Hopp til innhold

Ved å benytte Regnskapstall.no godtar du vår bruk av informasjonskapsler i din nettleser. Les mer

Lukk

Regnskapstall.no

Tannklinikken i Alta - den offentlige

Firma

Org nr 964 994 218
Adresse Markveien 29, 9510 Alta
Tannklinikken i Alta - den offentlige 78 96 56 00
Telefaks 78 96 56 01
Hjemmeside www.ffk.no
Overtannlege Lasse Hove 900 47 075
E-post lasse.hove@ffk.no
Andersen, Anne-Kathrine 951 72 833
E-post anne.kathrine.andersen@ffk.no
Antonsen, Sophie 906 39 962
E-post sophie.antonsen@ffk.no
Antonsen, Stig 906 56 622
E-post stig.antonsen@ffk.no
Henriksen, Sara Anette 957 78 410
E-post sara.anette.henriksen@ffk.no
Hove, Linda 474 17 218
E-post linda.hove@ffk.no
Johnsen, Liv-Karin Søvik 908 50 729
E-post liv.karin.søvik.johnsen@ffk.no
Bransjer Tannlege

Offisiell foretaksinformasjon

Juridisk selskapsnavn Finnmark fylkeskommune
Org nr 964 994 218
Gateadresse Henry Karlsens plass 1, 9800 Vadsø
Postadresse 9815
Aksjekapital 0
Antall ansatte 1279
Selskapsform Fylkeskommune
Etableringsdato 07.06.1995
Registreringsdato 07.06.1995
Stiftelsesdato 07.06.1995
Registrert i følgende registre Enhetsregisteret
NACE bransjer Generell offentlig administrasjon

Regnskapsinformasjon er ikke tilgjengelig

Tannklinikken i Alta - den offentlige er ikke regnskapspliktig og/eller har ikke levert årsregnskap til Brønnøysundregisteret.

Kart

Kontaktinformasjon hentes fra offentlige registre samt 1881.no og er ikke kvalitetssikret av Regnskapstall.no. Betalingsanmerkninger, rating og pant leveres av Bisnode, ved spørsmål kontakt Bisnode. Regnskapstall og offentlig juridisk informasjon hentes fra Brønnøysundregistrene. All informasjon er lagt ut i henhold til norsk lovverk. Ved feil på økonomisk eller juridisk informasjon kontakt Bisnode Credit AS. For spørsmål rundt visning av informasjon kontakt Regnskapstall.no kundeservice . Se også spørsmål og svar.