Tannlege Kyrre Teigen AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 1 425 000 | 1 791 000 | 1 297 000 | 1 405 000 | 1 315 000 | 1 300 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum driftsinntekter | 1 425 000 | 1 791 000 | 1 297 000 | 1 405 000 | 1 315 000 | 1 300 000 |
|
|
| Varekostnad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 1 695 000 | 2 310 000 | 1 624 000 | 1 477 000 | 1 165 000 | 1 162 000 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 532 000 | 247 000 | 237 000 | 232 000 | 176 000 | 133 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 2 230 000 | 2 560 000 | 1 864 000 | 1 712 000 | 1 344 000 | 1 298 000 |
|
|
| Driftsresultat | -805 000 | -769 000 | -567 000 | -307 000 | -29 000 | 2 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 159 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen finansinntekt | 108 000 | 1 201 000 | 801 000 | 588 000 | 601 000 | 501 000 |
|
|
| Sum finansinntekter | 367 000 | 1 201 000 | 801 000 | 588 000 | 601 000 | 501 000 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Netto finans | 367 000 | 1 201 000 | 801 000 | 588 000 | 601 000 | 501 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | -437 000 | 432 000 | 234 000 | 281 000 | 571 000 | 503 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 0 | 0 | 0 | -2 000 | 0 | 4 000 |
|
|
| Ordinært resultat | -437 000 | 432 000 | 234 000 | 283 000 | 571 000 | 499 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | -437 000 | 432 000 | 234 000 | 283 000 | 571 000 | 499 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 1 503 000 | 400 000 | 200 000 | 300 000 | 550 000 | 500 000 |
|
|
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | -1 940 000 | 32 000 | 34 000 | -17 000 | 21 000 | -1 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 9 000 | 12 000 | 14 000 | 17 000 | 20 000 | 23 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 9 000 | 12 000 | 14 000 | 17 000 | 20 000 | 23 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 20 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
|
|
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 20 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 9 000 | 32 000 | 24 000 | 27 000 | 30 000 | 33 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varelager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kundefordringer | 174 000 | 359 000 | 219 000 | 422 000 | 113 000 | 144 000 |
|
|
| Andre fordringer | 116 000 | 430 000 | 13 000 | 101 000 | 5 000 | 0 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 290 000 | 789 000 | 231 000 | 523 000 | 118 000 | 144 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 4 101 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum investeringer | 4 101 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 3 640 000 | 176 000 | 276 000 | 114 000 | 724 000 | 650 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 8 031 000 | 965 000 | 508 000 | 637 000 | 842 000 | 795 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 8 039 000 | 997 000 | 532 000 | 664 000 | 873 000 | 828 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 19 000 | 19 000 | 19 000 | 19 000 | 19 000 | 19 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 6 194 000 | 86 000 | 54 000 | 20 000 | 37 000 | 16 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 6 194 000 | 86 000 | 54 000 | 20 000 | 37 000 | 16 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 6 212 000 | 104 000 | 73 000 | 39 000 | 56 000 | 34 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 000 | 2 000 |
|
|
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 000 | 2 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 000 | 2 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Leverandørgjeld | 46 000 | 16 000 | 19 000 | 19 000 | 9 000 | 9 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 000 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 168 000 | 262 000 | 100 000 | 174 000 | 104 000 | 170 000 |
|
|
| Utbytte | 1 503 000 | 400 000 | 200 000 | 300 000 | 550 000 | 500 000 |
|
|
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 110 000 | 214 000 | 141 000 | 133 000 | 152 000 | 109 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 1 827 000 | 892 000 | 460 000 | 626 000 | 815 000 | 792 000 |
|
|
| Sum gjeld | 1 827 000 | 892 000 | 460 000 | 626 000 | 817 000 | 794 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 8 039 000 | 997 000 | 532 000 | 664 000 | 873 000 | 828 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | -9,7% | 56,5% | 39,1% | 36,6% | 67,1% | |||
| Resultat av driften i % | -56,5% | -42,9% | -43,7% | -21,9% | -2,2% | 0,2% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 0,3 | 2,3 | 2,2 | 1,8 | 1,5 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | ||
| Overskuddsgrad i % | -30,7% | 24,1% | 18,0% | 20,0% | 43,5% | 38,7% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | -13,8% | 488,1% | 417,9% | 591,6% | 1268,9% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | -13,8% | 488,1% | 417,9% | 595,8% | 1268,9% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 0,8 | 0,8 | 0,8 | 1,0 | 1,1 | 1,1 | ||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 4,4 | 1,1 | 1,1 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 4,4 | 1,1 | 1,1 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 2,0 | 0,2 | 0,6 | 0,2 | 0,9 | 0,8 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | ||||||||
| Lagertid i antall dager | ||||||||
| Soliditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Egenkapitalandel i % | 77,3% | 10,4% | 13,7% | 5,9% | 6,4% | 4,1% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 435,9% | 5,8% | 5,6% | 2,8% | 4,3% | 2,6% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 408,5% | 397,0% | ||
| Finansieringsgrad i % | 0,0% | 0,3% | 0,3% | 0,7% | 0,5% | 0,9% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | ||||||||
| Gjeldsgrad | 0,3 | 8,6 | 6,3 | 16,1 | 14,6 | 23,4 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 22,7% | 89,5% | 86,5% | 94,3% | 93,4% | 95,7% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,2% | ||
| Lederlønninger | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 99 000 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
