Noro Fotball AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 266 000 | 255 000 | 195 000 | 195 000 | 195 000 | 195 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 1 427 000 | 1 348 000 | 975 000 | 975 000 | 975 000 | 975 000 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 1 694 000 | 1 603 000 | 1 170 000 | 1 170 000 | 1 170 000 | 1 170 000 |
|
|
| Varekostnad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 1 965 000 | 2 011 000 | 1 039 000 | 1 138 000 | 981 000 | 1 202 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 1 965 000 | 2 011 000 | 1 039 000 | 1 138 000 | 981 000 | 1 202 000 |
|
|
| Driftsresultat | -271 000 | -408 000 | 131 000 | 32 000 | 189 000 | -32 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 133 000 | 28 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen finansinntekt | 616 000 | 20 813 000 | 4 939 000 | 5 010 000 | 1 102 000 | 1 430 000 |
|
|
| Sum finansinntekter | 749 000 | 20 841 000 | 4 939 000 | 5 010 000 | 1 102 000 | 1 430 000 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 130 000 | 145 000 | 319 000 | 331 000 | 324 000 | 298 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 6 956 000 | 3 897 000 | 2 028 000 | 1 900 000 | 2 099 000 | 2 120 000 |
|
|
| Netto finans | -6 207 000 | 16 944 000 | 2 911 000 | 3 110 000 | -997 000 | -690 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | -6 478 000 | 16 536 000 | 3 042 000 | 3 142 000 | -808 000 | -723 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 78 000 | 1 774 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Ordinært resultat | -6 557 000 | 14 761 000 | 3 042 000 | 3 142 000 | -808 000 | -723 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | -6 557 000 | 14 761 000 | 3 042 000 | 3 142 000 | -808 000 | -723 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | -6 557 000 | 14 762 000 | 3 042 000 | 3 142 000 | -808 000 | -723 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 18 336 000 | 7 628 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 18 336 000 | 7 628 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 18 336 000 | 7 628 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varelager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kundefordringer | 417 000 | 15 230 000 | 3 203 000 | 4 971 000 | 493 000 | 124 000 |
|
|
| Andre fordringer | 65 000 | 0 | 36 000 | 0 | 26 000 | 46 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 482 000 | 15 230 000 | 3 239 000 | 4 971 000 | 519 000 | 170 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 16 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 3 289 000 | 1 596 000 | 2 745 000 | 2 724 000 |
|
|
| Sum investeringer | 16 000 | 0 | 3 289 000 | 1 596 000 | 2 745 000 | 2 724 000 |
|
|
| Kasse/bank/post | 0 | 2 228 000 | 0 | 0 | 0 | 4 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 498 000 | 17 458 000 | 6 528 000 | 6 566 000 | 3 264 000 | 2 898 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 18 835 000 | 25 085 000 | 6 528 000 | 6 566 000 | 3 264 000 | 2 898 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 9 850 000 | 9 850 000 | 9 350 000 | 9 350 000 | 9 350 000 | 9 350 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 9 850 000 | 9 850 000 | 9 350 000 | 9 350 000 | 9 350 000 | 9 350 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 1 088 000 | 7 645 000 | -7 117 000 | -10 159 000 | -13 301 000 | -12 493 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 1 088 000 | 7 645 000 | -7 117 000 | -10 159 000 | -13 301 000 | -12 493 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 10 938 000 | 17 495 000 | 2 233 000 | -809 000 | -3 951 000 | -3 143 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 3 128 000 | 0 | 4 077 000 | 6 738 000 | 5 793 000 | 5 706 000 |
|
|
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 3 128 000 | 0 | 4 077 000 | 6 738 000 | 5 793 000 | 5 706 000 |
|
|
| Leverandørgjeld | 462 000 | 3 878 000 | 99 000 | 308 000 | 1 247 000 | 198 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 1 774 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 0 | 164 000 | 0 | 118 000 | 0 | 0 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 4 307 000 | 1 775 000 | 119 000 | 211 000 | 175 000 | 137 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 7 897 000 | 7 591 000 | 4 295 000 | 7 375 000 | 7 215 000 | 6 041 000 |
|
|
| Sum gjeld | 7 897 000 | 7 591 000 | 4 295 000 | 7 375 000 | 7 215 000 | 6 041 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 18 835 000 | 25 085 000 | 6 528 000 | 6 566 000 | 3 264 000 | 2 898 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 2,2% | 129,3% | 77,4% | 102,6% | 41,9% | |||
| Resultat av driften i % | -16,0% | -25,5% | 11,2% | 2,7% | 16,2% | -2,7% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 0,1 | 0,1 | 0,2 | 0,2 | 0,4 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | ||
| Overskuddsgrad i % | 28,2% | 1274,7% | 433,3% | 430,9% | 110,3% | 119,5% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | -45,6% | 167,6% | 427,2% | -132,0% | 22,8% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | -46,1% | 149,6% | 427,2% | -132,0% | 22,8% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | ||||||||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 0,1 | 2,3 | 1,5 | 0,9 | 0,5 | 0,5 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 0,1 | 2,3 | 1,5 | 0,9 | 0,5 | 0,5 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | ||||||||
| Lagertid i antall dager | ||||||||
| Soliditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Egenkapitalandel i % | 58,1% | 69,7% | 34,2% | -12,3% | -121,0% | -108,5% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 645,7% | 1091,4% | 190,9% | -69,1% | -337,7% | -268,6% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Finansieringsgrad i % | 1,7% | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | ||||||||
| Gjeldsgrad | 0,7 | 0,4 | 1,9 | -9,1 | -1,8 | -1,9 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 41,9% | 30,3% | 65,8% | 112,3% | 221,0% | 208,5% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
