Jacks Rehab og Montasje AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 12 285 000 | 7 832 000 | 7 671 000 | 8 802 000 | 3 887 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 102 000 | 17 000 | 97 000 | 0 | 0 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 12 388 000 | 7 849 000 | 7 767 000 | 8 802 000 | 3 887 000 |
|
|
| Varekostnad | 3 715 000 | 984 000 | 447 000 | 1 295 000 | 394 000 |
|
|
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 4 892 000 | 4 848 000 | 5 757 000 | 5 999 000 | 2 234 000 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 218 000 | 156 000 | 184 000 | 70 000 | 5 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 2 390 000 | 1 762 000 | 1 919 000 | 1 637 000 | 686 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 11 215 000 | 7 750 000 | 8 307 000 | 9 001 000 | 3 319 000 |
|
|
| Driftsresultat | 1 173 000 | 99 000 | -540 000 | -199 000 | 568 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 1 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen finansinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansinntekter | 1 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 51 000 | -7 000 | 60 000 | 17 000 | 5 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 51 000 | -7 000 | 60 000 | 17 000 | 5 000 |
|
|
| Netto finans | -50 000 | 7 000 | -60 000 | -17 000 | -5 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | 1 123 000 | 106 000 | -600 000 | -215 000 | 563 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 167 000 | 0 | 0 | -7 000 | 122 000 |
|
|
| Ordinært resultat | 955 000 | 106 000 | -600 000 | -208 000 | 441 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | 955 000 | 106 000 | -600 000 | -208 000 | 441 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 956 000 | 106 000 | -600 000 | -208 000 | 441 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | |||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
| Eiendeler | |||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 55 000 | 83 000 | 32 000 | 42 000 | 0 |
|
|
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 263 000 | 827 000 | 535 000 | 806 000 | 149 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 317 000 | 910 000 | 567 000 | 848 000 | 149 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 0 | 0 | 0 | 129 000 | 0 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 129 000 | 0 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 317 000 | 910 000 | 567 000 | 976 000 | 149 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 128 000 | 0 | 0 | 0 | 16 000 |
|
|
| Sum varelager | 128 000 | 0 | 0 | 0 | 16 000 |
|
|
| Kundefordringer | 1 771 000 | 333 000 | 504 000 | 725 000 | 962 000 |
|
|
| Andre fordringer | 80 000 | 71 000 | 286 000 | 67 000 | 181 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 1 850 000 | 403 000 | 790 000 | 791 000 | 1 143 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 747 000 | 713 000 | 264 000 | 1 052 000 | 699 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 2 726 000 | 1 117 000 | 1 054 000 | 1 843 000 | 1 858 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 3 043 000 | 2 027 000 | 1 621 000 | 2 819 000 | 2 007 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | |||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 23 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 688 000 | -268 000 | -374 000 | 226 000 | 441 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 688 000 | -268 000 | -374 000 | 226 000 | 441 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 718 000 | -238 000 | -344 000 | 256 000 | 464 000 |
|
|
| Gjeld | |||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 000 |
|
|
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 672 000 | 308 000 | 600 000 | 67 000 |
|
|
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 672 000 | 308 000 | 600 000 | 74 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 672 000 | 308 000 | 600 000 | 67 000 |
|
|
| Leverandørgjeld | 656 000 | 465 000 | 326 000 | 268 000 | 0 |
|
|
| Betalbar skatt | 167 000 | 0 | 0 | 0 | 115 000 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 683 000 | 386 000 | 370 000 | 641 000 | 672 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 819 000 | 742 000 | 960 000 | 1 054 000 | 682 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 2 325 000 | 1 593 000 | 1 656 000 | 1 963 000 | 1 469 000 |
|
|
| Sum gjeld | 2 325 000 | 2 265 000 | 1 964 000 | 2 563 000 | 1 543 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 3 043 000 | 2 027 000 | 1 621 000 | 2 819 000 | 2 007 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | |||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 46,3% | 5,4% | -24,3% | -8,2% | |||
| Resultat av driften i % | 9,5% | 1,3% | -7,0% | -2,3% | 14,6% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 4,9 | 4,3 | 3,5 | 3,6 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 69,8% | 87,4% | 94,2% | 85,3% | 89,9% | ||
| Overskuddsgrad i % | 9,5% | 1,3% | -7,0% | -2,3% | 14,6% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | 467,9% | -36,4% | 1363,6% | -59,7% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | 397,9% | -36,4% | 1363,6% | -57,8% | |||
| Omsetning per ansatt | |||||||
| Omsetning per lønnskrone | 2,5 | 1,6 | 1,3 | 1,5 | 1,7 | ||
| Vis færre detaljer | |||||||
| Likviditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 1,2 | 0,7 | 0,6 | 0,9 | 1,3 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 1,1 | 0,7 | 0,6 | 0,9 | 1,3 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 0,3 | 0,4 | 0,2 | 0,5 | 0,5 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | 29,0 | 24,6 | |||||
| Lagertid i antall dager | 6,2 | 0,0 | 0,0 | 2,2 | |||
| Soliditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Egenkapitalandel i % | 23,6% | -11,7% | -21,2% | 9,1% | 23,1% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 5,8% | -3,0% | -4,4% | 2,9% | 11,9% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 0,0% | 3,4% | 6,4% | 4,3% | 20,9% | ||
| Finansieringsgrad i % | 0,4% | 2,1% | -15,8% | 1,1% | 0,3% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | 313,3% | 2431,3% | |||||
| Gjeldsgrad | 3,2 | -9,5 | -5,7 | 10,0 | 3,3 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 76,4% | 78,6% | 102,2% | 69,6% | 73,2% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 0,0% | 33,2% | 19,0% | 21,3% | 3,7% | ||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 24 000 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
