Innherredsveien 12 - 14 II AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 182 000 | 189 000 | 226 000 | 41 000 | 52 000 | 41 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 155 000 | 153 000 | 229 000 | 90 000 | 940 000 | 874 000 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 337 000 | 342 000 | 455 000 | 131 000 | 992 000 | 916 000 |
|
|
| Varekostnad | 249 000 | 247 000 | 311 000 | 15 000 | 69 000 | 93 000 |
|
|
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 23 000 | 23 000 | 23 000 | 23 000 | 69 000 | 69 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 82 000 | 107 000 | 89 000 | 30 000 | 112 000 | 179 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 354 000 | 377 000 | 423 000 | 68 000 | 250 000 | 341 000 |
|
|
| Driftsresultat | -17 000 | -35 000 | 32 000 | 63 000 | 742 000 | 575 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 |
|
|
| Sum annen finansinntekt | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 0 | 3 000 | 3 000 |
|
|
| Sum finansinntekter | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 0 | 3 000 | 4 000 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 1 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 157 000 | 156 000 | 165 000 | 22 000 | 140 000 | 159 000 |
|
|
| Netto finans | -154 000 | -153 000 | -162 000 | -22 000 | -137 000 | -155 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | -171 000 | -187 000 | -130 000 | 41 000 | 605 000 | 419 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | -38 000 | -41 000 | -29 000 | 9 000 | 133 000 | 92 000 |
|
|
| Ordinært resultat | -134 000 | -146 000 | -101 000 | 32 000 | 473 000 | 327 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | -134 000 | -146 000 | -101 000 | 32 000 | 473 000 | 327 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 0 | 143 000 | 98 000 | 34 000 | 480 000 | 334 000 |
|
|
| Overføringer til/fra annen egenkapital | -134 000 | -3 000 | -3 000 | -2 000 | -7 000 | -6 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 56 000 | 18 000 | 17 000 | 17 000 | 16 000 | 13 000 |
|
|
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 56 000 | 18 000 | 17 000 | 17 000 | 16 000 | 13 000 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 2 097 000 | 2 052 000 | 2 067 000 | 1 950 000 | 2 972 000 | 2 778 000 |
|
|
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varige driftsmidler | 2 097 000 | 2 052 000 | 2 067 000 | 1 950 000 | 2 972 000 | 2 778 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 0 | 0 | 0 | 0 | -21 000 | -49 000 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | -21 000 | -49 000 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 2 154 000 | 2 070 000 | 2 084 000 | 1 966 000 | 2 967 000 | 2 742 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varelager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kundefordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 000 | 0 |
|
|
| Andre fordringer | 22 000 | 82 000 | 0 | 4 000 | 4 000 | 44 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 1 070 000 | 1 182 000 | 1 851 000 | 0 | 0 |
|
|
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 22 000 | 1 152 000 | 1 182 000 | 1 855 000 | 32 000 | 44 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 533 000 | 170 000 | 125 000 | 649 000 | 848 000 | 1 217 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 555 000 | 1 322 000 | 1 307 000 | 2 504 000 | 880 000 | 1 261 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 2 709 000 | 3 392 000 | 3 391 000 | 4 470 000 | 3 847 000 | 4 003 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 109 000 | 109 000 | 109 000 | 109 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 109 000 | 109 000 | 109 000 | 109 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | -124 000 | 10 000 | 13 000 | 16 000 | 357 000 | 364 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | -124 000 | 10 000 | 13 000 | 16 000 | 357 000 | 364 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | -15 000 | 119 000 | 122 000 | 125 000 | 387 000 | 394 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Leverandørgjeld | 100 000 | 90 000 | 123 000 | 116 000 | 120 000 | 97 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skyldige offentlige utgifter | 6 000 | 75 000 | -2 000 | 60 000 | 32 000 | 19 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 2 609 000 | 3 109 000 | 3 109 000 | 3 352 000 | 3 309 000 | 3 493 000 |
|
|
| Annen kortsiktig gjeld | 9 000 | -1 000 | 39 000 | 816 000 | -1 000 | 0 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 2 724 000 | 3 273 000 | 3 269 000 | 4 344 000 | 3 460 000 | 3 609 000 |
|
|
| Sum gjeld | 2 724 000 | 3 273 000 | 3 269 000 | 4 344 000 | 3 460 000 | 3 609 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 2 709 000 | 3 392 000 | 3 391 000 | 4 470 000 | 3 847 000 | 4 003 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | -0,5% | -0,9% | 0,9% | 1,5% | 19,0% | |||
| Resultat av driften i % | -5,0% | -10,2% | 7,0% | 48,1% | 74,8% | 62,8% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 0,3 | |||
| Bruttofortjeneste i % | -36,8% | -30,7% | -37,6% | 63,4% | -32,7% | -126,8% | ||
| Overskuddsgrad i % | -4,2% | -9,4% | 7,7% | 48,1% | 75,1% | 63,2% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | -328,8% | -155,2% | -105,3% | 16,0% | 154,9% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | -257,7% | -121,2% | -81,8% | 12,5% | 121,1% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | ||||||||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 0,2 | 0,4 | 0,4 | 0,6 | 0,3 | 0,3 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 0,2 | 0,4 | 0,4 | 0,6 | 0,3 | 0,3 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 0,2 | 0,1 | 0,0 | 0,1 | 0,2 | 0,3 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | ||||||||
| Lagertid i antall dager | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | |||
| Soliditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Egenkapitalandel i % | -0,6% | 3,5% | 3,6% | 2,8% | 10,1% | 9,8% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | -4,5% | 34,8% | 26,8% | 95,4% | 39,0% | 43,0% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Finansieringsgrad i % | -143,6% | 17,4% | 17,1% | 15,7% | 7,7% | 7,0% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | ||||||||
| Gjeldsgrad | -181,6 | 27,5 | 26,8 | 34,8 | 8,9 | 9,2 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 100,6% | 96,5% | 96,4% | 97,2% | 89,9% | 90,2% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Lederlønninger | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
