøs Sameiet Allegaten 27
Anette Paula Nygård Sameiet Allegaten 27
Anders Grasdal Sameiet Allegaten 27
Hein Vidar Reitan Sameiet Allegaten 27
Monica Vestheim Svendsen Sameiet Allegaten 27
Paula Helene Alme Søndre Erleveien Boliglag AS
Silje Løseth Mjeldheim Søndre Erleveien Boliglag AS
Tuva Løbach Jørgensen Søndre Erleveien Boliglag AS
Andreas Carlsen Søndre Erleveien Boliglag AS
Thomas Sporsheim Søndre Erleveien Boliglag AS
Trude Amundsen Søndre Erleveien Boliglag AS
Arne Oddvar Veland Sameiet Bjorøy brygge
Sidsel Alice Vindenes Sameiet Bjorøy brygge
Trude Irene Fuglum Sameiet Bjorøy brygge
Leif Henrik Filipsson Sameiet Bjorøy brygge
Aase Ingvor Corneliussen Landåstorget Serviceboliger borettslag
Geir Odd Rasdal Landåstorget Serviceboliger borettslag
Inger Ann Raubotn Landåstorget Serviceboliger borettslag
Randi Oftedahl Landåstorget Serviceboliger borettslag
Heine Eek-Larsen Landåstorget Serviceboliger borettslag
Johannes Johnsen Landa Bjelland burettslag
Lisbeth Dahl Bjelland burettslag
Laila Eide Bjelland burettslag
Aud Brit Eide Bjelland burettslag
Håkon Mikal Heggøy Bjelland burettslag
Torill Synnøve Haslum Eldøy burettslag
Roy Åge Landa Solberg Eldøy burettslag
Idun Arefjord Eldøy burettslag
Kjartan Furnes Skulstad Eldøy burettslag
Oddvar Martin Mjånes Eldøy burettslag
Caroline Eknes Lie Borettslaget Sigurds gate 28
Synnøve M Midtbø Myking Borettslaget Sigurds gate 28
Sondre Vanvik Borettslaget Sigurds gate 28
Kristian Kausland Lie Borettslaget Sigurds gate 28
Petter Erling Schjoldager Borettslaget Sigurds gate 28
Sara Kristine S Nes Øvregaten 9 borettslag
Sigbjørn Råsberg Øvregaten 9 borettslag
Amanda Ask Grahl-Madsen Øvregaten 9 borettslag
Arne Veland Øvregaten 9 borettslag
Irlinn Fjeldstad Midtun Øvregaten 9 borettslag
Sande Margun Pernille Borettslaget Markeveien 4 A
Frank Klaveness Borettslaget Markeveien 4 A
Hatlestad Knut Tau Borettslaget Markeveien 4 A
Håkon Holen Welhavensgate Boliglag AS
Steffen Boga Welhavensgate Boliglag AS
Ragnhild Kjersti Osland Welhavensgate Boliglag AS
Lars Pedersen Øren Welhavensgate Boliglag AS
Raimundo Angel Gallardo Welhavensgate Boliglag AS
Alexander Kristiansen Sameiet Kloppedalshagen II
Mona Iversen Sameiet Kloppedalshagen II
Lene Riple Smørdal Sameiet Kloppedalshagen II
Camilla Johannessen Førde Sameiet Kloppedalshagen II
Linda Book Dalsgård Morvikgrenda SA
Arif Khan Morvikgrenda SA
Knut Løtvedt Morvikgrenda SA
Eirik Romslo Kleppe Morvikgrenda SA
Bracke Stefan Morvikgrenda SA
Sigrid Anderssen Cabot Hadlabrekko borettslag
Birkeland Arild Hadlabrekko borettslag
Wenche Hagerup Hadlabrekko borettslag
Hege Myklebust Hadlabrekko borettslag
Hilde Iren Døssland Hadlabrekko borettslag
Jostein Aadland Hadlabrekko borettslag
Even Tesdal Simonsen Sivlesgate 14 AS
Rosario Aguedo Ramos Del Sivlesgate 14 AS
Sina Bråten Lunde Sivlesgate 14 AS
