Hopp til innhold

Regnskapstall.no

Hanne Eriksen Davik

Roller

Rolle Tiltrådt Firma Stiftet Inntekter Ansatte Bransje
Kontaktperson 27.04.2015 Dalen i borettslag 14.03.1963 1 041 000 1 Borettslag
Kontaktperson 23.11.2012 Hovenga Atrium borettslag 05.02.2008 1 638 000 0 Borettslag
Kontaktperson 24.08.2012 Sameiet Bratsberg brygge II 24.11.2006 2 117 000 0
Kontaktperson 29.06.2012 Høyantunet borettslag 23.08.2006 1 251 000 0 Borettslag
Kontaktperson 26.06.2012 Falkåsen borettslag for Eldre 05.01.1999 792 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.06.2012 Valler i borettslag 13.04.1961 3 342 000 0 Borettslag
Kontaktperson 20.09.2012 Borettslaget Sundby 29.10.1975 1 010 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.06.2012 Borettslaget Utsikten 25.05.1987 2 050 000 0 Borettslag
Kontaktperson 04.07.2012 Svea Panorama II borettslag 10.06.2008 1 224 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.08.2012 Hovholtåsen borettslag 30.03.1977 1 438 000 0 Borettslag
Kontaktperson 24.08.2012 Osebakken borettslag 27.11.1974 1 200 000 1 Borettslag
Kontaktperson 26.06.2012 Nordre Borge borettslag II 06.11.1974 2 547 000 2 Borettslag
Kontaktperson 19.09.2012 Myrevegen borettslag 14.01.1997 421 000 0 Borettslag
Kontaktperson 26.06.2012 Kirkejordet borettslag 25.01.1983 1 740 000 0 Borettslag
Kontaktperson 03.07.2012 Dalskleiva borettslag 25.01.2000 708 000 0 Borettslag
Kontaktperson 20.06.2012 Raskenlund borettslag 30.09.1970 1 404 000 0 Borettslag
Kontaktperson 20.09.2012 Frognerlia øst borettslag 10.05.2004 645 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.10.2012 Nissedal Bustadstifting 13.03.1989 456 000 0 Utleie av egen eller leid fast eiendom ellers
Kontaktperson 03.07.2012 Røraåsen borettslag 13.04.2007 571 000 0 Borettslag
Kontaktperson 07.10.2013 Åkrebakken borettslag 10.01.1974 658 000 0 Borettslag
Kontaktperson 20.11.2013 Høyås borettslag 26.06.1964 5 738 000 3 Borettslag
Kontaktperson 27.09.2013 Borgeparken II borettslag 25.08.2013 1 157 000 0 Borettslag
Kontaktperson 29.11.2013 Hovenga allé 1 borettslag 29.10.2013 2 618 000 0 Borettslag
Kontaktperson 05.12.2013 Doktor Munks Park 1 borettslag 25.10.2013 1 539 000 0 Borettslag
Kontaktperson 24.09.2013 Borgelunden II borettslag 25.08.2013 919 000 0 Borettslag
Kontaktperson 04.09.2013 Bjerkelund terrasse borettslag 23.08.2006 120 000 0 Borettslag
Kontaktperson 28.01.2013 Sameiet Porselensfabrikken 19.12.2012 828 000 0
Kontaktperson 22.05.2013 Borettslaget Skråfjellet 30.09.1978 615 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.11.2012 Valler II borettslag 28.09.1966 1 271 000 0 Borettslag
Kontaktperson 22.05.2013 Grønlands plass i borettslag 23.05.1961 1 392 000 0 Borettslag
Kontaktperson 22.05.2013 Snorresgate borettslag 14.10.1996 481 000 0 Borettslag
Kontaktperson 22.05.2013 Hasselstien borettslag 16.05.2008 3 273 000 0 Borettslag
Kontaktperson 04.02.2013 Sameiet Buerhaven II 08.01.2013 324 000 1
Kontaktperson 23.11.2012 Vesteråsveien borettslag 06.02.1998 828 000 0 Borettslag
Kontaktperson 04.12.2012 AL Bøleveien 14 22.08.1946 1 257 000 0 Borettslag
Kontaktperson 18.06.2014 Stridsklev terrasse borettslag 13.09.1978 4 164 000 0 Borettslag
Kontaktperson 24.10.2016 Slottsbruhagen borettslag 08.09.2016 376 000 0 Borettslag
Kontaktperson 20.09.2016 Klosterhagen III borettslag 01.09.2016 3 603 000 0 Borettslag
Kontaktperson 04.09.2013 Nordre Borge Garasjelag SA 08.05.2003 164 000 0 Drift av parkeringsplasser og parkeringshus
Kontaktperson 21.05.2013 AL Hjortestien borettslag 25.06.1975 1 252 000 1 Borettslag
Kontaktperson 22.05.2013 Enger borettslag 16.07.1957 947 000 0 Borettslag
Kontaktperson 16.07.2013 Vatninga borettslag 05.02.2002 951 000 0 Borettslag
Kontaktperson 22.05.2013 Lund i borettslag 01.10.1963 1 089 000 1 Borettslag
Kontaktperson 19.09.2012 Fjellhaug borettslag 14.01.1970 3 290 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.06.2015 Lundejordet VII borettslag 20.10.1989 2 904 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.06.2015 Østre Kjellemo borettslag 28.03.2007 2 513 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.06.2015 Borettslaget Frierstranda 28.10.1981 2 102 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.06.2015 Solkysten borettslag 03.10.1984 694 000 0 Borettslag
Kontaktperson 09.07.2014 Lundejordet X borettslag 04.11.1963 1 459 000 0 Borettslag
Kontaktperson 12.06.2015 Rådhuskvartalet Atrium Sameiet 31.03.2008 622 000 0
Kontaktperson 15.06.2015 Gravaløkka i borettslag 08.12.1998 906 000 0 Borettslag
Kontaktperson 24.07.2015 Linaaesgate borettslag 11.05.1989 1 675 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.06.2012 Eidangergata borettslag 13.02.1996 850 000 0 Borettslag
Kontaktperson 30.04.2013 Svea Fyr Elveparken borettslag 15.09.2006 2 553 000 1 Borettslag
Kontaktperson 05.09.2016 Elveparken brygge II borettslag 13.06.2016 2 114 000 0 Borettslag
Kontaktperson 08.07.2015 Kjellestad II borettslag 07.12.1964 540 000 0 Borettslag
Kontaktperson 04.08.2015 Orionvegen borettslag 06.05.1981 2 264 000 0 Borettslag
Kontaktperson 25.08.2015 Vågslidtun borettslag 14.09.2006 1 174 000 0 Borettslag
Kontaktperson 19.08.2015 Brevikåsen borettslag 30.06.2015 620 000 0 Borettslag
Kontaktperson 03.07.2015 Furulia borettslag 09.03.1977 3 912 000 2 Borettslag
Kontaktperson 15.06.2015 Rødsåsen borettslag 25.01.1983 1 292 000 1 Borettslag
Kontaktperson 07.11.2013 Boligsameiet Cappelensgt 4 og 6 12.12.2001 508 000 0
Kontaktperson 28.10.2015 Gymnasbakken i borettslag 18.09.2015 530 000 0 Borettslag
Kontaktperson 28.06.2012 Borettslaget Binneveien 21.01.1976 1 865 000 1 Borettslag
Kontaktperson 20.06.2012 Myra borettslag 28.10.1969 1 467 000 0 Borettslag
Kontaktperson 22.05.2013 Storgata borettslag 24.02.1999 720 000 0 Borettslag
Kontaktperson 23.11.2016 Sameie Solumgata 52-74 26.10.2015 0
Kontaktperson 15.06.2015 Akkerhaugen terrasse borettslag 26.09.2008 365 000 0 Borettslag
Kontaktperson 16.06.2015 Borgeåsen borettslag 23.04.1980 5 151 000 1 Borettslag
Kontaktperson 16.06.2015 Grensegata borettslag 24.01.2006 654 000 0 Borettslag
Kontaktperson 03.07.2015 Tostruphagen borettslag 02.11.2004 1 850 000 0 Borettslag
Kontaktperson 01.07.2015 Snekkeråsen borettslag 30.06.1966 624 000 0 Borettslag
Kontaktperson 15.06.2015 Kjølnesjordet II borettslag 23.05.1961 843 000 0 Borettslag
Kontaktperson 12.06.2015 Rønningen i borettslag 01.03.1961 527 000 0 Borettslag
Kontaktperson 07.04.2014 Høyanlia borettslag BA 24.10.1995 1 159 000 0 Borettslag
Kontaktperson 04.12.2013 Porselen brygge borettslag 27.11.2013 830 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.04.2015 Herøyaåsen borettslag 27.11.1967 2 323 000 0 Borettslag
Kontaktperson 21.04.2015 Drangedalsvegen 20-22 borettslag 11.08.1982 711 000 0 Borettslag
Kontaktperson 12.06.2015 Flåtten borettslag 07.03.1957 1 869 000 0 Borettslag
Kontaktperson 20.03.2015 Rådhuskvartalet Atrium borettslag 13.04.2007 2 642 000 0 Borettslag
Kontaktperson 28.04.2015 Lundejordet II borettslag 15.05.1961 1 596 000 0 Borettslag
Kontaktperson 21.04.2015 Hovholtlia borettslag 30.03.1977 626 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.04.2015 Brattsbergvegen 4 borettslag 21.12.1998 195 000 0 Borettslag
Kontaktperson 07.04.2014 Brannstasjonen borettslag 21.10.2003 3 750 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.04.2015 Gråkleivåsen borettslag 22.11.1995 730 000 0 Borettslag
Kontaktperson 20.03.2015 Helmersmoen borettslag 01.12.2006 798 000 0 Borettslag
Kontaktperson 21.04.2015 Lia borettslag 06.10.1964 5 784 000 0 Borettslag
Kontaktperson 12.06.2015 Grenmarsg. 11-11 B borettslag 26.11.1965 466 000 0 Borettslag
Kontaktperson 12.05.2014 Bø III borettslag 17.02.1961 614 000 0 Borettslag
