; Hopp til innhold

Regnskapstall.no

Marianne Hegna

Roller

Rolle Tiltrådt Firma Stiftet Inntekter Ansatte Bransje
Daglig leder 29.08.2016 Skien boligbyggelag 07.01.1946 65 807 000 26 Boligbyggelag
Styremedlem 06.09.2013 Stiftelsen Telemark Toppidrett gymnas 17.03.2005 44 045 000 68 Videregående opplæring innen allmennfaglige studieretninger
Styremedlem 17.01.2017 Vestsida hageby AS 02.06.2003 0 0 Utvikling og salg av egen fast eiendom ellers
Styremedlem 22.12.2016 Eiendomsmegler 1 Telemark AS 29.06.1994 50 515 000 31 Eiendomsmegling
Kontaktperson 15.06.2017 Gimsøy IX borettslag 18.08.1958 1 712 000 0 Borettslag
Kontaktperson 17.08.2018 Sameiet Fortuna 17.01.2003 620 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 21.04.2017 Bølehøgda i borettslag 25.10.1962 689 000 0 Borettslag
Kontaktperson 20.04.2017 Huken borettslag 10.12.1994 990 000 0 Borettslag
Kontaktperson 21.04.2017 Hauen IV borettslag 14.08.1958 1 015 000 0 Borettslag
Kontaktperson 21.04.2017 Tamburlund borettslag 13.09.1995 1 049 000 1 Borettslag
Kontaktperson 25.04.2017 Søndre Falkum borettslag 30.09.1987 1 796 000 0 Borettslag
Kontaktperson 24.04.2017 Sandaker 16-19 borettslag 03.03.1961 703 000 0 Borettslag
Kontaktperson 10.04.2017 Sykehuspersonalet V borettslag 02.09.1970 3 885 000 1 Borettslag
Kontaktperson 25.04.2017 Røråsen Panorama borettslag 16.03.2017 613 000 0 Borettslag
Kontaktperson 24.04.2017 Furutoppen borettslag 13.05.1971 3 047 000 0 Borettslag
Kontaktperson 25.04.2017 Solbergtunet borettslag 17.06.1987 3 136 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.04.2017 Sameiet Stockmann 11.04.2014 644 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 27.04.2017 Boligsameiet Svea Fyr 07.05.2009 385 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 19.04.2017 Haugsåsen borettslag 24.03.1999 1 489 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.04.2017 Nordgaards Mæla borettslag 21.02.1964 1 587 000 0 Borettslag
Kontaktperson 28.04.2017 Hauen i borettslag 17.02.1956 811 000 0 Borettslag
Kontaktperson 25.04.2017 Valborgsgate borettslag 03.09.1997 458 000 0 Borettslag
Kontaktperson 19.04.2017 Frognerlia borettslag 27.09.2000 950 000 0 Borettslag
Kontaktperson 20.04.2017 Borgestadholmen III borettslag 22.11.2011 2 698 000 0 Borettslag
Kontaktperson 18.04.2017 Tamburlund II borettslag 16.12.1998 910 000 0 Borettslag
Kontaktperson 02.05.2017 Lietoppen borettslag 27.11.2012 1 081 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.05.2017 Frognertunet borettslag 30.08.2000 843 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.05.2017 Svea Fyr borettslag 05.02.2007 3 302 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.05.2017 Sportsplassen borettslag 27.11.1998 2 731 000 0 Borettslag
Kontaktperson 03.05.2017 Schweigaards plass 2 borettslag 16.03.2015 785 000 0 Borettslag
Kontaktperson 05.05.2017 Brovik borettslag 24.09.2015 2 189 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.05.2017 Lieparken Atrium borettslag 05.06.1996 1 667 000 0 Borettslag
Kontaktperson 24.02.2017 Holbergsgate borettslag 31.01.2017 1 291 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.07.2017 Tollmo borettslag 28.11.1957 1 243 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.06.2017 Skog i borettslag 20.12.1956 326 000 0 Borettslag
Kontaktperson 22.01.2019 Gimsøy Vi borettslag 17.12.1953 1 613 000 0 Borettslag
Kontaktperson 05.07.2017 Østmo borettslag 26.01.1987 723 000 0 Borettslag
Kontaktperson 05.07.2017 Åsen terrasse borettslag 28.05.1986 1 881 000 0 Borettslag
Kontaktperson 13.07.2017 Haugslia borettslag 24.07.2002 2 965 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.07.2017 Tollneshagen borettslag 27.02.2002 1 956 000 0 Borettslag
Kontaktperson 07.12.2018 Mælagata borettslag 07.09.2018 503 000 0 Borettslag
Kontaktperson 10.07.2017 Merdinvegen 34 borettslag 10.05.2006 446 000 0 Borettslag
Kontaktperson 05.07.2017 Bakken borettslag 14.09.1998 2 147 000 0 Borettslag
Kontaktperson 24.01.2019 Gartnerhagen borettslag 17.06.1999 511 000 0 Borettslag
Kontaktperson 13.07.2017 Geiteryggen i borettslag 21.02.1964 2 642 000 0 Borettslag
Kontaktperson 14.07.2017 Einaren borettslag 16.11.2011 1 364 000 0 Borettslag
Kontaktperson 05.07.2017 Skottåsen i borettslag 13.05.1971 1 500 000 1 Borettslag
Kontaktperson 04.01.2019 Bjørnstadenga II borettslag 05.10.2018 583 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.07.2017 Sameiet Bryggeparken - Skien 21.03.2007 573 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 17.01.2019 Blåbærvegen borettslag 03.12.2018 202 000 0 Borettslag
Kontaktperson 06.07.2017 Kragerøgaten 9 borettslag 21.03.1985 1 374 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.07.2017 Vestsiden hageby V borettslag 14.02.2007 3 543 000 0 Borettslag
Kontaktperson 12.07.2017 Enga borettslag 08.08.1975 3 808 000 0 Borettslag
Kontaktperson 22.01.2019 Borgemarka i borettslag 02.11.1977 1 096 000 0 Borettslag
Kontaktperson 12.07.2017 Vestsiden hageby IV borettslag 02.03.2005 1 505 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.07.2017 Falkum III borettslag 28.11.1956 653 000 0 Borettslag
Kontaktperson 04.07.2017 Haugsjordet borettslag 24.04.1996 643 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.11.2018 Grasmyrveien 7 borettslag 18.10.2018 128 000 0 Borettslag
Kontaktperson 26.10.2017 Mæla II borettslag 09.05.1968 8 136 000 0 Borettslag
Kontaktperson 20.11.2017 Bjørnstadenga borettslag 02.10.2017 986 000 0 Borettslag
Kontaktperson 21.09.2017 Falkum VII borettslag 13.05.1985 2 709 000 0 Borettslag
Kontaktperson 02.11.2017 Mæla borettslag 22.04.1956 534 000 0 Borettslag
Kontaktperson 06.11.2017 Lyngbakken borettslag 18.12.1991 1 149 000 0 Borettslag
Kontaktperson 06.12.2017 Sameiet Brekketun 20.02.1995 2 309 000 0 Lønnet arbeid i private husholdninger
Kontaktperson 24.10.2017 Falkum IX borettslag 19.08.1963 1 883 000 0 Borettslag
Kontaktperson 11.12.2017 Granåsen III borettslag 27.03.1985 1 598 000 0 Borettslag
Kontaktperson 01.11.2017 Borgemarka II borettslag 02.11.1977 1 467 000 0 Borettslag
Kontaktperson 21.09.2017 Gulsetjordet borettslag 02.11.1977 1 829 000 0 Borettslag
Kontaktperson 20.09.2017 Maihaugen III borettslag 19.04.1972 6 314 000 4 Borettslag
Kontaktperson 15.09.2017 Stigeråsen i borettslag 04.11.1963 850 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.11.2017 Schweigaards plass 3 borettslag 04.10.2017 906 000 0 Borettslag
Kontaktperson 14.07.2017 Skogmo 1-4 borettslag 16.12.1952 906 000 0 Borettslag
Kontaktperson 18.07.2017 Stigeråsen II borettslag 19.05.1964 6 168 000 0 Borettslag
Kontaktperson 22.09.2017 Bryggeparken borettslag 05.02.2007 6 289 000 0 Borettslag
Kontaktperson 26.09.2017 Adj Arentzgt 21-23 borettslag 06.11.1979 309 000 0 Borettslag
Kontaktperson 21.09.2017 Kollen borettslag 02.11.1977 1 566 000 0 Borettslag
Kontaktperson 29.05.2017 Frognerhagen borettslag 29.05.1986 312 000 0 Borettslag
Kontaktperson 26.05.2017 Vestlia borettslag 28.05.1986 1 386 000 0 Borettslag
Kontaktperson 18.05.2017 Klyve Vi borettslag 14.06.1963 5 391 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.03.2019 Saltbrygga 2 borettslag 19.02.2019 713 000 0 Borettslag
Kontaktperson 01.06.2017 Sandaker 4 borettslag 09.12.1985 179 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.05.2017 Hauen III borettslag 08.10.1957 580 000 0 Borettslag
Kontaktperson 02.06.2017 Hauen V borettslag 04.08.1958 905 000 0 Borettslag
