The Studio Fitness & Lifestyle AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 1 630 000 | 1 330 000 | 862 000 | 399 000 | 1 742 000 | 4 360 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 0 | 7 000 | 199 000 | 1 467 000 | 865 000 | 87 000 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 1 630 000 | 1 337 000 | 1 061 000 | 1 865 000 | 2 607 000 | 4 447 000 |
|
|
| Varekostnad | 0 | 0 | 73 000 | 251 000 | 729 000 | 749 000 |
|
|
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 621 000 | 809 000 | 396 000 | 79 000 | 630 000 | 1 200 000 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 37 000 | 65 000 | 72 000 | 94 000 | 87 000 | 38 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 113 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Andre driftskostnader | 63 000 | 75 000 | 190 000 | 1 920 000 | 2 318 000 | 2 261 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 721 000 | 1 062 000 | 731 000 | 2 344 000 | 3 764 000 | 4 248 000 |
|
|
| Driftsresultat | 909 000 | 275 000 | 330 000 | -479 000 | -1 157 000 | 199 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen finansinntekt | 2 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 000 |
|
|
| Sum finansinntekter | 2 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 000 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 0 | 1 000 | 14 000 | 11 000 | 14 000 | 7 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 0 | 1 000 | 17 000 | 28 000 | 14 000 | 10 000 |
|
|
| Netto finans | 2 000 | -1 000 | -17 000 | -28 000 | -14 000 | -8 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | 911 000 | 274 000 | 313 000 | -508 000 | -1 171 000 | 191 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 57 000 | 0 | 303 000 | -108 000 | -258 000 | 42 000 |
|
|
| Ordinært resultat | 854 000 | 274 000 | 10 000 | -400 000 | -914 000 | 149 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | 854 000 | 274 000 | 10 000 | -400 000 | -914 000 | 149 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 854 000 | 274 000 | 10 000 | -400 000 | -914 000 | 149 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 303 000 | 163 000 | 0 |
|
|
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 303 000 | 163 000 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 24 000 | 61 000 | 239 000 | 312 000 | 320 000 | 113 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 24 000 | 61 000 | 239 000 | 312 000 | 320 000 | 113 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 000 | 15 000 |
|
|
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 000 | 15 000 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 24 000 | 61 000 | 239 000 | 615 000 | 498 000 | 128 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varelager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kundefordringer | 1 000 | 0 | 0 | 246 000 | 367 000 | 44 000 |
|
|
| Andre fordringer | 2 000 | 4 000 | 0 | 118 000 | -55 000 | 102 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 99 000 | 40 000 |
|
|
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 3 000 | 4 000 | 0 | 364 000 | 411 000 | 186 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 812 000 | 506 000 | 119 000 | 199 000 | 75 000 | 164 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 815 000 | 510 000 | 119 000 | 563 000 | 487 000 | 350 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 839 000 | 571 000 | 358 000 | 1 178 000 | 985 000 | 478 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 600 000 | 600 000 | 600 000 | 600 000 | 100 000 | 100 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 600 000 | 600 000 | 600 000 | 600 000 | 100 000 | 100 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | -366 000 | -1 219 000 | -1 493 000 | -1 503 000 | -1 104 000 | -190 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | -366 000 | -1 219 000 | -1 493 000 | -1 503 000 | -1 104 000 | -190 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 234 000 | -619 000 | -893 000 | -903 000 | -1 004 000 | -90 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 000 |
|
|
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 341 000 | 580 000 | 0 |
|
|
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 341 000 | 580 000 | 2 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 341 000 | 580 000 | 0 |
|
|
| Leverandørgjeld | -5 000 | 4 000 | 30 000 | 466 000 | 0 | 0 |
|
|
| Betalbar skatt | 57 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 000 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 24 000 | 29 000 | 87 000 | 1 000 | 67 000 | 74 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 529 000 | 1 157 000 | 1 135 000 | 1 273 000 | 1 342 000 | 451 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 605 000 | 1 190 000 | 1 252 000 | 1 740 000 | 1 409 000 | 567 000 |
|
|
| Sum gjeld | 605 000 | 1 190 000 | 1 252 000 | 2 081 000 | 1 989 000 | 569 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 839 000 | 571 000 | 358 000 | 1 178 000 | 985 000 | 478 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 129,2% | 59,2% | 43,0% | -44,4% | -158,2% | |||
| Resultat av driften i % | 55,8% | 20,6% | 31,1% | -25,7% | -44,4% | 4,5% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 2,3 | 2,9 | 1,4 | 1,7 | 3,6 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 100,0% | 100,0% | 91,5% | 37,1% | 58,2% | 82,8% | ||
| Overskuddsgrad i % | 55,9% | 20,6% | 31,1% | -25,7% | -44,4% | 4,5% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | -473,2% | -36,2% | -34,9% | 53,3% | 214,1% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | -443,6% | -36,2% | -1,1% | 42,0% | 167,1% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 2,6 | 1,7 | 2,7 | 23,6 | 4,1 | 3,7 | ||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 1,3 | 0,4 | 0,1 | 0,3 | 0,3 | 0,6 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 1,3 | 0,4 | 0,1 | 0,3 | 0,3 | 0,6 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 1,3 | 0,4 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,3 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | ||||||||
| Lagertid i antall dager | 0,0 | 0,0 | 0,0 | |||||
| Soliditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Egenkapitalandel i % | 27,9% | -108,4% | -249,4% | -76,7% | -101,9% | -18,8% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 14,4% | -46,3% | -84,2% | -48,4% | -38,5% | -2,0% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 6,1% | 3,4% | 284,5% | ||
| Finansieringsgrad i % | 0,1% | -0,1% | -0,3% | -1,1% | -1,2% | -1,5% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | ||||||||
| Gjeldsgrad | 2,6 | -1,9 | -1,4 | -2,3 | -2,0 | -6,3 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 72,1% | 208,4% | 349,7% | 147,7% | 143,0% | 118,6% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 28,9% | 58,9% | 0,4% | ||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 5 000 | 100 000 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