Kontaktperson 28.04.2015 Konvallvegen borettslag 03.11.1976 672 000 0 Borettslag
Kontaktperson 28.06.2013 Klosterhagen i borettslag 15.04.2013 4 307 000 0 Borettslag
Kontaktperson 25.06.2013 Nedre Fjellveg borettslag 08.06.2006 430 000 0 Borettslag
Kontaktperson 19.06.2013 Hydal borettslag 19.03.1980 589 000 0 Borettslag
Kontaktperson 05.07.2012 Jønholtdalen V borettslag 16.03.1961 2 416 000 0 Borettslag
Kontaktperson 19.09.2012 Stridsklevskogen borettslag 09.07.1976 4 672 000 2 Borettslag
Kontaktperson 27.08.2012 Skrukkerødkollen borettslag 19.06.2001 2 050 000 1 Borettslag
Kontaktperson 26.06.2012 Grasmyr borettslag 27.04.2004 1 685 000 0 Borettslag
Kontaktperson 27.06.2012 Skavrakåsen borettslag 27.11.1970 2 844 000 1 Borettslag
Kontaktperson 03.07.2012 Lundejordet 1 borettslag 23.02.1965 1 945 000 0 Borettslag
Kontaktperson 15.06.2015 Rønningen III borettslag 29.04.1963 940 000 0 Borettslag

Relasjoner

Navn Roller i felles firma
Terje Paulsen Nabo-Laget borettslag
Øyen Leif Olsen Nabo-Laget borettslag
Anne Margrethe Sveen Nabo-Laget borettslag
Merethe Solstad Nabo-Laget borettslag
Kari Hobæk Elveparken brygge i borettslag
Bøyesen Berit Lie Elveparken brygge i borettslag
Tore Aaltvedt Elveparken brygge i borettslag
Tor Markussen Elveparken brygge i borettslag
Torkel Stene Elveparken brygge i borettslag
Gry Merete Østmo Tveten Borettslaget Binneveien
Laila Anita Stene Borettslaget Binneveien
Christopher Haugen Aaby Borettslaget Binneveien
Nils Henrik Thomassen Borettslaget Binneveien
Torunn Berg-Hansen Borettslaget Binneveien
Egil Nicolaisen Myra borettslag
Anna Margrethe Sørensen Myra borettslag
Tommy Stangvik Myra borettslag
Anita Pettersen Myra borettslag
Pål Kjetil Gulløy Myra borettslag
Snorre Knudsen Snipehaven Boligsameie
Gry Opheim Ramsåsen Snipehaven Boligsameie
Yabai Li Snipehaven Boligsameie
Bjørn Ivar Olsen Snipehaven Boligsameie
Eva Johanne Mikalsen Gymnasbakken i borettslag
Robin Rennesund Ellingsen Gymnasbakken i borettslag
Landa Sindre Gymnasbakken i borettslag
Supena Htun Gymnasbakken i borettslag
Siri Aardalen Gymnasbakken i borettslag
Marit Dagmar Løver Kjellestad II borettslag
Gudrun Thingstad Thorsen Kjellestad II borettslag
Inger Marit Larsen Kjellestad II borettslag
Arne Mardon Thorsen Kjellestad II borettslag
Peter Benjamin Borgehaven Kjellestad II borettslag
Ellen Serine Myklebust Vågslidtun borettslag
Helge Lagerstrøm Vågslidtun borettslag
Hans Olaf Larsen Vågslidtun borettslag
Aage Tønnesen Vågslidtun borettslag
Amdal Øyvind Vågslidtun borettslag
Terje Busk Orionvegen borettslag
Anne Lise Eikedalen Orionvegen borettslag
Tone Eriksen Orionvegen borettslag
Mentor Berisha Orionvegen borettslag
Kristin Nilsen Orionvegen borettslag
Bjørn E Sørensen Orionvegen borettslag
Anne Karin Undrum Orionvegen borettslag
Tom Ellis Hansen Brevikåsen borettslag
Anette Sandvik Brevikåsen borettslag
Ole Martin Midtbø Brevikåsen borettslag
Tom Jacobsen Brevikåsen borettslag
Corina Aasen Brevikåsen borettslag
Lyngmyr Inger Tangvald Furulia borettslag
Kenneth Luggens Furulia borettslag
Leif Tommy Hofsten Furulia borettslag
Irene Wold Furulia borettslag
Kaja Slåttedalen Furulia borettslag
Bjørn-Atle Elde Furulia borettslag
Petersen Jørgen Rødsåsen borettslag
Lisa Jeanette Korsmo Rødsåsen borettslag
Hermod Sven N Vesteng Rødsåsen borettslag
Abraham Kidane Girmay Rødsåsen borettslag
Mats Ove S Henriksen Rødsåsen borettslag
Kjell Ole Glittum Stridsklevjordet borettslag
Liv Pedersen Stridsklevjordet borettslag
Kai Arne Bakken Stridsklevjordet borettslag
Christian Blaurock Stridsklevjordet borettslag
Eva M Normann Henriksen Stridsklevjordet borettslag
Gerd Lillian Olsen Kammerherreløkka Atrium borettslag
Bjørg Sissel Kvam Kammerherreløkka Atrium borettslag
Randi Britt Kittilsen Kammerherreløkka Atrium borettslag
Daniel Hansen Oterholt Kammerherreløkka Atrium borettslag
Odd Even Hammer Kammerherreløkka Atrium borettslag
Eva Seilskjær Frydendal Torggata 22 borettslag
Anne Thorbjørnsen Torggata 22 borettslag
May-Britt Jenssen Torggata 22 borettslag
Tonje Odden Torggata 22 borettslag
Roald Eriksen Torggata 22 borettslag
Anne-Grethe Røsaker Boligsameiet Cappelensgt 4 og 6
Sti Bjørn Boligsameiet Cappelensgt 4 og 6
Vigdis Aase Boligsameiet Cappelensgt 4 og 6
Stein Erik Amlie Boligsameiet Cappelensgt 4 og 6
Wenche Elstrøm Boligsameiet Cappelensgt 4 og 6
Anne Hendseth Bjørnstadhaven borettslag
Sissel Janne Buer Bjørnstadhaven borettslag
Håvard Jensen Bjørnstadhaven borettslag
Hermann Josef S M Lissl Bjørnstadhaven borettslag
Petter Tuvnes Bjørnstadhaven borettslag
Dewey Tom Arnholdt Sameiet Kongens gate
  Lundejordet V borettslag
  Ek borettslag
  Torggata 24 borettslag
  Lundejordet III borettslag
  Borettslaget Sundbylia
  Kjølnesjordet i borettslag
  Hovholt borettslag
  Strandgt. 53 borettslag
  Skrukkerødkollen borettslag
  Valler II borettslag
  Vesteråsveien borettslag
  Furulund borettslag
  Friggsgate borettslag
Erlend Selliseth Bakken Sameiet Kongens gate
Mico Babic Sameiet Kongens gate
Doreen Lid Norrøna brygge II borettslag
Liv Ø Brandsberg-Dahl Norrøna brygge II borettslag
Edel Hegre Jacobsen Norrøna brygge II borettslag
Ånnerød Hilde Norrøna brygge II borettslag
Kr T Brandsberg-Dahl Norrøna brygge II borettslag
Lid Runar Norrøna brygge II borettslag
Gina Jeanett D Kleiv Mjelkåsveien borettslag
Cecilie Dahlin Mjelkåsveien borettslag
Gerd Ragnhild Hustuft Mjelkåsveien borettslag
Kai Inge Dalen Eierseksjonssameiet Kongensgate 19
Vegem Finn Bjørn Eierseksjonssameiet Kongensgate 19
Jørn Herfoss Kristensen Eierseksjonssameiet Kongensgate 19
Geir Øystein Aslaksen Grava borettslag
Hilde Mangelrød Grava borettslag
Irene Nordli Grava borettslag
Gro Øen Grava borettslag
Are Mørkesdal Grava borettslag
Brit Helland Dalen i borettslag
Turid Johanne Asheim Dalen i borettslag
Oddlaug Franche Dalen i borettslag
Anders Tangen Dalen i borettslag
Antonsen Jarle Dalen i borettslag
Wenche Kowalski Solvang Lundejordet II borettslag
Anne Marie Svendsen Lundejordet II borettslag
Per Jonny Staurset Lundejordet II borettslag
André Skjaanes Bjerkseth Lundejordet II borettslag
Henrik Hansen Gerhardsen Lundejordet II borettslag
Tor Fredriksen Rådhuskvartalet Atrium borettslag
Inger Nielsen Rådhuskvartalet Atrium borettslag
  Rådhuskvartalet Atrium Sameiet
Kristin Baun Rådhuskvartalet Atrium borettslag
  Rådhuskvartalet Atrium Sameiet
Jan-Tore Larsson Rådhuskvartalet Atrium borettslag
  Rådhuskvartalet Atrium Sameiet
Bjørn Nilsen Rådhuskvartalet Atrium borettslag
Vigdis Storsletten Brattsbergvegen 4 borettslag
Veronica N McHaina Brattsbergvegen 4 borettslag
Karin Bjåland Brattsbergvegen 4 borettslag
Sylve Bertil I Borgemo Brattsbergvegen 4 borettslag
Rigmor Traaholt Hovholtlia borettslag
Nina Johnsen Hovholtlia borettslag
Mai Britt Asheim Askeland Hovholtlia borettslag
Morten Zimmermann Hovholtlia borettslag
Irene Wiig Nordskog Hovholtlia borettslag
Kjell Morgan Ruud Grenmarsg. 11-11 B borettslag
Inger Johanne Engebakken Grenmarsg. 11-11 B borettslag
Sonja Helene Sandberg Grenmarsg. 11-11 B borettslag
Tove Britt Kaalstad Grenmarsg. 11-11 B borettslag
Astrid Høiseth Grenmarsg. 11-11 B borettslag
Håvard Dørhellen Konvallvegen borettslag
Grete Strander Konvallvegen borettslag
Rolf Solberg Konvallvegen borettslag
Kitty Helene Horn Bøckman Konvallvegen borettslag
Øivind Kjørholt Konvallvegen borettslag
Torhild Henriksen Konvallvegen borettslag
Ken Morgan Nordeide Bø III borettslag
  Kjølnesjordet II borettslag
  Skolehagen i borettslag
  Lundejordet 1 borettslag
  Skrukkerød 1 borettslag
  AL Hjortestien borettslag
Mikkel Rognaldsen Bø III borettslag
Eivind Funder Reite Bø III borettslag
Frithjof Werner Johansen Gråkleivåsen borettslag
Olsen Ove Gråkleivåsen borettslag
Hjalmar Jacobsen Gråkleivåsen borettslag
Linda Eliassen Gråkleivåsen borettslag
