Trim-Mix Fitness AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 1 057 000 | 1 007 000 | 886 000 | 772 000 | 691 000 | 802 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 188 000 | 158 000 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 1 057 000 | 1 007 000 | 886 000 | 772 000 | 879 000 | 960 000 |
|
|
| Varekostnad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 35 000 | 164 000 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 174 000 | 98 000 | 204 000 | 227 000 | 223 000 | 228 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 612 000 | 584 000 | 562 000 | 668 000 | 650 000 | 685 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 786 000 | 682 000 | 766 000 | 896 000 | 908 000 | 1 077 000 |
|
|
| Driftsresultat | 271 000 | 325 000 | 120 000 | -124 000 | -29 000 | -117 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 1 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen finansinntekt | 2 000 | 1 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 |
|
|
| Sum finansinntekter | 15 000 | 1 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 58 000 | 88 000 | 86 000 | 99 000 | 100 000 | 113 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 58 000 | 88 000 | 86 000 | 99 000 | 100 000 | 113 000 |
|
|
| Netto finans | -43 000 | -87 000 | -84 000 | -97 000 | -98 000 | -111 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | 228 000 | 239 000 | 36 000 | -222 000 | -127 000 | -228 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 184 000 | 52 000 | -236 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Ordinært resultat | 44 000 | 186 000 | 273 000 | -222 000 | -127 000 | -228 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | 44 000 | 186 000 | 273 000 | -222 000 | -127 000 | -228 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 44 000 | 186 000 | 273 000 | -222 000 | -127 000 | -228 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 184 000 | 236 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 184 000 | 236 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 21 000 | 184 000 | 156 000 | 103 000 | 109 000 | 115 000 |
|
|
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 320 000 | 353 000 | 444 000 | 654 000 | 875 000 | 981 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 341 000 | 537 000 | 600 000 | 757 000 | 984 000 | 1 096 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 9 000 | 9 000 | 21 000 | 32 000 | 43 000 | 54 000 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 9 000 | 9 000 | 21 000 | 32 000 | 43 000 | 54 000 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 350 000 | 730 000 | 857 000 | 789 000 | 1 027 000 | 1 151 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varelager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kundefordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre fordringer | 16 000 | 14 000 | 49 000 | 44 000 | 37 000 | 39 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 000 | 4 000 |
|
|
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 16 000 | 14 000 | 49 000 | 44 000 | 41 000 | 43 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 162 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 162 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 78 000 | 103 000 | 30 000 | -1 000 | 16 000 | 40 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 257 000 | 117 000 | 80 000 | 44 000 | 57 000 | 83 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 607 000 | 847 000 | 937 000 | 833 000 | 1 084 000 | 1 234 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 200 000 | 200 000 | 200 000 | 200 000 | 200 000 | 200 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
|
|
| Sum innskutt egenkapital | 210 000 | 210 000 | 210 000 | 210 000 | 210 000 | 210 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | -530 000 | -574 000 | -761 000 | -1 033 000 | -811 000 | -685 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | -530 000 | -574 000 | -761 000 | -1 033 000 | -811 000 | -685 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | -320 000 | -364 000 | -551 000 | -823 000 | -601 000 | -475 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 487 000 | 483 000 | 343 000 | 0 | 0 |
|
|
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 912 000 | 1 210 000 | 1 461 000 | 1 521 000 | 1 386 000 | 1 504 000 |
|
|
| Sum langsiktig gjeld | 912 000 | 1 210 000 | 1 461 000 | 1 521 000 | 1 386 000 | 1 504 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 464 000 | 723 000 | 978 000 | 1 178 000 | 0 | 0 |
|
|
| Leverandørgjeld | 0 | 2 000 | 27 000 | 110 000 | 48 000 | 93 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skyldige offentlige utgifter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 16 000 | 0 | 0 | 25 000 | 251 000 | 102 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 16 000 | 2 000 | 27 000 | 135 000 | 299 000 | 205 000 |
|
|
| Sum gjeld | 928 000 | 1 212 000 | 1 488 000 | 1 656 000 | 1 685 000 | 1 709 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 607 000 | 847 000 | 937 000 | 833 000 | 1 084 000 | 1 234 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 39,3% | 36,7% | 13,8% | -12,8% | -2,3% | |||
| Resultat av driften i % | 25,6% | 32,3% | 13,5% | -16,1% | -3,3% | -12,2% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 1,5 | 1,1 | 1,0 | 0,8 | 0,8 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | ||
| Overskuddsgrad i % | 27,1% | 32,4% | 13,8% | -15,8% | -3,1% | -12,0% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | -66,7% | -52,2% | -5,2% | 31,2% | 23,6% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | -12,9% | -40,7% | -39,7% | 31,2% | 23,6% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 772,0 | 25,1 | 5,9 | |||||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 16,1 | 58,5 | 3,0 | 0,3 | 0,2 | 0,4 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 16,1 | 58,5 | 3,0 | 0,3 | 0,2 | 0,4 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 4,9 | 51,5 | 1,1 | 0,0 | 0,1 | 0,2 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | ||||||||
| Lagertid i antall dager | ||||||||
| Soliditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Egenkapitalandel i % | -52,7% | -43,0% | -58,8% | -98,8% | -55,4% | -38,5% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | -30,3% | -36,1% | -62,2% | -106,6% | -68,4% | -49,5% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 1,0% | 1,0% | 1,0% | 1,1% | 1,2% | 1,1% | ||
| Finansieringsgrad i % | 0,6% | 0,9% | 0,9% | 1,1% | 1,3% | 1,1% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | ||||||||
| Gjeldsgrad | -2,9 | -3,3 | -2,7 | -2,0 | -2,8 | -3,6 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 2,6% | 0,2% | 2,9% | 16,2% | 27,6% | 16,6% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 150,2% | 142,9% | 155,9% | 182,6% | 127,9% | 121,9% | ||
| Lederlønninger | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