Andersen Reidar Ny-Landås borettslag avd G
Cathrine Ø Mellingen Ny-Landås borettslag avd G
Ingrid Løvberg Ny-Landås borettslag avd G
Per Kurt Moland Ny-Landås borettslag avd G
Karina Nummedal Shandiz Ny-Landås borettslag avd G
Jan-Stian Sleire Opdal Ny-Landås borettslag avd G
Njål Aarsheim Ny-Landås borettslag avd G
Aljadayel Ehsan I Abou Traudalen borettslag
Hilde Kathrine S Wake Traudalen borettslag
Jan Andreas Valle Lavoll Traudalen borettslag
Jan Magne Haukeland Traudalen borettslag
Vatnelid Ørjan Traudalen borettslag
Karianne Rasmussen Natlandsveien 14a borettslag
Silje Kristin Furelid Natlandsveien 14a borettslag
Ole A Heggdal Elvebakk Natlandsveien 14a borettslag
Erlend Hansen Øvergård Borettslaget parkveien 22 A og B
Bjarne Mohn Olsvold Borettslaget parkveien 22 A og B
Freddy Jacobsen Borettslaget parkveien 22 A og B
Olaug Turid Taklo Borettslaget parkveien 22 A og B
Helge Edvard Johansen Breimyra SA
Knut Erik Aardal Breimyra SA
Ørjan Bjarte Ottesen Breimyra SA
Rune Sevaldrud Breimyra SA
Eva Bastesen Borettslaget Zetlitzgate 7
Hans Normann Lie Borettslaget Zetlitzgate 7
Gunnar Lien Borettslaget Zetlitzgate 7
Marit Wåltorp Borettslaget Zetlitzgate 7
Eli Beate Presthus Nilsen Borettslaget Zetlitzgate 7
Olafr Kildal Iversen Borettslaget Frederik Meltzersgate 10
Espen Walle Gundersen Borettslaget Frederik Meltzersgate 10
Leikny Haga Indergaard Borettslaget Frederik Meltzersgate 10
Anja Winger Bertelsen Sameiet Sivles gate 8
Jonas Bucher Sameiet Sivles gate 8
Ida-Marie B Holmøyvik Sameiet Sivles gate 8
Jostein Råen Sameiet Sivles gate 8
Ingrid Refsnes Jansons gate 3 Brl
Frøydis Våge Jansons gate 3 Brl
Ola C Buschmann Endresen Jansons gate 3 Brl
Helene Nygård Helgøy Lerkerinden borettslag
Grindvik Asbjørn Lerkerinden borettslag
Bård Steinar Giezendanner Lerkerinden borettslag
Joakim N D Kristiansen Lerkerinden borettslag
Tommy-André Pettersen Lerkerinden borettslag
Roger Ulvestad Borettslaget St. Jørgensgate 5
Ingrid Nordeide Kuiper Borettslaget St. Jørgensgate 5
Joar Aga Borettslaget St. Jørgensgate 5
Etten Otto Willem van Borettslaget St. Jørgensgate 5
Stockman Remi Andre Magnus Barfotsgate 9 borettslag
Helen Ellefsen Horvli Magnus Barfotsgate 9 borettslag
Ragni Alvfrid Karlsen Magnus Barfotsgate 9 borettslag
Kristin Gørilsdtr Mjelde Magnus Barfotsgate 9 borettslag
Joakim Gjellestad Magnus Barfotsgate 9 borettslag
Per Tønnessen Sameiet Lindehaugen
Atle Opstvedt Sameiet Lindehaugen
Rita Husø Sameiet Lindehaugen
Knut Terje Rekve Sameiet Lindehaugen
Gunn Langeland Sameiet Bjellandvegen 137 A og B
Roald Larsen Sameiet Bjellandvegen 137 A og B
Olga-Marie Bie Kjøpstad Sameiet Bjellandvegen 137 A og B
Grethe Helene Søyland Sameiet Bjellandvegen 137 A og B
Jill Ingrid Thunem Sameiet Bjellandvegen 137 A og B
Siv Mathisen Helldalsneset borettslag
Savickis Mindaugas Helldalsneset borettslag