Else-Marie Osmundsen Brannstasjonen borettslag
Tore Bø Brannstasjonen borettslag
Sture Normann Brannstasjonen borettslag
Reidun Mahler Askheim Brannstasjonen borettslag
Torunn Weholt Brannstasjonen borettslag
Hans Jacob Larsen Lia borettslag
Unni-Wenche Halvorsen Lia borettslag
Monica Hagen Lia borettslag
Espen Andre Nilsen Lia borettslag
June Hansen Lia borettslag
Tove Kammen Lia borettslag
Christian-Emil Arntzen Lia borettslag
Gry Søstrand Lea Lia borettslag
Gunbjørg Markseth Helmersmoen borettslag
Spange Roar Buer Helmersmoen borettslag
Magne Tveit Helmersmoen borettslag
Bente Stykket Helmersmoen borettslag
Gry Lilleskaret Flåtten borettslag
Mette Jansen Flåtten borettslag
Anders Solli Bjone Flåtten borettslag
Wencke Miriam Stange Flåtten borettslag
Espen Stridsklev Flåtten borettslag
Siv Melfald Flåtten borettslag
Lene Talmo Drangedalsvegen 20-22 borettslag
Preben Thorsnes Drangedalsvegen 20-22 borettslag
Inger Hagen Drangedalsvegen 20-22 borettslag
Morten Solvik Drangedalsvegen 20-22 borettslag
Erik Johan Flåta Drangedalsvegen 20-22 borettslag
Mai-Iro Myrland Juul Drangedalsvegen 20-22 borettslag
Hansen Heidi Lene Herøyaåsen borettslag
Kjell Kristian Sannesmoen Herøyaåsen borettslag
Sveinung Ingolfsrud Herøyaåsen borettslag
Sondre Vik Herøyaåsen borettslag
Stefan Chr Moksheim Herøyaåsen borettslag
Liland Odd Richard Rønningen i borettslag
Berit Elisabeth Solheim Rønningen i borettslag
Eirik Amundsen Østenå Rønningen i borettslag
Eirik André Kårli Rønningen i borettslag
Synnøve Lønn Rønningen i borettslag
Gry Bjerkøen Rønningen i borettslag
Berit Pedersen Rønningen i borettslag
Jon Åge Stakvik-Løvås Rønningen i borettslag
Lutgarde J A Saelens Kjølnesjordet II borettslag
Karl Anders Hafstad Kjølnesjordet II borettslag
Marius Ystad Kjølnesjordet II borettslag
Robert Larsen Kjølnesjordet II borettslag
Tore Christensen Porselen brygge borettslag
Bente Ragnhild Tangen Porselen brygge borettslag
Ole Folkvard Bråthen Porselen brygge borettslag
Arild Johnsen Porselen brygge borettslag
Numme Kåre Porselen brygge borettslag
Bjørn Roald Berge Høyanlia borettslag BA
Liv Berit Hanssen Høyanlia borettslag BA
Liv Berit Hustvedt Høyanlia borettslag BA
Torgunn Skredtveit Høyanlia borettslag BA
Paul Rune Schellhase Høyanlia borettslag BA
Svein Morten Hanssen Høyanlia borettslag BA
Kristin Synnøve Drågen Høyanlia borettslag BA
Kristian Myhra Høyanlia borettslag BA
Harald Mørch Uldal Tveitanlia borettslag
Berit N Listøl Sørensen Tveitanlia borettslag
Torill Kaldhussæter Tveitanlia borettslag
Ove Arvid Klokkervold Tveitanlia borettslag
Johansen Ståle Bøyum Tveitanlia borettslag
Rolf Gunnar K Medalen Tveitanlia borettslag
Egil Bjørn Hansen Jønholtdalen IV borettslag
Turid Hanssen Jønholtdalen IV borettslag
Grethe Lind Jønholtdalen IV borettslag
Per Arild Spjeld Jønholtdalen IV borettslag
Gunn Grimsrud Spjeld Jønholtdalen IV borettslag
Anne D Lobet Skyllingstad Jønholtdalen IV borettslag
Kate Folkestad Johnsejordet borettslag
Elisabeth Hegna Johnsejordet borettslag
Ole Johnny Ødegård Johnsejordet borettslag
Svein Olav Eliassen Johnsejordet borettslag
Tom Solvik Johnsejordet borettslag
Finn Grundsund Johnsejordet borettslag
Marie Chehab Jønholtdalen III borettslag
Anne Magni Rue Glømmi Jønholtdalen III borettslag
Jan Weberg Jønholtdalen III borettslag
Ingunn Ulstein Standal Jønholtdalen III borettslag
Kathrine Normann Gunstad Jønholtdalen III borettslag
Ingolf Torleif Johannesen Skolehagen i borettslag
Kathe Liv Solvik Skolehagen i borettslag
Hildur Severinsen Skolehagen i borettslag
Ulf Arne Svenningsen Skolehagen i borettslag
Backer Gro Aaltvedt Fløtningen Park i borettslag
Roald Midteide Fløtningen Park i borettslag
Lisbeth Rui Fløtningen Park i borettslag
Lyngdal Per Tore Fløtningen Park i borettslag
Rune Haagensen Fløtningen Park i borettslag
Wenche Malene Szymanski Skrapeklev II borettslag
Kari Tovsen Skrapeklev II borettslag
Stig Sørensen Skrapeklev II borettslag
Andreas Malmgren-Johannes Skrapeklev II borettslag
Nina Holt Fredriksen Skrapeklev II borettslag
Stine Høydal Pedersen Skrapeklev II borettslag
Brit Elisabeth Løkås Osebakken brygge borettslag
Anne-Beth Laforce Osebakken brygge borettslag
Thor Norling Osebakken brygge borettslag
Else Lovise Dille Osebakken brygge borettslag
Georg Stenehjem Osebakken brygge borettslag
Jacob Sandvik Osebakken brygge borettslag
Anne Rossing Lundejordet V borettslag
Ine Bulling Haug Lundejordet V borettslag
Nomi André Malik Lundejordet V borettslag
Albin Skreien Toppen borettslag
Marianne Olsen Toppen borettslag
Jeanette Bergan Toppen borettslag
May-Britt Engh Toppen borettslag
Danna Cathrine Adler Toppen borettslag
Sten Willy Pettersen Farmannvegen borettslag
Inge Borgar Rosland Farmannvegen borettslag
Kjell Erik Hillbo Farmannvegen borettslag
Egil Andreas Kittilsland Farmannvegen borettslag
Finn Kaare Asdahl Farmannvegen borettslag
Åse Marie Kjær Ek borettslag
Inger Marie Kåsa Ek borettslag
Kåre Gunnar Gjelstad Ek borettslag
Kari Fjellhaug Ek borettslag
Frank Olav Lønn Stathelle Panorama borettslag
May Britt Holte Stathelle Panorama borettslag
Arild Undheim Stathelle Panorama borettslag
Eilif Svein Larsen Stathelle Panorama borettslag
Jane Rita Borg Skrukkerødskrenten borettslag
Knut Helge Bjaaland Skrukkerødskrenten borettslag
Ragnhild Haugen Aass Skrukkerødskrenten borettslag
Jytte Christensen Skrukkerødskrenten borettslag
Aleksander Skau Skrukkerødskrenten borettslag
Sverre Magnar Dahl Solumsgate 1 borettslag
Else Solveig Martinsen Solumsgate 1 borettslag
Bertin Konrad Østervold Solumsgate 1 borettslag
Ingrid A Rostad Eriksen Solumsgate 1 borettslag
Egil Nystad Solumsgate 1 borettslag
May Britt Gabrielsen Solumsgate 1 borettslag
Steinar Dahl Borgeåsen borettslag
Brit Heimdal Borgeåsen borettslag
Erik Tveten Borgeåsen borettslag
Per Ivar Eidem Borgeåsen borettslag
Roger Lie Borgeåsen borettslag
Tormod Boklund Grensegata borettslag
Inger Otelia Johansen Grensegata borettslag
Hildegunn Amalie Stavnes Grensegata borettslag
Lene Jacobsen Grensegata borettslag
Inger Margrethe Boklund Grensegata borettslag
Geir Møller Tostruphagen borettslag
Sigmund Bård Knutsen Tostruphagen borettslag
Ingjerd Evensen Tostruphagen borettslag
Elsa Karin Eriksson Tostruphagen borettslag
Målfrid Larssen Tostruphagen borettslag
Lars Helgerud Andersen Victoria-Gården Sameie
Sønstebø Halvor Victoria-Gården Sameie
Hege Kvikstadhagen Victoria-Gården Sameie
Torill Daapan Victoria-Gården Sameie
Pål Lillefjære Victoria-Gården Sameie
Inger Myrvang Snekkeråsen borettslag
Linn Beate A Kaarstein Snekkeråsen borettslag
Adelaide Maria Johansen Snekkeråsen borettslag
Anne Henriksen Snekkeråsen borettslag
Beate Andersen Snekkeråsen borettslag
Kjetil Kaarstein Snekkeråsen borettslag
Thomas Mikalsen Ausland Snekkeråsen borettslag
Anne Berit Smith Fjellhaug borettslag
Lie Per Arild Fjellhaug borettslag
Simen Bredsand Fjellhaug borettslag
Karen Mette Salskov Bye Fjellhaug borettslag
Cecilie Smith Jensen Fjellhaug borettslag
Finn Daniel Lillefjære Fjellhaug borettslag
Morten Rogn Fjellhaug borettslag
Roar Inge Arnesen Poppelhagen borettslag
Hallvard Bergestig Poppelhagen borettslag
Arve Håvard Nesmark Poppelhagen borettslag
Laila Juliane Sørheim Poppelhagen borettslag
Roy Moe Kristiansen Poppelhagen borettslag
Anne Lise Lønne Poppelhagen borettslag
Susanne Jeanette Andersen Åsen borettslag
Kristian H Tollefsen Åsen borettslag
Mari Byberg Knudtsøn Åsen borettslag
Huruy Kiflom Haile Åsen borettslag
Merete Lilløy Nilsen Åsen borettslag
Øivind Loge Nilsen Grønlands plass II borettslag
Inger Naphaug Grønlands plass II borettslag
Bjørge Wiersdalen Grønlands plass II borettslag
Anette Teigen Hesmyr Grønlands plass II borettslag
Bente Christensen Grønlands plass II borettslag
Lene Klemmetsen Stridsklevåsen borettslag
