Ammerudveien 19-25 AS
Regnskap
| Resultatregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valutakode | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | NOK | ||
| Sum salgsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen driftsinntekt | 1 991 000 | 660 000 | 955 000 | 1 881 000 | 1 994 000 | 2 129 000 |
|
|
| Sum driftsinntekter | 1 991 000 | 660 000 | 955 000 | 1 881 000 | 1 994 000 | 2 129 000 |
|
|
| Varekostnad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Beholdningsendringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lønnskostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Avskrivning varige driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskriving av driftsmidler/im. eiend. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre driftskostnader | 856 000 | 77 000 | 91 000 | 147 000 | 165 000 | 444 000 |
|
|
| Sum driftskostnader | 856 000 | 77 000 | 91 000 | 147 000 | 165 000 | 444 000 |
|
|
| Driftsresultat | 1 135 000 | 583 000 | 864 000 | 1 734 000 | 1 829 000 | 1 685 000 |
|
|
| Inntekt på investering i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Inntekt på invest. i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Renteinnt. fra foretak samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen renteinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum annen finansinntekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum annen rentekostnad | 0 | 0 | 7 000 | 431 000 | 300 000 | 354 000 |
|
|
| Nedskriving finansielle omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Nedskrivn. av andre fin.omløpsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finanskostnader | 255 000 | 0 | 7 000 | 431 000 | 300 000 | 354 000 |
|
|
| Netto finans | -255 000 | 0 | -7 000 | -431 000 | -300 000 | -354 000 |
|
|
| Ordinært resultat før skattekostnad | 880 000 | 583 000 | 856 000 | 1 303 000 | 1 529 000 | 1 332 000 |
|
|
| Skattekostnad på ordinært resultat | -66 000 | 128 000 | 902 000 | 287 000 | 336 000 | 293 000 |
|
|
| Ordinært resultat | 946 000 | 455 000 | -46 000 | 1 017 000 | 1 193 000 | 1 039 000 |
|
|
| Ekstraordinære inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ekstraordinære kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Netto ekstraordinære poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skattekostnad på ekstraordinært resultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Årsresultat | 946 000 | 455 000 | -46 000 | 1 017 000 | 1 193 000 | 1 039 000 |
|
|
| Avsatt utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsernbidrag | 451 000 | 219 000 | 194 000 | 0 | 0 | 870 000 |
|
|
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 495 000 | 236 000 | -239 000 | 1 017 000 | 1 193 000 | 169 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Balanseregnskap | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Graf | |
| Eiendeler | ||||||||
| Forskning og utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Konsesjoner, patenter, lisenser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum immaterielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 20 090 000 | 20 026 000 | 10 231 000 | 35 194 000 | 13 704 000 | 13 221 000 |
|
|
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Driftsløsøre/inventar/verktøy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varige driftsmidler | 20 090 000 | 20 026 000 | 10 231 000 | 35 194 000 | 13 704 000 | 13 221 000 |
|
|
| Aksjer/investeringer i datterselskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Invest. annet foretak i sm konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i tilknyttet selskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Lån tilknyttet selsk. og felles kontrollert virk. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Investeringer i aksjer og andeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjoner og andre langsiktige fordr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pensjonsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum anleggsmidler | 20 090 000 | 20 026 000 | 10 231 000 | 35 194 000 | 13 704 000 | 13 221 000 |
|
|
| Råvarer og innkjøpte halvfabrikata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Varer under tilvirkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ferdigvarer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum varelager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kundefordringer | 0 | 0 | 1 095 000 | 234 000 | 759 000 | 624 000 |
|
|
| Andre fordringer | 9 701 000 | 9 735 000 | 0 | 0 | 0 | 33 000 |
|
|
| Konsernfordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Krav på innbetaling av selskapskapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum fordringer | 9 701 000 | 9 735 000 | 1 095 000 | 234 000 | 759 000 | 658 000 |
|
|
| Aksjer og andeler i samme konsern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Markedsbaserte obligasjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre markedsbaserte finansielle instr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Andre finansielle instrumenter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Kasse/bank/post | 0 | 825 000 | 2 127 000 | 2 271 000 | 750 000 | 88 000 |
