Frontline Muay Thai Kampsportsenter AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 13 064 000 | 11 297 000 | 9 387 000 | 7 577 000 | 8 518 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 0 | 0 | 0 | 140 000 | 0 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 13 064 000 | 11 297 000 | 9 387 000 | 7 718 000 | 8 518 000 |
|
|
| Varekostnad | 2 818 000 | 1 598 000 | 1 792 000 | 1 387 000 | 1 072 000 |
|
|
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 2 475 000 | 1 768 000 | 813 000 | 1 165 000 | 225 000 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 375 000 | 368 000 | 279 000 | 247 000 | 235 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 6 177 000 | 5 364 000 | 5 904 000 | 4 206 000 | 5 026 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 11 845 000 | 9 098 000 | 8 788 000 | 7 005 000 | 6 558 000 |
|
|
| Driftsresultat | 1 219 000 | 2 199 000 | 599 000 | 713 000 | 1 960 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 4 000 | 2 000 | 0 | 0 | 1 000 |
|
|
| Sum annen finansinntekt | 5 000 | 0 | 2 000 | 2 000 | 0 |
|
|
| Sum finansinntekter | 9 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 1 000 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | -15 000 | 30 000 | 29 000 | 1 000 | 2 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 4 000 | 44 000 | 48 000 | 1 000 | 4 000 |
|
|
| Netto finans | 5 000 | -42 000 | -46 000 | 1 000 | -3 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | 1 223 000 | 2 158 000 | 553 000 | 715 000 | 1 956 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 323 000 | 450 000 | 226 000 | 117 000 | 343 000 |
|
|
| Ordinært resultat | 900 000 | 1 708 000 | 327 000 | 598 000 | 1 613 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | 900 000 | 1 708 000 | 327 000 | 598 000 | 1 613 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 1 200 000 | 1 200 000 | 800 000 | 1 600 000 | 0 |
|
|
| Konsernbidrag | 48 000 | 0 | 0 | 70 000 | 0 |
|
|
| Overføringer til/fra annen egenkapital | -348 000 | 508 000 | -473 000 | -1 072 000 | 1 613 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | |||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
| Eiendeler | |||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 437 000 | 812 000 | 1 122 000 | 768 000 | 987 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 437 000 | 812 000 | 1 122 000 | 768 000 | 987 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 464 000 | 460 000 | 458 000 | 458 000 | 458 000 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 464 000 | 460 000 | 458 000 | 458 000 | 458 000 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 901 000 | 1 272 000 | 1 580 000 | 1 226 000 | 1 445 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 559 000 | 473 000 | 552 000 | 712 000 | 523 000 |
|
|
| Sum varelager | 559 000 | 473 000 | 552 000 | 712 000 | 523 000 |
|
|
| Kundefordringer | 1 388 000 | 1 230 000 | 193 000 | 904 000 | 268 000 |
|
|
| Andre fordringer | 287 000 | 233 000 | 119 000 | 168 000 | 80 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 1 675 000 | 1 463 000 | 312 000 | 1 072 000 | 348 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 833 000 | 695 000 | 707 000 | 1 241 000 | 1 897 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 3 067 000 | 2 631 000 | 1 570 000 | 3 026 000 | 2 768 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 3 968 000 | 3 903 000 | 3 151 000 | 4 252 000 | 4 213 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | |||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 31 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 31 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 237 000 | 586 000 | 78 000 | 552 000 | 1 623 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 237 000 | 586 000 | 78 000 | 552 000 | 1 623 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 267 000 | 616 000 | 108 000 | 582 000 | 1 654 000 |
|
|
| Gjeld | |||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 67 000 | 0 |
|
|
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 67 000 | 0 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 67 000 | 0 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Leverandørgjeld | 227 000 | 310 000 | 248 000 | 125 000 | 119 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 310 000 | 450 000 | 293 000 | 30 000 | 362 000 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 533 000 | 275 000 | 301 000 | 196 000 | 53 000 |
|
|
| Utbytte | 1 200 000 | 1 200 000 | 800 000 | 1 600 000 | 0 |
|
|
| Kortsiktig konserngjeld | 73 000 | 30 000 | 374 000 | 365 000 | 1 276 000 |
|
|
| Annen kortsiktig gjeld | 1 357 000 | 1 022 000 | 1 026 000 | 1 287 000 | 749 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 3 700 000 | 3 287 000 | 3 042 000 | 3 603 000 | 2 559 000 |
|
|
| Sum gjeld | 3 700 000 | 3 287 000 | 3 042 000 | 3 670 000 | 2 559 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 3 968 000 | 3 903 000 | 3 151 000 | 4 252 000 | 4 213 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | |||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 31,2% | 62,4% | 16,2% | 16,9% | |||
| Resultat av driften i % | 9,3% | 19,5% | 6,4% | 9,2% | 23,0% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 3,3 | 3,2 | 2,5 | 1,8 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 78,4% | 85,9% | 80,9% | 81,7% | 87,4% | ||
| Overskuddsgrad i % | 9,4% | 19,5% | 6,4% | 9,3% | 23,0% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | 277,0% | 596,1% | 160,3% | 64,0% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | 203,9% | 471,8% | 94,8% | 53,5% | |||
| Omsetning per ansatt | |||||||
| Omsetning per lønnskrone | 5,3 | 6,4 | 11,5 | 6,6 | 37,9 | ||
| Vis færre detaljer | |||||||
| Likviditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 0,8 | 0,8 | 0,5 | 0,8 | 1,1 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 0,7 | 0,7 | 0,3 | 0,6 | 0,9 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 0,2 | 0,2 | 0,2 | 0,3 | 0,7 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | 5,0 | 3,4 | 3,2 | 1,9 | 2,0 | ||
| Lagertid i antall dager | 65,9 | 115,5 | 127,0 | 160,3 | |||
| Soliditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Egenkapitalandel i % | 6,7% | 15,8% | 3,4% | 13,7% | 39,3% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 2,0% | 5,5% | 1,2% | 7,5% | 19,4% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 54,8% | 0,0% | ||
| Finansieringsgrad i % | 3,4% | 2,1% | 14,6% | 1,9% | 0,9% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | -113,4% | -138,7% | -266,7% | -81,0% | 40,0% | ||
| Gjeldsgrad | 13,9 | 5,3 | 28,2 | 6,3 | 1,5 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 93,2% | 84,2% | 96,5% | 84,7% | 60,7% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,6% | 0,0% | ||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 120 000 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