Linda Rognsvåg Stridsklevåsen borettslag
Pål Andre Sundby Stridsklevåsen borettslag
Katrine Berg Hellum Stridsklevåsen borettslag
Luigi Serraiocco Stridsklevåsen borettslag
Cecilie Johannessen Stridsklevåsen borettslag
Gro Forberg Stridsklevåsen borettslag
Christian Kalmar Borkner Stridsklevåsen borettslag
Kristin Sundberg Siriusvegen borettslag
Rolf Govasli Siriusvegen borettslag
Anette Køller Siriusvegen borettslag
Jan Christian Wold Siriusvegen borettslag
Vegard Broby Follaug Siriusvegen borettslag
Camilla Kristoffersen Siriusvegen borettslag
Arvid Jacobsen Rønningen II borettslag
Carl-August Bodenhagen Rønningen II borettslag
Amalie Elea Olin Lundstad Rønningen II borettslag
Ståle Myrmoen Rønningen II borettslag
Hans Einar Nikolaisen Rønningen II borettslag
Espen Selmer Brænden Rønningen II borettslag
Gisle Solberg Torggata 24 borettslag
Kim André Nabeit Realfsen Torggata 24 borettslag
Gitte Storhaug Torggata 24 borettslag
Hege Nilsen Torggata 24 borettslag
Tor Kjell Aarstad Sameiet Skomværgata i
  Elvebredden 1 borettslag
Gro Gumø Sameiet Skomværgata i
  Skomvær borettslag
  Sameiet Skomværgata II
Eva Birkeland Sameiet Skomværgata i
  Skomvær borettslag
  Sameiet Skomværgata II
Per Hassel Sameiet Skomværgata i
  Elvebredden 1 borettslag
Antonsen Kenneth Schybaj Sameiet Skomværgata i
  Sameiet Bratsberg brygge II
  Sameiet Porselensfabrikken
  Sameiet Skomværgata II
Grethe Aasland Sameiet Skomværgata i
  Elvebredden 1 borettslag
Bjørg Edel Lunde Sameiet Skomværgata i
  Sameiet Skomværgata II
Kirsten Philipsen Numme II borettslag
Alfhild Valborg Bjerkan Numme II borettslag
Arne Olaf Haukenes Numme II borettslag
Liv Unni Andersson Numme II borettslag
Monica Klokseth Numme II borettslag
Gry Anette Skinlo Borgelunden borettslag
Dalene Thor-Arne Borgelunden borettslag
Hans Kristian Bækkevold Borgelunden borettslag
Peter Roland E Runeborg Borgelunden borettslag
Knut Ingvald Knutsen Borgelunden borettslag
Tore Teigen Lundejordet III borettslag
Gøril Malmanger Berg Lundejordet III borettslag
Gry Omsland Lundejordet III borettslag
Marie Haugerud Lundejordet III borettslag
Tobias Herzeth Andersen Lundejordet III borettslag
Simen Ruud Lundejordet III borettslag
Sondre Høidalen Uvatn borettslag
Rolf Gulbrand Bryn Uvatn borettslag
Espen Andreassen Uvatn borettslag
Elisabeth Sem Christensen Uvatn borettslag
Gunhild Halle Haugen Uvatn borettslag
Torgeir Aasgrav Breidablikk borettslag
Nina Rygh Johansen Breidablikk borettslag
Truls Woxen Breidablikk borettslag
Eivind Pedersen Breidablikk borettslag
Merete Olsen Paus Breidablikk borettslag
Torbjørn Melum Elvegaten borettslag
Tove Bjørsrud Elvegaten borettslag
Lisbeth Melby Elvegaten borettslag
Dan Ledet S Christiansen Elvegaten borettslag
Kristina Halvorsen Elvegaten borettslag
Mette Sørlie Heiland Borgejordet i borettslag
Ajer Sjur Borgejordet i borettslag
Merete Lund Borgejordet i borettslag
Irene Tiochta Sørlie Borgejordet i borettslag
Anita Heiland Borgejordet i borettslag
Edgar Larsen Skrapeklev i borettslag
Odd Morten Lund Skrapeklev i borettslag
Aud Bergheim Skrapeklev i borettslag
Tom Jensen Skrapeklev i borettslag
Jørn Erik Kjendal Skrapeklev i borettslag
Klovning Lasse Slottsbruenga borettslag
Charlotte Runeborg Slottsbruenga borettslag
Hilde Andreassen Slottsbruenga borettslag
Geir Bostad Slottsbruenga borettslag
Knut Edvard Normann Slottsbruenga borettslag
Torstein Simensen Elvebredden 1 borettslag
Karin Solstad Elvebredden 1 borettslag
Steinar Per Prytz Turkisvegen borettslag
Ann Kristin Larsen Turkisvegen borettslag
Øystein Fjellet Turkisvegen borettslag
Ivar Ambjørndalen Turkisvegen borettslag
Helga Ulleberg Skullestad Turkisvegen borettslag
Snorre Ketil Nikolaisen Slottsbru borettslag
Celine Risan Skogen Slottsbru borettslag
Kurt Schmidt Bugge Slottsbru borettslag
Lillian S Hoch-Nielsen Slottsbru borettslag
Catrin Iversen Bugge Slottsbru borettslag
Anne-Marie Moen Trollvegen borettslag
Christian Lillebrekke Trollvegen borettslag
Solveig Vestavik Trollvegen borettslag
Tone Lindahl Trollvegen borettslag
Rikke Thingstad Trollvegen borettslag
Ellen Margareth Larsen Borettslaget Sundbylia
Grethe Johannessen Borettslaget Sundbylia
Bjørn Ove Mannes Borettslaget Sundbylia
Mette Sandvold Borettslaget Sundbylia
Bjørg Synnøve Warholm Stridsklevlia borettslag
Anette Vogsland Stridsklevlia borettslag
Siw Irene Pettersen Stridsklevlia borettslag
Mohan Menon Stridsklevlia borettslag
Tony Rekanes Stridsklevlia borettslag
Vegard Nytun Kvernstuen Stridsklevlia borettslag
Ida Herum Stamnes Stridsklevlia borettslag
Odd Angelsen Sameiet Korvetten Panorama
Fredriksen Stein Jaran Sameiet Korvetten Panorama
  Korvetten Brevik borettslag
Nils Setalid Sameiet Korvetten Panorama
Jarle Storebø Vestsiden brygge borettslag
Nygaard Rune Vestsiden brygge borettslag
Elmar Malmgren Vestsiden brygge borettslag
Ellen Lunde Rennesund Vestsiden brygge borettslag
Rolf Amundsen Vestsiden brygge borettslag
Berit Gjems H Gundersen Skjelsviken borettslag
Stein Elseth Skjelsviken borettslag
Ragnhildrød Terje Skjelsviken borettslag
Øyvind Stubseid Gaaserud Skjelsviken borettslag
Atif Sljivo Stridsklevkollen borettslag
Monica Hammari Stridsklevkollen borettslag
Carlo Albrigtsen Stridsklevkollen borettslag
Gunvor Vikan Stridsklevkollen borettslag
Harriet P Lindheimsmoen Stridsklevkollen borettslag
Linda Midtbøen Stridsklevkollen borettslag
Gro Lurås Gundersen Stridsklevkollen borettslag
Rolf Lambrechts Sameiet Storgata 155
Henriette Bråthen Sameiet Storgata 155
Kari-Ann Borgeraas Sameiet Storgata 155
Sindre Øystese Sameiet Storgata 155
Odd Mikal Myhra Sameiet Bjørntvedt syd
Finn Karlsen Bålsrød Sameiet Bjørntvedt syd
Morten Wendelborg Sameiet Bjørntvedt syd
Astrid Merete Borgan Sameiet Bjørntvedt syd
Jan Tore Hegna Lunde terrasse borettslag
Siri Skindalen Moen Lunde terrasse borettslag
Linda Berg Ihlen Lunde terrasse borettslag
Solveig Aanesen Lunde terrasse borettslag
John Helge Myhre Lunde terrasse borettslag
Jarle Risan Trekanten borettslag
Birger Eugen Larsen Trekanten borettslag
Barbro Elise Bjørholdt Trekanten borettslag
Margrethe Pauline Isnes Trekanten borettslag
Christian Riis Trekanten borettslag
Olav Kristian Asphaug Bånnåsen borettslag
Randi Eriksen Bånnåsen borettslag
Sune Fransiscus Hauge Bånnåsen borettslag
Else Bakke Andersen Bånnåsen borettslag
Dagrunn Johanne Bakos Bånnåsen borettslag
Amundsen Gunnar Bånnåsen borettslag
Elsa Jørgensen Lundejordet VIII borettslag
Øyvind Jørgedal Førstøyl Lundejordet VIII borettslag
Frank Petter Thommesen Lundejordet VIII borettslag
Runar Westengen Lundejordet VIII borettslag
Marius B Thommesen Lundejordet VIII borettslag
Tarjei Nygaard Stridsklev borettslag
Kari Kavli Stridsklev borettslag
Rambekk Svein Ingvald Stridsklev borettslag
Are Henriksen Stridsklev borettslag
Abrahamsen Inger Lise Stridsklev borettslag
Kjersti Eilertsen Myro Stridsklev borettslag
Gunnar Bråta Stridsklev borettslag
Juel Erik Nøsterud Stridsklev borettslag
Ranveig Jakobsen Amundajordet borettslag
Lars Johansen Amundajordet borettslag
Laila Inga Vikberg Amundajordet borettslag
Gry L Møller Johansen Amundajordet borettslag
Bjørn Nilsen Amundajordet borettslag
Gunn Marion Bjørge Amundajordet borettslag
Gunn Hill Roheim Buer Marmorvegen borettslag
Marianne Godø Eliassen Marmorvegen borettslag
Karl Anders Wahlstedt Marmorvegen borettslag
Edny Agnete Flagstad Marmorvegen borettslag
Kjærvik Tina Marmorvegen borettslag
Marius Askevold Borg Marmorvegen borettslag
Elinor Elisabeth Englund Skrukkerød II borettslag
Paul Jostein Arnesen Skrukkerød II borettslag
Andreas Sivertsen Skrukkerød II borettslag
Anne Marit Dahlsrud Skrukkerød II borettslag
Liv Kjersti Mossevik Skrukkerød II borettslag
Christine Heuch Inderøy Skrukkerød II borettslag
Bjørg Aag Skrukkerød II borettslag