|
|
| Sum omløpsmidler | 9 701 000 | 10 560 000 | 3 223 000 | 2 506 000 | 1 509 000 | 746 000 |
|
|
| Sum eiendeler | 29 791 000 | 30 586 000 | 13 454 000 | 37 699 000 | 15 213 000 | 13 967 000 |
|
|
| Egenkapital og gjeld | ||||||||
| Aksjekapital/selskapskapital | 41 000 | 41 000 | 41 000 | 495 000 | 495 000 | 495 000 |
|
|
| Egne aksjer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Overkursfond | 19 048 000 | 19 048 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
| Sum innskutt egenkapital | 19 088 000 | 19 088 000 | 41 000 | 495 000 | 495 000 | 495 000 |
|
|
| Fond for vurderingsforskjeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen egenkapital | 731 000 | 236 000 | 1 176 000 | 2 378 000 | 1 361 000 | 169 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum opptjent egenkapital | 731 000 | 236 000 | 1 176 000 | 2 378 000 | 1 361 000 | 169 000 |
|
|
| Minoritetsinteresser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum egenkapital | 19 820 000 | 19 324 000 | 1 217 000 | 2 873 000 | 1 856 000 | 663 000 |
|
|
| Gjeld | ||||||||
| Pensjonsforpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Utsatt skatt | 781 000 | 974 000 | 908 000 | 733 000 | 446 000 | 110 000 |
|
|
| Andre avsetninger til forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum avsetninger til forpliktelser | 781 000 | 974 000 | 908 000 | 733 000 | 446 000 | 110 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Obligasjonslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Pantegjeld/gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Langsiktig konserngjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Ansvarlig lånekapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sum langsiktig gjeld | 781 000 | 974 000 | 908 000 | 733 000 | 446 000 | 110 000 |
|
|
| Konvertible lån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sertifikatlån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Leverandørgjeld | 3 647 000 | 0 | 9 000 | 0 | 146 000 | 36 000 |
|
|
| Betalbar skatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Skyldige offentlige utgifter | 0 | 0 | 8 000 | 32 000 | 302 000 | 122 000 |
|
|
| Utbytte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kortsiktig konserngjeld | 578 000 | 282 000 | 11 305 000 | 34 063 000 | 12 463 000 | 13 036 000 |
|
|
| Annen kortsiktig gjeld | 4 965 000 | 10 005 000 | 7 000 | -1 000 | 0 | 0 |
|
|
| Sum kortsiktig gjeld | 9 190 000 | 10 287 000 | 11 329 000 | 34 094 000 | 12 911 000 | 13 194 000 |
|
|
| Sum gjeld | 9 971 000 | 11 261 000 | 12 237 000 | 34 827 000 | 13 357 000 | 13 304 000 |
|
|
| Sum egenkapital og gjeld | 29 791 000 | 30 586 000 | 13 454 000 | 37 699 000 | 15 213 000 | 13 967 000 |
|
|
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Lønnsomhetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Totalkapitalrentabilitet i % | 3,8% | 2,6% | 3,4% | 6,6% | 12,5% | |||
| Resultat av driften i % | 57,0% | 88,3% | 90,5% | 92,2% | 91,7% | 79,1% | ||
| Kapitalens omløpshastighet | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 0,1 | 0,1 | |||
| Bruttofortjeneste i % | ||||||||
| Overskuddsgrad i % | 57,0% | 88,3% | 90,5% | 92,2% | 91,7% | 79,1% | ||
| Egenkapital rentabilitet før skatt i % | 4,5% | 5,7% | 41,9% | 55,1% | 121,4% | |||
| Egenkapital rentabilitet etter skatt i % | 4,8% | 4,4% | -2,2% | 43,0% | 94,7% | |||
| Omsetning per ansatt | ||||||||
| Omsetning per lønnskrone | ||||||||
| Vis færre detaljer | ||||||||
| Likviditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Likviditetsgrad 1 | 1,1 | 1,0 | 0,3 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | ||
| Likviditetsgrad 2 | 1,1 | 1,0 | 0,3 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | ||
| Likviditetsgrad 3 | 0,0 | 0,1 | 0,2 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | ||
| Varelagerets omløpshastighet | ||||||||
| Lagertid i antall dager | ||||||||
| Soliditetsanalyse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Egenkapitalandel i % | 66,5% | 63,2% | 9,0% | 7,6% | 12,2% | 4,7% | ||
| Egenkapitalandel av omsetning i % | 995,5% | 2927,9% | 127,4% | 152,7% | 93,1% | 31,1% | ||
| Rentedekningsgrad i % | 12,8% | 11,6% | 13,5% | 47,5% | 30,0% | 121,0% | ||
| Finansieringsgrad i % | 1,0% | 1,0% | 4,8% | 9,8% | 6,0% | 17,1% | ||
| Langsiktig lagerfinansiering i % | ||||||||
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,6 | 10,1 | 12,1 | 7,2 | 20,1 | ||
| Kortsiktig gjeldsandel i % | 30,8% | 33,6% | 84,2% | 90,4% | 84,9% | 94,5% | ||
| Langsiktig gjeldsandel i % | 2,6% | 3,2% | 6,7% | 1,9% | 2,9% | 0,8% | ||
| Lederlønninger | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | ||
| Lønn daglig leder(e) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Revisors anmerkninger
Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Dun & Bradstreet Norway AS. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Experian, ved spørsmål kontakt Experian. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice .
