Rælingen Pizza og Kebabhuset AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 0 | 431 000 | 10 053 000 | 10 330 000 | 10 088 000 | 9 178 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 1 557 000 | 1 458 000 | 6 000 | 13 000 | 277 000 | 68 000 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 1 557 000 | 1 890 000 | 10 060 000 | 10 344 000 | 10 365 000 | 9 247 000 |
|
|
| Varekostnad | 0 | 1 000 | 5 019 000 | 4 933 000 | 4 471 000 | 4 064 000 |
|
|
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 940 000 | 1 151 000 | 4 503 000 | 4 468 000 | 4 580 000 | 4 509 000 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 84 000 | 111 000 | 137 000 | 111 000 | 95 000 | 108 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 410 000 | 457 000 | 944 000 | 1 024 000 | 983 000 | 834 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 1 434 000 | 1 720 000 | 10 603 000 | 10 536 000 | 10 129 000 | 9 515 000 |
|
|
| Driftsresultat | 123 000 | 170 000 | -543 000 | -192 000 | 236 000 | -268 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 0 | 0 | 1 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen finansinntekt | 0 | 0 | 13 000 | 6 000 | 4 000 | 0 |
|
|
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 14 000 | 6 000 | 4 000 | 0 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 2 000 | 0 | 7 000 | 5 000 | 0 | 11 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 2 000 | 0 | 8 000 | 5 000 | 0 | 11 000 |
|
|
| Netto finans | -2 000 | 0 | 6 000 | 1 000 | 4 000 | -11 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | 120 000 | 170 000 | -537 000 | -191 000 | 240 000 | -278 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | -10 000 | 0 | 0 | 0 | 65 000 | -54 000 |
|
|
| Ordinært resultat | 131 000 | 170 000 | -537 000 | -191 000 | 176 000 | -224 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | 131 000 | 170 000 | -537 000 | -191 000 | 176 000 | -224 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 131 000 | 170 000 | -537 000 | -191 000 | 176 000 | -224 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 10 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 000 |
|
|
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 10 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 000 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 55 000 | 0 | 0 | 82 000 | 178 000 | 245 000 |
|
|
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 64 000 | 203 000 | 314 000 | 334 000 | 93 000 | 36 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 119 000 | 203 000 | 314 000 | 415 000 | 271 000 | 281 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | -300 000 | 66 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | -300 000 | 66 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum anleggsmidler | -171 000 | 269 000 | 314 000 | 415 000 | 271 000 | 289 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 0 | 0 | 0 | 191 000 | 45 000 | 56 000 |
|
|
| Sum varelager | 0 | 0 | 0 | 191 000 | 45 000 | 56 000 |
|
|
| Kundefordringer | 0 | -19 000 | 20 000 | 0 | 0 | 14 000 |
|
|
| Andre fordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 0 | -19 000 | 20 000 | 0 | 0 | 65 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 194 000 | 171 000 | 448 000 | 678 000 | 1 349 000 | 927 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 194 000 | 152 000 | 468 000 | 869 000 | 1 394 000 | 1 049 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 24 000 | 421 000 | 782 000 | 1 284 000 | 1 665 000 | 1 337 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | -376 000 | -507 000 | -677 000 | -139 000 | 52 000 | -123 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | -376 000 | -507 000 | -677 000 | -139 000 | 52 000 | -123 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | -326 000 | -457 000 | -627 000 | -89 000 | 102 000 | -73 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 300 000 | 234 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 300 000 | 234 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Leverandørgjeld | 21 000 | 10 000 | -55 000 | 206 000 | 97 000 | 180 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 000 | 0 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 163 000 | 189 000 | 268 000 | 401 000 | 391 000 | 281 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 166 000 | 379 000 | 962 000 | 767 000 | 1 018 000 | 950 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 350 000 | 578 000 | 1 175 000 | 1 374 000 | 1 563 000 | 1 411 000 |
|
|
| Sum gjeld | 350 000 | 878 000 | 1 409 000 | 1 374 000 | 1 563 000 | 1 411 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 24 000 | 421 000 | 782 000 | 1 284 000 | 1 665 000 | 1 337 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 54,8% | 28,3% | -51,2% | -12,6% | 16,0% | |||
| Resultat av driften i % | 7,9% | 9,0% | -5,4% | -1,9% | 2,3% | -2,9% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 7,0 | 3,1 | 9,7 | 7,0 | 6,9 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 99,8% | 50,1% | 52,2% | 55,7% | 55,7% | |||
| Overskuddsgrad i % | 7,9% | 9,0% | -5,3% | -1,8% | 2,3% | -2,9% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | -30,7% | -31,4% | 150,0% | -2938,5% | 1655,2% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | -33,5% | -31,4% | 150,0% | -2938,5% | 1213,8% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 1,7 | 1,6 | 2,2 | 2,3 | 2,3 | 2,1 | ||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 0,6 | 0,3 | 0,4 | 0,6 | 0,9 | 0,7 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 0,6 | 0,3 | 0,4 | 0,5 | 0,9 | 0,7 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 0,6 | 0,3 | 0,4 | 0,5 | 0,9 | 0,7 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | 25,8 | 99,4 | 72,6 | |||||
| Lagertid i antall dager | 0,0 | 6,8 | 8,6 | 4,1 | ||||
| Soliditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Egenkapitalandel i % | -1358,3% | -108,6% | -80,2% | -6,9% | 6,1% | -5,5% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | -20,9% | -24,2% | -6,2% | -0,9% | 1,0% | -0,8% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 0,0% | 2,9% | 6,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Finansieringsgrad i % | 0,5% | -1,7% | -0,8% | -4,7% | 2,7% | -4,0% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | -263,9% | -375,6% | -646,4% | |||||
| Gjeldsgrad | -1,1 | -1,9 | -2,2 | -15,4 | 15,3 | -19,3 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 1458,3% | 137,3% | 150,3% | 107,0% | 93,9% | 105,5% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 0,0% | 71,3% | 29,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Lederlønninger | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 203 000 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