Elin Grønåsen Herrebakken borettslag
Ann Elise Holmberg Herrebakken borettslag
Nils Arnfinn Sæteren Herrebakken borettslag
Marianne Helene Kleiv Herrebakken borettslag
Ina Vennekold Orrevegen borettslag
La Thun Nhkum Orrevegen borettslag
Inger Voje Orrevegen borettslag
Marit T Odden Orrevegen borettslag
Kristin Simones Aasen Orrevegen borettslag
Vidar Thommesen Skolegata borettslag
Arne August Bjønnes Skolegata borettslag
Roar Ryste Busk Skolegata borettslag
Marit Isnes Thorsberg Skolegata borettslag
Janne Jensen Skolegata borettslag
Vegar Sagli Lorentzen Elvebredden 2 borettslag
  Sameiet Skomværgata II
Inger Ragnhildrød Elvebredden 2 borettslag
Bente Torjussen Elvebredden 2 borettslag
Gisle Skilbred Elvebredden 2 borettslag
Svein Rønning Elvebredden 2 borettslag
John Hansen Numme i borettslag
Eli Marie Synnes Numme i borettslag
Hans Øya Numme i borettslag
Åshild Synnøve Jonskås Numme i borettslag
Jan Robin Isaksen Numme i borettslag
Geir Arne Karlsen Kjølnesjordet i borettslag
Tone Heidi Kristin Hansen Kjølnesjordet i borettslag
Mishan Linda M Karlsböck Kjølnesjordet i borettslag
Trude Adelén Osnes Kjølnesjordet i borettslag
Jan Gerhard Abrahamsen Holbergs hus borettslag
Jan-Erik Sneltvedt Holbergs hus borettslag
Walter Gerhard Abrahamsen Holbergs hus borettslag
Ebersten Jorunn Holbergs hus borettslag
Einar Norheim Holbergs hus borettslag
Are Skoglund Tverran Rådhuskvartalet Atrium Sameiet
Gunnar Jansen Rådhuskvartalet Atrium Sameiet
Anders Aamot Rådhuskvartalet Atrium Sameiet
Anette Birkelid Lekman Rådhuskvartalet Atrium Sameiet
  Dalskleiva borettslag
Nina Lund Rådhuskvartalet Atrium Sameiet
Kai Høvik Gravaløkka i borettslag
Mona Bjørnstad Normann Gravaløkka i borettslag
Rune Knudsen Bergh Gravaløkka i borettslag
Lena Anderson Gravaløkka i borettslag
Jan Soltvedt Gravaløkka i borettslag
Arne Edvin Stenquist Linaaesgate borettslag
May Ellinor Oline Selnes Linaaesgate borettslag
Arne Lyng Linaaesgate borettslag
  Lundejordet X borettslag
  Jernbanegata borettslag
  Snorresgate borettslag
Anne-Marie Bjerche Linaaesgate borettslag
Liv Berit Skogen Linaaesgate borettslag
Daniel Amos Teigen Linaaesgate borettslag
Tommy Tronrud Solkysten borettslag
Karl Lennart Obenius Solkysten borettslag
Mai Britt Kristiansen Solkysten borettslag
Berit Marthe T Setvik Solkysten borettslag
Anne Brock Verdich Solkysten borettslag
Sen Elin W Andreassen-P Borettslaget Frierstranda
Hilde Kristine Gran Borettslaget Frierstranda
Linn-Mari A Hollekim Borettslaget Frierstranda
Silje Merete Carlsen Borettslaget Frierstranda
Hans Ruben Øya Amundsen Borettslaget Frierstranda
Liv Berit Stensrud Østre Kjellemo borettslag
Arne Magnar Kittilsen Østre Kjellemo borettslag
Marianne Lysebo Østre Kjellemo borettslag
Linda Kristin Hansen Østre Kjellemo borettslag
Hege Erichsen Gundersen Østre Kjellemo borettslag
Anne-Marthe Strand Lundejordet VII borettslag
Eriksen Per Åge Lundejordet VII borettslag
Wenche Ødegaard Lundejordet VII borettslag
Steinar Smeland Lundejordet VII borettslag
Leiv Olav Haug Lundejordet VII borettslag
Yvonne Prestesæther Lundejordet VII borettslag
Kim Rune Grønning Lundejordet VII borettslag
Astrid Gudrun Stensrud Lundejordet VII borettslag
Ragnhild Førli Lundejordet X borettslag
Svein Johnsen Lundejordet X borettslag
Sondre Larsen Lundejordet X borettslag
Alexander Fleger Bjørnsti Lundejordet X borettslag
Jack Middleton Lundejordet X borettslag
Gunnar Johannessen Jernbanegata borettslag
Gladis Hordvik Jernbanegata borettslag
Vidar Hanssen Jernbanegata borettslag
Anne Karin Martinussen Jernbanegata borettslag
Anne Tilly Bagås Borge borettslag
Hilde Sjøberg Borge borettslag
Rannveig Skreosen Borge borettslag
Karina Grave Halvorsen Borge borettslag
Fredrik Rustad Borge borettslag
Kjell Ellingsen Klosterhagen II borettslag
Anne Margrethe Rønningen Klosterhagen II borettslag
Gundersen Tore Arvid Klosterhagen II borettslag
Oddvin Juel Slåttedalen Klosterhagen II borettslag
Ingjerd Jarinn Klosterhagen II borettslag
Øyvind Erikstein Grivitunet borettslag
Vala Kari Grivitunet borettslag
Kjellaug Irene Haatveit Grivitunet borettslag
Guro Høydal Grivitunet borettslag
Grethe E Gjelstad Sisjord Grivitunet borettslag
Johnny Heimholt Lund II borettslag
Gunlaug Sannes Lund II borettslag
Ida Engebretsen Heimholt Lund II borettslag
Jorun Margrethe Dalen Lund II borettslag
Aud Kristin Torp Lund II borettslag
Harald Johansen Lund II borettslag
Elin Camilla Lien Nilsen Hovholt borettslag
Asle Asprusten Hovholt borettslag
Hamid Lazem Al-Maliki Hovholt borettslag
Karin Johnsen Lundejordet Vi borettslag
Eimund Peder K Pedersen Lundejordet Vi borettslag
Audun Ask Blaker Lundejordet Vi borettslag
Stian Ålgårdstad Lundejordet Vi borettslag
Vibeke Jønholt Lundejordet Vi borettslag
Hans Frode Drage Lundejordet Vi borettslag
Borghild Saksen Lundejordet Vi borettslag
Olaf Sønstebø Skaugen terrasse borettslag
Gunnar Gauslaa Skaugen terrasse borettslag
Tor Johannessen Skaugen terrasse borettslag
Karin Jensen Skaugen terrasse borettslag
Elin Jensen Skaugen terrasse borettslag
Inger Helene Kallevik Villumskås borettslag
Arne Gundersen Villumskås borettslag
Rikke Hommedal Villumskås borettslag
Bjørn Ronny Sivertsen Villumskås borettslag
Siv Auensen Villumskås borettslag
Leif Myrtvedt Norrøna brygge i borettslag
Jørn Eilev Rognstad Norrøna brygge i borettslag
Jorunn Korsvik Norrøna brygge i borettslag
Thorunn Thomsen Dyraas Norrøna brygge i borettslag
Myhren Nikolai Kolstad Norrøna brygge i borettslag
Holmstrøm Unni Strandgt. 53 borettslag
Anne Gro Skaugen Strandgt. 53 borettslag
Birgitte Walle Eek Strandgt. 53 borettslag
Marlow Berntz Skrukkerød gård borettslag
Oddvar Lien Skrukkerød gård borettslag
Edvardsen Kim Edvind Skrukkerød gård borettslag
Reidun Knudsen Skrukkerød gård borettslag
Eivind J Møller Johansen Skrukkerød gård borettslag
Gunn K Landsverk Andersen Skrukkerød gård borettslag
Nina Auraaen Nilssen Stridsklevlunden borettslag
Kjerstin R Halvorsen Stridsklevlunden borettslag
Øystein Sæthre Stridsklevlunden borettslag
Petter Harald Juul Stridsklevlunden borettslag
Kai Richter Stridsklevlunden borettslag
John Martin Hansen Stridsklevlunden borettslag
Arne Rasmus Anthun Mostad Stridsklevlunden borettslag
Roger Kristensen Stridsklevlunden borettslag
Hans Henrik Zimmermann Klosterfoss Park borettslag
Per Sølland Klosterfoss Park borettslag
Knut O Lurås Abrahamsen Klosterfoss Park borettslag
Hege Skabo Klosterfoss Park borettslag
Robert Ole Sandodden Klosterfoss Park borettslag
Hilde Løvmo Klosterkollen borettslag
Ove Standeren Klosterkollen borettslag
Unnveig Rosland Klosterkollen borettslag
Bjørn Anthonsen Klosterkollen borettslag
Cathrin Bless Klosterkollen borettslag
Morten Andersen Brånan i borettslag
Anita Irene Årvik Bukta Brånan i borettslag
Svanhild Larsen Brånan i borettslag
Anette Andersen Brånan i borettslag
Hege Hovden Brånan i borettslag
Hanne Kjersti Pedersen Brånan i borettslag
Evy Strand Lundelia borettslag
Jeanette Mørch Andersson Lundelia borettslag
Thomas Egedahl Selander Lundelia borettslag
Odd Marcussen Lundelia borettslag
Gunhild Margrete O Forså Lundelia borettslag
Stormyr Bente Lundelia borettslag
Istvan Sandor Stiller Stridsklev terrasse borettslag
Janne Katarina Dahlen Stridsklev terrasse borettslag
Carl Magne Isaksen Stridsklev terrasse borettslag
Ellen-Marit Mostraum Stridsklev terrasse borettslag
Gunn Hilde Brenne Stridsklev terrasse borettslag
Nicolai Noor Stridsklev terrasse borettslag
Sølve Mathias Sundby Stridsklev terrasse borettslag
Arne Didriksen Hovenga Atrium borettslag
Frank Lennart Hegna Hovenga Atrium borettslag
Gunn-May Rinaldo Hovenga Atrium borettslag
Anniken Sørlie Hovenga Atrium borettslag
Mari Håvardsrud Hovenga Atrium borettslag
Hans Ødegård Falkåsen borettslag for Eldre
