New Flavours Of India AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 5 489 000 | 5 552 000 | 4 783 000 | 4 132 000 | 4 199 000 | 3 329 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 000 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 5 489 000 | 5 552 000 | 4 783 000 | 4 132 000 | 4 199 000 | 3 346 000 |
|
|
| Varekostnad | 1 453 000 | 1 448 000 | 1 359 000 | 1 118 000 | 972 000 | 852 000 |
|
|
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 2 932 000 | 2 227 000 | 1 949 000 | 2 467 000 | 2 041 000 | 1 520 000 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 152 000 | 150 000 | 69 000 | 40 000 | 86 000 | 82 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 1 413 000 | 1 278 000 | 1 028 000 | 995 000 | 726 000 | 682 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 5 950 000 | 5 103 000 | 4 405 000 | 4 620 000 | 3 825 000 | 3 136 000 |
|
|
| Driftsresultat | -461 000 | 449 000 | 378 000 | -488 000 | 374 000 | 210 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen finansinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 13 000 | 40 000 | -20 000 | 19 000 | 7 000 | 12 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 13 000 | 40 000 | -20 000 | 19 000 | 7 000 | 12 000 |
|
|
| Netto finans | -13 000 | -40 000 | 20 000 | -19 000 | -7 000 | -12 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | -474 000 | 409 000 | 397 000 | -507 000 | 367 000 | 198 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | -68 000 | 64 000 | 0 | 0 | 85 000 | 15 000 |
|
|
| Ordinært resultat | -406 000 | 345 000 | 397 000 | -507 000 | 282 000 | 183 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | -406 000 | 345 000 | 397 000 | -507 000 | 282 000 | 183 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 100 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | -406 000 | 245 000 | 397 000 | -707 000 | 282 000 | 183 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 481 000 | 633 000 | 583 000 | 161 000 | 201 000 | 253 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 481 000 | 633 000 | 583 000 | 161 000 | 201 000 | 253 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 0 | 100 000 | 0 | 0 | 0 | 120 000 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 100 000 | 0 | 0 | 0 | 120 000 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 481 000 | 733 000 | 583 000 | 161 000 | 201 000 | 373 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 111 000 | 75 000 | 36 000 | 36 000 | 150 000 | 96 000 |
|
|
| Sum varelager | 111 000 | 75 000 | 36 000 | 36 000 | 150 000 | 96 000 |
|
|
| Kundefordringer | 16 000 | 31 000 | 22 000 | 17 000 | 15 000 | 0 |
|
|
| Andre fordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 000 | 16 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 16 000 | 31 000 | 22 000 | 17 000 | 31 000 | 16 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 190 000 | 385 000 | 348 000 | 164 000 | 741 000 | 230 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 316 000 | 491 000 | 405 000 | 217 000 | 921 000 | 343 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 798 000 | 1 225 000 | 988 000 | 379 000 | 1 123 000 | 716 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | -136 000 | 270 000 | 25 000 | -372 000 | 335 000 | 53 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | -136 000 | 270 000 | 25 000 | -372 000 | 335 000 | 53 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | -106 000 | 300 000 | 55 000 | -342 000 | 365 000 | 83 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 45 000 | 0 | 0 | 0 | 1 000 |
|
|
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 45 000 | 0 | 0 | 0 | 1 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 243 000 | 338 000 | 423 000 | 0 | 88 000 | 132 000 |
|
|
| Sum langsiktig gjeld | 243 000 | 383 000 | 423 000 | 0 | 88 000 | 133 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 243 000 | 338 000 | 423 000 | 0 | 88 000 | 0 |
|
|
| Leverandørgjeld | 96 000 | 17 000 | 109 000 | 155 000 | 89 000 | 70 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 19 000 | 0 | 0 | 85 000 | 14 000 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 168 000 | 189 000 | 154 000 | 235 000 | 204 000 | 159 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 100 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 396 000 | 217 000 | 247 000 | 331 000 | 292 000 | 257 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 660 000 | 542 000 | 510 000 | 721 000 | 670 000 | 500 000 |
|
|
| Sum gjeld | 903 000 | 925 000 | 933 000 | 721 000 | 758 000 | 633 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 798 000 | 1 225 000 | 988 000 | 379 000 | 1 123 000 | 716 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | -45,6% | 40,6% | 55,2% | -65,0% | 40,7% | |||
| Resultat av driften i % | -8,4% | 8,1% | 7,9% | -11,8% | 8,9% | 6,3% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 5,4 | 5,0 | 7,0 | 5,5 | 4,6 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 73,5% | 73,9% | 71,6% | 72,9% | 76,9% | 74,4% | ||
| Overskuddsgrad i % | -8,4% | 8,1% | 7,9% | -11,8% | 8,9% | 6,3% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | -488,7% | 230,4% | -276,7% | -4408,7% | 163,8% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | -418,6% | 194,4% | -276,7% | -4408,7% | 125,9% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 1,9 | 2,5 | 2,5 | 1,7 | 2,1 | 2,2 | ||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 0,5 | 0,9 | 0,8 | 0,3 | 1,4 | 0,7 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 0,3 | 0,8 | 0,7 | 0,3 | 1,2 | 0,5 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 0,3 | 0,7 | 0,7 | 0,2 | 1,1 | 0,5 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | 13,1 | 19,3 | 37,8 | 31,1 | 6,5 | 8,9 | ||
| Lagertid i antall dager | 23,0 | 13,8 | 9,5 | 29,9 | 45,6 | |||
| Soliditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Egenkapitalandel i % | -13,3% | 24,5% | 5,6% | -90,2% | 32,5% | 11,6% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | -1,9% | 5,4% | 1,1% | -8,3% | 8,7% | 2,5% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 3,7% | 2,4% | 2,2% | 0,0% | 8,6% | 4,8% | ||
| Finansieringsgrad i % | 3,5% | 1,1% | 1,2% | -0,5% | 0,4% | 1,7% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | -309,9% | -66,7% | -291,7% | -1397,2% | 168,0% | -163,5% | ||
| Gjeldsgrad | -8,5 | 3,1 | 17,0 | -2,1 | 2,1 | 7,6 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 82,7% | 44,2% | 51,6% | 190,2% | 59,7% | 69,8% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 30,5% | 31,3% | 42,8% | 0,0% | 7,8% | 18,6% | ||
| Lederlønninger | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
