Vardeneset Ballklubb
Regnskap
| Resultatregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 6 043 000 | 6 164 000 | 4 706 000 | 685 000 | 838 000 | 1 023 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 2 790 000 | 2 206 000 | 1 532 000 | 3 833 000 | 3 733 000 | 3 878 000 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 8 833 000 | 8 370 000 | 6 238 000 | 4 518 000 | 4 571 000 | 4 901 000 |
|
|
| Varekostnad | 3 904 000 | 4 103 000 | 2 266 000 | 85 000 | 1 559 000 | 0 |
|
|
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 3 074 000 | 3 304 000 | 3 330 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 249 000 | 193 000 | 214 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 1 248 000 | 1 277 000 | 566 000 | 3 811 000 | 2 106 000 | 4 926 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 8 475 000 | 8 877 000 | 6 376 000 | 3 896 000 | 3 665 000 | 4 926 000 |
|
|
| Driftsresultat | 358 000 | -507 000 | -138 000 | 622 000 | 906 000 | -25 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 84 000 | 89 000 | 65 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen finansinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansinntekter | 84 000 | 89 000 | 65 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Netto finans | 84 000 | 89 000 | 65 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | 442 000 | -417 000 | -73 000 | 628 000 | 911 000 | -15 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ordinært resultat | 442 000 | -417 000 | -73 000 | 628 000 | 911 000 | -15 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | 442 000 | -417 000 | -73 000 | 628 000 | 911 000 | -15 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 442 000 | -417 000 | -73 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 72 000 | 94 000 | 115 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Maskiner og anlegg | 513 000 | 603 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 0 | 139 000 | 289 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 586 000 | 835 000 | 404 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum anleggsmidler | 586 000 | 835 000 | 404 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varelager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kundefordringer | 267 000 | 294 000 | 227 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Andre fordringer | 31 000 | 110 000 | 262 000 | 260 000 | 329 000 | 247 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 298 000 | 404 000 | 489 000 | 260 000 | 329 000 | 247 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 3 796 000 | 3 290 000 | 3 767 000 | 4 306 000 | 3 664 000 | 2 588 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 4 094 000 | 3 695 000 | 4 256 000 | 4 566 000 | 3 993 000 | 2 836 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 4 680 000 | 4 530 000 | 4 660 000 | 4 566 000 | 3 993 000 | 2 836 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 1 300 000 | 1 300 000 | 0 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 0 | 0 | 0 | 1 300 000 | 1 300 000 | 0 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 4 100 000 | 3 658 000 | 4 075 000 | 2 721 000 | 2 093 000 | 2 482 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 4 100 000 | 3 658 000 | 4 075 000 | 2 721 000 | 2 093 000 | 2 482 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 4 100 000 | 3 658 000 | 4 075 000 | 4 021 000 | 3 393 000 | 2 482 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Leverandørgjeld | 96 000 | 119 000 | 108 000 | 232 000 | 239 000 | 52 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skyldige offentlige utgifter | 156 000 | 169 000 | 158 000 | 132 000 | 204 000 | 149 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 327 000 | 584 000 | 319 000 | 181 000 | 156 000 | 152 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 579 000 | 872 000 | 585 000 | 545 000 | 599 000 | 353 000 |
|
|
| Sum gjeld | 579 000 | 872 000 | 585 000 | 545 000 | 599 000 | 353 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 4 680 000 | 4 530 000 | 4 660 000 | 4 566 000 | 3 993 000 | 2 836 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 9,6% | -9,1% | 14,7% | 26,7% | ||||
| Resultat av driften i % | 4,1% | -6,1% | -2,2% | 13,8% | 19,8% | -0,5% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 1,9 | 1,8 | 1,1 | 1,3 | ||||
| Bruttofortjeneste i % | 35,4% | 33,4% | 51,8% | 87,6% | -86,0% | 100,0% | ||
| Overskuddsgrad i % | 5,0% | -5,0% | -1,2% | 13,8% | 19,8% | -0,5% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | 11,4% | -10,8% | 16,9% | 31,0% | ||||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | 11,4% | -10,8% | 16,9% | 31,0% | ||||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 2,9 | 2,5 | 1,9 | |||||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 7,1 | 4,2 | 7,3 | 8,4 | 6,7 | 8,0 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 7,1 | 4,2 | 7,3 | 8,4 | 6,7 | 8,0 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 6,6 | 3,8 | 6,4 | 7,9 | 6,1 | 7,3 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | ||||||||
| Lagertid i antall dager | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | ||||
| Soliditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Egenkapitalandel i % | 87,6% | 80,8% | 87,4% | 88,1% | 85,0% | 87,5% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 46,4% | 43,7% | 65,3% | 89,0% | 74,2% | 50,6% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Finansieringsgrad i % | 0,1% | 0,2% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | ||||||||
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,2 | 0,1 | 0,1 | 0,2 | 0,1 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 12,4% | 19,2% | 12,6% | 11,9% | 15,0% | 12,4% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Lederlønninger | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 558 000 | 537 000 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