Karin Grethe Tveiten Falkåsen borettslag for Eldre
Rolf Tore Krätzel Falkåsen borettslag for Eldre
Gunn Olsen Falkåsen borettslag for Eldre
Solveig Maria Wingerei Falkåsen borettslag for Eldre
Elisabeth Gurholt Høyantunet borettslag
Christian B L Andersen Høyantunet borettslag
Aina Iren Teigen Høyantunet borettslag
Susanne Stulen Høyantunet borettslag
Thor Corneliussen Høyantunet borettslag
Heidi Elisabeth Tungard Høyantunet borettslag
Frode Bratlie Sameiet Bratsberg brygge II
Ulf Johansen Sameiet Bratsberg brygge II
Daniel Mikael Gissum Sameiet Bratsberg brygge II
Rolf Steen Hansen Sameiet Bratsberg brygge II
Inger Lise Tiochta Myrevegen borettslag
Yvonne Nervik Myrevegen borettslag
Erik Nordstrøm Myrevegen borettslag
Ingrid Stavran Myrevegen borettslag
Gunnar Kolve Nordre Borge borettslag II
Birger Kåre Vågsland Nordre Borge borettslag II
Einfrid Daghild Halvorsen Nordre Borge borettslag II
Marit Aslaug Kleppe Nordre Borge borettslag II
Grethe Ellefsen Nordre Borge borettslag II
Daria Hillestad Nordre Borge borettslag II
Ranveig Moen Nordre Borge borettslag II
Asbjørn Johnsen Osebakken borettslag
Marthe M Aschim Thomassen Osebakken borettslag
Michael Melbye Osebakken borettslag
Turid Jensen Osebakken borettslag
Nathalie Johannessen Osebakken borettslag
Åse Mari Normann Hovholtåsen borettslag
Anders Nybøe Hovholtåsen borettslag
Hilde Jansen Hovholtåsen borettslag
Tormod Håkon H Karlsen Hovholtåsen borettslag
Anne Berit Bjørnskås Hovholtåsen borettslag
Erik Nybøe Hovholtåsen borettslag
Kristin Suua Svea Panorama II borettslag
Lene Kowalski Solvang Svea Panorama II borettslag
Jill K V Augustinussen Svea Panorama II borettslag
Haugen Olav Svea Panorama II borettslag
Rune Strandskogen Svea Panorama II borettslag
Gay Hansen Borettslaget Utsikten
John Njåstad Borettslaget Utsikten
Gunn W Mastrød Johnsen Borettslaget Utsikten
Turill Pauline Stenseth Borettslaget Utsikten
Torild Høiseth Kleppe Borettslaget Utsikten
Jan Erik Laagasken Borettslaget Utsikten
Knut Magnus Stokke Borettslaget Utsikten
Arne Marker Borettslaget Utsikten
Gard Nordberg Borettslaget Sundby
Hans-Helge Wingerei Borettslaget Sundby
Jeanette Aakesen Vik Borettslaget Sundby
Hege Bakke Borettslaget Sundby
Marius Tveit Borettslaget Sundby
Bjørn Skauen Borettslaget Sundby
Bjørg Øxnes Valler i borettslag
Nygaard Erik Valler i borettslag
Ole Henrik Turøy Valler i borettslag
Christina Tornøe Olsen Valler i borettslag
Hanne Christine Johansson Valler i borettslag
Sara Rund Herum Valler i borettslag
Torill Sandquist Engh Valler i borettslag
Lina Camilla Tellefsen Kirkejordet borettslag
Elna Margaret Gulliksen Kirkejordet borettslag
Lene Aanerød Haugen Kirkejordet borettslag
Liv Skifjeld Kirkejordet borettslag
Siv H Lindstad Ludvigsen Kirkejordet borettslag
Rolf Talleivsen Kirkejordet borettslag
Guro Helgesen Røraåsen borettslag
Svein Harald Isaksen Røraåsen borettslag
Tom Erik Voss Røraåsen borettslag
Andreas Wiig Røraåsen borettslag
Synnøve E Nicolaysen Røraåsen borettslag
Thor Furuvald Nissedal Bustadstifting
Inger Lise Drage Nissedal Bustadstifting
  Trollstien borettslag
Lars Eriksen Nissedal Bustadstifting
Geir Sørum Frognerlia øst borettslag
Karin Bugodt Frognerlia øst borettslag
Else Synnøve Gulliksen Frognerlia øst borettslag
Per Ivar Nystog Frognerlia øst borettslag
Bækkevold Heidi Frognerlia øst borettslag
Anette Gullaksen Dalskleiva borettslag
Ole Henrik Lia Dalskleiva borettslag
Jan Roger Bredesen Dalskleiva borettslag
Heidi Birgitte Røed Dalskleiva borettslag
Lisbeth Wingereid Raskenlund borettslag
Espen Bjering Granmar Raskenlund borettslag
Nina Eide Raskenlund borettslag
Westgård Roger Andre R Raskenlund borettslag
Shprese Nuha Raskenlund borettslag
May-Liss Susan Berg Stridsklevskogen borettslag
Eva Martinsen Stridsklevskogen borettslag
Elin Grethe Risanger Stridsklevskogen borettslag
Sonja Nilsen Stridsklevskogen borettslag
Frederik Ekeli Stridsklevskogen borettslag
Eli Haugberg Stridsklevskogen borettslag
Marianne Eide Stridsklevskogen borettslag
Bente Myhre Stridsklevskogen borettslag
Jørn Halvor Ufs Stridsklevskogen borettslag
Torbjørn Halvorsen Jønholtdalen V borettslag
Gunnar Arne R Jonasson Jønholtdalen V borettslag
Bjørn Thomassen Jønholtdalen V borettslag
Stian Tollefsen Jønholtdalen V borettslag
Malin Nygaard Jønholtdalen V borettslag
Charlotte Nikolaisen Jønholtdalen V borettslag
Torhild Kristensen Skavrakåsen borettslag
Thalberg Jan Olav Kallåk Skavrakåsen borettslag
Kjetil Nøklegård Skavrakåsen borettslag
Espen Solvang Skavrakåsen borettslag
Vegard Lonar Skavrakåsen borettslag
Solveig Isaksen Solvang Skavrakåsen borettslag
Terje Nils Traaholt Skavrakåsen borettslag
Kari Karlsen Grasmyr borettslag
Marit Johanne Kuhn Grasmyr borettslag
Espen Jensen Grasmyr borettslag
Amundsen Lars Anders Grasmyr borettslag
Bjørn Askjell Salvesen Grasmyr borettslag
Frode Flaten Skrukkerødkollen borettslag
Ida Barstad Solvang Skrukkerødkollen borettslag
Henrik Lindheim Skrukkerødkollen borettslag
Jørgensen Petter Lundejordet 1 borettslag
Jørn Troøyen Lundejordet 1 borettslag
Anders Hugsted Lundejordet 1 borettslag
Siv Rita Svendsen Lundejordet 1 borettslag
Sørensen Jan Waldemar Sameiet Porselensfabrikken
Jon Yngve Gurholt Sameiet Porselensfabrikken
Anne Alette Stene Sameiet Porselensfabrikken
Gunn Thommesen Sameiet Porselensfabrikken
Vigdis Grønvold Borettslaget Skråfjellet
Kari Valborg Barth Borettslaget Skråfjellet
Thor Jørgen H Kristensen Borettslaget Skråfjellet
Nilsen Marion Irene Waag Borettslaget Skråfjellet
Tore Sølverød Borettslaget Skråfjellet
Solveig Tomine Nenseth Snorresgate borettslag
Margareth Nordheim Snorresgate borettslag
Bente Nikita Presley Snorresgate borettslag
Roger Fåne Hasselstien borettslag
Svenn J Uthus Veungen Hasselstien borettslag
Kent Roger Follaug Hasselstien borettslag
Gry Charlotte Hartvigsen Hasselstien borettslag
Tone Østebø Hasselstien borettslag
Anita Ytredal Johannessen Valler II borettslag
Jeanette Hovind Valler II borettslag
Thorild Dahl Lie Valler II borettslag
Eva Hem Sandbukten Valler II borettslag
Marit Drenth Valler II borettslag
Inger Lise Andreassen Grønlands plass i borettslag
Karin Johanne Hartviksen Grønlands plass i borettslag
Hege Mary-Ann Kristensen Grønlands plass i borettslag
Tina Elsa Thyren Grønlands plass i borettslag
Neringa Soboh Grønlands plass i borettslag
Bente Halvorsen Jordgrav Vesteråsveien borettslag
Sidsel Elisabeth Bakstad Vesteråsveien borettslag
Berit Hildebrandt Waasjø Vesteråsveien borettslag
Karen Wenke Nordås Vesteråsveien borettslag
Dyllan Debord Vesteråsveien borettslag
Elise Gurine Bakke Sameiet Buerhaven II
Magne Norli Sameiet Buerhaven II
Gunnar Andreas Sortland Sameiet Buerhaven II
Reidun Erichsen Sameiet Buerhaven II
Bernt Magnar Abrahamsen Sameiet Buerhaven II
Unni Synnøve Hegna AL Bøleveien 14
Ottar Øvrum AL Bøleveien 14
Stalsberg Lasse AL Bøleveien 14
Henrik Nærum AL Bøleveien 14
Lasse Andre K Solvåg AL Bøleveien 14
Roar Bakke Sørensen AL Bøleveien 14
Kine Halvorsen AL Bøleveien 14
Tove Elisabeth Siggerud Åkrebakken borettslag
Helge Thingstad Åkrebakken borettslag
Thorfinn Flåtsund Åkrebakken borettslag
Inger-Lise Skilbred Åkrebakken borettslag
Gerd Betten Åkrebakken borettslag
Nina Uros Sharma Høyås borettslag
Aud Helene Kjørsvik Høyås borettslag
Tove Grundsund Bårdsen Høyås borettslag
Nina Elisabeth Larsen Høyås borettslag
Mette Johansen Høyås borettslag
Borgny Merete Madsen Høyås borettslag
Irene Bakka Høyås borettslag
Marit Langangen Høyås borettslag
Harald Aasen Høyås borettslag
Nilsen Tor Øystein Høyås borettslag
Liv Bjørg Bøe Borgeparken II borettslag
Øivind Slettebakken Borgeparken II borettslag
Bjørn Larssen Borgeparken II borettslag
Liv Skarvatun Dale Borgeparken II borettslag
Rolf Martin Løvåsen Borgeparken II borettslag
