Kaliber Gym Trondheim AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 2 537 000 | 2 579 000 | 3 803 000 | 2 899 000 | 2 758 000 | 3 130 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 569 000 | 191 000 | 0 | 143 000 | 162 000 | 0 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 3 106 000 | 2 769 000 | 3 803 000 | 3 042 000 | 2 919 000 | 3 130 000 |
|
|
| Varekostnad | 515 000 | 1 038 000 | 617 000 | 613 000 | 439 000 | 455 000 |
|
|
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 14 000 | 101 000 | 42 000 | 70 000 | 605 000 | 894 000 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 254 000 | 142 000 | 177 000 | 71 000 | 74 000 | 85 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 2 126 000 | 1 985 000 | 1 758 000 | 1 537 000 | 1 700 000 | 1 760 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 2 909 000 | 3 266 000 | 2 594 000 | 2 291 000 | 2 818 000 | 3 194 000 |
|
|
| Driftsresultat | 197 000 | -497 000 | 1 209 000 | 751 000 | 101 000 | -64 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen finansinntekt | 0 | 2 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum finansinntekter | 0 | 2 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 1 000 | 1 000 | 0 | 0 | 13 000 | 9 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 17 000 | 6 000 | 3 000 | 0 | 13 000 | 9 000 |
|
|
| Netto finans | -17 000 | -4 000 | -3 000 | 0 | -13 000 | -9 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | 181 000 | -500 000 | 1 207 000 | 751 000 | 89 000 | -73 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 0 | 0 | 243 000 | 77 000 | 0 | 0 |
|
|
| Ordinært resultat | 181 000 | -500 000 | 964 000 | 674 000 | 89 000 | -73 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | 181 000 | -500 000 | 964 000 | 674 000 | 89 000 | -73 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 181 000 | -500 000 | 964 000 | 674 000 | 89 000 | -73 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 000 | 20 000 |
|
|
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 000 | 20 000 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 1 424 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 0 | 939 000 | 839 000 | 631 000 | 85 000 | 124 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 1 424 000 | 939 000 | 839 000 | 631 000 | 85 000 | 124 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 0 | 35 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 35 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 1 424 000 | 973 000 | 839 000 | 631 000 | 93 000 | 145 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 114 000 | 128 000 | 306 000 | 96 000 | 161 000 | 169 000 |
|
|
| Sum varelager | 114 000 | 128 000 | 306 000 | 96 000 | 161 000 | 169 000 |
|
|
| Kundefordringer | 26 000 | 277 000 | 414 000 | 34 000 | 0 | 0 |
|
|
| Andre fordringer | 67 000 | 211 000 | 71 000 | 11 000 | 0 | 36 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 93 000 | 488 000 | 484 000 | 45 000 | 0 | 36 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 192 000 | 133 000 | 603 000 | 718 000 | 216 000 | 54 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 399 000 | 749 000 | 1 394 000 | 859 000 | 377 000 | 259 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 1 823 000 | 1 723 000 | 2 233 000 | 1 490 000 | 470 000 | 404 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 1 321 000 | 1 140 000 | 1 640 000 | 676 000 | 2 000 | -87 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 1 321 000 | 1 140 000 | 1 640 000 | 676 000 | 2 000 | -87 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 1 421 000 | 1 240 000 | 1 740 000 | 776 000 | 102 000 | 13 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 000 |
|
|
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 231 000 |
|
|
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 76 000 | 156 000 | 231 000 |
|
|
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 76 000 | 156 000 | 231 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 000 |
|
|
| Leverandørgjeld | 217 000 | 45 000 | 202 000 | 447 000 | 29 000 | 4 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 0 | 243 000 | 77 000 | 0 | 0 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 4 000 | 18 000 | 7 000 | 3 000 | 23 000 | 47 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 180 000 | 419 000 | 41 000 | 111 000 | 160 000 | 96 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 401 000 | 482 000 | 493 000 | 638 000 | 212 000 | 160 000 |
|
|
| Sum gjeld | 401 000 | 482 000 | 493 000 | 714 000 | 368 000 | 391 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 1 823 000 | 1 723 000 | 2 233 000 | 1 490 000 | 470 000 | 404 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 11,2% | -25,0% | 65,0% | 76,6% | 23,3% | |||
| Resultat av driften i % | 6,3% | -17,9% | 31,8% | 24,7% | 3,5% | -2,0% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 1,8 | 1,4 | 2,0 | 3,1 | 6,7 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 79,7% | 59,8% | 83,8% | 78,9% | 84,1% | 85,5% | ||
| Overskuddsgrad i % | 6,3% | -17,9% | 31,8% | 24,7% | 3,5% | -2,0% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | 13,6% | -33,6% | 95,9% | 171,1% | 154,8% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | 13,6% | -33,6% | 76,6% | 153,5% | 154,8% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 221,9 | 27,4 | 90,5 | 43,5 | 4,8 | 3,5 | ||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 1,0 | 1,6 | 2,8 | 1,3 | 1,8 | 1,6 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 0,7 | 1,3 | 2,2 | 1,2 | 1,0 | 0,6 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 0,5 | 0,3 | 1,2 | 1,1 | 1,0 | 0,3 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | 4,5 | 8,1 | 2,0 | 6,4 | 2,7 | 2,7 | ||
| Lagertid i antall dager | 84,6 | 75,3 | 117,3 | 75,5 | 135,3 | |||
| Soliditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Egenkapitalandel i % | 77,9% | 72,0% | 77,9% | 52,1% | 21,7% | 3,2% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 45,8% | 44,8% | 45,8% | 25,5% | 3,5% | 0,4% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 9,4% | 2,4% | 1,7% | ||
| Finansieringsgrad i % | 1,0% | 0,8% | 0,5% | 0,7% | 0,4% | 0,6% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | -2,6% | 208,6% | 294,4% | 230,2% | 102,5% | 58,6% | ||
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,4 | 0,3 | 0,9 | 3,6 | 30,1 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 22,0% | 28,0% | 22,1% | 42,8% | 45,1% | 39,6% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,1% | 33,2% | 57,2% | ||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 534 000 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