Kontaktperson 18.10.2018 Saltbrygga 1 borettslag 27.10.2014 1 475 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.05.2017 Hauen II borettslag 08.11.1955 370 000 0 Borettslag
Kontaktperson 02.06.2017 Nenset terrasse borettslag 29.09.1999 702 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.05.2017 Rising III borettslag 24.04.1953 692 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.06.2017 Rektor Ørnsgate 25 borettslag 14.04.1980 360 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.06.2017 Klyve 2 borettslag 07.04.1965 7 608 000 3 Borettslag
Kontaktperson 13.06.2017 Dorholt borettslag 30.03.1990 182 000 0 Borettslag
Kontaktperson 14.06.2017 Mindås III borettslag 19.09.1956 912 000 0 Borettslag
Kontaktperson 14.06.2017 Knausen borettslag 21.06.1977 3 066 000 0 Borettslag
Kontaktperson 09.06.2017 Tollneshagen II borettslag 29.11.2003 1 389 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.06.2017 Solbakken II borettslag 13.03.1978 469 000 0 Borettslag
Kontaktperson 06.06.2017 Langesundsgate borettslag 30.12.1949 697 000 0 Borettslag
Kontaktperson 06.06.2017 Gimsøy 2 borettslag 07.09.1951 2 304 000 0 Borettslag
Kontaktperson 22.05.2017 Rising II borettslag 26.06.1952 714 000 0 Borettslag
Kontaktperson 16.05.2017 Vestsiden hageby II borettslag 15.09.2004 1 396 000 0 Borettslag
Kontaktperson 22.05.2017 Klosterstranda borettslag 06.05.1982 3 188 000 0 Borettslag
Varamedlem 08.01.2019 Klosterøya vest Næring AS 17.01.2013 179 000 0 Drift av parkeringsplasser og parkeringshus

Relasjoner

Navn Roller i felles firma
Siri Kristin Karlsen Grenland brann og Redning IKS
Kronborg Tim Agnar Grenland brann og Redning IKS
Tor Runar Rugtvedt Grenland brann og Redning IKS
Morten Meen Gallefos Grenland brann og Redning IKS
Marit Bredesen Grenland brann og Redning IKS
Helge Munkås Andersen Grenland brann og Redning IKS
Monika Lønnebakke Grenland brann og Redning IKS
Stig Evju Grenland brann og Redning IKS
Børre Holmberg Grenland brann og Redning IKS
Anders Lindland Karlsen Grenland brann og Redning IKS
Frode Halvorsen Grenland brann og Redning IKS
Preben Rogn Grenland brann og Redning IKS
Håkonsen Signe Hæge Furumohagen borettslag
Håkonsen Bjørn Furumohagen borettslag
Jarle Halvorsen Furumohagen borettslag
Jan Åge Jensen Gimsøy IX borettslag
Espen Olsen Gimsøy IX borettslag
Inger Berge Gimsøy IX borettslag
Amina Bousaha Gimsøy IX borettslag
Nina Elise Moe Johansen Gimsøy IX borettslag
Haatveit Kjersti Hole Sameiet Fortuna
Bjørnar Fjeld Sameiet Fortuna
  Boligbyggelagenes Boservice AS
Anders Holløkken Sameiet Fortuna
Knutsen Roy Tore Sameiet Fortuna
Tore Bergstrøm Skog i borettslag
Issa Shabani Kashingo Skog i borettslag
Jostein Mathiassen Skog i borettslag
Vilde M Langangen Olsen Skog i borettslag
Erik Boye Abrahamsen Skog i borettslag
Nils Arnfinn Sæteren Tollmo borettslag
Sylvi Skifjeld Tollmo borettslag
Svein Birger Larsen Tollmo borettslag
Merethe Pettersen Tollmo borettslag
Sissel Langbach Tollmo borettslag
Kristin Smemo Stølen Tollmo borettslag
Helge Stabell Tollmo borettslag
Karl Otto Pedersen Tollmo borettslag
Karl Henry Johnsen Borgemarka i borettslag
Torgun Christiansen Borgemarka i borettslag
Haldis Rødskjær Borgemarka i borettslag
Tor Ivar Kaldhussæter Borgemarka i borettslag
Arild Isaksen Borgemarka i borettslag
Elin Kongerød Borgemarka i borettslag
Finn Fredriksen Blåbærvegen borettslag
Kristin F Bjurholt Blåbærvegen borettslag
Per Yngve Bugodt Blåbærvegen borettslag
Kjell Morten Kamperhaug Blåbærvegen borettslag
Nygaard Magne Sameiet Bryggeparken - Skien
Finn Jenssen Sameiet Bryggeparken - Skien
  Bryggeparken borettslag
Helene Pedersen Sameiet Bryggeparken - Skien
  Bryggeparken borettslag
Dalene Nils Magne Sameiet Bryggeparken - Skien
  Bryggeparken borettslag
Kristiansen Geir Sameiet Bryggeparken - Skien
Asbjørn Lunde Enga borettslag
Marit Myhrer Enga borettslag
Line Alexandra Martinsen Enga borettslag
Hilde Marit Heibø Enga borettslag
Hus Lars Anders Enga borettslag
Pawan Kumar Sharma Enga borettslag
Henriette Christensen Enga borettslag
Torgeir Rugtvedt Enga borettslag
Wines Bjørg Randi Vestsiden hageby V borettslag
Elin Midtbøen Halvorsen Vestsiden hageby V borettslag
Mirjam Øvretveit Vestsiden hageby V borettslag
Rolf Svenungsen Vestsiden hageby V borettslag
Gunn Lindgren Gisholt Vestsiden hageby V borettslag
Erik Flatlandsmo Vestsiden hageby V borettslag
Synnøve Holmesland Kragerøgaten 9 borettslag
Anette Hilda Yvonne Atia Kragerøgaten 9 borettslag
Jon Marius Røisæth Kragerøgaten 9 borettslag
Berit Thingstad Peve Kragerøgaten 9 borettslag
Vibecke Birgit Selliken Kragerøgaten 9 borettslag
Karin Buchanan Odden Kragerøgaten 9 borettslag
Svein Skaara Einaren borettslag
Rita Norma W Danielsen Einaren borettslag
Kjersti Kleiv Einaren borettslag
Torunn Stamland Einaren borettslag
Anne Christine Haugseth Einaren borettslag
Kenneth Sollid Einaren borettslag
Gro Amundsen Vestsiden hageby IV borettslag
Walter Steen Grennes Vestsiden hageby IV borettslag
Birgit Tjervåg Vestsiden hageby IV borettslag
Helmer Henriksen Vestsiden hageby IV borettslag
Berit Hogstvedt Geiteryggen i borettslag
Marianne Aasen Geiteryggen i borettslag
Lisbeth F Aabjørnsrød Geiteryggen i borettslag
Kristine Marie Dale Geiteryggen i borettslag
Per Horst Geiteryggen i borettslag
André Belsvik Haugseter Geiteryggen i borettslag
Alma Live L Nielsen Geiteryggen i borettslag
Rune Måsø Geiteryggen i borettslag
Anne G Kronborg Alfsen Gartnerhagen borettslag
Tordis Brenna Sand Gartnerhagen borettslag
Einar Sand Gartnerhagen borettslag
Alfsen Jan Kateraas Gartnerhagen borettslag
Ove Dag Tofsland Gartnerhagen borettslag
Bjørg Tofsland Gartnerhagen borettslag
Jane Svartangen Gartnerhagen borettslag
  Borgestadholmen i borettslag
Helge Sigurd Johnsen Gartnerhagen borettslag
Eva Kihle Johnsen Gartnerhagen borettslag
Ole Martin Husebø Merdinvegen 34 borettslag
Ivar Fyllingen Merdinvegen 34 borettslag
Kristoffer Sneltvedt Merdinvegen 34 borettslag
Anette Hegland Merdinvegen 34 borettslag
Liv Marit Jordal Grasmyrveien 7 borettslag
Stian Bamle Grasmyrveien 7 borettslag
Mette Thorsen Grasmyrveien 7 borettslag
Helge Jordal Grasmyrveien 7 borettslag
Steinar Kløverød Bjørnstadenga II borettslag
Bergsli Simen Bjørnstadenga II borettslag
Pernille Rasmussen Bjørnstadenga II borettslag
Bjørg Monica Halmrast Bjørnstadenga II borettslag
Mette Aasland Bjørnstadenga II borettslag
Erika Erna M Torstensen Haugsjordet borettslag
Vidar Ottersen Haugsjordet borettslag
Karin Mjåland Haugsjordet borettslag
Geir Tore Sveva Haugsjordet borettslag
Ragnhild Nordbø Pettersen Haugsjordet borettslag
Silje Renate Tempelen Haugsjordet borettslag
Roger Thorkildsen Skottåsen i borettslag
Elin Pernille Anker Skottåsen i borettslag
Kirsten Marie Norendal Skottåsen i borettslag
Hege Høydalen Skottåsen i borettslag
Sten Olsen Skottåsen i borettslag
Sigmund Straumsnes Skottåsen i borettslag
Randi Gunleikskås Reiholm Falkum III borettslag
Grete Thorkildsen Falkum III borettslag
Thorbjørn Holger Brekke Falkum III borettslag
Tine Sørbøe Falkum III borettslag
Bård Lohne Kristiansen Falkum III borettslag
Peter André Johansen Falkum III borettslag
Karin Strømstad Tollneshagen borettslag
Finn Hemsborg Tollneshagen borettslag
Magne Ivar Andreassen Tollneshagen borettslag
Mary Karlsen Tollneshagen borettslag
Steffi H Galterudhøgda Tollneshagen borettslag
Hilde Marie Hansen Tollneshagen borettslag
Heidi Arvesen Lunde Klosterøya vest Næring AS