Mette Ditlefsen Hovenga allé 1 borettslag
Åse Veum Hovenga allé 1 borettslag
Anne Margrete Blaker Hovenga allé 1 borettslag
Freddy Henning Nilsen Hovenga allé 1 borettslag
Arve Bråthen Hovenga allé 1 borettslag
Steen Reidar Doktor Munks Park 1 borettslag
Tor Ellefsen Doktor Munks Park 1 borettslag
Anna Berg Doktor Munks Park 1 borettslag
Jecmenica Mladen Doktor Munks Park 1 borettslag
Magne Helge Hansen Doktor Munks Park 1 borettslag
Jørn Andreas Klem Borgelunden II borettslag
Dyb Kristin Borgelunden II borettslag
Kari Lunder Hansen Borgelunden II borettslag
Tom Melteig Hansen Borgelunden II borettslag
Helge Fredriksen Borgelunden II borettslag
Grete Birgitte Næss Bjerkelund terrasse borettslag
Eva-Torhild Elseth Bjerkelund terrasse borettslag
Ingrid Marie Askedalen Bjerkelund terrasse borettslag
Mette Corneliussen Bjerkelund terrasse borettslag
Karl Ludvig Corneliussen Bjerkelund terrasse borettslag
Gunnar Sten Larsen Klosterhagen i borettslag
Magne Roger Holt Klosterhagen i borettslag
Mjeltevik Wenche Klosterhagen i borettslag
Bent Kristiansen Klosterhagen i borettslag
Haglund Torbjørn Klosterhagen i borettslag
Tove Helen Sørensen Hydal borettslag
Ina Karin Halvorsen Stavn Hydal borettslag
Gunn Kristine Hilstan Hydal borettslag
Lene Renée Bøhn Hydal borettslag
Robert Abrahamsen Hydal borettslag
Anita Maria Melhus Nedre Fjellveg borettslag
Anita M Ødegård Strand Nedre Fjellveg borettslag
Thomas Hansen Nedre Fjellveg borettslag
Halvor Nordal Strand Nedre Fjellveg borettslag
Jan Yngvar Green Nordre Borge borettslag III AL
Toril Nordmo Johnsen Nordre Borge borettslag III AL
Nina Friis Nordre Borge borettslag III AL
Brit Marie H Brændvang Nordre Borge borettslag III AL
Lunde Bjørn Boligsameiet Falkum Atrium - Skien
Anne Austad Boligsameiet Falkum Atrium - Skien
Kai Sveistrup Andersen Boligsameiet Falkum Atrium - Skien
Heidi Høgblad Boligsameiet Falkum Atrium - Skien
Solheim Grete Boligsameiet Falkum Atrium - Skien
Terje Andersen Sameiet Kollenvegen
Per Skou Sameiet Kollenvegen
Linda Hornli Andersen Sameiet Kollenvegen
Ellen Gulliksen Sameiet Kollenvegen
Are Nor Sameiet Kollenvegen
Inger Lise Bjørntvedt Rønningen III borettslag
Charlotte Garcia Rønningen III borettslag
Sabrina Johannessen Rønningen III borettslag
Frode Berberg Rønningen III borettslag
Karl Espen Helle Jensen Rønningen III borettslag
Einar Sørlie Rønningen III borettslag
May-Kristin S Aasheim Grenaderhaven borettslag
Gøran Nikolaisen Grenaderhaven borettslag
Janne Johannessen Grenaderhaven borettslag
Øystein Enger Grenaderhaven borettslag
Camilla Hauge Grenaderhaven borettslag
Jorunn Folsland Øygarden Centrumgården i borettslag
Hans Norendal Centrumgården i borettslag
Marina Pedersen Centrumgården i borettslag
Tone Steinstad Centrumgården i borettslag
Reidar Berg Centrumgården i borettslag
Laila Ruth Holtan Centrumgården i borettslag
Aud Jorunn Gutterud Nordre Borge borettslag i
Gerd Synnøve Haugen Nordre Borge borettslag i
  Nordre Borge Garasjelag SA
Tor Ragnar Sollid Nordre Borge borettslag i
  Nordre Borge Garasjelag SA
Hildegunn Bjørnstad Nordre Borge borettslag i
  Nordre Borge Garasjelag SA
Turid Johnsen Nordre Borge borettslag i
Knut Reidar Lunner Nordre Borge borettslag i
Marion Sigrun Grønvold Nordre Borge borettslag i
Morten Lid Nordre Borge borettslag i
Henriksen Svein Skrukkerød 1 borettslag
Kjell Olaf Tangen Skrukkerød 1 borettslag
Ane Haugnes Skrukkerød 1 borettslag
Eivind Andreas Sandbakken Eierseksjonssameiet Grønli View
Espen Opthun Eierseksjonssameiet Grønli View
Morten Oterholt Eierseksjonssameiet Grønli View
Anstein Engravslia Eierseksjonssameiet Grønli View
Helene Byre Eierseksjonssameiet Grønli View
Gro Lorentzen Eierseksjonssameiet Elve-Gården
Sanna Jøran Eierseksjonssameiet Elve-Gården
Juvik Sigurd Joakim Eierseksjonssameiet Elve-Gården
Arild Ljådal Eierseksjonssameiet Elve-Gården
Verpe Vigdis Elida Moland Nordbø Utbygging AS
Knut Rugtvedt Nordbø Utbygging AS
  Furuseth Utbygging AS
Verpe Kjell Aage Nordbø Utbygging AS
Anders Hoel Nordbø Utbygging AS
  Furuseth Utbygging AS
Tobias Amundsen Nordbø Utbygging AS
  Furuseth Utbygging AS
Frederic Kristoffersen Nordbø Utbygging AS
  Furuseth Utbygging AS
Karl Søren K Rasmussen Kjærlighets-Stien borettslag
Steen Sortedal Kjærlighets-Stien borettslag
Oddrun M Thorsen-Eikåsen Kjærlighets-Stien borettslag
Elin Årseth Kjærlighets-Stien borettslag
Christina R Halvorsen Kjærlighets-Stien borettslag
Petter Stavnem Eierseksjonssameiet Solumgata 48-50
Jan F Nordbø Abrahamsen Eierseksjonssameiet Solumgata 48-50
Pedro Alikhani Eierseksjonssameiet Solumgata 48-50
Turid Aaltvedt Eierseksjonssameiet Solumgata 48-50
Christine Kruse Eierseksjonssameiet Solumgata 48-50
Flohr Åge Furuseth Utbygging AS
Bjørnar Fjeld Furuseth Utbygging AS
Nina Fjellstad Elveparken brygge II borettslag
Børre Nilssen Elveparken brygge II borettslag
Odd Harry Hardli Elveparken brygge II borettslag
Haakon Amlie Elveparken brygge II borettslag
Merete Halvorsen Elveparken brygge II borettslag
Berit Helene Aannerød Furustadvegen borettslag
Irene Aagaard Furustadvegen borettslag
Ruth Lysa Furustadvegen borettslag
Tor Erling Heitmann Furustadvegen borettslag
Dag Ludvig Hansen Svea Fyr Elveparken borettslag
Kari M Tasalan Akselsen Svea Fyr Elveparken borettslag
Per-Øivind Arnesen Svea Fyr Elveparken borettslag
Egon Josef Sannes Svea Fyr Elveparken borettslag
Nilsen Rune Andreas Sem Svea Fyr Elveparken borettslag
Venche Stulen Eidangergata borettslag
Solfrid Marianne Nilsen Eidangergata borettslag
Stulen Bjørn Eidangergata borettslag
Liv Arnhild Ulriksen Eidangergata borettslag
Helene Borgny Tangen Eidangergata borettslag
Aud Lunde Eidangergata borettslag
Rikke Grønlid Slottsbruhagen borettslag
Anders Sæther Tøvik Slottsbruhagen borettslag
Daniel Strand Carlsen Slottsbruhagen borettslag
Tom Steinar Hansen Slottsbruhagen borettslag
Gunn Marit Hauge Slottsbruhagen borettslag
Reidar Johannes Elvik Sameie Solumgata 52-74
Håvard Ole Holstaa Sameie Solumgata 52-74
Shamal Ahmed Rasool Sameie Solumgata 52-74
Britt Synnøve Elvik Sameie Solumgata 52-74
Kristian Gregersen Sameie Solumgata 52-74
Anne Beate Andersgård Sameie Solumgata 52-74
Tormod Semb Storgata borettslag
Nils Kristian Linna Storgata borettslag
Rolf Formo Storgata borettslag
Signe Grethe Elverhøy Storgata borettslag
Marianne Bruheim Storgata borettslag
Børre Frisch Storgata borettslag
Alexander Olsen Kjølnesjordet III borettslag
Vera Pedersen Kjølnesjordet III borettslag
Henry Barsey Kjølnesjordet III borettslag
Didrik Rognlien Aardal Kjølnesjordet III borettslag
Regine Abrahamsen Kjølnesjordet III borettslag
Ann Lisbeth Høiback Kjølnesjordet III borettslag
John Lium Nordre Borge Garasjelag SA
Anne Karine Næss Nordre Borge Garasjelag SA
Viveca Gudmundsen Nordre Borge Garasjelag SA
Aase Gerd Johansen Nordre Borge Garasjelag SA
Claudio Milton A Ferrada Nordre Borge Garasjelag SA
Signe Edin Namløs Nordre Borge Garasjelag SA
Terje Eriksen Nordre Borge Garasjelag SA
Gunnhild Moen Thorstensen Vatninga borettslag
Marie Mathilde Borgan Vatninga borettslag
Gerd Margareth Strøm Vatninga borettslag
Tor Johansen Vatninga borettslag
Olsen Reidar Lund i borettslag
Live Skau Lund i borettslag
Inger Holstad Lund i borettslag
Hans Petter Johansen Lund i borettslag
Katharina Maria Stiller AL Hjortestien borettslag
Ørjan Greger Olsen AL Hjortestien borettslag
Kenneth Sørsdahl AL Hjortestien borettslag
Roy Slåtta Petersen AL Hjortestien borettslag
Nina Knagenhjelm Enger borettslag
Færanæk Noori Enger borettslag
Kari Melby Enger borettslag
Therese Olea O Brinchmann Enger borettslag
John Ove Saal Enger borettslag
Rolf Haugen Klosterhagen III borettslag
Helge Tankred Olsen Klosterhagen III borettslag
Anne Thune Klosterhagen III borettslag
Thor Øistein Eriksen Klosterhagen III borettslag