May Britt Nyhagen Helldalsneset borettslag
Ove Brensdal Helldalsneset borettslag
Nina Glesnes Sameiet Sjøglimt
Kristina Førde Sameiet Sjøglimt
Johannes K Svellingen Sameiet Sjøglimt
Turid Rabben Sameiet Sjøglimt
Tarjei Kahrs Sameiet Sjøglimt
Bjørn Arthur Hansen Krohnehagen Sameie
Karen Eli Østensen Krohnehagen Sameie
Kari Håheim Fagerholt Krohnehagen Sameie
Geir Olav Breistein Krohnehagen Sameie
Randi Beate Hovland Haga burettslag
Mjånes Eva Haga burettslag
Marianne Møller Tveit Haga burettslag
Elizabeth Helen Opheim Haga burettslag
Trude Mathiesen Haga burettslag
Marianne Blindheim Tranøy Hans Haugesgate 25 borettslag
R Stad Magnus N Salbu- Hans Haugesgate 25 borettslag
Ingrid Hoem Sjursen Hans Haugesgate 25 borettslag
Jonas Falsen Hans Haugesgate 25 borettslag
Kasper Christian Grytnes Hans Haugesgate 25 borettslag
Grete Huun Eikesdal Hauane borettslag
Margrete Berge Hauane borettslag
Irene Gullhaug Hauane borettslag
Mali Smemo Hjemdal Hauane borettslag
Evy Nøkland Hauane borettslag
Ann Elisabeth Thunes Borettslaget Sigurdsgt 17-19
Aleksander Lerøy Skårnes Borettslaget Sigurdsgt 17-19
Jørn Juvik Borettslaget Sigurdsgt 17-19
Oddvar Kjell Storebø Borettslaget Sigurdsgt 17-19
Oddvar Kolve Borettslaget Sigurdsgt 17-19
Maj Britt Kolle Sameiet Fantoft Panorama
Jørgen Alexander H Lisøy Sameiet Fantoft Panorama
Knut Halvor Møgster Sameiet Fantoft Panorama
Olav Jonassen Sameiet Fantoft Panorama
Sissel Mathilde Wahlstrøm Sameiet Fantoft Panorama
Mørner Cato Sameiet Rosenbersgaten 28
Jon Kim Kalsås Sameiet Rosenbersgaten 28
Solveig Dogra Holmaas Sameiet Rosenbersgaten 28
Kari Monstad Sameiet Rosenbersgaten 28
Franciska H Woldbæk Sameiet Rosenbersgaten 28
Per Erik Nordbø Einerlia SA
Ole Roger Lindås Einerlia SA
Thomas Støer Einerlia SA
Kjell Agnar Herfjord Einerlia SA
Allan Gräff Einerlia SA
Torbjørn Leon Sørensen Nattlandshagen 2 Eierseksjonssameie
Anne Margrete Ålen Nattlandshagen 2 Eierseksjonssameie
Haustveit Nils Nattlandshagen 2 Eierseksjonssameie
Steinar Sellevoll Nattlandshagen 2 Eierseksjonssameie
Kari Bø Nattlandshagen 2 Eierseksjonssameie
Roar Pedersen Steinsviklunden Sameie
Torbjørn Foss Steinsviklunden Sameie
Tore Goss Olsen Steinsviklunden Sameie
Roald Skage Steinsviklunden Sameie
Cecilie Anny Schjerven Steinsviklunden Sameie
Vojtjuk Sergej Sameiet Strandgaten 201
Børje Sundt Laastad Sameiet Strandgaten 201
Rune Tveit Eierseksjonssameiet Løypetona II
Berith Andersen Eierseksjonssameiet Løypetona II
Steinar Langenes Eierseksjonssameiet Løypetona II
Bente Hellebø Eierseksjonssameiet Løypetona II
Erik Birkeland Eierseksjonssameiet Løypetona II
Magnus Valen Nordeidtunet Sameie
Elisabeth S Bruksjord Nordeidtunet Sameie
Kristoffer B Fürstenberg Nordeidtunet Sameie
Stig Håkon Nøkling Nordeidtunet Sameie
Eirik Kahrs Vik Nordeidtunet Sameie
Ørjan Vaktskjold Nordeidtunet Sameie
Marit M Romfog Sameiet Leirvik brygge
