Servicios Aeronauticos Control Y Navegacion Sl NUF
Regnskap
| Resultatregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 42 265 000 | 37 755 000 | 38 270 000 | 39 031 000 | 29 617 000 | 19 473 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum driftsinntekter | 42 265 000 | 37 755 000 | 38 270 000 | 39 031 000 | 29 617 000 | 19 473 000 |
|
|
| Varekostnad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 33 684 000 | 33 200 000 | 34 279 000 | 32 043 000 | 29 599 000 | 17 637 000 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 108 000 | 163 000 | 163 000 | 163 000 | 163 000 | 55 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 5 324 000 | 3 037 000 | 3 108 000 | 3 544 000 | 3 094 000 | 3 460 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 39 116 000 | 36 400 000 | 37 550 000 | 35 750 000 | 32 856 000 | 21 152 000 |
|
|
| Driftsresultat | 3 149 000 | 1 355 000 | 720 000 | 3 281 000 | -3 239 000 | -1 679 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 1 000 | 0 | 0 | 0 | 2 000 | 0 |
|
|
| Sum annen finansinntekt | 4 000 | 0 | 86 000 | 0 | 267 000 | 21 000 |
|
|
| Sum finansinntekter | 5 000 | 0 | 86 000 | 0 | 269 000 | 21 000 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 100 000 | 169 000 | 73 000 | 29 000 | 16 000 | 5 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 154 000 | 382 000 | 701 000 | 357 000 | 139 000 | 16 000 |
|
|
| Netto finans | -149 000 | -382 000 | -615 000 | -357 000 | 130 000 | 5 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | 3 000 000 | 973 000 | 106 000 | 2 924 000 | -3 109 000 | -1 675 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 660 000 | 214 000 | 23 000 | 643 000 | -684 000 | -368 000 |
|
|
| Ordinært resultat | 2 340 000 | 759 000 | 82 000 | 2 281 000 | -2 425 000 | -1 306 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | 2 340 000 | 759 000 | 82 000 | 2 281 000 | -2 425 000 | -1 306 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 2 340 000 | 759 000 | 82 000 | 2 281 000 | -2 425 000 | -1 306 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 33 000 | 172 000 | 386 000 | 409 000 | 1 052 000 | 368 000 |
|
|
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 33 000 | 172 000 | 386 000 | 409 000 | 1 052 000 | 368 000 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 0 | 108 000 | 271 000 | 433 000 | 596 000 | 758 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 0 | 108 000 | 271 000 | 433 000 | 596 000 | 758 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum anleggsmidler | 33 000 | 280 000 | 656 000 | 842 000 | 1 648 000 | 1 127 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varelager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kundefordringer | 9 694 000 | 7 660 000 | 9 943 000 | 6 040 000 | 2 457 000 | 4 161 000 |
|
|
| Andre fordringer | 1 571 000 | 1 390 000 | 1 538 000 | 2 046 000 | 2 009 000 | 2 540 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 11 266 000 | 9 050 000 | 11 481 000 | 8 086 000 | 4 466 000 | 6 700 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 4 047 000 | 3 492 000 | 1 813 000 | 12 406 000 | 4 645 000 | 2 169 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 15 313 000 | 12 542 000 | 13 294 000 | 20 492 000 | 9 111 000 | 8 869 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 15 346 000 | 12 821 000 | 13 950 000 | 21 334 000 | 10 759 000 | 9 996 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 1 731 000 | -609 000 | -1 368 000 | -1 450 000 | -3 731 000 | -1 306 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 1 731 000 | -609 000 | -1 368 000 | -1 450 000 | -3 731 000 | -1 306 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 1 731 000 | -609 000 | -1 368 000 | -1 450 000 | -3 731 000 | -1 306 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 107 000 | 0 |
|
|
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 107 000 | 0 |
|
|
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 107 000 | 0 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Leverandørgjeld | 333 000 | 365 000 | 349 000 | 415 000 | 452 000 | 214 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 522 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 3 510 000 | 3 809 000 | 4 627 000 | 5 275 000 | 3 133 000 | 2 965 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 2 196 000 | 2 438 000 | 3 583 000 | 10 610 000 | 0 | 6 249 000 |
|
|
| Annen kortsiktig gjeld | 7 054 000 | 6 818 000 | 6 758 000 | 6 484 000 | 2 799 000 | 1 874 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 13 615 000 | 13 430 000 | 15 317 000 | 22 784 000 | 6 384 000 | 11 302 000 |
|
|
| Sum gjeld | 13 615 000 | 13 430 000 | 15 317 000 | 22 784 000 | 14 491 000 | 11 302 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 15 346 000 | 12 821 000 | 13 950 000 | 21 334 000 | 10 759 000 | 9 996 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 22,4% | 10,1% | 4,6% | 20,4% | -28,6% | |||
| Resultat av driften i % | 7,5% | 3,6% | 1,9% | 8,4% | -10,9% | -8,6% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 3,0 | 2,8 | 2,2 | 2,4 | 2,9 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | ||
| Overskuddsgrad i % | 7,5% | 3,6% | 2,1% | 8,4% | -10,0% | -8,5% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | 534,8% | -98,4% | -7,5% | -112,9% | 123,4% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | 417,1% | -76,8% | -5,8% | -88,1% | 96,3% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 1,3 | 1,1 | 1,1 | 1,2 | 1,0 | 1,1 | ||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 1,1 | 0,9 | 0,9 | 0,9 | 1,4 | 0,8 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 1,1 | 0,9 | 0,9 | 0,9 | 1,4 | 0,8 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 0,3 | 0,3 | 0,1 | 0,5 | 0,7 | 0,2 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | ||||||||
| Lagertid i antall dager | ||||||||
| Soliditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Egenkapitalandel i % | 11,3% | -4,8% | -9,8% | -6,8% | -34,7% | -13,1% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 4,1% | -1,6% | -3,6% | -3,7% | -12,6% | -6,7% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,8% | 0,0% | ||
| Finansieringsgrad i % | 0,0% | -0,5% | -0,5% | -0,6% | 0,4% | -0,9% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | ||||||||
| Gjeldsgrad | 7,9 | -22,1 | -11,2 | -15,7 | -3,9 | -8,7 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 88,7% | 104,8% | 109,8% | 106,8% | 59,3% | 113,1% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 75,4% | 0,0% | ||
| Lederlønninger | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