  Grenland boligbyggelag
  Klosterøya vest AS
Sandra Iren Tång Mælagata borettslag
Haakon Christoffersen Mælagata borettslag
Thomas Helgesen Mælagata borettslag
Bjørn Vidar Aasland Mælagata borettslag
Hege Tång Mælagata borettslag
Mary Gudrun Moen Bakken borettslag
Ingebjørg Abrahamsen Bakken borettslag
Johnny Georg Ingebrigtsen Bakken borettslag
Eva Harriet Stensrud Bakken borettslag
Tom Olaf Einar Røytan Bakken borettslag
Eva Irene Skaugen Gimsøy Vi borettslag
Inger Marie Abrahamsen Gimsøy Vi borettslag
Harald Johan Agersen Gimsøy Vi borettslag
Kari-Anne Engravslia Gimsøy Vi borettslag
Jorunn Willer Gimsøy Vi borettslag
Christoffer E Stalsberg Østmo borettslag
Silje Oddaker Østmo borettslag
Elisabeth Lenæs Østmo borettslag
Silje Tollefsen Østmo borettslag
Henrik Dalevold Østmo borettslag
Ekeland Tor Anders Haugslia borettslag
Eikeland Johan Haugslia borettslag
John Haug Haugslia borettslag
Elisabeth Løberg Haugslia borettslag
Jill Karina Farstad Haugslia borettslag
Tove Andersen Haugslia borettslag
Eidi Johanne Karlsen Haugslia borettslag
Henriette Thiis-Evensen Åsen terrasse borettslag
Tord Støhlmacher Åsen terrasse borettslag
Tommy Fjellstad Åsen terrasse borettslag
Trine Gumø Åsen terrasse borettslag
Knut Oskar Kristiansen Åsen terrasse borettslag
Torgeir Andersen Åsen terrasse borettslag
Henry Nilsen Åsen terrasse borettslag
  Tamburlund borettslag
  Sportsplassen borettslag
  Gimsøy IV borettslag
  Falkum IX borettslag
  Nygårdåsen II borettslag
Stine Elise Sanden Sæle Åsen terrasse borettslag
Mary Gravklev Holbergsgate borettslag
Gro Olsen Holbergsgate borettslag
Elisabeth Daae Johnsen Holbergsgate borettslag
Anne-Lise K Gundersen Holbergsgate borettslag
Marit Oddbjørg Bjerke Holbergsgate borettslag
Klausen Gunnar Eiendomsmegler 1 Telemark AS
Prebensen Peter Preben Eiendomsmegler 1 Telemark AS
Barbro Nordbø Rasmussen Eiendomsmegler 1 Telemark AS
Knut Asbjørn Kleiv Eiendomsmegler 1 Telemark AS
  Solbakken II borettslag
Per Halvorsen Eiendomsmegler 1 Telemark AS
Bakstad Lars Harald Vestsida hageby AS
Bjørn Tore Hagness Vestsida hageby AS
Heidi Anette Green-Skolte Vestsida hageby AS
Sven Yngve Larsen Vestsida hageby AS
  Klosterøya vest AS
  Bakkane 1 borettslag
  Tollmotunet utvikling AS
  Boligbyggelagenes Boservice AS
  Skien brygge utvikling AS
  Snipetorpgata AS
Ourom Jørn Vestsida hageby AS
Per Furuheim Vestsida hageby AS
Magnhild Aslaug Helmersen Bølehøgda i borettslag
Anna Inga Jørstad Bølehøgda i borettslag
Harald Brun Karlsen Bølehøgda i borettslag
Anne Søve Syverud Bølehøgda i borettslag
Grete Stub-Jakobsen Bølehøgda i borettslag
Kari Olsen Bølehøgda i borettslag
Vibeke Bergan Hauen IV borettslag
Frode Karlsen Hauen IV borettslag
Alexander Bratland Hauen IV borettslag
Kjellemyr Ane Hauen IV borettslag
Vibeke Jansen Hauen IV borettslag
Linn-Therese Lossius Hauen IV borettslag
Øyvind Omholt Tamburlund borettslag
Helga Marie Simones Tamburlund borettslag
Inger Marie Abelvik Tamburlund borettslag
Tone Bratsberg Huken borettslag
Aleksander Fredriksen Huken borettslag
Svein Moen Huken borettslag
Unni Elisabeth Sneltvedt Huken borettslag
Tove Slaatbraaten Huken borettslag
Anita Johanne Simonsen Søndre Falkum borettslag
Marianne Askjer Søndre Falkum borettslag
Bente Odny Tørresvold Søndre Falkum borettslag
Anita Waskaas Søndre Falkum borettslag
Jan Vidar Grini Brovik borettslag
Kine C Fragell Brovik borettslag
Frank Roy Larsen Brovik borettslag
Tormod Kring Beichmann Brovik borettslag
Tomas Bakken Furutoppen borettslag
Olav Dæhli Furutoppen borettslag
Lisbeth Baewert Furutoppen borettslag
Ronny Melby Malmhaug Furutoppen borettslag
Christel Bolme Furutoppen borettslag
Eva Gløsmyr Furutoppen borettslag
Magnus Bringsli Furutoppen borettslag
Magnus Grøtvik Furutoppen borettslag
Nina Risinggård Furutoppen borettslag
Einar Iversen Lieparken Atrium borettslag
Ståle Aakenes Lieparken Atrium borettslag
Hermannsen Rolf Einar Lieparken Atrium borettslag
  Skien boligbyggelag
Ruth Lisbeth Løvseth Lieparken Atrium borettslag
Torhild Andresen-Eggesvik Lieparken Atrium borettslag
Bror Yngve Rahm Lieparken Atrium borettslag
Caspersen Odd Røråsen Panorama borettslag
Mørken Knut Røråsen Panorama borettslag
Tor Høgmo Røråsen Panorama borettslag
Wenche Sannerholt Røråsen Panorama borettslag
Kristin Lunden Røråsen Panorama borettslag
Hilde K Johansson Sykehuspersonalet V borettslag
  Skien boligbyggelag
  Moflata borettslag
Arvid Brøndalen Sykehuspersonalet V borettslag
Marit Rüppel Sykehuspersonalet V borettslag
Gro Guttormsen Flid Sykehuspersonalet V borettslag
Soubhi Thaher Sykehuspersonalet V borettslag
Anne Åkre Olsen Sykehuspersonalet V borettslag
Vijay Kumar Sharma Sykehuspersonalet V borettslag
Ole Hugsted Sykehuspersonalet V borettslag
Thomas Tvedt Sandaker 16-19 borettslag
Cecilie Hægdahl Sørli Sandaker 16-19 borettslag
Glenn Waksvik Sandaker 16-19 borettslag
Elin Bergliot Eliassen Sandaker 16-19 borettslag
Chatarina Bergland Sandaker 16-19 borettslag
Bjørn Simen J Hansen Sandaker 16-19 borettslag
Aleksander Forslund Sandaker 16-19 borettslag
Albert Isfeldt Sandaker 16-19 borettslag
Kjell Hansen Boligsameiet Svea Fyr
Knut Jørgen Jensen Boligsameiet Svea Fyr
Mariann Jensen Boligsameiet Svea Fyr
Elisabeth Skjeggerud Boligsameiet Svea Fyr
Hilde Marie Stenstad Boligsameiet Svea Fyr
  Svea Fyr borettslag
Svein Hellek Vala Sameiet Stockmann
Bjørn Roheim Sameiet Stockmann
Olsen Hans Jørn Sameiet Stockmann
Mona Einungbrekke Sameiet Stockmann
Solveig Halvorsen Solbergtunet borettslag
Karin Synnøve Helliksen Solbergtunet borettslag
Gerd Gade Langaas Solbergtunet borettslag
Per Erbo Rougthvedt Solbergtunet borettslag
Hermod Nilssen Solbergtunet borettslag
Eigil Pedersen Solbergtunet borettslag
Gry Kristin Brekke Solbergtunet borettslag
Warna Windahl Skarås Tamburlund II borettslag
Mona Hogsrud Tamburlund II borettslag
Cecilie Bocerup Tamburlund II borettslag
Ida A Søderholm-Furuvald Tamburlund II borettslag
Maiken Haley Olsen Tamburlund II borettslag
Anne Margrete Todal Tamburlund II borettslag
Eriksen Øyvind Borgestadholmen III borettslag
Jan Roger Halvorsen Borgestadholmen III borettslag
Per Arne Nilsen Borgestadholmen III borettslag
Linga Frode Borgestadholmen III borettslag
Inger Elin Bomhoff Frognerlia borettslag
Kari Bjerketveit Frognerlia borettslag
Harald Gunleikskås Frognerlia borettslag
Wenche Sørensen Frognerlia borettslag
Torhild Kristine Myhra Frognerlia borettslag
Jon Krohn Bomann-Larsen Hauen i borettslag
Lars Petter Ekornrød Hauen i borettslag
Kristin Elgtvedt Hauen i borettslag
Stian Nilsen Hauen i borettslag
Åsne Ettestad Hauen i borettslag
Sonja Thorsen Hauen i borettslag
Gunn Audny Johansen Valborgsgate borettslag
Torbjørg Laurense Kleiv Valborgsgate borettslag
Berit Eva Bjørnsen Valborgsgate borettslag
Arnfinn Rosvald Valborgsgate borettslag
Kåre Groven Valborgsgate borettslag
Wenche Rosvald Valborgsgate borettslag
Anne-Lise Aase Høgli Valborgsgate borettslag
Freddy Kvale Haugsåsen borettslag
Berit Irene Melkeruta Eik Haugsåsen borettslag
Liv Gulløy Haugsåsen borettslag
Randi Torjussen Haugsåsen borettslag
Knut Normann Andersen Haugsåsen borettslag
Terje Hansen Haugsåsen borettslag
Elseth Jon Nordgaards Mæla borettslag
Lill Sonja Heibø Nordgaards Mæla borettslag
Helle Kristin Rasmussen Nordgaards Mæla borettslag
Ole Martin Darrud Nordgaards Mæla borettslag
Erik Graatrud Schiager Nordgaards Mæla borettslag
Odd Gundersen Schweigaards plass 2 borettslag
Larsen Morten Jostein Schweigaards plass 2 borettslag
Marianne Valen Schweigaards plass 2 borettslag
Elise Rollefsen Schweigaards plass 2 borettslag
Kathrine Sætre Evensen Stiftelsen Telemark Toppidrett gymnas
Tore Andersen Stiftelsen Telemark Toppidrett gymnas
Luisa Teodor Koritzinsky Stiftelsen Telemark Toppidrett gymnas
Alv Øystese Stiftelsen Telemark Toppidrett gymnas
Kjetil Haugersveen Stiftelsen Telemark Toppidrett gymnas
Bæra Heid Vibeke Hein Stiftelsen Telemark Toppidrett gymnas
Mathilde Karine Brandmo Sportsplassen borettslag
Helge Roar Haugen Sportsplassen borettslag
Marit Norunn Husøy Sportsplassen borettslag
Sigrid Bøe-Sanni Sportsplassen borettslag
Ole Bjørn Steinmoen Svea Fyr borettslag
Liv Lia Hansen Svea Fyr borettslag
Karin Elise Wendelborg Svea Fyr borettslag
John Nilsen Frognertunet borettslag
Ellen Kristin Johansen Frognertunet borettslag
Esther Synnøve Horrigmo Frognertunet borettslag
Marthe Elisabet Berg Frognertunet borettslag
Siri Lund Frognertunet borettslag
Bjørn Pettersen Frognertunet borettslag
Ruth Aas Lietoppen borettslag
Ellen Rugstad Lietoppen borettslag
Ragnhild Gasmann Lietoppen borettslag
Helge Stubberud Lietoppen borettslag
Geir Arne Gjersvik Vestlia borettslag
Fredrik Mydske Nilsen Vestlia borettslag
Katrine Slettedahl Vestlia borettslag
Silje-Carine Kikut Moen Vestlia borettslag
Tom Ivar Sannerholt Vestlia borettslag
Gutierrez Maria Suarez Rektor Ørnsgate 25 borettslag
Anders Børke Rektor Ørnsgate 25 borettslag
Erlend Hornslien Rektor Ørnsgate 25 borettslag
Bjørg Havne Rektor Ørnsgate 25 borettslag
Kjell Vidar Olsen Rektor Ørnsgate 25 borettslag
Reidun Tangerås Frognerhagen borettslag
Synnøve Helene Nordberg Frognerhagen borettslag
Guro Berit Jønnevald Frognerhagen borettslag
Anne Grethe Nilgard Frognerhagen borettslag
Hanne Margrethe Semb Klyve 2 borettslag
Ståle Larsen Klyve 2 borettslag
Elisabeth Skarnes Klyve 2 borettslag
Truls-Jo G Standal Klyve 2 borettslag
Lene Haukenes Klyve 2 borettslag
Marius Sandland Klyve 2 borettslag
Beate Svendby Lie Klyve 2 borettslag
Jens Petter Haugen Klyve 2 borettslag
Laila Damkås Dorholt borettslag
Berit Rolfsen Dorholt borettslag
Anny Bergljot Kittilsen Dorholt borettslag
Melås Sondre Dorholt borettslag
Per I Fiskodde Andersen Dorholt borettslag
Åshild Jacobsen Lagmannshøgda borettslag
Aase Kjær Lagmannshøgda borettslag
Per Dag Lifjeld Lagmannshøgda borettslag
Tøger Høiseth Lagmannshøgda borettslag
Arne Glenna Lagmannshøgda borettslag
Øystein Kasin Lagmannshøgda borettslag
Halvorsen Svein Mindås II borettslag
Grethe S Barhaughøgda Mindås II borettslag
Therese Norgaard Karlberg Mindås II borettslag
Anne Bekhus Mindås II borettslag
Anne Gro Hansen Mindås II borettslag
Karin Grønbech Husbakken borettslag
Jarle Osnes Husbakken borettslag
Anne-Kathrine Lystad Husbakken borettslag
Morten Solvang Buer Husbakken borettslag
Marius Arne Natvig Husbakken borettslag
Kroken Tom Gunnar Sameiet Lundetoppen
Hilde Aleda Weber Sameiet Lundetoppen
Jacob Grov Korneliussen Sameiet Lundetoppen
Dan Engbretsen Sameiet Lundetoppen
Claus Venø Nyby Waagø Sameiet Lundetoppen
Liv Grønlie Nilsen Sameiet Lundetoppen
Kari Gaaserud Gimsøy IV borettslag
Jan Harald Hansen Gimsøy IV borettslag
Dag Erik Borgeraas Gimsøy IV borettslag
Rolf Jørn Karlsen Gimsøy IV borettslag
Terje Granefjell Steen Hovenga III borettslag
Rut Helene Wikheim Hovenga III borettslag
Irene Petterson Hovenga III borettslag
Gunn Røsholt Hovenga III borettslag
Ole Harald Skotnes Hansen Hovenga III borettslag
Melissa Andreassen Herkulesgt 12-14-16 borettslag
Kirsten Myhre Herkulesgt 12-14-16 borettslag
Marianne Torp Herkulesgt 12-14-16 borettslag
Simen Norling Herkulesgt 12-14-16 borettslag
Kirsten Hege Skoglund Herkulesgt 12-14-16 borettslag
Reidar Pedersen Gulsetkåsa borettslag
  Gulsetjordet borettslag
Øystein Jenssen Gulsetkåsa borettslag
Kristin Doksrød Nordang Gulsetkåsa borettslag
Kjell Øfeldt Gabrielsen Gulsetkåsa borettslag
Nancy Gjersand Gulsetkåsa borettslag
Aase Westlund Gulsetkåsa borettslag
Jan Kåre Nærum Gartnerløkka borettslag
Shima Kosari Gartnerløkka borettslag
Lene Lund Matre Gartnerløkka borettslag
Bjørn Gundhus Brandtzæg Gartnerløkka borettslag
Camilla Novy Gartnerløkka borettslag
Jan Inge Sæteren Gimsøy VIII borettslag
Hanne Gro Haugland Gimsøy VIII borettslag
Kristine Berdal Kortner Gimsøy VIII borettslag
Anne Aagetvedt Gimsøy VIII borettslag
Tom Erik Jensen Gimsøy VIII borettslag
Marianne Nilsen Skjønstad Atria borettslag
Marne M Eriksen Tofsland Atria borettslag
Marianne Sundli Atria borettslag
Jan Ivar Olsen Atria borettslag
Torhild Iren Ekmann Atria borettslag
Ragnhild Merete Nordgård Falkum IV borettslag
Inger Torild Tande Falkum IV borettslag
Per Våtvik Falkum IV borettslag
Gunnar Gustavsen Falkum IV borettslag
Britt Lene H Andreassen Falkum IV borettslag
Paul Arild Karlsen Falkum IV borettslag
Ingrid Sørdal Falkum IV borettslag
Berit Jensen Falkum V borettslag
Kjersti Sønstebø Falkum V borettslag
Dag Ragnar Febakke Falkum V borettslag
Haugan Heidi Falkum V borettslag
Bodil Martinsen Falkum V borettslag
Marius Roheim Johnsen Falkum V borettslag
Inger Halvorsen Mæla i borettslag
Tove-Lise Tollnes Nilsen Mæla i borettslag
Ove Lunde Mæla i borettslag
Kristian Kise Mæla i borettslag
Elemar Dahlem Mæla i borettslag
Asbjørg Louise Endresen Mæla i borettslag
Anette Carbuhn Hansen Mæla i borettslag
Birgit Plogås Askjer Mæla i borettslag
  Skien SBBL eiendom AS
Kjell Ernst Larsson Falkum i borettslag
Adil Hodzic Falkum i borettslag
Jorunn Inger Skotsund Falkum i borettslag
Kai Wrålsen Falkum i borettslag
Jan-André Heskja Falkum i borettslag
Ingrid Bringsrud Halle Falkum i borettslag
Turid Øverbø Falkum i borettslag
Jan Egil Omland Falkum i borettslag
Hæge Follegg Pedersen Sameiet Bratsbergtunet
Karl Erik Helgesen Sameiet Bratsbergtunet
Sissel Clausen Sameiet Bratsbergtunet
Simen Reinem Moen Sameiet Bratsbergtunet
Heidi Annie Markussen Sameiet Bratsbergtunet
Tove Gløsmyr Bratsberglia borettslag
Jan Smukkestad Bratsberglia borettslag
Turid Bodahl Bratsberglia borettslag
Trond William Andersen Bratsberglia borettslag
Liv Margaretha Holtskog Klosterstranda borettslag
Lene Heimholt Klosterstranda borettslag
Rune Seim Klosterstranda borettslag
Elin Skafle Berget Klosterstranda borettslag
Tommy Nicolaisen Klosterstranda borettslag
Morten Jacobsen Vestsiden hageby II borettslag
Kari Richter Vestsiden hageby II borettslag
Hilde Ufs Vestsiden hageby II borettslag
Anne Grete Lund Vestsiden hageby II borettslag
Jorunn Hansson Vestsiden hageby II borettslag
Håkon Spirdalen Rising III borettslag
Signe Cecilie Funnemark Rising III borettslag
Henriette Teie Broby Rising III borettslag
Roar Rølvaag Rising III borettslag
Mildrid Åse Utgård Nenset terrasse borettslag
Thomas Orrem Bolstad Nenset terrasse borettslag
Willi Otto Lasch Nenset terrasse borettslag
Roger Gudmund Moe Nenset terrasse borettslag
Kjersti Buan Nenset terrasse borettslag
Bjarne Bakken Hauen III borettslag
  Hauen II borettslag
Ben Lars Scott-Simons Hauen III borettslag
Oddvar Berge Hauen III borettslag
Mona Harjo Hauen III borettslag
Anne Eliassen Hauen III borettslag
Sortland Alfred Knausen borettslag
Bodil Steen Knausen borettslag
Anita Johansen Knausen borettslag
Gerd Berit H Lindalen Knausen borettslag
Alf Håvard Tønnesen Knausen borettslag
Lill Anna-Maria Rosin Knausen borettslag
Anita Dahl Helland Knausen borettslag
Stein Håvard Dalbakk Knausen borettslag