Janne Gro Hansen Klosterhagen III borettslag
Ingeborg Akerhaugen Akkerhaugen terrasse borettslag
Olaug Haukvik Brenne Akkerhaugen terrasse borettslag
Ellen Marie Haugholt Akkerhaugen terrasse borettslag
Solfrid Hansen Akkerhaugen terrasse borettslag
Gerd Aashild Sauar Akkerhaugen terrasse borettslag
Haakon Hvidsten Strømdalshagen borettslag
Emma Gunvor S Rønvik Strømdalshagen borettslag
Kjell Solheim Strømdalshagen borettslag
Dujaka Albani Strømdalshagen borettslag
Lars Roger Moen Strømdalshagen borettslag
Ellen Lorentzen Bliksekilen i borettslag
Gunnar Olav Kristoffersen Bliksekilen i borettslag
Linn Aas Ruvang Bliksekilen i borettslag
Anne Ingersdotter Gran Bliksekilen i borettslag
Bjørn Gustav Baklid Bliksekilen i borettslag
Ellen Johanne Nesne Amundahagen borettslag
Kari Westlie Amundahagen borettslag
Aud Randi Berntsen Amundahagen borettslag
Karin Marie Tollefsen Amundahagen borettslag
Siri Debes Amundahagen borettslag
Maria Falch Holm Løvsjøtoppen borettslag
Laila Johanne Wik Løvsjøtoppen borettslag
Linda Kristin Pettersen Løvsjøtoppen borettslag
Vibeke Eika Løvsjøtoppen borettslag
Marianne Camilla E Ørvik Løvsjøtoppen borettslag
Solveig A Ulven Falch Korvetten Brevik borettslag
Trygve A Thorstensen Korvetten Brevik borettslag
Åse J E Westgård Helgesen Korvetten Brevik borettslag
Torgeir Larsen Korvetten Brevik borettslag
Amlie Per Fredrik Sameiet Svea Panorama
Dalene Anne Marie Sameiet Svea Panorama
Fariba Ghavidel-Asgary Sameiet Svea Panorama
Småbrekke Geir Sameiet Svea Panorama
Gunnar Westbye Solvang i borettslag
Kari Hagane Solvang i borettslag
Jan Ødefjeld Solvang i borettslag
Sørås Ronny Solvang i borettslag
Olav Johan Fjære Myre borettslag
Bjørn Gudmundsen Myre borettslag
Anniken Nordbø Myre borettslag
Thomas Fjellvang Hansen Myre borettslag
Sulesund Steffen Kiste Myre borettslag
Anette Svensen Myre borettslag
Arnhild-Ingrid Pettersen Myre borettslag
Sylvi Aarøe Venus borettslag
Marianne Torp Lindhjem Venus borettslag
Espen Nenseth Venus borettslag
Jan Åge Mikalsen Venus borettslag
Tone Kallåk Venus borettslag
Straume Edvard Venus borettslag
Kjell Ivar Odden Bø i borettslag
Marius Nesne Baar Bø i borettslag
Henry Nygaard Bø i borettslag
Kolbjørn Hovde Bø i borettslag
Lise Søfteland Auset Bø i borettslag
Monica Melbye Bø i borettslag
Linda Evensen Bø i borettslag
Joachim Jamtvedt Børresen Prinsessegata 8 borettslag
Dag-Inge Enger Prinsessegata 8 borettslag
Børresen Terje Rohde Prinsessegata 8 borettslag
Sondre Baltzersen Moland Prinsessegata 8 borettslag
Christen Minothi Dalen II borettslag
Ingrid C Nilsen Rulnes Dalen II borettslag
Rikke Edin Dalen II borettslag
Nicklas A Forberg Eriksen Dalen II borettslag
Ingeborg Anette Moen Dalen II borettslag
Ole Karstein Jensen Anders Baarsveg borettslag
Martin Pettersen Anders Baarsveg borettslag
Marit Petersen Anders Baarsveg borettslag
Bent Asgeir Sørensen Anders Baarsveg borettslag
Henrik Holter Anders Baarsveg borettslag
Pål Tallaksen Trollstien borettslag
Marit Meder Trollstien borettslag
Øystein Bråthen Trollstien borettslag
Harald Barth Trollstien borettslag
Karin Nenseth Snekkerlia borettslag
Kjell M Saga Andersen Snekkerlia borettslag
Sissel Wahlberg Snekkerlia borettslag
Emilie Victoria Mørch Snekkerlia borettslag
Lars Kristian Eskilt Snekkerlia borettslag
Marit Tordis Sandberg Furulund borettslag
Ola Morken Furulund borettslag
Liv Johnsen Furulund borettslag
Berit Vollen Furulund borettslag
Bjørn Øystein Pettersen Furulund borettslag
Tore Hegna Furulund borettslag
Morten Løkslid Stridsklevenga borettslag
Kathrine Øen Pettersen Stridsklevenga borettslag
Ingebjørg Sørensen Stridsklevenga borettslag
Liv Ida Rebecka Fjell Stridsklevenga borettslag
Kai Andre Jacobsen Stridsklevenga borettslag
Eckell Irene Kragh Stridsklevenga borettslag
Eli Schanke Stridsklevenga borettslag
Ellen Marie Dankertsen Torvet borettslag
Ove Anker Pilodden Torvet borettslag
Torbjørn Sigurd Solbakken Torvet borettslag
Kåre Halland Numme III borettslag
Heidi Enger Numme III borettslag
Iversen Tor Numme III borettslag
Simone Mariette Langseth Numme III borettslag
Birthe Arvesen Numme III borettslag
Ragnar Nilsen Skomvær borettslag
  Sameiet Skomværgata II
Marit Tørre Skomvær borettslag
  Sameiet Skomværgata II
Jens Martin Gjærum Skomvær borettslag
Sigurd Armand Risvik Jønholtdalen II borettslag
Ellen Sofie Ditlefsen Jønholtdalen II borettslag
Tina Cecilie Nilssen Jønholtdalen II borettslag
Bjørn Erland Rollefsen Jønholtdalen II borettslag
Lene Dolva Jønholtdalen II borettslag
Robert Nøklegård Valler III borettslag
Arne Ronny Svensson Valler III borettslag
Egil Sander Jan Didriksen Valler III borettslag
Hanne Nordal Valler III borettslag
Helene Bamle Valler III borettslag
Luis Garcia Eidem Valler III borettslag
Hanne Kristin Tuvnes Brattås nord borettslag
Espen Ruud Brattås nord borettslag
Morten Ruud Kristiansen Brattås nord borettslag
Renate Kathinka Strand Brattås nord borettslag
Kjær Bjørn Einar Gulløy Brattås nord borettslag
Fred Bertil Øvrebø Brattås nord borettslag
Yngve Flohr Friggsgate borettslag
Anna Elisabeth Flohr Friggsgate borettslag
Marit Kjendalen Friggsgate borettslag
Torild Hesthammer Mauråsen borettslag
Gunvor Heidenstrøm Mauråsen borettslag
Eilif Arne Larsen Mauråsen borettslag
Svein Doksrød Mauråsen borettslag
Linda Engebrethsen Mauråsen borettslag
Gunn Eik Myhren Mauråsen borettslag
Roy Steen Gunstensen Mauråsen borettslag
Asgautsen Odd Morten Jønholtdalen i borettslag
Nikola Bobic Jønholtdalen i borettslag
Inger Nerisen Jønholtdalen i borettslag
Liv Mørkøre Vik Jønholtdalen i borettslag
Brita Irene Skahjem Remme Sameiet Bryggekanten Osebro
Jarle Jakobsen Sameiet Bryggekanten Osebro
Erik Dotseth Sameiet Bryggekanten Osebro
Ellen Dahlgren Doksrød Hovengabakken borettslag
Jan Petter Lindahl Hovengabakken borettslag
Hans-Jørgen S Andersen Hovengabakken borettslag
Rune Doksrød Hovengabakken borettslag
Anne Tømmervåg Røe Hovengabakken borettslag
Natalie Roberg Bliksekilen II borettslag
Christine Arnesen Bliksekilen II borettslag
Bjørn Yngve Tollefsen Bliksekilen II borettslag
Kjetil Hennum Andersen Bliksekilen II borettslag
Frank R Nergård Løymen Bliksekilen II borettslag
Tove Karin Hagen Fløtningen Park II borettslag
Magnar Bakke Fløtningen Park II borettslag
Fredrik Jon Christensen Fløtningen Park II borettslag
Ingunn Kjær Fløtningen Park II borettslag
Jan Petter Bustad Fløtningen Park II borettslag
Trygve Stordal Sameiet Skogenkvartalet Bø
Martin Simmerlund Friis Sameiet Skogenkvartalet Bø
Torleif Roheim Sameiet Skogenkvartalet Bø
Rune Olsen Sameiet Skogenkvartalet Bø
Grete Hamremoen Oterholt Sameiet Skogenkvartalet Bø
Stian Lauritzen Elveparken brygge III borettslag
Dalene Nils Magne Elveparken brygge III borettslag
Svein Sundby Elveparken brygge III borettslag
Kari Anne Kleiv Elveparken brygge III borettslag
Sigbjørn Myhre Elveparken brygge III borettslag
Arnold Kittelsen Vestre Kjellemo borettslag
Mats Gøran Anders Larsson Vestre Kjellemo borettslag
Jahn Tore Nergård Vestre Kjellemo borettslag
Brit Homme Vestre Kjellemo borettslag
Elisabeth Strøm Vestre Kjellemo borettslag
Jan Ulf Wold Johnsen Lagunen i borettslag
Jens Kristian Heibø Lagunen i borettslag
Marit Aanesen Søgård Lagunen i borettslag
Eigil Arnfinn Eriksen Lagunen i borettslag
Roar Grønvold Lagunen i borettslag
Vegard Dalen Sameiet Telemarksgata 6
Per Thomas S Offenberg Sameiet Telemarksgata 6
Elisabeth Søderholm Caird Sameiet Telemarksgata 6
Liv Hege Fjelldalen Sameiet Telemarksgata 6

Personopplysninger

Adresse 3924 Porsgrunn
Født 1964

Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre samt 1881.no og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Bisnode Credit AS. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice . Se også spørsmål og svar.