NH Treningspartner AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 6 370 000 | 5 612 000 | 6 381 000 | 6 108 000 | 3 704 000 | 5 266 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 409 000 | 123 000 | 74 000 | 415 000 | 539 000 | 0 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 6 779 000 | 5 736 000 | 6 455 000 | 6 523 000 | 4 243 000 | 5 266 000 |
|
|
| Varekostnad | 200 000 | 238 000 | 356 000 | 285 000 | 313 000 | 391 000 |
|
|
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 000 | 16 000 |
|
|
| Lønnskostnader | 1 563 000 | 1 431 000 | 1 285 000 | 1 022 000 | 730 000 | 1 897 000 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 634 000 | 420 000 | 702 000 | 308 000 | 219 000 | 152 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 3 397 000 | 3 489 000 | 3 145 000 | 3 679 000 | 2 938 000 | 2 522 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 5 794 000 | 5 578 000 | 5 488 000 | 5 294 000 | 4 207 000 | 4 978 000 |
|
|
| Driftsresultat | 985 000 | 158 000 | 967 000 | 1 229 000 | 36 000 | 288 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 70 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen renteinntekt | 7 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen finansinntekt | 2 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum finansinntekter | 79 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 40 000 | 0 | 0 | 12 000 | 19 000 | 29 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 41 000 | 1 000 | 4 000 | 12 000 | 19 000 | 29 000 |
|
|
| Netto finans | 38 000 | -1 000 | -4 000 | -12 000 | -19 000 | -29 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | 1 023 000 | 157 000 | 963 000 | 1 217 000 | 17 000 | 259 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 224 000 | 35 000 | 356 000 | 274 000 | 0 | 0 |
|
|
| Ordinært resultat | 799 000 | 123 000 | 607 000 | 943 000 | 17 000 | 259 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | 799 000 | 123 000 | 607 000 | 943 000 | 17 000 | 259 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 50 000 | 0 | 200 000 |
|
|
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 799 000 | 123 000 | 607 000 | 893 000 | 17 000 | 59 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 932 000 | 1 161 000 | 1 527 000 | 1 271 000 | 1 349 000 | 956 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 932 000 | 1 161 000 | 1 527 000 | 1 271 000 | 1 349 000 | 956 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 21 000 | 0 | 500 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 21 000 | 0 | 500 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 954 000 | 1 161 000 | 2 027 000 | 1 271 000 | 1 349 000 | 956 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 6 000 | 0 | 6 000 | 0 | 7 000 | 14 000 |
|
|
| Sum varelager | 6 000 | 0 | 6 000 | 0 | 7 000 | 14 000 |
|
|
| Kundefordringer | 0 | 0 | 0 | 79 000 | 0 | 0 |
|
|
| Andre fordringer | 365 000 | 551 000 | 0 | 1 063 000 | 794 000 | 232 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 3 458 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 3 823 000 | 551 000 | 0 | 1 143 000 | 794 000 | 232 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 832 000 | 975 000 | 963 000 | 444 000 | 459 000 | 696 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 4 661 000 | 1 526 000 | 969 000 | 1 587 000 | 1 261 000 | 943 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 5 615 000 | 2 687 000 | 2 996 000 | 2 858 000 | 2 610 000 | 1 899 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 2 707 000 | 1 908 000 | 1 785 000 | 1 178 000 | 285 000 | 268 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 2 707 000 | 1 908 000 | 1 785 000 | 1 178 000 | 285 000 | 268 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 2 737 000 | 1 938 000 | 1 815 000 | 1 208 000 | 315 000 | 298 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 26 000 | 38 000 | 72 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 26 000 | 38 000 | 72 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 2 139 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 2 139 000 | 0 | 0 | 130 000 | 304 000 | 420 000 |
|
|
| Sum langsiktig gjeld | 2 165 000 | 38 000 | 72 000 | 130 000 | 304 000 | 420 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 130 000 | 304 000 | 420 000 |
|
|
| Leverandørgjeld | 174 000 | 15 000 | 184 000 | 76 000 | 168 000 | 80 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 236 000 | 68 000 | 284 000 | 274 000 | 0 | 0 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 132 000 | 107 000 | 142 000 | 63 000 | 24 000 | 132 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 50 000 | 0 | 200 000 |
|
|
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 172 000 | 521 000 | 499 000 | 1 056 000 | 1 798 000 | 769 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 714 000 | 711 000 | 1 109 000 | 1 519 000 | 1 990 000 | 1 181 000 |
|
|
| Sum gjeld | 2 879 000 | 749 000 | 1 181 000 | 1 649 000 | 2 294 000 | 1 601 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 5 615 000 | 2 687 000 | 2 996 000 | 2 858 000 | 2 610 000 | 1 899 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 25,6% | 5,6% | 33,0% | 45,0% | 1,6% | |||
| Resultat av driften i % | 14,5% | 2,8% | 15,0% | 18,8% | 0,8% | 5,5% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 1,6 | 2,0 | 2,2 | 2,4 | 1,9 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 96,9% | 95,8% | 94,4% | 95,3% | 91,5% | 92,6% | ||
| Overskuddsgrad i % | 15,7% | 2,8% | 15,0% | 18,8% | 0,8% | 5,5% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | 43,8% | 8,4% | 63,7% | 159,8% | 5,5% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | 34,2% | 6,6% | 40,2% | 123,8% | 5,5% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 4,3 | 4,0 | 5,0 | 6,4 | 5,8 | 2,8 | ||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 6,5 | 2,1 | 0,9 | 1,0 | 0,6 | 0,8 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 6,5 | 2,1 | 0,9 | 1,0 | 0,6 | 0,8 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 1,2 | 1,4 | 0,9 | 0,3 | 0,2 | 0,6 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | 33,3 | 59,3 | 44,7 | 27,9 | ||||
| Lagertid i antall dager | 5,4 | 4,5 | 3,0 | 4,4 | 12,1 | |||
| Soliditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Egenkapitalandel i % | 48,7% | 72,1% | 60,6% | 42,3% | 12,1% | 15,7% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 40,4% | 33,8% | 28,1% | 18,5% | 7,4% | 5,7% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 1,3% | 19,7% | 16,4% | 12,7% | 7,6% | 3,8% | ||
| Finansieringsgrad i % | 0,2% | 0,6% | 1,1% | 0,9% | 2,2% | 1,3% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | 65800,0% | -2333,3% | -10428,6% | -1700,0% | ||||
| Gjeldsgrad | 1,1 | 0,4 | 0,7 | 1,4 | 7,3 | 5,4 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 12,7% | 26,5% | 37,0% | 53,1% | 76,2% | 62,2% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 38,6% | 1,4% | 2,4% | 4,5% | 11,6% | 22,1% | ||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 21 000 | 230 000 | 694 000 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