Hans Olaf Amundsen Sandaker 4 borettslag
Monica Knutsen Sandaker 4 borettslag
Sol Victoria Jacobsen Sandaker 4 borettslag
Hanne Selander Sandaker 4 borettslag
Katrine Amundsen Saltbrygga 2 borettslag
Audun Mangelrød Saltbrygga 2 borettslag
Barth Vidar Saltbrygga 2 borettslag
Ingebrigtsen Trond Saltbrygga 2 borettslag
Valdal Ellen Sofie Saltbrygga 2 borettslag
Hilde Fiskum Skien boligbyggelag
  Skien SBBL eiendom AS
Geir Fallingen Skien boligbyggelag
Venke Jorunn Skogen Skien boligbyggelag
  Grenland boligbyggelag
Lunden Nils Helge Skien boligbyggelag
Live Gran Skien boligbyggelag
  Lyngmyra II borettslag
Kjell Ove Tvinnereim Skien boligbyggelag
  Skien SBBL eiendom AS
Kristian Norheim Skien boligbyggelag
Svein Gustaf Martinsen Skien boligbyggelag
  Lyngmyra i borettslag
Andersen Mette Eirin S Skien boligbyggelag
  Løvborg borettslag
Ann-Brith Thorsen Skien boligbyggelag
  Grenland boligbyggelag
  Gulsetlia borettslag
Bjørg Aas Skien boligbyggelag
  Mæla II borettslag
Mona Børrestad Skien boligbyggelag
  Ravnåsen borettslag
Stine Westli Mindås III borettslag
Trond Isak Lid Mindås III borettslag
Ellen Olsen Mindås III borettslag
Marita Andreassen Johnsen Mindås III borettslag
Thea B Kortner Johnsen Mindås III borettslag
Odd Krokstrand Klyve Vi borettslag
Rikke Aarhus Høglid Klyve Vi borettslag
Terje Flatlandsmo Klyve Vi borettslag
Janne Jacobsen Klyve Vi borettslag
Monica Bjørk Klyve Vi borettslag
Glenn Johansen Klyve Vi borettslag
Hanne Sandvik Klyve Vi borettslag
Kristine Dahle Klyve Vi borettslag
Iselin Voje Klyve Vi borettslag
Hans Petter Kjønn Elseth Klyve Vi borettslag
Marion Kronstad Rising II borettslag
Astrid Brokka Kveven Rising II borettslag
Turid Sommer Dahlberg Rising II borettslag
Jorunn Haavind Rising II borettslag
  Lilleklosteret borettslag
  Stathellegata borettslag
Vidar Aas Rising II borettslag
Ingebjørg Minnesjord Hauen II borettslag
Hege Mustvedt Hauen II borettslag
Hans Sindre Settendal Hauen II borettslag
Gunn Wenche Bråthen Gimsøy 2 borettslag
Olav Vidar Drageset Gimsøy 2 borettslag
Kristin Hassel Gimsøy 2 borettslag
Jarle Rugstad Gimsøy 2 borettslag
Else Jansen Gimsøy 2 borettslag
Jøran Roheim Edvardsen Gimsøy 2 borettslag
Birgitte Andersen Saltbrygga 1 borettslag
Per Kristian Eidspjeld Saltbrygga 1 borettslag
Frode Børresen Saltbrygga 1 borettslag
Kristina Knive Saltbrygga 1 borettslag
Vera Eik Namløs Hauen V borettslag
Jane Vibeto Hauen V borettslag
Anita Sagvolden Hauen V borettslag
Inger Cecilie Bråthen Hauen V borettslag
Espen Joris Gottschal Hauen V borettslag
Tove Finkenhagen Langesundsgate borettslag
Vegard Holst Andreassen Langesundsgate borettslag
Unni Johanne Sandstrand Langesundsgate borettslag
Ellen Nilsen Langesundsgate borettslag
Behrem Masic Solbakken II borettslag
Gunn Nordbø Abrahamsen Solbakken II borettslag
Gerd Andersen Solbakken II borettslag
Gry Nina Ekeberg Tollneshagen II borettslag
Enes Cakal Tollneshagen II borettslag
Harald Christian Tufte Tollneshagen II borettslag
Kari Mette Galterudhøgda Tollneshagen II borettslag
Cecilie Terese Rasmussen Tollneshagen II borettslag
Nina Kjeldsen Sandaker 1-3 borettslag
Monika Solstad Sandaker 1-3 borettslag
Marianne Halvorsen Sandaker 1-3 borettslag
Emil Chr Hagen Uleberg Sandaker 1-3 borettslag
Joachim Aune Sandaker 1-3 borettslag
Bjørn Stian Fredriksen Sandaker 1-3 borettslag
Marit Sagen Gogstad Sandefjord lufthavn AS
Gisle Skansen Sandefjord lufthavn AS
Olav Sandstå Sandefjord lufthavn AS
Haslestad Jørgen Ole Sandefjord lufthavn AS
Allum Helene Berg Sandefjord lufthavn AS
Skeie Nicolay Sandefjord lufthavn AS
Holst Thomas Sandefjord lufthavn AS
Britt Røed Lohne Sandefjord lufthavn AS
Evie Gaasholt Sandefjord lufthavn AS
Øivind Moen Sandefjord lufthavn AS
Solfrid K Sandnesmo Sandefjord lufthavn AS
Trond Arvid Ramski Sandefjord lufthavn AS
Anders Melling Øiehaug Sandefjord lufthavn AS
Sletsjøe Kjell Sandefjord lufthavn AS
Wang Heine Sandefjord lufthavn AS
Fredrik Aas Sandefjord lufthavn AS
Steensrud Erik Fosli borettslag
Torunn Hauen Aks Fosli borettslag
Karl Didrik Strømdal Fosli borettslag
Venche Skifjeld Fosli borettslag
Tom Johnsen Løberg Fosli borettslag
Åse Andrea Dovland Solness borettslag
Lars Oddvar Aulesjord Solness borettslag
Per Høiseth Solness borettslag
Dag Sørbøe Solness borettslag
Svein Jacobsen Solness borettslag
Ellen Marit Gibbs Solness borettslag
Jostein Kise Falkum Vi borettslag
Synnøve Løberg Falkum Vi borettslag
Trond Slotte Eikeland Falkum Vi borettslag
Gina Nordahl Falkum Vi borettslag
Keth Jorunn Løvberg Falkum Vi borettslag
Stian Langerud Falkum Vi borettslag
Wenche Nydahl Falkum Vi borettslag
Qudrat Nawrozi Falkum Vi borettslag
Atle Markseth Heggelia i borettslag
Elisabeth Sannes Markseth Heggelia i borettslag
Camilla J Klovland Heggelia i borettslag
Anette Hvale Heggelia i borettslag
Tina Chwartz Henriksen Heggelia i borettslag
Torun Lisbeth Kolstad Lilleklosteret borettslag
Ole Sørum Lilleklosteret borettslag
Birger Falch-Pedersen Lilleklosteret borettslag
Tove Fredriksen Lilleklosteret borettslag
Ulf Gøran Høydalen Berg Skogmo 10-17 borettslag
Maria Matos Dos-Santos Skogmo 10-17 borettslag
Kjersti E Norwall-Nielsen Skogmo 10-17 borettslag
Silje Marie Svela Skogmo 10-17 borettslag
Svein-Åge Pedersen Skogmo 10-17 borettslag
Ida Marie Kristoffersen Skogmo 10-17 borettslag
Jørn Olav Sveinson Granåsen i borettslag
S Sergio A Echeverria Granåsen i borettslag
Annie Marie Brendemo Granåsen i borettslag
Mai Britt Teie Granåsen i borettslag
Jørn Nystad Granåsen i borettslag
Ann Sæterli Høyendahl Granåsen i borettslag
Anja Mostraum Plassen borettslag
Målfrid Høgli Holt Plassen borettslag
Arnold Ribe Plassen borettslag
Kenneth Ballestad Plassen borettslag
Sven Jørgen Johansen Plassen borettslag
Essa Hansrajie Pedersen Plassen borettslag
Anne Vigdis Ødegård Plassen borettslag
Tor Erik Aas Grenland boligbyggelag
  Skien SBBL eiendom AS
  Bakkane 1 borettslag
  Tollmotunet utvikling AS
  Snipetorpgata AS
Tore Fjalestad Maribakkane borettslag
Lars Kristiansen Maribakkane borettslag
Tove Margareth Lenæs Maribakkane borettslag
Mona Christensen Maribakkane borettslag
Reidar Lehn Maribakkane borettslag
Aasterød Jan Erik Maribakkane borettslag
Bjørn Olav Ekre Maribakkane borettslag
Frank Røste Maribakkane borettslag
Jane Staalen Lyngmyra i borettslag
Janne Thorvaldsen Lyngmyra i borettslag
Elise Fotland Lyngmyra i borettslag
Runar Bech Lyngmyra i borettslag
Hans Roar Stulen Lyngmyra i borettslag
Kristian Hauge Røtnes Lyngmyra i borettslag
Ingeborg Anna Leirvik Lyngmyra i borettslag
Martine Gjerseth Skogmo 5-9 borettslag
Stian Bredesen Skogmo 5-9 borettslag
Maren Tunheim Skogmo 5-9 borettslag
Manfredas Markevicius Skogmo 5-9 borettslag
Kristine Isaksen Skogmo 5-9 borettslag
Marianne Wedding Skogmo 5-9 borettslag
Marte H Brøndalen Skogmo 5-9 borettslag
Astrid Margrethe Bjørbæk Mobakkveien borettslag
Rannveig Vatne Mobakkveien borettslag
Kai Bertil Johansson Mobakkveien borettslag
Eva Karin Bjørbæk Nilsen Mobakkveien borettslag
Anne Brit Heimholt Ragnhildsgt 9-11 borettslag
Steffen Ole Steffensen Ragnhildsgt 9-11 borettslag
Eva Elisabeth Alvarez Ragnhildsgt 9-11 borettslag
Efat Abbasi Ragnhildsgt 9-11 borettslag
Falah Raheem A Al-Zeidi Ragnhildsgt 9-11 borettslag
Ragnar Rekvik Maihaugen IV borettslag
Stian Ellefsen Maihaugen IV borettslag
Per Olaf Danielsen Maihaugen IV borettslag
Tormod Nilsen Urtegård Maihaugen IV borettslag
Marit Rekvik Maihaugen IV borettslag
