Fest Fyrverkeri Norge AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 1 256 000 | 1 710 000 | 1 417 000 | 1 885 000 | 3 263 000 | 3 687 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 0 | 41 000 | 67 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 1 257 000 | 1 751 000 | 1 484 000 | 1 885 000 | 3 263 000 | 3 687 000 |
|
|
| Varekostnad | 626 000 | 734 000 | 396 000 | 1 005 000 | 1 523 000 | 1 716 000 |
|
|
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 135 000 | 278 000 | 68 000 | 561 000 | 571 000 | 594 000 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 64 000 | 61 000 | 54 000 | 88 000 | 50 000 | 50 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 501 000 | 654 000 | 352 000 | 548 000 | 774 000 | 893 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 1 326 000 | 1 727 000 | 870 000 | 2 202 000 | 2 918 000 | 3 253 000 |
|
|
| Driftsresultat | -69 000 | 24 000 | 614 000 | -317 000 | 345 000 | 434 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen finansinntekt | 1 000 | 0 | 1 000 | 0 | 2 000 | 0 |
|
|
| Sum finansinntekter | 1 000 | 0 | 1 000 | 0 | 2 000 | 0 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 0 | 0 | 0 | 4 000 | 8 000 | 10 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 1 000 | 21 000 | 24 000 | 8 000 | 14 000 | 11 000 |
|
|
| Netto finans | 0 | -21 000 | -23 000 | -8 000 | -12 000 | -11 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | -68 000 | 3 000 | 591 000 | -325 000 | 333 000 | 423 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 5 000 | 2 000 | 56 000 | 0 | 75 000 | 52 000 |
|
|
| Ordinært resultat | -73 000 | 1 000 | 534 000 | -325 000 | 258 000 | 371 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | -73 000 | 1 000 | 534 000 | -325 000 | 258 000 | 371 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | -73 000 | 1 000 | 534 000 | 325 000 | 0 | -371 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 5 000 | 7 000 | 0 | 4 000 | 1 000 |
|
|
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 5 000 | 7 000 | 0 | 4 000 | 1 000 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 137 000 | 197 000 | 73 000 | 129 000 | 119 000 | 169 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 137 000 | 197 000 | 73 000 | 129 000 | 119 000 | 169 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 131 000 | 281 000 | 300 000 | 0 | 0 |
|
|
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 000 | 0 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 131 000 | 281 000 | 300 000 | 400 000 | 0 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 137 000 | 333 000 | 361 000 | 429 000 | 524 000 | 170 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varelager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kundefordringer | 118 000 | 261 000 | 82 000 | 0 | 96 000 | 63 000 |
|
|
| Andre fordringer | 10 000 | 24 000 | 207 000 | 3 000 | 0 | 7 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 128 000 | 285 000 | 289 000 | 3 000 | 96 000 | 70 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 1 189 000 | 1 123 000 | 1 051 000 | 1 564 000 | 2 513 000 | 3 160 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 1 317 000 | 1 408 000 | 1 341 000 | 1 568 000 | 2 609 000 | 3 230 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 1 454 000 | 1 741 000 | 1 702 000 | 1 997 000 | 3 133 000 | 3 400 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 420 000 | 493 000 | 792 000 | 258 000 | 988 000 | 730 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 420 000 | 493 000 | 792 000 | 258 000 | 988 000 | 730 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 450 000 | 523 000 | 822 000 | 288 000 | 1 018 000 | 760 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Leverandørgjeld | 822 000 | 947 000 | 624 000 | 1 403 000 | 1 604 000 | 1 933 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 0 | 63 000 | 0 | 79 000 | 53 000 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 138 000 | 229 000 | 185 000 | 234 000 | 366 000 | 450 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 44 000 | 42 000 | 7 000 | 72 000 | 66 000 | 203 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 1 004 000 | 1 218 000 | 879 000 | 1 709 000 | 2 115 000 | 2 639 000 |
|
|
| Sum gjeld | 1 004 000 | 1 218 000 | 879 000 | 1 709 000 | 2 115 000 | 2 639 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 1 454 000 | 1 741 000 | 1 702 000 | 1 997 000 | 3 133 000 | 3 400 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | -4,2% | 1,4% | 33,3% | -12,4% | 10,6% | |||
| Resultat av driften i % | -5,5% | 1,4% | 41,4% | -16,8% | 10,6% | 11,8% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 0,8 | 1,0 | 0,8 | 0,7 | 1,0 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 50,2% | 57,1% | 72,1% | 46,7% | 53,3% | 53,5% | ||
| Overskuddsgrad i % | -5,4% | 1,4% | 41,4% | -16,8% | 10,6% | 11,8% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | -14,0% | 0,4% | 106,5% | -49,8% | 37,5% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | -15,0% | 0,1% | 96,2% | -49,8% | 29,0% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 9,3 | 6,3 | 21,8 | 3,4 | 5,7 | 6,2 | ||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 1,3 | 1,2 | 1,5 | 0,9 | 1,2 | 1,2 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 1,3 | 1,2 | 1,5 | 0,9 | 1,2 | 1,2 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 1,2 | 0,9 | 1,2 | 0,9 | 1,2 | 1,2 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | ||||||||
| Lagertid i antall dager | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | |||
| Soliditetsanalyse | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Egenkapitalandel i % | 30,9% | 30,0% | 48,3% | 14,4% | 32,5% | 22,4% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 35,8% | 29,9% | 55,4% | 15,3% | 31,2% | 20,6% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Finansieringsgrad i % | 0,3% | 0,6% | 0,4% | 1,5% | 0,5% | 0,2% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | ||||||||
| Gjeldsgrad | 2,2 | 2,3 | 1,1 | 5,9 | 2,1 | 3,5 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 69,1% | 70,0% | 51,6% | 85,6% | 67,5% | 77,6% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | ||
| Lederlønninger | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 36 000 | 325 000 | 311 000 | 267 000 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
