Teatergaten 16 Restaurant AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 3 475 000 | 3 111 000 | 2 383 000 | 879 000 | 0 | 0 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 80 000 | 80 000 | 370 000 | 44 000 | 0 | 0 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 3 554 000 | 3 191 000 | 2 753 000 | 923 000 | 0 | 0 |
|
|
| Varekostnad | 1 191 000 | 1 055 000 | 775 000 | 439 000 | 0 | 0 |
|
|
| Beholdningsendringer | -4 000 | 41 000 | -19 000 | -98 000 | 0 | 0 |
|
|
| Lønnskostnader | 1 544 000 | 1 344 000 | 1 043 000 | 459 000 | 0 | 0 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 210 000 | 210 000 | 210 000 | 194 000 | 0 | 0 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 1 086 000 | 856 000 | 836 000 | 636 000 | 300 000 | 279 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 4 027 000 | 3 506 000 | 2 845 000 | 1 630 000 | 300 000 | 279 000 |
|
|
| Driftsresultat | -473 000 | -315 000 | -92 000 | -707 000 | -300 000 | -279 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen finansinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 1 000 | 2 000 | 9 000 | 2 000 |
|
|
| Netto finans | 0 | 0 | -1 000 | -2 000 | -9 000 | -2 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | -474 000 | -315 000 | -93 000 | -709 000 | -309 000 | -281 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ordinært resultat | -474 000 | -315 000 | -93 000 | -709 000 | -309 000 | -281 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | -474 000 | -315 000 | -93 000 | -709 000 | -309 000 | -281 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | -474 000 | -315 000 | -93 000 | -709 000 | -309 000 | -281 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 19 000 | 23 000 | 26 000 | 29 000 | 32 000 | 32 000 |
|
|
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 449 000 | 656 000 | 863 000 | 1 070 000 | 1 117 000 | 902 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 469 000 | 679 000 | 889 000 | 1 099 000 | 1 150 000 | 934 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum anleggsmidler | 469 000 | 679 000 | 889 000 | 1 099 000 | 1 150 000 | 934 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 90 000 | 86 000 | 116 000 | 98 000 | 0 | 0 |
|
|
| Sum varelager | 90 000 | 86 000 | 116 000 | 98 000 | 0 | 0 |
|
|
| Kundefordringer | 2 000 | 52 000 | 22 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Andre fordringer | 113 000 | 153 000 | 96 000 | 65 000 | 11 000 | 0 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 115 000 | 205 000 | 118 000 | 65 000 | 11 000 | 0 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 150 000 | 285 000 | 63 000 | 64 000 | 167 000 | 260 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 355 000 | 576 000 | 298 000 | 227 000 | 178 000 | 260 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 824 000 | 1 254 000 | 1 187 000 | 1 326 000 | 1 327 000 | 1 194 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | -3 069 000 | -2 595 000 | -2 280 000 | -2 187 000 | -1 478 000 | -1 170 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | -3 069 000 | -2 595 000 | -2 280 000 | -2 187 000 | -1 478 000 | -1 170 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | -3 039 000 | -2 565 000 | -2 250 000 | -2 157 000 | -1 448 000 | -1 140 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 3 316 000 | 3 178 000 | 3 011 000 | 2 731 000 | 2 254 000 | 1 579 000 |
|
|
| Sum langsiktig gjeld | 3 316 000 | 3 178 000 | 3 011 000 | 2 731 000 | 2 254 000 | 1 579 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Leverandørgjeld | 118 000 | 192 000 | 141 000 | 18 000 | 0 | 66 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skyldige offentlige utgifter | 167 000 | 162 000 | 93 000 | 89 000 | 0 | 0 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 261 000 | 288 000 | 192 000 | 645 000 | 521 000 | 689 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 546 000 | 642 000 | 426 000 | 752 000 | 521 000 | 755 000 |
|
|
| Sum gjeld | 3 862 000 | 3 820 000 | 3 437 000 | 3 483 000 | 2 775 000 | 2 334 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 824 000 | 1 254 000 | 1 187 000 | 1 326 000 | 1 327 000 | 1 194 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | -45,6% | -25,8% | -7,3% | -53,3% | -23,8% | |||
| Resultat av driften i % | -13,3% | -9,9% | -3,3% | -76,6% | ||||
| Kapitalens omløpshastighet | 3,4 | 2,6 | 2,2 | 0,7 | 0,0 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 65,7% | 66,1% | 67,5% | 50,1% | ||||
| Overskuddsgrad i % | -13,3% | -9,9% | -3,3% | -76,6% | ||||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | 16,9% | 13,1% | 4,2% | 39,3% | 23,9% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | 16,9% | 13,1% | 4,2% | 39,3% | 23,9% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 2,3 | 2,4 | 2,6 | 2,0 | ||||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 0,7 | 0,9 | 0,7 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 0,5 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 0,3 | 0,3 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 0,3 | 0,4 | 0,1 | 0,1 | 0,3 | 0,3 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | 13,2 | 12,3 | 6,7 | 4,5 | ||||
| Lagertid i antall dager | 26,6 | 34,5 | 49,7 | 40,2 | ||||
| Soliditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Egenkapitalandel i % | -368,8% | -204,5% | -189,6% | -162,7% | -109,1% | -95,5% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | -85,5% | -80,4% | -81,7% | -233,7% | ||||
| Rentedekningsgrad i % | 1,2% | 1,2% | 1,1% | 1,3% | 1,2% | 1,5% | ||
| Finansieringsgrad i % | 1,7% | 1,1% | 1,2% | 1,9% | 1,4% | 2,1% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | -213,3% | -76,7% | -110,3% | -535,7% | ||||
| Gjeldsgrad | -1,3 | -1,5 | -1,5 | -1,6 | -1,9 | -2,0 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 66,3% | 51,2% | 35,9% | 56,7% | 39,3% | 63,2% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 402,4% | 253,4% | 253,7% | 206,0% | 169,9% | 132,2% | ||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