Ann-Kesia Egeland Johnsen Maihaugen IV borettslag
Alf Egil Lykken Maihaugen IV borettslag
Elise Martine Nystrand Maihaugen IV borettslag
Bjørn Thorsen Gimsøy III borettslag
Kari Anne Petersen Gimsøy III borettslag
Silje Sundbø Gimsøy III borettslag
Arne Didrik Kolberg Gimsøy III borettslag
Bjørn H Jansen Hegland Gimsøy III borettslag
Birgitte Hansen Gimsøy III borettslag
Karin Margrethe Kåsa Gimsøy III borettslag
Nina Gunnarschjå Gråtenmoen hageby i borettslag
Ademir Dzuzdanovic Gråtenmoen hageby i borettslag
Saied Chasbavi Gråtenmoen hageby i borettslag
Kari Nilsen Gråtenmoen hageby i borettslag
Jean Willy Ryberg Gråtenmoen hageby i borettslag
Merete Lid Abrahamsen Gråtenmoen hageby i borettslag
Kamilla Lunde Jenssen Gråtenmoen hageby i borettslag
Randi Sylvi Lohne Vindalsåsen borettslag
Liv Hilde Wighus Vindalsåsen borettslag
Bjørn Rønningen Vindalsåsen borettslag
Svein Erik Elseth Granåsen II borettslag
Gro Borg Granåsen II borettslag
Åse Helleberg Granåsen II borettslag
Gudbjørn Ivar Staddeland Granåsen II borettslag
Nada Merdzanovic Granåsen II borettslag
Eli Charlotte Stensby Granåsen II borettslag
Morten Mathisen Raset borettslag
Villy Martin Hansen Raset borettslag
Inger Ytterstad Jonskås Raset borettslag
Bjørg Knutsen Raset borettslag
Thomas Rydland Raset borettslag
Astrid Kårstein Raset borettslag
Anette Maria Ingvorsen Raset borettslag
Kari Mathisen Raset borettslag
Inger Lise Nauf Bakkestranda borettslag
Turid Skaate Fjeldstad Bakkestranda borettslag
Anita Dale Bakkestranda borettslag
Finn Erik Karlsen Bakkestranda borettslag
Leif Didrik Sagafos Bakkestranda borettslag
Turid Flåt Bakkestranda borettslag
Monika Basenau Knatten borettslag
Marion Grut Gundersen Knatten borettslag
Kern Hanna Knatten borettslag
Dag Grøtvik Knatten borettslag
Tove Benjaminsen Knatten borettslag
Mathias Assmann Hyni Knatten borettslag
Yuri Wines Klyve i borettslag
Eva Lundberg Klyve i borettslag
Marcus Skauen Larsen Klyve i borettslag
Liv Kari Johnsen Klyve i borettslag
May Helen Firingen Klyve i borettslag
Birthe Skifjell Klyve i borettslag
Jonas Kittelsen Klyve i borettslag
Kristoffer Ek Klyve i borettslag
Lene Heisholt Klyve i borettslag
Lene Berentsen Klyve i borettslag
Sonja Holmberg Kapitelberget borettslag
Hildegunn Garvoll Kapitelberget borettslag
Talseth Peter Nøst Kapitelberget borettslag
Jarle Wetterhus Kapitelberget borettslag
Hilde Bauge Isaksen Kapitelberget borettslag
Kirsti Brenne Kapitelberget borettslag
Jørn Tore Strømme Kapitelberget borettslag
Elfrid Nordskog Vestsiden hageby i borettslag
Claus Breyholtz Vestsiden hageby i borettslag
Hilde Elin Teigen Olsen Vestsiden hageby i borettslag
Geir Nilsen Vestsiden hageby i borettslag
Helge Olsen Vestsiden hageby i borettslag
Frida Aagaard Vestsiden hageby i borettslag
Ole-Halvor Odden Lyngmyra II borettslag
Hilde Synnøve Olsen Lyngmyra II borettslag
Anders Erling Andersen Lyngmyra II borettslag
Kristin Køhncke Stenvik Lyngmyra II borettslag
Kristine Bakke Pettersen Lyngmyra II borettslag
Kjærsti E Andreassen Lyngmyra II borettslag
Liv Oterholt Heggelia borettslag
Helland John Erik Heggelia borettslag
Linda Kleiv Heggelia borettslag
Bjørn Erik Svendsen Heggelia borettslag
Silje Marie Knutsen Heggelia borettslag
Noureldin Adam Suleiman Heggelia borettslag
Anne Lene Romsdalen Falkum II borettslag
Arne Roger Nicolaisen Falkum II borettslag
Linn Solum Falkum II borettslag
Trine Tollnes Knutsen Falkum II borettslag
Anne Dorthe Eikehaug Falkum II borettslag
Per Myrvang Falkum II borettslag
Anne Lise Elstad Falkum II borettslag
Guro Endrin Rosvald Falkum II borettslag
Merete J Høyer-Olsen Gulsetlia borettslag
Arne Solheim Gulsetlia borettslag
Torbjørn Collier Gulsetlia borettslag
Synøve Collier Gulsetlia borettslag
Matti Antero Honkanen Gulsetlia borettslag
Andreas Aafos Stadion terrasse 1 borettslag
Rolf Andersen Stadion terrasse 1 borettslag
Berit Gjærum Stadion terrasse 1 borettslag
Finn Tallakstad Stadion terrasse 1 borettslag
Erna H Ballestad Nilssen Stadion terrasse 1 borettslag
Astrid Simonsen Stadion terrasse 1 borettslag
Ragna Skare Skogmo 18-20 borettslag
Edith H B Skredderbakken Skogmo 18-20 borettslag
Tone Merete Kristoffersen Skogmo 18-20 borettslag
Bård Inge Jørgensen Skogmo 18-20 borettslag
John Allan Gravklev Skogmo 18-20 borettslag
Steinar Pedersen Stadionsvingen 1 borettslag
Karin Solli Stadionsvingen 1 borettslag
Karin Fredrikstad Stadionsvingen 1 borettslag
Ingrid Baker Stadionsvingen 1 borettslag
Arne Viggo Hjelm Stadionsvingen 1 borettslag
Bjørn G Standal Darre Vestsiden hageby III borettslag
Dorte Camilla Follegg Vestsiden hageby III borettslag
Per Werner Andersen Vestsiden hageby III borettslag
Gunleif Mikal Andreassen Vestsiden hageby III borettslag
Øystein Eriksen Borgestadholmen i borettslag
Asbjørn Andreassen Borgestadholmen i borettslag
Gunnar Svarstad Borgestadholmen i borettslag
Bertil Melleby Borgestadholmen i borettslag
Marte Støver Borgestadholmen i borettslag
Finn Harald Kikut Borgestadholmen i borettslag
Skogen Hallgeir Klosterøya vest AS
  Storvegen boliger AS
Skogen Bård Klosterøya vest AS
  Storvegen boliger AS
Lasse Skjelbred Klosterøya vest AS
Rasmussen Sigvart Tinney Klosterøya vest AS
Lundby Hans Jørgen Klosterøya vest AS
Jan Terje Olsen Klosterøya vest AS
Lise Møllendal Klosterøya vest AS
Jonas Mjåvatn Klosterøya vest AS
Doris Skjervum Klyve V borettslag
Geir Thore Skjervum Klyve V borettslag
Muhammed Ali Kilinc Klyve V borettslag
Arnfinn Fjellstad Klyve V borettslag
Anne-Berit Kleveland Klyve V borettslag
Gina Helene Molnes Floen Klyve V borettslag
Vårmild Jacobsen Klyve V borettslag
Anette Gaarder Klyve V borettslag
Finn Mathisen Klyve V borettslag
Gunn Hilde Rudshavn Klyve V borettslag
Ruth-Marit Abrahamsen Skog II borettslag
Anne Fosshaug Skog II borettslag
Kristin Berg Skog II borettslag
Ole-Fredrik E Kvalnes Skog II borettslag
Gunn Eriksrød Skog II borettslag
Andresen Tom Fredrik Mæla III borettslag
Knut Erik Berge Langkås Mæla III borettslag
Hans Christian Schou Mæla III borettslag
Hege Oterholt Mæla III borettslag
Brita Botnen Lund Mæla III borettslag
Deilhaug Marius Mæla III borettslag
Charlotte Grini Mæla III borettslag
Torill Johansson Mæla III borettslag
Duun Brit Grande Klokkertunet borettslag
Terje Pettersen Klokkertunet borettslag
Ingunn E Lillefjære Klokkertunet borettslag
Elin Øverland Sentrum borettslag
Bjørg Ruud Sentrum borettslag
Monika Oshaug Sentrum borettslag
Syversen Emil Sentrum borettslag
Therese Nygaard Sentrum borettslag
Kai Viggo Ludvigsen Sentrum borettslag
Tore Stensrød Sentrum borettslag
Bjørn-Terje Kleiv Gråtenmoen hageby II borettslag
Kristian Hanasand Gråtenmoen hageby II borettslag
Gry Larsen Gråtenmoen hageby II borettslag
Marianne Såtvedt Gråtenmoen hageby II borettslag
Erik-Håkon Strand Gråtenmoen hageby II borettslag
Hege Aabø Gråtenmoen hageby II borettslag
Marianne M Christensen Gråtenmoen hageby II borettslag
Merete Andreassen Gråtenmoen hageby II borettslag
Espen Hobæk Melby Borgemarka II borettslag
Nann Gøril M Romnes Borgemarka II borettslag
Engh Gitte Jensen Borgemarka II borettslag
Sylvia Severinsen Borgemarka II borettslag
Marianne Tørring Borgemarka II borettslag
Gunn Hege Bakke Olsen Borgemarka II borettslag
Oddmund Haugen Falkum VII borettslag
Aasta Johanne Egeland Falkum VII borettslag
Lise-Lotte Svendsen Falkum VII borettslag
Marit Løberg Falkum VII borettslag
Gudbjørg Norborg Falkum VII borettslag
