Nedre Skogvei 13 AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen driftsinntekt | 1 713 000 | 1 630 000 | 947 000 | 470 000 | 384 000 | 1 163 000 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 1 713 000 | 1 630 000 | 947 000 | 470 000 | 384 000 | 1 163 000 |
|
|
| Varekostnad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 360 000 | 370 000 | 1 408 000 | 45 000 | 1 403 000 | 405 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 360 000 | 370 000 | 1 408 000 | 45 000 | 1 403 000 | 405 000 |
|
|
| Driftsresultat | 1 353 000 | 1 260 000 | -461 000 | 425 000 | -1 019 000 | 758 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen finansinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 1 366 000 | 1 353 000 | 650 000 | 858 000 | 1 000 | 347 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 1 366 000 | 1 353 000 | 650 000 | 858 000 | 1 000 | 347 000 |
|
|
| Netto finans | -1 366 000 | -1 353 000 | -650 000 | -858 000 | -1 000 | -347 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | -14 000 | -92 000 | -1 111 000 | -433 000 | -1 019 000 | 410 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | -3 000 | -360 000 | 0 | -224 000 | 0 | 90 000 |
|
|
| Ordinært resultat | -11 000 | 268 000 | -1 111 000 | -209 000 | -1 019 000 | 320 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | -11 000 | 268 000 | -1 111 000 | -209 000 | -1 019 000 | 320 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | -11 000 | 268 000 | -1 111 000 | -209 000 | -1 019 000 | 320 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 363 000 | 360 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 363 000 | 360 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 9 735 000 | 9 735 000 | 9 735 000 | 9 735 000 | 9 735 000 | 9 735 000 |
|
|
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varige driftsmidler | 9 735 000 | 9 735 000 | 9 735 000 | 9 735 000 | 9 735 000 | 9 735 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 7 000 | 7 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 7 000 | 7 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 10 104 000 | 10 101 000 | 9 735 000 | 9 735 000 | 9 735 000 | 9 735 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varelager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kundefordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre fordringer | 0 | 0 | 0 | 9 000 | 0 | 66 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 0 | 0 | 0 | 9 000 | 0 | 66 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 117 000 | 124 000 | 495 000 | 675 000 | 322 000 | 0 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 117 000 | 124 000 | 495 000 | 685 000 | 322 000 | 66 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 10 221 000 | 10 225 000 | 10 230 000 | 10 419 000 | 10 056 000 | 9 801 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 55 000 | 55 000 | 55 000 | 55 000 | 55 000 | 55 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 55 000 | 55 000 | 55 000 | 55 000 | 55 000 | 55 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 395 000 | 405 000 | 138 000 | 1 249 000 | 1 458 000 | 2 477 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 395 000 | 405 000 | 138 000 | 1 249 000 | 1 458 000 | 2 477 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 450 000 | 461 000 | 193 000 | 1 304 000 | 1 513 000 | 2 532 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 10 255 000 | 9 995 000 | 0 | 0 | 8 133 000 | 7 050 000 |
|
|
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 9 824 000 | 9 789 000 | 9 917 000 | 9 063 000 | 8 533 000 | 7 050 000 |
|
|
| Sum langsiktig gjeld | 9 824 000 | 9 789 000 | 9 917 000 | 9 063 000 | 8 533 000 | 7 050 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Leverandørgjeld | -149 000 | -121 000 | -5 000 | -5 000 | 0 | 38 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 000 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 95 000 | 95 000 | 124 000 | 58 000 | 10 000 | 91 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | -54 000 | -26 000 | 119 000 | 53 000 | 10 000 | 219 000 |
|
|
| Sum gjeld | 9 770 000 | 9 763 000 | 10 036 000 | 9 116 000 | 8 543 000 | 7 269 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 10 221 000 | 10 225 000 | 10 230 000 | 10 419 000 | 10 056 000 | 9 801 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 13,2% | 12,3% | -4,5% | 4,2% | -10,3% | |||
| Resultat av driften i % | 79,0% | 77,3% | -48,7% | 90,4% | -265,4% | 65,2% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 0,2 | 0,2 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | |||
| Bruttofortjeneste i % | ||||||||
| Overskuddsgrad i % | 79,0% | 77,3% | -48,7% | 90,4% | -265,4% | 65,2% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | -3,1% | -28,1% | -148,4% | -30,7% | -50,4% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | -2,4% | 82,0% | -148,4% | -14,8% | -50,4% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | ||||||||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 4,2 | 12,9 | 32,2 | 0,3 | ||||
| Likviditetsgrad 2 | 4,2 | 12,9 | 32,2 | 0,3 | ||||
| Likviditetsgrad 3 | -2,2 | -4,8 | 4,2 | 12,7 | 32,2 | 0,0 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | ||||||||
| Lagertid i antall dager | ||||||||
| Soliditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Egenkapitalandel i % | 4,4% | 4,5% | 1,9% | 12,5% | 15,0% | 25,8% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 26,3% | 28,3% | 20,4% | 277,4% | 394,0% | 217,7% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 1,0% | 1,0% | 1,0% | 1,0% | 1,0% | 1,0% | ||
| Finansieringsgrad i % | 1,0% | 1,0% | 1,0% | 0,9% | 1,0% | 1,0% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | ||||||||
| Gjeldsgrad | 21,7 | 21,2 | 52,0 | 7,0 | 5,6 | 2,9 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | -0,5% | -0,3% | 1,2% | 0,5% | 0,1% | 2,2% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 96,1% | 95,7% | 96,9% | 87,0% | 84,9% | 71,9% | ||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
