Hopp til innhold

Ved å benytte Regnskapstall.no godtar du vår bruk av informasjonskapsler i din nettleser. Les mer

Lukk

Regnskapstall.no

Finnmark fylkeskommune

Firma

Org nr 964 994 218
Adresse Markveien 29, Helsesenteret, 9510 Alta
Tannklinikken i Alta - den offentlige 78 96 56 00
Telefaks 78 96 56 01
E-post altatann@ffk.no
Hjemmeside www.ffk.no
Ansatte: Ansatte:
Hove Lasse, Overtannlege 900 47 075
E-post lasse.hove@ffk.no
Andersen Anne-Kathrine 951 72 833
E-post anne.kathrine.andersen@ffk.no
Antonsen Sophie 906 39 962
E-post sophie.antonsen@ffk.no
Antonsen Stig 906 56 622
E-post stig.antonsen@ffk.no
Henriksen Sara Anette 957 78 410
E-post sara.anette.henriksen@ffk.no
Hove Linda 474 17 218
E-post linda.hove@ffk.no
Johnsen Liv-Karin Søvik 908 50 729
E-post liv.karin.søvik.johnsen@ffk.no
Bransjer Tannlege

Offisiell foretaksinformasjon

Org nr 964 994 218
Juridisk selskapsnavn Finnmark fylkeskommune
Gateadresse Henry Karlsens plass 1, 9800 Vadsø
Postadresse 9815
Aksjekapital 0
Antall ansatte 1284
Selskapsform Fylkeskommune
Etableringsdato 07.06.1995
Registreringsdato 07.06.1995
Stiftelsesdato 07.06.1995
Registrert i følgende registre Enhetsregisteret
NACE bransjer Generell offentlig administrasjon (8411000)

Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig

Finnmark fylkeskommune er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.

Kart

Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre samt 1881.no og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Bisnode, ved spørsmål kontakt Bisnode. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Bisnode Credit AS. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice . Se også spørsmål og svar.