Crossfit Lørenskog AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 3 132 000 | 3 354 000 | 2 797 000 | 2 211 000 | 1 735 000 | 943 000 |
|
|
| Annen driftsinntekt | 2 000 | 0 | 37 000 | 1 000 | 0 | 0 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 3 135 000 | 3 354 000 | 2 834 000 | 2 212 000 | 1 735 000 | 943 000 |
|
|
| Varekostnad | 447 000 | 352 000 | 514 000 | 655 000 | 717 000 | 367 000 |
|
|
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 883 000 | 1 062 000 | 615 000 | 401 000 | 82 000 | 0 |
|
|
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 33 000 | 38 000 | 51 000 | 60 000 | 60 000 | 9 000 |
|
|
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 1 426 000 | 1 454 000 | 1 355 000 | 1 059 000 | 1 027 000 | 1 030 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 2 789 000 | 2 906 000 | 2 535 000 | 2 175 000 | 1 886 000 | 1 406 000 |
|
|
| Driftsresultat | 346 000 | 448 000 | 299 000 | 37 000 | -151 000 | -463 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 1 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen finansinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansinntekter | 1 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 1 000 | 3 000 | 7 000 | 10 000 | 13 000 | 1 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 7 000 | 3 000 | 7 000 | 10 000 | 13 000 | 1 000 |
|
|
| Netto finans | -6 000 | -3 000 | -7 000 | -10 000 | -13 000 | -1 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | 340 000 | 446 000 | 292 000 | 27 000 | -164 000 | -464 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | 75 000 | 30 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Ordinært resultat | 265 000 | 416 000 | 292 000 | 27 000 | -164 000 | -464 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | 265 000 | 416 000 | 292 000 | 27 000 | -164 000 | -464 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 200 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Konsernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 65 000 | 415 000 | 292 000 | 27 000 | -164 000 | -464 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 132 000 | 165 000 | 186 000 | 169 000 | 229 000 | 271 000 |
|
|
| Sum varige driftsmidler | 132 000 | 165 000 | 186 000 | 169 000 | 229 000 | 271 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
|
|
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
|
|
| Sum anleggsmidler | 142 000 | 175 000 | 196 000 | 179 000 | 239 000 | 281 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 15 000 | 0 | 35 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum varelager | 15 000 | 0 | 35 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kundefordringer | 46 000 | 7 000 | 0 | 8 000 | 0 | 0 |
|
|
| Andre fordringer | 27 000 | 26 000 | 33 000 | 54 000 | 77 000 | 78 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 72 000 | 34 000 | 33 000 | 62 000 | 77 000 | 78 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 542 000 | 591 000 | 512 000 | 274 000 | 162 000 | 208 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 630 000 | 624 000 | 580 000 | 336 000 | 239 000 | 286 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 772 000 | 799 000 | 776 000 | 515 000 | 478 000 | 567 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 171 000 | 106 000 | -309 000 | -601 000 | -629 000 | -464 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 171 000 | 106 000 | -309 000 | -601 000 | -629 000 | -464 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 201 000 | 136 000 | -279 000 | -571 000 | -599 000 | -434 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 5 000 | 7 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 5 000 | 7 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 64 000 | 134 000 | 199 000 | 269 000 |
|
|
| Sum langsiktig gjeld | 5 000 | 7 000 | 64 000 | 134 000 | 199 000 | 269 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 64 000 | 134 000 | 0 | 0 |
|
|
| Leverandørgjeld | 145 000 | 11 000 | 29 000 | 40 000 | 3 000 | 15 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 77 000 | 23 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Skyldige offentlige utgifter | 38 000 | 61 000 | 33 000 | 23 000 | 21 000 | 0 |
|
|
| Utbytte | 200 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kortsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen kortsiktig gjeld | 105 000 | 561 000 | 928 000 | 889 000 | 854 000 | 717 000 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 565 000 | 656 000 | 990 000 | 952 000 | 878 000 | 732 000 |
|
|
| Sum gjeld | 570 000 | 663 000 | 1 054 000 | 1 086 000 | 1 077 000 | 1 001 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 772 000 | 799 000 | 776 000 | 515 000 | 478 000 | 567 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 44,2% | 57,0% | 46,3% | 7,5% | -28,9% | |||
| Resultat av driften i % | 11,0% | 13,4% | 10,6% | 1,7% | -8,7% | -49,1% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 4,0 | 4,3 | 4,4 | 4,5 | 3,3 | |||
| Bruttofortjeneste i % | 85,7% | 89,5% | 81,6% | 70,4% | 58,7% | 61,1% | ||
| Overskuddsgrad i % | 11,1% | 13,4% | 10,6% | 1,7% | -8,7% | -49,1% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | 201,8% | -623,8% | -68,7% | -4,6% | 31,8% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | 157,3% | -581,8% | -68,7% | -4,6% | 31,8% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | 3,6 | 3,2 | 4,6 | 5,5 | 21,2 | |||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 1,1 | 1,0 | 0,6 | 0,4 | 0,3 | 0,4 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 1,1 | 1,0 | 0,6 | 0,4 | 0,3 | 0,4 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 1,0 | 0,9 | 0,5 | 0,3 | 0,2 | 0,3 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | 29,8 | 14,7 | ||||||
| Lagertid i antall dager | 6,0 | 17,9 | 12,3 | 0,0 | 0,0 | |||
| Soliditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Egenkapitalandel i % | 26,0% | 17,0% | -36,0% | -110,9% | -125,3% | -76,5% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 6,4% | 4,1% | -9,8% | -25,8% | -34,5% | -46,0% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 114,0% | 94,7% | 16,5% | 8,1% | 5,4% | 3,7% | ||
| Finansieringsgrad i % | 0,7% | 1,2% | -0,9% | -0,4% | -0,6% | -1,7% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | 426,7% | -1174,3% | ||||||
| Gjeldsgrad | 2,8 | 4,9 | -3,8 | -1,9 | -1,8 | -2,3 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 73,2% | 82,1% | 127,6% | 184,9% | 183,7% | 129,1% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 0,6% | 0,9% | 8,2% | 26,0% | 41,6% | 47,4% | ||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