Grov Stein Erik Sameiet Leirvik brygge
Ingrid Margrethe Aga Berg Sameiet Leirvik brygge
Hatlevik Simen Sameiet Leirvik brygge
Paul Riise Sameiet Leirvik brygge
Jakob Johan Eide Sameiet Leirvik brygge
Jan Ove Sagenes Sameiet Leirvik brygge
Per Arne Dale Birkelundstoppen Seksjonssameiet Nattlandsfjellet 17
Knut Høst Birkelundstoppen Seksjonssameiet Nattlandsfjellet 17
Jostein Villmones Birkelundstoppen Seksjonssameiet Nattlandsfjellet 17
Randi Marie Gjøringbø Birkelundstoppen Seksjonssameiet Nattlandsfjellet 17
Ola Lind Birkelundstoppen Seksjonssameiet Nattlandsfjellet 17
Julie Myklebust Oksnes Sameiet Hjellemarka II B10
Edgars Paura Sameiet Hjellemarka II B10
Ing Kine Schillerström-T Sameiet Hjellemarka II B10
Jørgen Isachsen Bergeland Sameiet Hjellemarka II B10
Edvin Utslottøy Isaksen Sameiet Hjellemarka II B10
Kristine Avsnes Sameiet Hjellemarka II B10
Øystein Eriksen Skranehaugen borettslag
Silja Kristiansen Bruland Skranehaugen borettslag
Arne Fredheim Helland Skranehaugen borettslag
Tone Elin Gautesen Skranehaugen borettslag
Sigurd Reidar Garshol Skranehaugen borettslag
Lampe Ove Daae Skranehaugen borettslag
John Reidar Berggreen Brennhaugen borettslag 3
Tonheim Dagfinn Brennhaugen borettslag 3
Ronald W Lindstrøm Brennhaugen borettslag 3
Roald Jacobsen Brennhaugen borettslag 3
Mariann Rand Eian Brennhaugen borettslag 3
Knut Hestenes Brennhaugen borettslag 3
Christine Skjelbred Eierseksjonssameiet Nyestølen
Anne Kristine M Vines Eierseksjonssameiet Nyestølen
Eikeseth Pål Eierseksjonssameiet Nyestølen
Våge Narve Andre Eierseksjonssameiet Nyestølen
Lie Stian Maarten Eierseksjonssameiet Nyestølen
Villand Eirik Borettslaget Absalon Beyersgate 40
Svanhild Vee Borettslaget Absalon Beyersgate 40
Stein Arnold Hevrøy Borettslaget Absalon Beyersgate 40
Hansen Maren Bårtvedt Borettslaget Absalon Beyersgate 40
Henrik Vikse Borettslaget Absalon Beyersgate 40
Trond Øystein Heradstveit Sameiet Lonshaugen
Ingvard Hageberg Sameiet Lonshaugen
Inger Hilma Eilertsen Sameiet Lonshaugen
Berge Toppe Sameiet Lonshaugen
Oppedal Kurt Henning Sameiet Lonshaugen
Øivind Oksnes Sameiet Sædalstunet
Cristina M J Paulsson Sameiet Sædalstunet
Linn Mari Gaasemyr Sameiet Sædalstunet
Mari Antonsen Stubbmo Sameiet Sædalstunet
Lind Kristian Hamill Sameiet Sædalstunet
Sindre Storebø Uthaug Sameiet Sædalstunet
Kenneth Ove Strønen Sameiet Furerinden 1
Agla Margret Egilsdottir Sameiet Furerinden 1
Ingrid Andås Berg Sameiet Furerinden 1
Rolf Magnus Svellingen Sameiet Furerinden 1
Ingunn Clausen Sameiet Furerinden 1
Jebsen Marin E Hermansen Løbergsveien 47 C Brl
Morten Furdal Løbergsveien 47 C Brl
Carina E. Tollefsen Løbergsveien 47 C Brl
Marta Myhre Løbergsveien 47 C Brl
Jane Engelsen Sameiet Ytrebygdsveien 68-70
Tor Andersson Sameiet Ytrebygdsveien 68-70
Tone Steinsland Vasstrand Sameiet Ytrebygdsveien 68-70
Geir Arne Moen Sameiet Ytrebygdsveien 68-70
Sebastian Jæger Larsen Sameiet Ytrebygdsveien 68-70
Frøydis Stordal Haaland Sameiet Hjelleåsen terrasse T1
Tove Helen Haraldsvik Sameiet Hjelleåsen terrasse T1
Julie Aa S Khateeb Sameiet Hjelleåsen terrasse T1
Krystyna B Skarstein Sameiet Hjelleåsen terrasse T1
Bjarne Hove Helgeplassen borettslag
Bobbo Jørgen Langeland Helgeplassen borettslag
Sunneva Østrem Peersen Helgeplassen borettslag
André Baraldsnes Helgeplassen borettslag
Hauken Marius Aasebø Helgeplassen borettslag
Lilly Marie Stokken Moldmyra borettslag
Turid Valdal Hadida Moldmyra borettslag
Andrei Ivanov Moldmyra borettslag
Dag Erik Eriksen Moldmyra borettslag
Ingvild Kannelønning Moldmyra borettslag
Sigrun Tufteland Moldmyra borettslag
Marianne Roy Kjærlighetsstien Sameie
Lars-Mattis Tøsdal Kjærlighetsstien Sameie
Jan Kaare Hellevang Kjærlighetsstien Sameie
Gunnhild Dale Søsterheimen borettslag
Kjetil Eldøy Søsterheimen borettslag
Tor Johnny Agledal Søsterheimen borettslag
Margreta M K Wilhelmsen Søsterheimen borettslag
Anne Karin Sulen Borettslaget Hellen Panorama
Arild Antvedt Borettslaget Hellen Panorama
Egil Bratli Borettslaget Hellen Panorama
Karen-Margrethe Klinge Borettslaget Hellen Panorama
Haldis Mona N Urheim Borettslaget Hellen Panorama
Åse M Drøsdal Ottesen Borettslaget Hellen Panorama
Tomren Petter Harald Borettslaget Hellen Panorama
Dagfinn Bergheim Mosahaugen borettslag
Svend Sikveland Mosahaugen borettslag
Bente Slaggerud Mosahaugen borettslag
Tove Irene Garli Mosahaugen borettslag
Ann-Britt Aa Sikveland Mosahaugen borettslag
Mark Bratland Mosahaugen borettslag
Ove Sandnes Alnavågsbrotet burettslag
Renathe Grundtvig Alnavågsbrotet burettslag
Werner André Fredriksen Alnavågsbrotet burettslag
Jorunn Folkedal Alnavågsbrotet burettslag
May Silje Selsvik Berdal Alnavågsbrotet burettslag
Sundhordvik Frode Alnavågsbrotet burettslag
Joy Ancrum Turner Alnavågsbrotet burettslag
Rune Nordhus Solheim Trudvang burettslag
Kjell Ottar Molvær Trudvang burettslag
Atle Ersland Trudvang burettslag
Gunnveig Breistein Trudvang burettslag
Elin Nordfonn Trudvang burettslag
Kristian Moum Skjerve AS Strandgaten 212
Gunnar Jørgensen AS Strandgaten 212
Leif Olav Lutro AS Strandgaten 212
John Aksel Haukanes AS Strandgaten 212
Stiegler Dag Astrup Våge Tomteselskap AS
Wåge Trygve Andreas Våge Tomteselskap AS
Magne Blom Sameiet Bjerknes plass
Haugland Anne-Margrethe Sameiet Bjerknes plass
Guerrero Jose C Reyes Sameiet Bjerknes plass
Inger Vatne Steine Sameiet Bjerknes plass
Baste Dyvik Gullbrå Sameiet Bjerknes plass
Varughese Jobin K Sameiet Bjerknes plass
Torstein Eldøy Sameiet Hjelleåsen Panorama
Fredrik Bøckmann Sameiet Hjelleåsen Panorama
Øyvind Fremgaard Fiksen Sameiet Hjelleåsen Panorama
Marie J Solsvik Vilhelm Bjerknesvei NR 14 borettslag
Bodil Knutsen Vilhelm Bjerknesvei NR 14 borettslag
Hulda Gullborg Kvinge Vilhelm Bjerknesvei NR 14 borettslag
Mathilde Erlandsen Vilhelm Bjerknesvei NR 14 borettslag
Cecilie Amundsen Raa Vilhelm Bjerknesvei NR 14 borettslag
Egil Normann Steen Vilhelm Bjerknesvei NR 14 borettslag
Arne Louis Larsen Sameiet Hillerhøyden 1
Atle Heimdal Sameiet Hillerhøyden 1
Christensen Reidar Sameiet Hillerhøyden 1
Laila Kathenes Sameiet Hillerhøyden 1
Torleiv Sætre Sameiet Hillerhøyden 1
Gunn Marit Lambrechts Gullstølsbotn SA
Bjørn-Erik Fjeld Gullstølsbotn SA
Audun Libak Gullstølsbotn SA
Terje Stene Gullstølsbotn SA
Hogne Folkestad Gullstølsbotn SA
Nathalie Larsen Seksjonssameiet Heien 25
Eva Sævold Seksjonssameiet Heien 25
Petter Rysst Seksjonssameiet Heien 25
Herman Herføl-Johnsen Seksjonssameiet Heien 25
Mia Sydnes Lampe Seksjonssameiet Heien 25
Ottar Arve Sætre Sameiet Bjorøy brygge II
Sigbjørn Tennebekk Sameiet Bjorøy brygge II
Morten Christiansen Sameiet Bjorøy brygge II
Erik Marcelino Riera Borettslaget Fjellheim
Rune Sætre Borettslaget Fjellheim
Tommy Lambrechts Støylen Borettslaget Fjellheim
Alice Peggy Aarsheim Borettslaget Fjellheim
Hilde Monica Våge Borettslaget Fjellheim
Roar Tofting Sameiet Knazen
Arne Johan Holm Sameiet Knazen
Torill Thorbjørnsen Sameiet Knazen
Emma Øren Sameiet Bjerknes plass II
Tobias Lingjerde Gloppen Sameiet Bjerknes plass II
Margunn Fester Sameiet Bjerknes plass II
Store Per Oskar Persen Sameiet Sædalen 2
Aspaas Leif-Bjarte Fedøy Sameiet Sædalen 2
Erik Yri Engelsen Sameiet Sædalen 2
Mari Ekornes Monsen Sameiet Sædalen 2
Fredrik Kristoffersen Sameiet Hordasmibakken
Markhus Andreas Sameiet Hordasmibakken
Henning Simonsen Sameiet Falsens vei 69-73
Guro Bjørk Sørby Sameiet Falsens vei 69-73
Kim Georg Brudvik Sameiet Falsens vei 69-73
Eva Gjessing Sameiet Falsens vei 69-73
Trond Hermansen Sameiet Falsens vei 69-73
Samnøy Stein Einar Sameiet Hillerhøyden 2
  Sameiet Hillerhøyden 3
Hatlem Dag Sameiet Hillerhøyden 2
  Sameiet Hillerhøyden 3
Marianne F Torsvik Sameiet Hillerhøyden 2
  Sameiet Hillerhøyden 3
Tom Lillejord Sameiet Fantoftveg 28
Gjermund Andreas Høgh Sameiet Fantoftveg 28
Anne Marie Lindstrøm Sameiet Fantoftveg 28
Per Christian Lønning Sameiet Fantoftveg 28
Jan Ragnar Marthinussen Borettslaget Futurum
Mehn-Andersen Erik Borettslaget Futurum
Småbrekke Astrid Borettslaget Futurum
Randi Bratland Borettslaget Futurum
Arild Olav Eggen Borettslaget Futurum
Markhus Bjørn Rune Sameiet Hjelleåsen terrasse T2
Monica Hansen Sameiet Hjelleåsen terrasse T2
Mats Johan Waage Sameiet Asbjørnsensgate 11-13
Ole-Kristian Klakegg Sameiet Asbjørnsensgate 11-13
Gunvor B Wilhelmsen Sameiet Asbjørnsensgate 11-13
Odd Gåsdal Sameiet Asbjørnsensgate 11-13
Marianne Flick Sameiet Asbjørnsensgate 11-13
Terje Vidar Torbjørnsen Brennhaugen borettslag 2
Fotland Øistein Halvor Brennhaugen borettslag 2
Ingvill Marie Ydse Brennhaugen borettslag 2
Odd Magne Persson Brennhaugen borettslag 2
Anne Grete Syversen Brennhaugen borettslag 2
Henriette Hauge Brennhaugen borettslag 2
Jo Even Bakkeli Warpe Golftun borettslag
Gerdt Simpson Larsen Golftun borettslag
Arnesen Knut Georg Golftun borettslag
Ivar Lie Golftun borettslag
Elin Kristin Bache Golftun borettslag
Ida Johanne Ulvik Golftun borettslag
Haugland Kenneth Storholmen Askøy AS
Njål Tore Berger Seksjonssameiet Hamnegata 56-58
Torunn K O Staurset Seksjonssameiet Hamnegata 56-58
Knut Øivind Markhus Seksjonssameiet Hamnegata 56-58
Jørgensen John Levi Seksjonssameiet Hamnegata 56-58
Solveig L G Gravdal Seksjonssameiet Hamnegata 56-58
Gro Lund Skorpen Sameiget Hamnegata terrasse
Rommetveit Kirsten Helen Sameiget Hamnegata terrasse
Solveig Alvsaker Sameiget Hamnegata terrasse
Eldøy Jonas Meyer Sameiget Hamnegata terrasse
Bjarne Østensen Sameiget Hamnegata terrasse
Vegard Tjelflaat Sameiet Nye Sædalsveien 145
Kjell Vidar K Hasselgren Sameiet Nye Sædalsveien 145
Christel Beate Lerøy Sameiet Nye Sædalsveien 145
Cecilia Emilia B Bjørge Sameiet Nye Sædalsveien 145
Tellnes Per E Homleid Råtuntoppen Boligsameie
  Sameiet Hamnetind Sentrumskvartal
Kari Ann Midttveit Råtuntoppen Boligsameie
Røyrvik Kjetil Sameiet Furerinden 2
Andreas Ørstavik Sameiet Furerinden 2
Stian Sondre Kandal Knappentoppen borettslag
Frode Toft Knappentoppen borettslag
Anne-Grethe Øvreås Knappentoppen borettslag
Sølvi Villanger Knappentoppen borettslag
Jarle Berntsen Peragjerdet Sameie
Frank Søderstrøm Grøtte Peragjerdet Sameie
Torbjørn Jacobsen Peragjerdet Sameie
Stig Esben B Olsen Peragjerdet Sameie
Michal Dariusz Sciebura Boliglaget Nordahl Rolfsensv 1-3-5 AS
Heidi Saua Boliglaget Nordahl Rolfsensv 1-3-5 AS
Trygve Andresen Boliglaget Nordahl Rolfsensv 1-3-5 AS
Elin Kjetland Boliglaget Nordahl Rolfsensv 1-3-5 AS
Torpe Arnstein Boliglaget Nordahl Rolfsensv 1-3-5 AS
Hauge Andreas Sameiet Hamnetind Sentrumskvartal
Tellnes Per-Atle Sameiet Hamnetind Sentrumskvartal
Lars Åge Myhre Sameiet Hamnetind Sentrumskvartal
André Pettersen Sameiet Vestlunden 24b
Stig Runar Moe Sameiet Vestlunden 24b
Tore Fonnes Dagestad Sameiet Vestlunden 24b
Eva Simonsen Hustavenes Sameiet Vestlunden 24a
Petter Deinboll Helgesen Sameiet Vestlunden 24a
Solveig Eriksen-Tefre Sameiet Vestlunden 24a
Pål Granberg Bekkeveien Sameie
Anders Johnsen Bækkemoen Bekkeveien Sameie
Ingrid Ånderå Sameiet Vestlunden 24c
Andreas Ravndal Sameiet Vestlunden 24c
Pia C Deinboll Helgesen Sameiet Vestlunden 24c
Rigmor E Dahl Nilsen Sameiet Skarvetunet
Asgaut Viste Sameiet Skarvetunet
Kari Alice R Frønsdal Sameiet Skarvetunet
Anders Moe Sameiet Skarvetunet

Personopplysninger

Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre samt 1881.no og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Bisnode Credit AS. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice . Se også spørsmål og svar.