Tannlege Terje Wold AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 33 000 | 788 000 | 924 000 | 1 726 000 | 2 443 000 | 2 295 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 0 | 0 | 0 | 900 000 | 0 | 6 000 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 33 000 | 788 000 | 924 000 | 2 626 000 | 2 443 000 | 2 301 000 |
|
|
| Varekostnad | 0 | 0 | 0 | 74 000 | 189 000 | 140 000 |
|
|
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 110 000 | 868 000 | 771 000 | 1 410 000 | 1 636 000 | 1 257 000 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 116 000 | 136 000 | 288 000 | 409 000 | 491 000 | 673 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 226 000 | 1 004 000 | 1 059 000 | 1 893 000 | 2 316 000 | 2 122 000 |
|
|
| Driftsresultat | -193 000 | -216 000 | -135 000 | 733 000 | 127 000 | 179 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 57 000 | 64 000 | 39 000 | 9 000 | 4 000 | 8 000 |
|
|
| Sum annen finansinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 000 |
|
|
| Sum finansinntekter | 57 000 | 64 000 | 39 000 | 9 000 | 4 000 | 10 000 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Netto finans | 57 000 | 64 000 | 39 000 | 9 000 | 4 000 | 10 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | -136 000 | -152 000 | -95 000 | 741 000 | 131 000 | 189 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | -30 000 | -33 000 | -21 000 | 164 000 | 29 000 | 41 000 |
|
|
| Ordinært resultat | -106 000 | -119 000 | -74 000 | 577 000 | 102 000 | 147 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | -106 000 | -119 000 | -74 000 | 577 000 | 102 000 | 147 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 50 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | -106 000 | -119 000 | -124 000 | 577 000 | 102 000 | 147 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 000 | 9 000 |
|
|
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 000 | 9 000 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 000 | 10 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 16 000 |
|
|
| Sum varelager | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 16 000 |
|
|
| Kundefordringer | 0 | 0 | 0 | 64 000 | 0 | 5 000 |
|
|
| Andre fordringer | 0 | 60 000 | 29 000 | 9 000 | 15 000 | 1 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 0 | 60 000 | 29 000 | 73 000 | 15 000 | 6 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 2 030 000 | 2 238 000 | 2 345 000 | 2 521 000 | 1 919 000 | 1 821 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 2 030 000 | 2 298 000 | 2 374 000 | 2 594 000 | 1 944 000 | 1 843 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 2 030 000 | 2 298 000 | 2 374 000 | 2 594 000 | 1 951 000 | 1 853 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 1 736 000 | 1 842 000 | 1 961 000 | 2 085 000 | 1 508 000 | 1 406 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 1 736 000 | 1 842 000 | 1 961 000 | 2 085 000 | 1 508 000 | 1 406 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 1 836 000 | 1 942 000 | 2 061 000 | 2 185 000 | 1 608 000 | 1 506 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 59 000 | 89 000 | 122 000 | 152 000 | 0 | 0 |
|
|
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 59 000 | 89 000 | 122 000 | 152 000 | 0 | 0 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum langsiktig gjeld | 59 000 | 89 000 | 122 000 | 152 000 | 0 | 0 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Leverandørgjeld | 2 000 | 0 | -35 000 | 8 000 | 29 000 | 45 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 0 | 9 000 | 4 000 | 27 000 | 51 000 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 0 | 146 000 | 98 000 | 108 000 | 129 000 | 130 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 133 000 | 121 000 | 119 000 | 137 000 | 158 000 | 120 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 135 000 | 267 000 | 191 000 | 257 000 | 343 000 | 346 000 |
|
|
| Sum gjeld | 194 000 | 356 000 | 313 000 | 409 000 | 343 000 | 346 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 2 030 000 | 2 298 000 | 2 374 000 | 2 594 000 | 1 951 000 | 1 853 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | -6,3% | -6,5% | -3,8% | 32,6% | 6,9% | |||
| Resultat av driften i % | -584,8% | -27,4% | -14,6% | 27,9% | 5,2% | 7,8% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 0,0 | 0,3 | 0,4 | 1,2 | 1,3 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 95,7% | 92,3% | 93,9% | ||
| Overskuddsgrad i % | -412,1% | -19,3% | -10,4% | 28,3% | 5,4% | 8,2% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | -7,2% | -7,6% | -4,5% | 39,1% | 8,4% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | -5,6% | -5,9% | -3,5% | 30,4% | 6,6% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 0,3 | 0,9 | 1,2 | 1,9 | 1,5 | 1,8 | ||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 15,0 | 8,6 | 12,4 | 10,1 | 5,7 | 5,3 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 15,0 | 8,6 | 12,4 | 10,1 | 5,6 | 5,3 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 15,0 | 8,4 | 12,3 | 9,8 | 5,6 | 5,3 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | 18,9 | 8,8 | ||||||
| Lagertid i antall dager | 24,3 | 24,8 | ||||||
| Soliditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Egenkapitalandel i % | 90,4% | 84,5% | 86,8% | 84,2% | 82,4% | 81,3% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 5563,6% | 246,4% | 223,1% | 83,2% | 65,8% | 65,4% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 3,3% | 4,0% | 2,6% | 2,7% | 0,0% | 0,0% | ||
| Finansieringsgrad i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | 16000,0% | 9350,0% | ||||||
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,2 | 0,2 | 0,2 | 0,2 | 0,2 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 6,7% | 11,6% | 8,0% | 9,9% | 17,6% | 18,7% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 2,9% | 3,9% | 5,1% | 5,9% | 0,0% | 0,0% | ||
| Lederlønninger | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 912 000 | 811 000 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