Tarjei Skoftedalen Fiskum Falkum VII borettslag
Arne Vetle Halvorsen Falkum VII borettslag
Øyvind Johnsen Falkum VII borettslag
Eva Hella Falkum VII borettslag
Robert Findahl Bjørnstadenga borettslag
Morten Edvardsen Bjørnstadenga borettslag
Mari Falch-Pedersen Bjørnstadenga borettslag
Aud Venheim Grubbe Bjørnstadenga borettslag
Grethe Amy Haugen Mæla II borettslag
Hans-Petter Heimholt Mæla II borettslag
  Sameiet Cappelensgt. 8-12
Knut Hermann Semb Mæla II borettslag
Jon Øystein Venås Kasin Mæla II borettslag
Jorunn J Arntsen Rosén Mæla II borettslag
Karin Bergljot Småbakk Mæla II borettslag
Ole Isaksen Mæla II borettslag
Jonas Hauknes Kittilsen Mæla II borettslag
Unnie Gulbrandsen Mæla II borettslag
Wenche Gjermundsen Mæla borettslag
Solfrid Nikita Tveit Mæla borettslag
Jenny Louise Forland Mæla borettslag
Jonas Lærke Hellum Mæla borettslag
Wenche Gundersen Lyngbakken borettslag
Evy Olsnes Lyngbakken borettslag
Merethe Thoresen Søby Lyngbakken borettslag
Lena Amundsen Perälä Lyngbakken borettslag
Knut Åge Refsdal Sameiet Brekketun
Jane Stensland Sameiet Brekketun
Einar Pål Juve Sameiet Brekketun
Per Endresen Sameiet Brekketun
Benedict S Høgset Sameiet Brekketun
Thor Grønseth Sameiet Brekketun
Asgeir Gjengedal Falkum IX borettslag
Kate Anita Berge Falkum IX borettslag
Jostein Eriksen Falkum IX borettslag
Gunnhild Randen Falkum IX borettslag
Elisabeth Lintein Granåsen III borettslag
Tom Eyvind Erikssen Granåsen III borettslag
Esther Bakke Granåsen III borettslag
Oda Johanne G Reiholm Granåsen III borettslag
Bratbakken Knut David Granåsen III borettslag
Magne Løvseth Granåsen III borettslag
Anne-Lise Madsen Falkumhagen borettslag
Pamela M Valdes Martinez Falkumhagen borettslag
Silje Vollan Melfald Falkumhagen borettslag
Julia Anette Thorjussen Falkumhagen borettslag
Martin Bøyesen Larsen Falkumhagen borettslag
Kristian Hansen Falkumhagen borettslag
Valdes Munoz Manuel Jesus Adj Arentzgt 21-23 borettslag
Hege Ulleberg Nygård Adj Arentzgt 21-23 borettslag
Kristoffer Andre Kasin Adj Arentzgt 21-23 borettslag
Conrad Helvin Gaarder Gimsøy X borettslag
Henriquez Maria Donoso Gimsøy X borettslag
Anne Berit Berge Gimsøy X borettslag
Solveig Landsverk Gimsøy X borettslag
Vegard Naphaug Gimsøy X borettslag
Anette Wickle Kollen borettslag
Anne Irene Groven Kollen borettslag
Turid Norberg Kollen borettslag
Tor Eirik Karlsen Kollen borettslag
Espen Langerud Kollen borettslag
Torunn Skarpodde Kollen borettslag
Ruth Granstrøm Kollen borettslag
Nina Haugland Kollen borettslag
Bjørn Skogen Kollen borettslag
Trond Egil Lilleberg Kollen borettslag
Leiv Ose Bryggeparken borettslag
June W Risdal Bryggeparken borettslag
Jan Mikkelsen Bryggeparken borettslag
Jeanette Jonassen Klyve III borettslag
Lars Morten Svendsen Klyve III borettslag
Olav Bendiksen Klyve III borettslag
Karine Kosztolanyi Klyve III borettslag
Liv Malek Klyve III borettslag
Marianne Ramberg Årdalen Klyve III borettslag
Thoralf Eikeland Klyve III borettslag
Magdalena Aneta Suminska Klyve III borettslag
Gunn Marion Bjørge Boligsameiet Mæla terrasse
Gro Rørstadbotten Boligsameiet Mæla terrasse
Jens Otto Bratsberg Boligsameiet Mæla terrasse
Terje Rolf Andersen Boligsameiet Mæla terrasse
Haugland Geir Kristian Boligsameiet Mæla terrasse
Siri Vigmostad Borgestadholmen II borettslag
Linda Pettersen Borgestadholmen II borettslag
Thor-Christian Baksaas Borgestadholmen II borettslag
Wenche Rehn Ausland Borgestadholmen II borettslag
Aud Pedersen Borgestadholmen II borettslag
Jørn Fougner Borgestadholmen II borettslag
Lill Cathrine Kleveland Skogmo 1-4 borettslag
Margitte Joanne Tonning Skogmo 1-4 borettslag
Tanja Byggstøyl Skree Skogmo 1-4 borettslag
Aleksander E Arvesen Skogmo 1-4 borettslag
Bjørnar Goberg Olsen Skogmo 1-4 borettslag
Nicholine Isnes Paulsen Skogmo 1-4 borettslag
Unni Kverndokken Moflata borettslag
Gunnar Olsen Moflata borettslag
Marit Synnøve Nordahl Moflata borettslag
Karin Synnøve Tangedal Moflata borettslag
Bjørn Jarle Solø Moflata borettslag
Åshild Rivå Bratsberg II borettslag
Hege Margrete Hobæk Bratsberg II borettslag
Borgny Kirsten Eik Bratsberg II borettslag
Ahmed Elbadry Sharhabeil Bratsberg II borettslag
Svenn Ivar Follaug Bratsberg II borettslag
Per Ivar Olsen Bratsberg II borettslag
Jane Bohmann Olsen Stigeråsen II borettslag
Roy Richard Engebretsen Stigeråsen II borettslag
Jarle Kolstad Stigeråsen II borettslag
Marius Heyn Tveitan Stigeråsen II borettslag
Gunn-Laila D Gebhardt Stigeråsen II borettslag
Otto Gebhardt Stigeråsen II borettslag
Maria Aase Stigeråsen II borettslag
Ann-Mari Waal Gulsetjordet borettslag
Anne Karin Øksenholt Gulsetjordet borettslag
Tove Marie Dalen Gulsetjordet borettslag
Svein Inge Benden Gulsetjordet borettslag
Ann M Høegh-Larsen Stigeråsen i borettslag
Willy Herbert Krafft Stigeråsen i borettslag
Else Marie Pedersen Stigeråsen i borettslag
Torill Solheim Stigeråsen i borettslag
Frank Hansen Stigeråsen i borettslag
Terje Nymoen Maihaugen III borettslag
Sonja Hansen Maihaugen III borettslag
Trine Høgås Maihaugen III borettslag
Bodil Thorkildsen Maihaugen III borettslag
Espen Jørn Risinggård Maihaugen III borettslag
Terje V Elstad Kriklum Maihaugen III borettslag
Ann G Hagen Pedersen Maihaugen III borettslag
Xaje Kajtazi Maihaugen III borettslag
Geir Bakken Maihaugen III borettslag
Jeanette Nero Fjeld Maihaugen III borettslag
Rachel Gundersen Schweigaards plass 3 borettslag
Karin Aas Schweigaards plass 3 borettslag
Terje Heidenstrøm Schweigaards plass 3 borettslag
Torbjørn Borgeraas Schweigaards plass 3 borettslag
Anne Lise Skåtan Lundeåsen borettslag
Mari Anne Sandaaker Lundeåsen borettslag
Torleif Osdalen Lundeåsen borettslag
Hanne Marit Stensrød Lundeåsen borettslag
Marit Follegg Paulsen Lundeåsen borettslag
Per Arne Andersen Lundeåsen borettslag
Ingunn Lia Lundeåsen borettslag
Espen Stensrud Andersen Lundeåsen borettslag
Trude Thorbjørnsen Lundeåsen borettslag
Tarann Hyni Lundeåsen borettslag
Atle Thorstensen Nygårdåsen II borettslag
Aslaug Rund Nygårdåsen II borettslag
Borgersen Åse Helena Nygårdåsen II borettslag
Evy-Ann Liljedahl Nygårdåsen II borettslag
Valerijus Jokubauskas Nygårdåsen II borettslag
Irene Melaas Nygårdåsen II borettslag
Linda Mari Sørheim Gimsøy VII borettslag
Arnhild Gjerstad Gimsøy VII borettslag
Tom Roger Thorsen Gimsøy VII borettslag
Gurly Bjørg Dahlen Gimsøy VII borettslag
Erik Samelhaug Kasin Gimsøy VII borettslag
Solveig M Øvreberg Gimsøy VII borettslag
  Sameiet Olaf Ryes gate 67
Otto Torfinn Djuve Røysa borettslag
Marianne Grønlund Røysa borettslag
Jorunn Dahle Røysa borettslag
Yvonne Cecilie D B Meyer Røysa borettslag
Reidun Pedersen Røysa borettslag
Karlsen Henning Røysa borettslag
Hege Tovsen Røysa borettslag
Ronny Foss Røysa borettslag
Leif Arne Stensrød Røysa borettslag
Cecilie Sainila Røysa borettslag
Knut Andreas Wille Telemarksgaten 10 AS
Dahle Per Stian Telemarksgaten 10 AS
Knut Bråthen Telemarksgaten 10 AS
Eriksrød Emil Telemarksgaten 10 AS
Petter Kristen S Øygarden Telemarksgaten 10 AS
Tor Vegard Vale Telemarksgaten 10 AS
Haugland Tom Henrik Telemarksgaten 10 AS
Maiken Gran Haugsåsveien 14 B-E
Eirik Skaug Andersen Haugsåsveien 14 B-E
Ole Jesper Thoresen Haugsåsveien 14 B-E
Ingerid Gerd Askje Haugsåsveien 14 B-E
Nils-Olof Ahlin Haugsåsveien 14 B-E
Kate Mona Hauen Sameiet Larønningen Atrium
Erlend Meek Sameiet Larønningen Atrium
Reidun Halvorsen Sameiet Larønningen Atrium
Bente Synnøve Grinilia Sameiet Larønningen Atrium
Ingunn Håndlykken Sameiet Larønningen Atrium
Ann Gøril Vermedal Gabler borettslag
Liv Lundstrøm Gabler borettslag
Anette Helene G Endresen Gabler borettslag
Olav Kristiansen Gabler borettslag
Erik Taalesen Gabler borettslag
Hilde Slåttedalen Løvborg borettslag
Anne Kjersti Sølland Løvborg borettslag
Inger-Lise K Roalstad Løvborg borettslag
Solveig Findal-Hansen Løvborg borettslag
Yngve Selvåg Løvborg borettslag
Gunnar Valton Galtungsvei 27 borettslag
Per Ole Staurvik Galtungsvei 27 borettslag
Øyvind Nøstdal Galtungsvei 27 borettslag
Vegard Brekke-Rasmussen Galtungsvei 27 borettslag
Ragnhild Sølie Ravnåsen borettslag
Turid Skaug Ravnåsen borettslag
Jenny Håtveit Ravnåsen borettslag
Svein Mads Hanssen Ravnåsen borettslag
Gurli Bernhof-Jacobsen Ravnåsen borettslag
Morten Rasmussen Ravnåsen borettslag
Nagip Cilafi Ravnåsen borettslag
Sarah Onesphor Mirindi Maihaugen II borettslag
Britt Kaspersen Maihaugen II borettslag
Margaret V Engbretsen Maihaugen II borettslag
Ann-Kristin Tufte Maihaugen II borettslag
Lars Arne Heggernes Maihaugen II borettslag
Odd Inge Andersen Maihaugen II borettslag
Saynab Mohamed Guleed Maihaugen II borettslag
Nils Da Silva Verpe Maihaugen II borettslag
Pettersen Jørn Sameiet Cappelensgt. 8-12
Trond Øyvind Åmås Sameiet Cappelensgt. 8-12
Frønes Geirr Sameiet Cappelensgt. 8-12
Ellen Johanne Krogh Sameiet Cappelensgt. 8-12
  Liekvartalet borettslag
Toril Rørdam Sameiet Cappelensgt. 8-12
  Liekvartalet borettslag
Lise Rønningene Mælahagen borettslag
Asmund Hermod Sørensen Mælahagen borettslag
Gunhild Birgit Haug Mælahagen borettslag
Kristi Sommer Mælahagen borettslag
Kristine Haugen Sameiet Eek-Gården Skien
Tveten Hanne Sameiet Eek-Gården Skien
Håvard Nymoen Johansen Sameiet Eek-Gården Skien
Jorkjend Tore Stjernholm Sameiet Eek-Gården Skien
Brauter Siv C Foseid Sameiet Eek-Gården Skien
Elisabeth Sletten Sameiet Eek-Gården Skien
Astrid Gunelia Godal Sagatunet Siljan borettslag
Lars Vaagland Sagatunet Siljan borettslag
Randi Synøve Norheim Sagatunet Siljan borettslag
Ragnhild Marie Gonsholt Sagatunet Siljan borettslag
Kjell Abraham Sølverød Sagatunet Siljan borettslag
Borghild M Wolden Kydland Liekvartalet borettslag
Sverre Edvin Fjellet Liekvartalet borettslag
Anne Marie Skifjeld Liekvartalet borettslag
Vibeke Hegge Sollia borettslag
Grande Gunnar Duun Sollia borettslag
Hans Kristian Stubberød Sollia borettslag
Mona Renate Assmann Sollia borettslag
Hauk Kirsten Sollia borettslag
Anders B Lund Christensen Sollia borettslag
Trude Kristiansen Sollia borettslag
Kari Kristoffersen Mindås i borettslag
Helena Louisa Byggstøyl Mindås i borettslag
Malin Vistad Valen Mindås i borettslag
Movahed Koorush Ansari Mindås i borettslag
Nina Margrethe Hansen Mindås i borettslag
Thomas Emil Gyøry Stathellegata borettslag
Morten Herum Larsen Stathellegata borettslag
Trude Krane Stathellegata borettslag
Eirik Stiansen Stathellegata borettslag
Tor Johnny Karlsen Klyve IV borettslag
Orlo Radoncic Klyve IV borettslag
Siri Merete Nordby Klyve IV borettslag
Kurt Nørberg Hermansen Klyve IV borettslag
Bjørn Henry Kjeldsen Klyve IV borettslag
Elin Alice Solvik Klyve IV borettslag
Hanne Strandskog Klyve IV borettslag
Kent-Daniel Grønseth Klyve IV borettslag
Gunn Mai Tveten Gimsøy i borettslag
Inger Marie Mørk Gimsøy i borettslag
Lisbeth C Christoffersen Gimsøy i borettslag
Kjetil Straume Gimsøy i borettslag
Erlend Saltvig Gimsøy i borettslag
Kjell Schlanbusch Hansen Gimsøy i borettslag
Dag Roar Borgerås Gimsøy V borettslag
Live Ural Skjelhaugen Gimsøy V borettslag
Laila Stenstadvolden Gimsøy V borettslag
Ingunn Mørk Gimsøy V borettslag
Anders Bengtson Hasleberg Gimsøy V borettslag
Oddvar Hanssen Skolebakken 1 borettslag
Vibeke Birgitta Havem Skolebakken 1 borettslag
Hege Johnsen Skolebakken 1 borettslag
Tor Jøran Isaksen Skolebakken 1 borettslag
Bjørn Gunnar Brattekaas Skolebakken 1 borettslag
Gunn Heidi Kittilsen Tollmotunet utvikling AS
  Storvegen boliger AS
Tor Rådstoga Boligbyggelagenes Boservice AS
Flohr Åge Boligbyggelagenes Boservice AS
Morten Borge Boligbyggelagenes Boservice AS
Olsen Bjarne Landgraff Follestad borettslag
Susanne Landgraff Olsen Follestad borettslag
Olsen Josef Follestad borettslag
Nilsen Jeanette Storvegen boliger AS
Råmunddal Stian Storvegen boliger AS
Stian Lauritzen Storvegen boliger AS
Axel Christian Knutson Storvegen boliger AS
Nina Kristin Bakke Hovenga II borettslag
Stefi Haldorsen Hovenga II borettslag
Cecilie Bergan Moen Hovenga II borettslag
Annikken Runeborg Hovenga II borettslag
Kine Bergan Grønvold Hovenga II borettslag
Johan Bruun BBL Datakompetanse AS
Breivik Trond Ove BBL Datakompetanse AS
Asle Frantsvåg Granerud BBL Datakompetanse AS
  Skadeforsikringsselskapet Borettslagenes Sikringsordning AS
  Stiftelsen Borettslagenes Sikringsfond
Merethe Brenden Sørbye BBL Datakompetanse AS
Jan Erik Hermansen BBL Datakompetanse AS
Peter Ulrik Sverdrup BBL Datakompetanse AS
Holm Tine Charlotte BBL Datakompetanse AS
Ivan Aase BBL Datakompetanse AS
Torbjørn Sotberg BBL Datakompetanse AS
Paul A de Courcy Boxill BBL Datakompetanse AS
Øystein Johannesen BBL Datakompetanse AS
Jørgen Pedersen BBL Datakompetanse AS
Mona Liss Paulsen BBL Datakompetanse AS
Brian Støa Boligsameiet Pilerødtunet
Ole Martin Gulliksen Boligsameiet Pilerødtunet
Mona Karlsson Engesveen Boligsameiet Pilerødtunet
Svein Visdal Bjørnstjerne Bjørnsonsgate 5 F/G borettslag
Kristin Rødseth Haugen Bjørnstjerne Bjørnsonsgate 5 F/G borettslag
Anne Visdal Bjørnstjerne Bjørnsonsgate 5 F/G borettslag
Tom Erik Holland Bjørnstjerne Bjørnsonsgate 5 F/G borettslag
Morten Austestad Skien brygge utvikling AS
Tommy Thovsland Skien brygge utvikling AS
Emil Eriksrød Skien brygge utvikling AS
Tufte Per Atle Skien brygge utvikling AS
Svein Olav Ellingsen Skien brygge utvikling AS
Thor Eek Skadeforsikringsselskapet Borettslagenes Sikringsordning AS
  Stiftelsen Borettslagenes Sikringsfond
Kirstin Marie Leiros Skadeforsikringsselskapet Borettslagenes Sikringsordning AS
  Stiftelsen Borettslagenes Sikringsfond
Sidsel Gaarder Skadeforsikringsselskapet Borettslagenes Sikringsordning AS
  Stiftelsen Borettslagenes Sikringsfond
Ole Fritjof Godtfredsen Skadeforsikringsselskapet Borettslagenes Sikringsordning AS
  Stiftelsen Borettslagenes Sikringsfond
Fredrik Lillefjære Snipetorpgata AS
Stulen Arild Snipetorpgata AS
Stulen Mette Snipetorpgata AS
Stahlsberg Håkon Sondre Snipetorpgata AS
Bente Lill Svendsen Sameiet Olaf Ryes gate 67
Ester Grimstvedt Sameiet Olaf Ryes gate 67
Øystein Lytskjold Olavsen Sameiet Olaf Ryes gate 67
Gaute Sindberg Hansen Sameiet Olaf Ryes gate 67
Rossvang Trond Amtmand Aalls gate 39 C borettslag
Eirik Knobelauch Hvidsten Amtmand Aalls gate 39 C borettslag
Kiste Håkon Amtmand Aalls gate 39 C borettslag
Dag Halvor Aas Sameiet Snipetorplia
Mette Fostervold Sameiet Snipetorplia
Inger Marie Håkonsen Sameiet Snipetorplia
Kjetil Bergan Sameiet Snipetorplia
Willy Jensen Einungbrekke Sameiet Snipetorplia
Aaland Petter Solsiden terrasse borettslag
Sørbøe Ståle Asbjørn Solsiden terrasse borettslag
Helge Nilsen Solsiden terrasse borettslag
Ronny Hushovd Klosterkollen Skien borettslag
Mona Hushovd Klosterkollen Skien borettslag
Leana Hasanovic Klosterkollen Skien borettslag

Personopplysninger

Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre samt 1881.no og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Bisnode Norge AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .